Bardzo delikatne narządy moejej partnerki...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

SpellSinger
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 28 sie 2006, 11:01
Skąd: Poznań
Płeć:

Bardzo delikatne narządy moejej partnerki...

Postautor: SpellSinger » 28 sie 2006, 11:09

Są 2 główne aspekty mojego problemu:
1. Moja partnerka jest bardzo "wąska",
2. Gdy dochodzi do penetracji, narzeka na to iż "czuje moje prącie w zołądku".

Domyślam się, iż problem tkwi w dysproporcji między pochwa, a członkiem.
Moje pytanie do Was brzmi - jakie macie dla mnie rady? Za pewne wystarczy zmiana pozycji, choć jak macie jakieś inne rady jestem otwarty. Acha, napiszcie jakie pozycje w takich przypadkach stosować :)
Awatar użytkownika
jamajka17
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 24 sie 2006, 20:29
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: jamajka17 » 28 sie 2006, 11:21

nie wiem co Ci mozna poradzić ale jest parę takich pozycji w której członek nie wchodzi głeboko mozesz sobie poszukać na necie bo teraz nie przypominam sobie wejdz na www.kamasutra.pl tam są pozycje ;PP
SpellSinger
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 28 sie 2006, 11:01
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: SpellSinger » 28 sie 2006, 12:57

www.kamasutra.pl to kiepska strona. Przyznam sie szczerze, ze problem zaczyna sie stawac bardzo natarczywy, dlatego pytam o rady.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 28 sie 2006, 18:43

SpellSinger pisze:1. Moja partnerka jest bardzo "wąska",
2. Gdy dochodzi do penetracji, narzeka na to iż "czuje moje prącie w zołądku".

ad1. To dobrze :)
ad2. Musisz ją bardziej przygotować w czasie gry wstępnej, tak żeby zapragnęła je poczuć w żołądku <diabel>
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
IskierkaNadziei
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 31 sie 2006, 13:30
Skąd: Zakopane
Płeć:

Postautor: IskierkaNadziei » 31 sie 2006, 19:43

wąska bo nie wyrobiona mówiąc dosłownie :) ale nie rozumiem co Twoja dziewczyna ma na myśli z tym żołądkiem. Tzn przeszkadza jej to czy nie ? Odczuwa jakiś ból przy głębszej penetracji ?
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 01 wrz 2006, 01:23

Moze masz za długiego członka :?
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
grey
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2006, 19:41
Skąd: centrum
Płeć:

Postautor: grey » 01 wrz 2006, 06:19

guli pisze:
SpellSinger pisze:1. Moja partnerka jest bardzo "wąska",
2. Gdy dochodzi do penetracji, narzeka na to iż "czuje moje prącie w zołądku".

ad1. To dobrze :)
ad2. Musisz ją bardziej przygotować w czasie gry wstępnej, tak żeby zapragnęła je poczuć w żołądku <diabel>



i to jest święta prawda
gdy będę umierać nie chce żałowac , że żylam
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 wrz 2006, 09:33

IskierkaNadziei pisze:wąska bo nie wyrobiona mówiąc dosłownie :) ale nie rozumiem co Twoja dziewczyna ma na myśli z tym żołądkiem. Tzn przeszkadza jej to czy nie ? Odczuwa jakiś ból przy głębszej penetracji ?


Nie ma czegoś takiego jak wyrobienie ! no nie przesadzajcie ! jako człek o 20 letnim stazu małzenskim i swych pzrygodach z kobietami chce obalic taki stereotyp !

Jezeli członek jest zbyt długi to głebokie pchniecia powodowac beda ból zawsze , niezaleznie od stopnia podniecenia partnerki , sa pewne granice , kiedy ten boł bedzie dla partnerki przyjemnym , a i nie do zniesienia .

A teraz rada , niech sama rzadzi co do pozycji w kwesti ile ten członek Twój ma wejsc w nią , np. pozycja na jezdzca .... a ty obserwój ile go wchodzi i tego sie ucz ! , po prostu nie wkładaj jej całego swego przyrodzenia . To swoista kara za posiadanie zbyt długiego członka , ale przy innej partnerce to moze ulec zmianie <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 205 gości