Dziewictwo, a wiek...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 10 lip 2006, 01:04

kłębek pisze:pan doktor powiedzial ze mam niskie cisnienie


A co to ma do rzeczy? :D
Ja mam 60/90 po porannej kawie... bez kawy nie zmierzę, bo flaczek ze mnie :D

A dlaczego głupio?
I w jakich sytuacjach się przyznawałeś... w/g mnie to jedyną godną przyznania się do prawiactwa sytuacją jest taka, w której i Ty i ona leżycie już nago w łóżku i właśnie macie zamiar zacząć <diabel>
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
kłębek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 13 maja 2006, 16:30
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: kłębek » 10 lip 2006, 09:33

Kubek pisze:A co to ma do rzeczy? :D
Ja mam 60/90 po porannej kawie... bez kawy nie zmierzę, bo flaczek ze mnie :D


to byl taki maly sakrazm z mojej strony
Awatar użytkownika
collien
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 28 cze 2006, 23:27
Skąd: bluepoint
Płeć:

Postautor: collien » 10 lip 2006, 12:30

Kubek pisze: w/g mnie to jedyną godną przyznania się do prawiactwa sytuacją jest taka, w której i Ty i ona leżycie już nago w łóżku i właśnie macie zamiar zacząć <diabel>


czemu? bo wtedy nie ma już odwrotu ? hehehe.
chyba o tych sprawach to trzeba wcześniej pogadać żeby potem nie trafiały tu takie osoby które będą pytać czy nie są czasem w ciąży.... bo zupa była za słona....
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 10 lip 2006, 19:01

kłębek, człowieku, już mnie denerwujesz. zauważyłeś że robisz z siebie pępek świata? ja Ci jeno podrzucę link, który powinien wszystko załatwić. może wymowny, ale mimo wszystko nie obrażaj się

http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... a7b#289083

i powodzenia <browar>
kłębek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 13 maja 2006, 16:30
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: kłębek » 10 lip 2006, 23:38

po prostu chciałem sie wyżalić na 4um i wysłauchać rad od płci przeciwnej.
Smutno mi kiedy jestem taki szmat czasu sam jak palec a wokół pary i to pytanie na które chyba nigdy nieznajde odpowiedzi dlaczego on a nie ja ?? no cóż życie jest niesprawiedliwie i to nie od dziś.mam nadzieje że szczęście kiedyś i do mnie sie uśmiechnie. Chce tylko(a może aż??) znaleźć partnerke z którą będe spędzał miło czas i będe dla niejkimś wyjątkowym tak jak i ona dla mnie.
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 12 lip 2006, 21:30

Wybacz ale ten temat mnie rozwalił... <hahaha> tak każd studentka nie jest dziewica, tak jak każda blondynka jest głupia i tak jak czarny kot przynosi pecha i tak jak każa laska jest nie do zniesiena w czasie okrasu...
dziewictwo moim zdnaime tak jak każda tego typu inna sprawa jest kwestią indywidualną! wiec każdy znajdzuje na to swój odpowiedzni czas i musi dojrzeć do tego... pamietajmy jednak ze nie jedza dziewiac jest bardzij doświadczona od dziewczyny która cnotę straciła... bo tamta moze miec za soba 100nocy z sexem oralny i cudowne orgazmiczne doswiadczenia, w czasie gdy ta druga ledwo miała przebita błonę dziwicza... pozory myla naprawde... pozdrawiam... :) w sumei temat na czsie przepraszam ze wyśmiałam... <aniolek>
Radusia
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 lip 2006, 22:29
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Radusia » 15 lip 2006, 22:40

Normalnie śmiechu warte!!!!!! Przez całe studia byłam dziewicą i do zeszłego roku ...... A mam teraz lat 29. znalazłam odpowiedniego faceta, który teraz jest moim mężem i cieszę się ,że poczekałam na tego właściwego!!!!!

Apropo wstdu--Nikt nie ma prawa zadawać pytań dotyczących tej sfery. A tymbardziej, nikt
nie ma obowiązku odpowiadać na takie pytania.
Radusia
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 lip 2006, 00:16

Radusia pisze:znalazłam odpowiedniego faceta, który teraz jest moim mężem i cieszę się ,że poczekałam na tego właściwego!!!!!
I rozumiem za wasz epozycie jest w 100% satysfakcjonujace? :>
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 16 lip 2006, 00:19

moon pisze:
Radusia pisze:znalazłam odpowiedniego faceta, który teraz jest moim mężem i cieszę się ,że poczekałam na tego właściwego!!!!!
I rozumiem za wasz epozycie jest w 100% satysfakcjonujace? :>


Radusia pisze:Colera, że też mam ten sam problem....My już próbowaliśmy włożyć, ale nie chce wejść, staję się spięta i wszystko jest niewypałem....Ty masz 20 lat......


chyba jednak nie jest w 100% satysfakcjonujące,ale niech Radusia sama sie wypowie :P
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 lip 2006, 00:28

jagunia, nie musi znalam odpowiedz :]
Maggot
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 27 cze 2006, 19:54
Skąd: Bytom
Płeć:

Postautor: Maggot » 16 lip 2006, 13:49

hmm a ja mam taką sytuację:
Jestem z moim chłopakiem od 3 miesięcy. Uprawiamy petting. Teraz wyjeżdzamy razem na 3 tygodnie na wakacje. I się zastanawiam... jakby zaproponował sex... chyba jestem gotowa, mam 16 lat, on 19, jest prawizckiem, ale się boję, że po trochę ponad 3 miesiącach bycia razem może się coś spieprzyć, że to za szybko. Jak myślicie?
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 16 lip 2006, 13:59

ale się boję, że po trochę ponad 3 miesiącach bycia razem może się coś spieprzyć, że to za szybko. Jak myślicie?
Zależy jaka więź emocjonalna jest między Wami. Ty powinnaś to wiedzieć najlepiej. Skoro czujesz się gotowa to zrób to, ale jeśli nie, to nic na siłę... <browar>
Maggot
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 27 cze 2006, 19:54
Skąd: Bytom
Płeć:

Postautor: Maggot » 16 lip 2006, 14:09

*qbass* pisze:Zależy jaka więź emocjonalna jest między Wami.

silna. On już nawet mówi, że chciałby ze mną rodzinę założyć, przeprowadza się do mojego miasta, żebyśmy byli razem. Ale się boję, że jak za szybko zaczniemy współżyć to co potem? Znudzimy się sobie, przestanę Go podniecać czy coś :( Z drugiej strony po wakacjach nie będzie dobrych okazji na pierwszy raz... No nie wiem, chcę chyba <aniolek>
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 16 lip 2006, 14:11

jak za szybko zaczniemy współżyć to co potem? Znudzimy się sobie, przestanę Go podniecać czy coś
A jakbyś była Jego żoną? Też mu się znudzisz? Jakby miało tak być, to i tak wcześniej, czy później :)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 16 lip 2006, 14:55

Radusia pisze:Normalnie śmiechu warte!!!!!! Przez całe studia byłam dziewicą i do zeszłego roku ...... A mam teraz lat 29. znalazłam odpowiedniego faceta, który teraz jest moim mężem i cieszę się ,że poczekałam na tego właściwego!!!!!

To ja mam pytanie, a właściwie dwa.

Czy czekaliście z sexem do ślubu, czy po prostu wpadliście i się pobraliście?

[ Dodano: 2006-07-16, 14:56 ]
A jednak jeszcze jedno.
Ty byłaś pierwsza dla Niego?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 lip 2006, 15:14

Olivia pisze:
Radusia pisze:Normalnie śmiechu warte!!!!!! Przez całe studia byłam dziewicą i do zeszłego roku ...... A mam teraz lat 29. znalazłam odpowiedniego faceta, który teraz jest moim mężem i cieszę się ,że poczekałam na tego właściwego!!!!!

Cieszysz sie ? z jednej strony rozumiem z czego , zakochałas sie , przepadasz za nim , jestes szczesliwa !
z drugiej... z czego zapytam ? nie masz punktu odniesienia , moze ci sie tylko wydawac, iż jest wspaniale (w sexie ) podczas gdy , jest po prostu fajnie .
ale nektórym to wystarcza , nalezy wiec to uszanowac <browar>
Moze też ... ( tu sie nie obraz <przytul> ) nikt Cie nie chciał , mialas słabe powodzenie wczesniej . Rok znajomosci i juz slub ? też tak bywa nie mam nic przeciwko <browar> <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Maggot
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 27 cze 2006, 19:54
Skąd: Bytom
Płeć:

Postautor: Maggot » 16 lip 2006, 15:25

*qbass* pisze:Cytat:
jak za szybko zaczniemy współżyć to co potem? Znudzimy się sobie, przestanę Go podniecać czy coś
A jakbyś była Jego żoną? Też mu się znudzisz? Jakby miało tak być, to i tak wcześniej, czy później :)

ale z drugiej strony im dłużej się będziemy napalać na siebie, tym lepiej. Z tym, że wakacje, wspólny wypad to fajna okazja <banan> Ale jestem pewna, że mnie akceptuje, moje ciało, że mnie kocha. Ale się boję, czy to nie za szybko? 3 miesiące, krótko przecież :(
Awatar użytkownika
ZielonaHerbatka
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 08 sty 2006, 22:34
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: ZielonaHerbatka » 16 lip 2006, 15:43

Maggot, a ja na twoim miejscu by jeszcze troszke poczekała. Krótko sie znacie, mozecie poeksperymentowac bardziej z pettingiem czy z sexem oralnym, albo popróbować się pieścić pod prysznicem czy cos... Im bardziej sie odwleka ten moment tym bardziej człowiek sie na to napala+ poznaje cało drugiaj osoby. Innymi słowy może byc potem fajniej:) A okazje sie zase pojawią, mozna np. gdzies na ferie zimowe razem pojechac, chocby na weekend:D, albo poczekac jeszcze z rok i na kolejnych wakacjach, albo na sylwka gdzies sie razem wybrać:) okazji bedzie duzo, a ty młoda jesczez jesteś:) pozdroofka;)
Maggot
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 27 cze 2006, 19:54
Skąd: Bytom
Płeć:

Postautor: Maggot » 16 lip 2006, 16:01

W sumie... Zielona Herbatka myśli podobnie, faktycznie okazji dużo będzie <brawo>
Nie to, że mi szkoda dziewictwa, bo psychiczne już tracę, a błona mi niepotrzebna. Ale fakt - im lepiej się poznamy, swoje ciała, tym potem będzie fajniej <browar> <browar>

A poza tym obczajcie to: <chory>
<chory>
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,70427,2256086.html
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 16 lip 2006, 16:17

Nieraz nas poniosło, biegaliśmy potem do spowiedzi, trzymając się za ręce. Ale do najgorszego nie doszło

Tak się zastanawiam... jak można sobie klapki poustawiac w lepetynie, że coś, co jest tym "najgorszym" w ciągu godzinki ceremonii staje się nagle czymś cennym i wartościowym, łaczącym dwójkę ludzi? Seks jest zły. Klik... i już. Seks jest ok.
salome
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 28 cze 2005, 11:25
Skąd: London
Płeć:

Postautor: salome » 27 gru 2006, 23:02

moja przyjaciolka jest dziewica i ja podziwiam....
i nawet zazdroszcze.....
Salome

xxx

Nigdy nie licz na to ze facet da Ci szczescie.
Musisz miec w zanadrzu cos innego.
Musisz polegac na sobie.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 28 gru 2006, 11:40

salome pisze:moja przyjaciolka jest dziewica i ja podziwiam....

podziwiasz, ze albo nie znalazla odpowiedniego, albo nie ma takich potrzeb
salome pisze:nawet zazdroszcze.....

kawałka błony, czy braku seksu ??
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 28 gru 2006, 16:46

Dzindzer pisze:
salome pisze:moja przyjaciolka jest dziewica i ja podziwiam....

podziwiasz, ze albo nie znalazla odpowiedniego, albo nie ma takich potrzeb
salome pisze:nawet zazdroszcze.....

kawałka błony, czy braku seksu ??


w ubieglym roku pracowalam w zusie z dziewczyna, ktora byla 25 letia dziewica po studiach. a do tego ladna i zgrabna..... i calkiem normalna. niektorzy po prostu nie potrzebuja seksu,albo tak zostali wychowani
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 28 gru 2006, 17:04

agna 24 pisze:niektorzy po prostu nie potrzebuja seksu,albo tak zostali wychowani

ja rozumiem, ze mozna miec jakies tam powody i seksu nie uprawiac. ale nie rozumiem czego może takiej osobie zazdroscic ktos kto seks uprawia
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 gru 2006, 17:22

agna 24 pisze:ktora byla 25 letia dziewica po studiach
I tam moja babcia ma 97 [bedzie miec w styczniu] i nadal jest dziewica! :D
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 28 gru 2006, 17:38

Dzindzer pisze:
agna 24 pisze:niektorzy po prostu nie potrzebuja seksu,albo tak zostali wychowani

ja rozumiem, ze mozna miec jakies tam powody i seksu nie uprawiac. ale nie rozumiem czego może takiej osobie zazdroscic ktos kto seks uprawia


czystosci
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 28 gru 2006, 18:03

agna 24 pisze:czystosci

no to juz najlepiej o nich nie swiadczy
znaczy swiedczy to o tym, ze sie chodziło do łózka bezmyslnie.
a poza tym dziewica nie równa sie czysta
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 28 gru 2006, 23:51

moon pisze:moja babcia ma 97 [bedzie miec w styczniu] i nadal jest dziewica!

to chyba jakaś przyszywana babcia... :P

przeglądałam ten temat i zauważyłam stwierdzenie, że dziewice to takie wartościowe i szanujące się dziewczyny... a te, co uprawiają seks są be? brudne? nieczyste? łatwe? nieszanujące się? no bez jaj... kawałek błony stanowi taką wartość?

salome pisze:moja przyjaciolka jest dziewica i ja podziwiam....
i nawet zazdroszcze.....


seks ci nie odpowiada, że zazdrościsz jej tego, że jeszcze go nie uprawiała? :>
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 28 gru 2006, 23:55

hathor pisze:przeglądałam ten temat i zauważyłam stwierdzenie, że dziewice to takie wartościowe i szanujące się dziewczyny... a te, co uprawiają seks są be? brudne? nieczyste? łatwe? nieszanujące się? no bez jaj... kawałek błony stanowi taką wartość?

Nie. Po prostu - jesteś przewrażliwiona. :]
Bowiem zdanie "dziewica jest wartościową osobą" nie jest równoznaczne z tym, ze dodane jest sformuowanie "a nie-dziewica jest zepsutą, zdeprawowaną osobą" :]
Wyluzuj. :P

hathor pisze:seks ci nie odpowiada, że zazdrościsz jej tego, że jeszcze go nie uprawiała?

Nie sądzę. Po prostu - próba spojrzenia na poglądy osób inaczej myślących i żyjących. W pewnych względach lepiej zachować dziewictwo - tak tyczy sie to mężczyzn i kobiet. Tak pisał Św. Paweł. :]
I nie jest to wykluczeniem współżycia - tylko przestrogą na przyszłośc. :P

Właściwie to nieuprawiania seksu można pozazdrościć. Człowiek jest czysty i nie zaznał tego co tak naprawdę przyrodniczo ciągnie do człowieka innej płci. Może to i lepiej? I dlatego właśnie Św. Paweł miał rację... :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 gru 2006, 00:20

hathor pisze:to chyba jakaś przyszywana babcia... :P
Moja mame adpotowala :)
Imperator pisze:Człowiek jest czysty
jak sie myje a nie jak nie uprawia sexu ;P

[ Dodano: 2006-12-29, 00:22 ]
Jak dla mnie dziewice te juz starsze to sa porypane. 99% przynajmniej. Bo sex to naturalna sprawa, a jak ktos go nie uprawia to zazwyczaj ma cos z glowa jednak jest mocno wierzacy [moja babcia] albo nikt go nie chce albo ma ostre kompleksy ;P

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości