Co zrobić jeśli zsunęła sie gumka podczas stosunku?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

bobobo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:23
Skąd: Long Bitch
Płeć:

Co zrobić jeśli zsunęła sie gumka podczas stosunku?

Postautor: bobobo » 15 paź 2006, 12:47

Nie wiem szczerze mówiąc czy był juz taki temat ale co mi tam...Mam taki problem ze zsunęła mi sie gumka podczas stosunku...Nie wiem co mam zrobić...Nie wiem kiedy moja dziewczyna ostatni raz miala okres, bo miala dosyc często pojedyńcze krwawienia po tym jak robilem jej dobrze palcem i nie wiem co one oznaczają<?> Mozecie dać jakąś rade? Dodam jeszcze ze stało się to w piątek, wiec równiez chjcialem sie zapytac czy jak w poniedzialek weźmie sie tabletki typu pomen(72h) to czy one bede jeszcze dobrze działać...Prosze o rady..:)

[ Dodano: 2006-10-15, 12:49 ]
Chciałem się jednocześnie zapytać ile moze kosztować wizyta u prywatnego ginekologa..??
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 15 paź 2006, 12:49

bobobo pisze:bo miala dosyc często pojedyńcze krwawienia po tym jak robilem jej dobrze palcem i nie wiem co one oznaczają<?> M

jak Jej tam za mocno grzebałeś, to może coś Jej uszkodziłeś? Pamiętasz takie powiedzenie: nos to nie kopalnia a palec nie górnik? Tak samo jest z pochwą. Co za dużo, to nie zdrowo.

Jakich gumek używasz?

[ Dodano: 2006-10-15, 12:49 ]
bobobo pisze:Chciałem się jednocześnie zapytać ile moze kosztować wizyta u prywatnego ginekologa..??

100 zł
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
bobobo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:23
Skąd: Long Bitch
Płeć:

Postautor: bobobo » 15 paź 2006, 12:52

używam durexów extra safe...hmm ją nic nie bolało a zbliżał jej się okres...Moze to przez to?
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 15 paź 2006, 12:55

Olivia pisze:100 zł

50 zł, studentki 40 :D
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 15 paź 2006, 12:57

Moze to przez to?

Sugerujesz, że gumka się zsuwa, jak kobiecie okres się spóźnia? Weź chłopcze najpierw posiądź jakąś wiedzę, a potem za praktykę się bierz.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
bobobo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:23
Skąd: Long Bitch
Płeć:

Postautor: bobobo » 15 paź 2006, 12:59

Nie o to mi chodzilo:P Chodziło mi o krwawienie, a nie o zsuwanie sie gumki:P Zsuwanie sie to wiem ze to mój błąd ale intryguje mnie to krwawienie...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 15 paź 2006, 13:01

bobobo pisze:Zsuwanie sie to wiem ze to mój błąd ale intryguje mnie to krwawienie...

Mówię Ci, że za głęboko grzebiesz. :P Albo paznokci nie obcinasz.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
bobobo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:23
Skąd: Long Bitch
Płeć:

Postautor: bobobo » 15 paź 2006, 13:03

yhm...paznokcie obcinam:P Ale racja.,..Pewnie za głęboko:P Dzięki:P Nie jestem jeszcze jakos bardzo doświadczony:P
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 15 paź 2006, 13:05

bobobo pisze:Nie jestem jeszcze jakos bardzo doświadczony:P

Widać. I nie eksperymentuj na dziewczynie za bardzo, bo to może się nieciekawie skończyć.

Dlatego właśnie nie lubię niedoświadczonych świerszczy. :/
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
bobobo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:23
Skąd: Long Bitch
Płeć:

Postautor: bobobo » 15 paź 2006, 13:06

Dobra dobra...nie mam zamiaru eksprymentować;p
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 15 paź 2006, 13:07

OMG W żadnym wypaku nie dawaj jej tabletek typu Promen. Pytanie brzmi kiedy Ci się zsunęła po wytrysku, przed, czy w ogóle do niego nie doszło?
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 paź 2006, 13:10

a jesli po to czemu kasy, albo zapłacic połowe ma nie dawac ??
Jesli sie spuscił to tabletka chyba jest na miejscu
Ostatnio zmieniony 15 paź 2006, 13:17 przez Dzindzer, łącznie zmieniany 1 raz.
bobobo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:23
Skąd: Long Bitch
Płeć:

Postautor: bobobo » 15 paź 2006, 13:12

SZczerze to nie jestem pewien, ale wydaje mi sie w przed...ale nie na 100% Wydaje mi sie ze te tabletki to dobry pomysł...kosztują troche ale nie ma co ryzykować...Dlaczego wg. Ciebie nie dawać tabletek??
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 15 paź 2006, 14:02

Jeśli po wytrysku to nie ma problemu, jeśli przed wytryskiem gumka spadła to co... nie zauważyłeś, że Ci spadła? Kochałeś się z Twoją kobietą kieda ta miała zdjętą prezerwatywę w cipce? Nie czaję tego.
Promen i tego typu rzeczy baaardzo drastycznie zaburzają równowagę chormonalną. Nie jest to zbyt zdrowe.
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 15 paź 2006, 14:13

bobobo pisze:SZczerze to nie jestem pewien, ale wydaje mi sie w przed...ale nie na 100%

Hardcore pisze:nie zauważyłeś, że Ci spadła? Kochałeś się z Twoją kobietą kieda ta miała zdjętą prezerwatywę w cipce?

to jest dziwne, nie? jak można tego nie zauważyć? :? no chyba że się jest tam pochłoniętym seksem, to nie takie detale są w głowie... a już szczególnie zważywszy na to, że mózg mężczyzny znajduje się wówczas metr niżej niż zwykle... :D
Hardcore pisze:Promen i tego typu rzeczy baaardzo drastycznie zaburzają równowagę chormonalną. Nie jest to zbyt zdrowe.

no ale już chyba lepiej, żeby dziewczyna wzięła, niż żeby mieli zostać rodzicami w wieku ok 18 lat... prawda?
bobobo pisze:Nie wiem kiedy moja dziewczyna ostatni raz miala okres, bo miala dosyc często pojedyńcze krwawienia po tym jak robilem jej dobrze palcem i nie wiem co one oznaczają

to mnie też dziwi... ona nie odróżnia krwiwienia miesięcznego od jakiegoś spowodowanego "zadraśnięciem" podczas pettingu? to ile ona ma lat?
bobobo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:23
Skąd: Long Bitch
Płeć:

Postautor: bobobo » 15 paź 2006, 14:19

Lat ma 18 potrafi to odróznić...Myśli ze to okres...Ale jakis krótki bardzo...No cóz...Jak sie teraz zastanowie to chyba było to po wytrysku..Tylko nie wiem bo jakies ilości spremy mogły się dostać do srodka i nie wiem czy to moze byc nie bezpieczne...Czasami mozna niezauwazyc zsunięcia, mozecie mi wierzyc:P
Te tablketki są naprawde az tak bardzo niezdrowe?
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 15 paź 2006, 14:23

Hardcore pisze:Jeśli po wytrysku to nie ma problemu, jeśli przed wytryskiem gumka spadła to co... nie zauważyłeś, że Ci spadła? Kochałeś się z Twoją kobietą kieda ta miała zdjętą prezerwatywę w cipce? Nie czaję tego.

Ja mialem tak ze dwa razy - pekla mi podczas, zjechala wzdluz niego ( :) ) i sobie taka zwinieta "odpoczywala" u podstawy (jak to brzmi ;] ) i nawet nie poczulem, naszczescie zawsze akurat wtedy zmienialismy pozycje i dopiero wtedy sie skaplem :) Tak wiec takie rzeczy sie zdarzaja....nawet najlepszym <aniolek> :)
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 15 paź 2006, 14:25

bobobo pisze:Myśli ze to okres...Ale jakis krótki bardzo...No cóz...

przecież bardzo często jest tak, że podczas okresu są jakieś "dodatkowe" dolegliwości, np. ból podbrzusza czy krzyża itp. itd. Więc nawet gdyby wystąpiło krwawienie i ból po pettingu, to nie sposób odróżnić go od bólu podczas miesiączki... no chyba że "dodatkowych" dolegliwości u niej nie ma...

[ Dodano: 2006-10-15, 14:26 ]
KyLu pisze:nawet najlepszym <aniolek>

cóż za skromność :P
bobobo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:23
Skąd: Long Bitch
Płeć:

Postautor: bobobo » 15 paź 2006, 14:57

Kurde nie wiem co mam o tym myslec...Moja dziewczyna czasami ma dolegliwości czasami nie...<?> Ja szczerze mówiąc nie do końca to rozumiem, ale w końcu kobietą nie jestem:P Ból podbrzusza chyba był...
Jest możliwe zeby okres tak obfice trwał 1 dzień?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 paź 2006, 20:47

Hardcore pisze:Promen i tego typu rzeczy baaardzo drastycznie zaburzają równowagę chormonalną. Nie jest to zbyt zdrowe.

nie jest to zbyt zdrowe, to mało powiedziane, ale lepsze to niż niechciana ciaza
bobobo pisze:Lat ma 18 potrafi to odróznić...Myśli ze to okres...

jak by potrafiła to by wiedziała , a nie myslała :]
bobobo pisze:.Tylko nie wiem bo jakies ilości spremy mogły się dostać do srodka i nie wiem czy to moze byc nie bezpieczne...

pisze chłopak który seks zaczął uprawiac w wieku 15 czy 16 lat.
Jak sie dostała sperma do srodka a ona nie miała niepłodnego dnia to jest to ryzyko zajscia w ciaze
bobobo pisze:Te tablketki są naprawde az tak bardzo niezdrowe?

tak poczytaj sobie, to taka dawka hormonów która robi wielki burdel w srodku
bobobo pisze:Jest możliwe zeby okres tak obfice trwał 1 dzień?

chodzi ci, ze trwał jeden dzien, czy o to, ze tylko jednego dnia był oobfity
Awatar użytkownika
mlody17
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2005, 21:53
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: mlody17 » 16 paź 2006, 19:58

Olivia pisze:bobobo napisał/a:
Zsuwanie sie to wiem ze to mój błąd ale intryguje mnie to krwawienie...

Mówię Ci, że za głęboko grzebiesz. :P Albo paznokci nie obcinasz.


z Tym sie zgodze czasem mi sie zdarzyłmalutki zadziorek i juz zebrałem opr <wazne> a co do tego co masz zrob to zrob piersze 4 litery twojego nicku i dodaj slowo TEST
czyli

BOBO TEST ;] lub inny <brawo>
...Już od dawna razem
Na Wieki tak bedzie...
..::Kocham Cię::..
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 16 paź 2006, 20:42

do autora tematu:
jakby co informuj nas na bierząco "co się z tego urodziło" <diabel>
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
mysza
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 07 mar 2006, 02:04
Skąd: z marsa
Płeć:

Postautor: mysza » 17 paź 2006, 00:45

hmm wiec mam podobny problem
dzis podczas stosunku z dziewczyna zsuneła mi sie prezerwatywa , orgazmu w niej nie miałem ale w prezerwatywie cos bylo (nieduzo jakiegos plynu, mozliwe ze to sperma ktora wyszla przed wytryskiem) plyn niewylal sie do srodka raczej bo zaraz ja wyjalem jak poczulem ze sie zsunela, z kalendarza wynika ze teraz sa dni plodne , czy sa duze szanse zajscia w ciaze ? no i czy kazda prezerwatywa jets nasaczona srodkiem plemnikobojczym i czy ten srodek jest skuteczny tzn unieskzodliwia wiekszasc plemników >??
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 17 paź 2006, 13:24

mysza pisze:hmm wiec mam podobny problem
dzis podczas stosunku z dziewczyna zsuneła mi sie prezerwatywa , orgazmu w niej nie miałem ale w prezerwatywie cos bylo (nieduzo jakiegos plynu, mozliwe ze to sperma ktora wyszla przed wytryskiem) plyn niewylal sie do srodka raczej bo zaraz ja wyjalem jak poczulem ze sie zsunela, z kalendarza wynika ze teraz sa dni plodne , czy sa duze szanse zajscia w ciaze ? no i czy kazda prezerwatywa jets nasaczona srodkiem plemnikobojczym i czy ten srodek jest skuteczny tzn unieskzodliwia wiekszasc plemników >??


Jeśli nie miałeś orgazmu to raczej jest luz. W dodatku jeśli wyciągnąłeś ją od razu (a nie jak założyciel tematu) to już raczej na pewno nic z tego nie będzie.
Nie wszystkie prezerwtywy mają środek plemnikobójczy... w zasdzie tylke te gdzie jest to wyraźnie napisane na opakowaniu.
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 17 paź 2006, 16:06

Hardcore pisze:w zasdzie tylke te gdzie jest to wyraźnie napisane na opakowaniu.

Zgadza się - np. Durex z tego co mi wiadomo w ogóle już nie produkuje prezerwatyw ze środkiem plemnikobójczym.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 paź 2006, 18:05

mysza pisze:ale w prezerwatywie cos bylo (nieduzo jakiegos plynu,

w szoku jestem
najpierw sie dowiedz co i kiedy wypływa z penisa a potem za seks sie bierz
bobobo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:23
Skąd: Long Bitch
Płeć:

Postautor: bobobo » 18 paź 2006, 08:34

Heh...Na szczęscie nic "sie z tego nie utrodzilo":P Poszedlem w poniedzialek z dziewczyną do ginekologa, zapisał tabletke typu 72h...Jedna kosztowala 56zł ale co tam:P I od teraz przerzucamy się na tabletki...To jest chyba jednak bezpieczniejsze:) Pozdrwaiem <browar>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 paź 2006, 08:46

bobobo pisze:..To jest chyba jednak bezpieczniejsze:) Pozdrwaiem <browar>


Taaaa! akurat ! bezpiecznosc polega jedynie na wygodzie stosowania , zdrowotnie !- juz moze byc gorzej , tyle , ze jest to rozłozone w czasie .Kobieta nierodzaca , nie powinna stosowac tabletek anty , ale mało który ginekolog o tym wam powie , a ze prowadzi to w konsekwencji nawet do kłopotów z płodnoscia, to juz sie młodym wcale nie mówi.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
bobobo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:23
Skąd: Long Bitch
Płeć:

Postautor: bobobo » 19 paź 2006, 13:14

hmm...Ja słyszalem ze niektóre tabletki mogą nawet byc zdrowe...Czytalem duzo o tym i niektóre są bardzo dobre...Myysle ze te co przepisał są akurat niezle...Ale bede musial sie upewnić, dzięki za ostrzeżenie:D
Awatar użytkownika
mlody17
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2005, 21:53
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: mlody17 » 19 paź 2006, 16:25

no dobra pokaz mi jakas tabletke ktora robi cos dobrego ale nie wyrzadza czegos złego (orpocz witamknki C ) bo wszystko inne rozpieprza nam wątrobe lub żołądek a co do tych magicznych tabletek to w bardzo mlodym wieku powodują utrate plodnosci nawet w starszym dojrzałym wieku <aniolek>
...Już od dawna razem

Na Wieki tak bedzie...

..::Kocham Cię::..

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości