Karaoke - POMÓŻCIE PROSZĘ

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Karaoke - POMÓŻCIE PROSZĘ

Postautor: misiucha22 » 22 wrz 2006, 01:28

Mam do was kochani prośbę. Otóż od niedawna pracuję w szkole i niedługo chce zorganizować z inną nauczycielka dzień języków obcych. Potrzebuję muzyki karaoke - do piosenek po rosyjsku i angielku oraz tekstów. Z angielskimi nie mam problemu, gorzej jest z rosyjskimi. Jeśli ma ktoś karaoke do jakichś rosyjskich piosenek, to prosze o kontakt na priv. Podam swojego maila i jeśli będziecie tak uprzejmi, to prosze o wysłanie. Może ma ktoś karaoke do piosenek Viagry lub Ruki VVerh?? Z góry wszystkim serdecznie dziękuję.
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"
Terencjusz
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 22 wrz 2006, 01:35

Może coś udałoby mi się wymyślić gdybyś sprecyzowała sprawę. Chodzi Ci o utwory instrumentalne bez wokalu np. w formacie MIDI? Plus słowa do tego?
Jeśli tak to poszukam jutro płyty bo, gdzieś na płycie zakurzonej takie rzeczy miałem kiedyś, nie obiecuje. Ruki Vierch hehe coś mi to mówi :)
ale wkoło jest wesoło
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 22 wrz 2006, 01:39

Tak, chodzi mi o utwory w wersji instrumentalnej w mp3. Słowa też byłyby przydatne :) Wpdłam na pomysł, żeby konkurs na piosenkę angielską zorganizować pod hasłem szalone lata 70-te, 80-te. Abba i te sprawy :) A Ruki Vverh to rosyjski zespół. Śpiewają np. "Dziewczonkę" - kultowy juz kawałek. Mam tego pełno na kompie :)
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"

Terencjusz
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 22 wrz 2006, 01:57

Aha, no to w mp3 nie mam. Niestety.
ale wkoło jest wesoło
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 24 wrz 2006, 19:07

Tak, chodzi mi o utwory w wersji instrumentalnej w mp3. Słowa też byłyby przydatne Wpdłam na pomysł, żeby konkurs na piosenkę angielską zorganizować pod hasłem szalone lata 70-te, 80-te. Abba i te sprawy A Ruki Vverh to rosyjski zespół. Śpiewają np. "Dziewczonkę" - kultowy juz kawałek. Mam tego pełno na kompie
_________________
niektore karty dzwiekowe maja opcje wyciszanie sciezki wokalnej musisz sprawdzic czy twoja to obsluguje i wtedy problem rozwiazny puszczasz normalna mp3 i wyciszasz vokal
"Nie ma spać,
Nie ma oddychać
Żyć nie ma"

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 434 gości