brak sexu powodem do zerwania?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sie 2006, 23:56

paddy pisze:a może on jej wyglądem sie nie podoba albo coś?
To po co z nim jest?
paddy pisze:kocha go aby platonicznie za dobroć lub z przyzwyczajenia?
To po co mu zawraca glowe soba?
paddy pisze:to chyba zbytniej szczerości w tym 3 letnim związku nie widzę
J atam widze tylko mętne wymowki...
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 25 sie 2006, 00:02

skoro mu robi wymówki to coś ukrywa. może boi się mu to powiedzieć? po 3 latach że jednak dupa? że nie kocha go tak jak by tego chciał? nie wiem.. czasem dziewczyny boją się samotności wiec są na siłę z kimś. a może jej po prostu dobrze mieć takiego kogoś, ale zbliżenia po prostu nie chce. nie wiem.... piszę tylko to co wiem ze swojego i doświadczenia koleżanek.. nie każda chce iść do łóżka z tym z którym jest.. każdy ma inne poglądy..
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 sie 2006, 00:06

paddy pisze:koro mu robi wymówki to coś ukrywa.
Ja mysle ze za tym chowa sie zwyczajnei to ze ona nie chce. Bo jej dobrze bez tego. Po co to wprowadzac?Jest dobrze jak jest i juz. Za duzo obaw moze miec wobec tego i sadzic ze nei jest to nic warte. I nei rozumiec zwyczajnei czemu on do tego dazy - bo co juz jej nei kocha?3 lata z nia jest i co?KOniec milosci bo nie ma sexu?Durne myslenie. Trzeba bylo wczesniej duzo wczesniej z nia chocby gadac o tym. O tym co byscie chcieli robic w lozku jak juz ona poczuje si egotowa. Oswoic sie z tym. Ja oswoic.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 25 sie 2006, 00:07

paddy pisze:skoro mu robi wymówki to coś ukrywa. może boi się mu to powiedzieć? po 3 latach że jednak dupa? że nie kocha go tak jak by tego chciał? nie wiem.. czasem dziewczyny boją się samotności wiec są na siłę z kimś. a może jej po prostu dobrze mieć takiego kogoś, ale zbliżenia po prostu nie chce. nie wiem.... piszę tylko to co wiem ze swojego i doświadczenia koleżanek.. nie każda chce iść do łóżka z tym z którym jest.. każdy ma inne poglądy..


To niech go zostawi, zeby chlopak mial szanse poznac kogos kto jest jego wart
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Fenix_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 06 maja 2006, 12:27
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: Fenix_ » 25 sie 2006, 00:25

teraz mi sie przypomnialo, ze raz wspomniala podczas swoich wymowek, ze nie chce jeszcze o tym mowic mamie (moja dziewczyna jest bardzo zzyta ze swoja mama, o prawie wszystkim jej mowi i co sie dzieje w zwiazku rowniez)
Nie wiem czy ma to jakies znaczenie w tym wszystkim
"Od krzywd się nie odłączy nikt, za żadne skarby.
Zbrodnia poczucie winy karmi.
Nieważne elitarny czy zwykły, w każdym strach zmusza do modlitwy.
W obliczu śmierci nie ma sprytnych, nie ma odważnych.
Straszy brak uzyskania drugiej szansy!"

OSTR
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 sie 2006, 00:26

Moze sadzi ze powinna jej powiedziec [tak si enp umowily] a boi sie z eona uzna ze za szybko albo cos i bedzie na nia zla? :? Ale to glupie jest no.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 25 sie 2006, 00:28

dziwne, w końcu ma już 19 lat, więc nawet jeśli koniecznie chciałaby powiedzieć mamie, to chyba już może bezproblemowo, nie? <hmm> a może to tylko moja jest taka cudowna.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Fenix_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 06 maja 2006, 12:27
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: Fenix_ » 25 sie 2006, 00:29

jak rok temu jechalismy razem na wakacje to pozniej mi opowiadala, ze jej mama mowila zeby czasem sie nie spieszyla do niczego, ze na wszystko przyjdzie czas i ona tez tak uwaza...
"Od krzywd się nie odłączy nikt, za żadne skarby.

Zbrodnia poczucie winy karmi.

Nieważne elitarny czy zwykły, w każdym strach zmusza do modlitwy.

W obliczu śmierci nie ma sprytnych, nie ma odważnych.

Straszy brak uzyskania drugiej szansy!"



OSTR
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 25 sie 2006, 00:49

jak rok temu jechalismy razem na wakacje to pozniej mi opowiadala, ze jej mama mowila zeby czasem sie nie spieszyla do niczego, ze na wszystko przyjdzie czas i ona tez tak uwaza...
Uuuhuhu, to lepiej miej sie na bacznosci. Mojemu Kochaniu tez mamusia mówiła, ze na wszystko przyjdzie czas, ale....powiedziała to za późno <hahaha> A teraz co? Wpieprza sie w nasz związek. <wsciekly>
Pozostaje mi tylko Ci współczuć Fenix, bo taka sytuacja jest beznadziejna :/ Nie wiem, czy cos poradzisz, ale rzycze Ci tego! <browar>
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 25 sie 2006, 08:11

Fenix_ pisze:jak rok temu jechalismy razem na wakacje to pozniej mi opowiadala, ze jej mama mowila zeby czasem sie nie spieszyla do niczego, ze na wszystko przyjdzie czas i ona tez tak uwaza...

A może Twoja dziewczyna należy do jednej z Fanatycznych Organizacji Katolickich ? :P
A od kiedy to dzieci tak ostro rodzicóe słuchają... xd
*qbass*, <boje_sie>
*qbass* pisze:rzycze

życzę
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 25 sie 2006, 08:48

moja jak się dowiedziała że kupiłam rok temu pigułki antykoncepcyjne to myślałam że w furię wpadła. zwyzywała mnie od najgorszych (choć w moim wieku sama lepsza nie była). I tak wyjaśniłam że do niczego nie doszło :] tyle że ona jest już starsza i ma starsze poglądy na ten temat, że TO to tylko z jednym. Jednak ona twierdzi że jeśli się jest w długim związku to już można mając te 18-19 lat :] Masakra z tymi rodzicami..

[ Dodano: 2006-08-25, 08:55 ]
hmm.. albo jest i inne wyjście..
może też zacznyj być wobec niej chłodniejszy. nie całuj jej tyle i z entuzjazmem, to może zacznie jej tego brakować. czasem jak dziewczyna widzi że facet nie chce, to próbuje robić tak żeby była równowaga.. ktoś zawsze musi chcieć i ktoś nie chcieć. Może sie uda :)
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 25 sie 2006, 10:42

Tak mozna się rozstać z powodu sexsu. Dla mnie jest to bardzo ważna sprawa w związku, daje poczucie więżi, zaufanie, sprawia że kwitne...teraz to wiem
Musiałam zmarnować 9 lat z człowiekiem dla którego seks mógł nie istnieć i w całej swojej perfidii wmawiał mi, że mnie też do niczego nie jest potrzebny. Po 5 latach zupełnego braku bliskości wniosłam o rozwód.
Teraz wiem, że wszystkie moje "wybuchy", "złe dni", "doły" były właśnie z tego powodu, czułam się (zreszta nadal się czuje) mało atrakcyjna, sfrustrowana, jak może się czuć kobieta która dla swojego faceta chodziła na rzęsach byle tylko zwrócić jego uwage i nic, zerowe zainteresowanie.
Pomyśl jak ważny jest dla Ciebie seks, bliskość, intymność, porozmawiaj bardzo poważnie ze swoją dziewczyną, jeśli nie zrozumie o co chodzi, lub otwarci przyzna, ze jej potrzeby są zupełnie inne niz Twoje, chyba lepiej się rozstać teraz, niż za pare miesięcy ranić, zdradzać
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 25 sie 2006, 10:48

Byl juz kiedys podobny problem na forum. Arkady zalozyl temat.
3 lata, jesli sie nie myle, trwal zwiazek - dziewczyna byla mocno wierzaca i nie bylo szans. Nie dalo sie dogadac. I zwiazek w koncu sie posypal...
Awatar użytkownika
Fenix_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 06 maja 2006, 12:27
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: Fenix_ » 25 sie 2006, 15:30

No tak, tylko moja dziewczyna nie jest mocno wierząca.
Mogę jesczze tyle dopowiedzieć, że bardzo lubi jak masuje jej piersi i tylko tyle, nic poza tym, niczego wiecej nie chce robic, a zabawa z piersiami zaczęła się prawie na początku naszego związku...ehh...
"Od krzywd się nie odłączy nikt, za żadne skarby.

Zbrodnia poczucie winy karmi.

Nieważne elitarny czy zwykły, w każdym strach zmusza do modlitwy.

W obliczu śmierci nie ma sprytnych, nie ma odważnych.

Straszy brak uzyskania drugiej szansy!"



OSTR
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 sie 2006, 18:37

Aby facet czół sie szczesliwy , kochany itd. musi istniec miedzy nim a jego kobieta coś takiego , co sie zwie pozadaniem , inaczej niech sobie takowa kobieta która nie pozada ..kupi kota albo psa ! .Owe pozadanie musi sie skolei przejawiac , dotykaniem , mizianiem , sexem , nie koniecznie stosunkiem płciowym .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 25 sie 2006, 19:16

3lata jak dla mnie to bardzo dlugo. Ja bylam ze swoim bylym 3lata i tego nie zrobilismy bo wiedzialam ze to jednak nie to, a z moi obecnym facetem zrobilam to po 7 miesiacach bo bylam naprawde pewna, ze tego chce i ze go kocham - Twoja dziewczyna ma problem albo ze swoja psychika albo z uczuciem do Ciebie. Pogadaj z nia.
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 sie 2006, 19:32

Mona , doskonale wiesz iż napisalem to w kwesti tego konkretnego posta , jako odpowiedz na niego !! czyzby to było znowu az tak nie logiczne ??
Oczywistym jest , ze musza obydwoje czuc to pozadanie i je okazywac , autor tematu jak widze nie ma z tym problemu <foch>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 25 sie 2006, 19:47

Andrew pisze:autor tematu jak widze nie ma z tym problemu

On jeszcze nic nie napisał pod tym, co ja skomentowałam :]
Nie rozumiem w ogóle, o co tyle hałasu, bo jeden napisze, że po 3ech tygodniach, to jakoś chyba nieteges i może za szybko, a ten z koleji, że źle, bo jeszcze do niczego nie doszło.
O co Wam chodzi, Panowie? :>
Nie chce, to nie i nie musi! Będzie miała ochotę, to pójdzie do łóżka. Sex wymiernikiem miłości?... <hmm>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 sie 2006, 20:28

Mona pisze:Sex wymiernikiem miłości?...

Może nie wymiernikiem, ale kolejnym etapem zespolenia, przenikania, chęci "pochłonięcia", itd.
Jest to (w/w) zrozumiałe gdy już z kimś ten sex wcześniej był lub/i narastającej potrzeby wewnetrznej. Gdy to ma być 1 raz - wszystko jest możliwe. Nawet mimo miłości.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Fenix_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 06 maja 2006, 12:27
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: Fenix_ » 26 sie 2006, 22:13

bylby to nasz pierwszy raz, ani ja ani ona wczesniej tego nie robilo...a co mozecie mi poradzic oprocz tego zebym z nia pogadal bo jak juz napisalem nie jest chetna w ogole do rozmowy na takie tematy... moze jakos ja podejsc ? nie wiem za bardzo w jaki sposob ?
"Od krzywd się nie odłączy nikt, za żadne skarby.

Zbrodnia poczucie winy karmi.

Nieważne elitarny czy zwykły, w każdym strach zmusza do modlitwy.

W obliczu śmierci nie ma sprytnych, nie ma odważnych.

Straszy brak uzyskania drugiej szansy!"



OSTR
Awatar użytkownika
ZielonaHerbatka
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 08 sty 2006, 22:34
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: ZielonaHerbatka » 26 sie 2006, 23:31

To jest troche dziwne. Rozumiem, jakby powiedziała że nie chce jesscze sexu. No ale bardzo podejrzane jest ze nie zgadza sie nawet na smialsze pieszczoty... To może ogranicz (zakończ)te wszystkie zabawy z piersiami, przestań nalegać na sex, wyluzuj troche... Może wtedy dziewczyna sie zaniepokoi, sama zauważy że cos jest nie tak i zacznie dażyć do jakiejs intymności. Niezależnie od tego jednak goracej kobietki z niej nie zrobisz... Temperament albo się ma, albo sie go nie ma... <zalamka>

[ Dodano: 2006-08-26, 23:33 ]
Jeśli nie chce jeszcze sexu bo np boi sie ciąży to możnas pieścić się rączką, albo po francusku... nie wolno dziewczyny za bardzo poganiać. To musi wyjść od niej...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 sie 2006, 01:42

Fenix_ pisze:procz tego zebym z nia pogadal bo jak juz napisalem nie jest chetna w ogole do rozmowy na takie tematy...
Ale te rozmowy i tak byc musza! <wazne>
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 27 sie 2006, 10:40

ZielonaHerbatka pisze:To może ogranicz (zakończ)te wszystkie zabawy z piersiami, przestań nalegać na sex, wyluzuj troche... Może wtedy dziewczyna sie zaniepokoi, sama zauważy że cos jest nie tak i zacznie dażyć do jakiejs intymności.

Ja też myślę, że to dobry pomysł.
moon pisze:Ale te rozmowy i tak byc musza!

Ale nie non-stop.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Fenix_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 06 maja 2006, 12:27
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: Fenix_ » 27 sie 2006, 11:49

i zacznie dazyc do intymnosci ? co jedynie znowu do pieszczenia piersi:|

mysle ze wyczerpaly wam sie pomysly, wszystkim wam dziekuje za odpowiedzi i zobaczymy juak to sie wszystko ulozy...
"Od krzywd się nie odłączy nikt, za żadne skarby.

Zbrodnia poczucie winy karmi.

Nieważne elitarny czy zwykły, w każdym strach zmusza do modlitwy.

W obliczu śmierci nie ma sprytnych, nie ma odważnych.

Straszy brak uzyskania drugiej szansy!"



OSTR
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 27 sie 2006, 12:46

Fenix_ albo się pogodzisz z tym, że już się nic zmieni pod tym względem i będziesz się ciągle męczył, albo się rozstaniecie. Innego wyjścia raczej nie ma. Masz sytuację bardzo podobną do mojej parę miesięcy temu. Jak chcesz to poczytaj mój wątek: http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... 88&start=0
Nam się nie udało, za dużo było nieporozumień na tym tle, a żadne rozmowy już nie pomagały. Po prostu musisz sobie zdać sprawę, że z tego nic już nie będzie. Jeśli po 3 latach ona nie przejawia większej ochoty na choćby pieszczoty, to cud się na pewno nie zdarzy i demonem seksu nie zostanie. Oczywiście możesz to ciągnąć dalej i się męczyć tak jak ja, ale czy to ma sens? Sam sobie musisz odpowiedzieć.
I'm used to eat naughty girls without any eye movement ;)
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 27 sie 2006, 13:02

Fenix_, nie nalegaj, nie pieśc piersi. Po prostu dystans. Ona na pewno zauważy, ze cos nie tak!
Aby facet czół sie szczesliwy , kochany itd. musi istniec miedzy nim a jego kobieta coś takiego , co sie zwie pozadaniem
Popieram Endriułka. Związek bez pożądania, to co to za związek :?
Fantoimtsa

Postautor: Fantoimtsa » 27 sie 2006, 13:05

My z moja surykatką calujesmy sie calymi dniami, nie wyobrarzam sobie chodzenia ze soba bez calowania.
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 27 sie 2006, 13:07

*qbass* pisze:Fenix_, nie nalegaj, nie pieśc piersi. Po prostu dystans. Ona na pewno zauważy, ze cos nie tak!


Nie byłbym taki pewny. Ja stosowałem swego czasu różne metody, również taką, że przez np. 3 tygodnie w ogóle nie inicjowałem żadnych pieszczot i starałem się być oschły. I wiecie co się stało - mojej eks było to na rękę, nawet nie zauważyłem, żeby jej czegoś brakowało. Jednak tutaj zależy sporo od kobiety, spróbować zawsze można.
I'm used to eat naughty girls without any eye movement ;)
emka
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 20 sie 2006, 17:17
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: emka » 27 sie 2006, 13:42

R1 pisze:mojej eks było to na rękę, nawet nie zauważyłem, żeby jej czegoś brakowało. Jednak tutaj zależy sporo od kobiety, spróbować zawsze można.
faktycznie tak sie to moze skonczyc u mnie swego czasu bywalo podobnie - to nie zawsze jest dobra metoda
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 27 sie 2006, 14:09

O Arkady widze że zmieniłeś nick. Tak w ogóle to jak tam Ci idzie po rozstaniu z byłą? Ciągle jeszcze ją wypłakujesz czy jest już coraz lepiej?

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 340 gości