dziwny facet

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

psipsiółka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 22 sie 2006, 07:27
Skąd: Olecko
Płeć:

dziwny facet

Postautor: psipsiółka » 22 sie 2006, 07:57

siedem lat temu wyszłam zamąż. Po dwóch latach naszego małżeństwa wyszła za mąż siostra mego męża. Zaczęliśmy spotykać się w czwórkę, nawet dość często. Szwagierki nigdy do końca nie trawiłam, ale męża ma wspaniałego. Przede wszystkim jest zabawny, wesoły, taka dusza towarzystwa. Po jakimś czasie takich spotkań zaczęłam znajdywać coraz więcej wspólnych tematów z moim szwagrem. Zaczęliśmy się zwierzać, zaczął mi opowiadać o rzeczach , o których jego zona nie ma zielonego pojęcia. z czasem dowiedziałam się, że często zaczepia dziewczyny na imprezach (jest ochroniarzem), w sposób bardzo bezpośredni. Nie wiedziałam jak mam reagować na takie zwierzenia, ale jakoś to przetrawiłam.ale ostatnio wygadał się , że [glow=yellow]ma romans od roku[/glow]. nie wiem co mam zrobić. Nie chcę zdradzić przyjaciela, ale jest mi głupio jak widzę szwagierke, a ona o niczym nie wie. On twierdzi ż e kocha zonę, że romans (który trwa od roku) nic nie znaczy. Rozumiecie to?
:?
psipsiółka
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 22 sie 2006, 08:06

psipsiółka pisze:On twierdzi ż e kocha zonę, że romans (który trwa od roku) nic nie znaczy. Rozumiecie to?


Roman zawsze pozostaje romansem, nawet jak on się nie angazuje uczuciowo... może spróbuj namówić go żeby przestał zdradzać żone. Bo przecież taka zdrada kiedyś wyjdzie na jaw...

Ty też jeteś w niekomfortowej sytłacjii, bo jak się ta żona i twój mąz dowiedzą że o wszystkim wiedziałaś to pomyślą ze trzymasz strone szwagra...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
psipsiółka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 22 sie 2006, 07:27
Skąd: Olecko
Płeć:

Postautor: psipsiółka » 22 sie 2006, 08:16

mój mąż wie o tym częściowo, nie do końca. Powiedziałam mu bo i tak się domyślał, pracuja razem w ochronie. z kolei gdyby on sie wygadał szwagrowi, nie miałby życia w ochronie, takie mają zasady..... <pejcz>
psipsiółka
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 sie 2006, 09:20

Nic nie rób!! nie twoja to sprawa nie masz obowiazku informowania szwagierki o czymkolwiek , to tylko twoja dobra wola ! uszanuj to o czym ci sie zwierza szwagier .
A co tu rozumiec ?? rzecz wszak prosta ! ma kochanke ...wielkie mi co , nadejdzie czas gdy i Ty takowego bedziesz miala <aniolek> <browar>

Z drugiej strony dziwny facet ...informowac kogos z rodziny , ze ma kochankę ? <boje_sie> moze coś Ci sugeruje ! bo tak mi to wyglada na pierwszy rzyt oka
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 22 sie 2006, 09:34

Andrew pisze:nadejdzie czas gdy i Ty takowego bedziesz miala

Jak zwykle prorocze słowa. :> :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 sie 2006, 09:57

Imperator pisze:
Andrew pisze:nadejdzie czas gdy i Ty takowego bedziesz miala

Jak zwykle prorocze słowa. :> :>

No Impeczku nie moglem sie powstrzymac ....noooo! <aniolek> <aniolek> <aniolek> <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 22 sie 2006, 10:27

psipsiółka pisze: On twierdzi ż e kocha zonę, że romans (który trwa od roku) nic nie znaczy. Rozumiecie to?

Nie, nie rozumie tego
Nie rozumie jak ponoć kochający mąż szuka adrenaliny u innych kobiet.
Jestem w stanie zrozumieć romanse i namiętności, kiedy małżeństwo się rozpada i jest w stanie przejściowym, czyli jeszcze wyrok w sądzie nie zapadł ale już małżeństwa nie ma.
Jeśli czujesz, ze musisz coś zrobić, to pogadaj ze szwgrem i daj do zrozumienia, ze mała świnia jest
Awatar użytkownika
sami
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 172
Rejestracja: 22 maja 2005, 00:11
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: sami » 22 sie 2006, 10:46

Wg mnie po pierwsze to pogadaj z mężem poufnie, żeby on był świadom, że ty wiesz, gdyby wszystko wyszło najaw a unikniesz wtedy nieprzyjemności i obwinienia o trzymanie strony szwagra i żalu męża, że mu nie powiedziałaś. A mąż szwagrowi mówić nic nie musi, no nie?
Po drugie nie rób nic w wiadomej Ci sprawie, nie mieszaj się do tego, a jak szwagier zacznie Ci się znowu zwierzać, to powiedzmu, żeby o tym Ci nie opowiadał, bo stawia Cię w niekomfotwej sytuacji względem reszty rodziny.
Afro mi nie przeszkadza ;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 sie 2006, 18:04

1 powiedz mezowi nie dlatego ze powinnas a dlatego ze jak widac Tobie to lezy na watrobie. Szwagrowi mozesz jedynei dac rade czy zasugerowac co o tym myslisz i ze no powinien skonczyc ta znajomosc. Nic wiecej bot o faktycznie nie jest Twoja sprawa.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 22 sie 2006, 18:09

POrozmawiaj z tym co ma kochanke, uswiadom mu ze to nie takie mile dla jego zony i ze jak sie kogos kocha to mu sie robi nieco inne niespodzianki. Wszystko zalezy tez od podejscia ludzi do tego, bo np andre nie widzi problemu i ja go w pewnym sensie rozumiem.
Chyba nie mowilbym nikomu o tym albo sprobowal naklonic faceta, zeby sam sie przyznal. Zreszta jak mowisz ze jest w ochronie to pewnie koksu tez troche zjadl i byc moze debilem :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 22 sie 2006, 18:26

Ja bym powiedział (przynajmniej mężowi, bo w końcu to jej brat; aby podobny z charakteru do Michaela Corleone <brawo> ), ponieważ nie lubię, jak niewyżyty cwaniaczek robi podobne numery. W ogóle cwaniaków nie lubię <wsciekly>... Pomyśl o sojej szwargierce, ona ma prawo wiedzieć i - jeśli zechce - ułożyć sobie życie z kimś innym, póki jeszcze nie za późno (zakładam, że nie mają dzieci). To, że mąż szwagierki bagatelizuje sytuację nie jest żadnym argumentem; wszyscy faceci, którzy nie potrfią utrzymać fujary w spodniach: mówią tak samo. Nikt do ślubu go nie zmuszał, a z Twego opisu jasno wynika, iż to dziwkarz.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
psipsiółka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 22 sie 2006, 07:27
Skąd: Olecko
Płeć:

Postautor: psipsiółka » 25 sie 2006, 08:20

nie rozumiecie mnie do końca. Nie chodzi mi o to, co mam zrobić. Chciałabym zrozumieć jego zachowanie. Jak można żonie okazywać, że się ją bezgranicznie kocha, a tym samym ją zdradzać?
psipsiółka
Awatar użytkownika
on-czyli-kto
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 29 cze 2006, 00:43
Skąd: Zdechlina
Płeć:

Postautor: on-czyli-kto » 25 sie 2006, 08:31

wiec slowa "kocham ja" w jego wykonaniu sa puste jak turecki beben, a powszechnie wiadomo ze gadanie jest tanie.

ciezko powiedziec, widac ma taki system wartosci ze zdradzanie mu nie przeszkadza.ciekawe co by ylo jakby sam byl zdradzany? chyba ze nalezy do ludzi typu: "przeciez petting to nie zdrada" albo "nie zdradzilam cie, to byl tylko przyjacielski seks po pijaku" itp itd
Awatar użytkownika
zagubiona_wenus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 05 lip 2006, 10:24
Skąd: dolnyśląsk
Płeć:

Postautor: zagubiona_wenus » 25 sie 2006, 10:59

psipsiółka pisze:Jak można żonie okazywać, że się ją bezgranicznie kocha, a tym samym ją zdradzać?

Okazywać że sie ją kocha można np. po to żeby jej wynagrodzić to co się robi na boku, ale jeżeli to nie tylko o okazywanie chodzi ale o to że on ją kocha naprawde to nie rozumiem tego w ogóle. Może rzeczywiście on ma jakiś spaprany system wartości i nie widzi w swoim zachowaniu nic złego, gdyby jeszcze powiedzial że tą kochanke też kocha to można jakoś wytłumaczyć, ale jeśli ten romans nic nie znaczy dla niego to nie wiem, może w łóżku nie układa mu się z żoną? a skoro wszystko inne jest OK, kochają się, tylko w seksie kicha to znalazł sobie inną na boku, a od żony nie odejdzie bo mimo wszystko ją kocha.
grzeczne dziewczynki idą do nieba... niegrzeczne idą tam gdzie chcą!
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 25 sie 2006, 11:01

Bylam w takiej sytuacji. Nie odzywaj sie ani slowem bo zaszkodzisz sama sobie i innym. Niech sami rozwiazuja swoj szlam, czemu Ty masz sie za nimi ciagnac?
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 25 sie 2006, 11:07

psipsiółka pisze:Chciałabym zrozumieć jego zachowanie. Jak można żonie okazywać, że się ją bezgranicznie kocha, a tym samym ją zdradzać

to jest trudne do zrozumienia, byc może żona jest kobietą jego życia, ale on musi bzykać na bokach bo jest typem wiecznego łowcy. Byc może pieprzy, że kocha żone, mają jakiś kryzys i jest to forma kary. Albo inna wersja, facet niedojrzały popełnił małżeństwo a teraz jak mu sie żona znudziła to robi boki....Trudno zrozumieć motywacje, za każdym razem jest inna
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 25 sie 2006, 11:19

Ja bym raczej stawiala na to ostatnie bo tak przewazne bywa, i co gorsze, owe zony o tym wiedza i nic nie robia. Coz, ich problem...
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 25 sie 2006, 19:21

Nie mieszaj sie do tego. To naprawde nie Twoja sprawa, to,ze on sie Tobie zwierzyl do niczego Cie nie upowaznia.
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 25 sie 2006, 21:26

Podejrzane jest, że w ogóle zwierzył się. Ja stawiam na to, że będzie próbował dobierać się do Ciebie, psipsiółka. Być może jest pewny tego, że nie oprzesz się jemu i idąc dalej - nie wydasz go. Heh, proste, w/g niego :]
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
psipsiółka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 22 sie 2006, 07:27
Skąd: Olecko
Płeć:

Postautor: psipsiółka » 26 sie 2006, 13:59

on-czyli-kto pisze:ciekawe co by ylo jakby sam byl zdradzany?



Z jego zwierzeń wynika że jest zazdrosny o żonę, mimoże nie ma ku temu powodów. Zresztą ona też kiedyś opowiadała że wkurzał się bardzo kiedy mówiła (w żartach) o jakimś facecie. Teraz ona jest w ciąży, chce jej dać ciepło, ale mimo to nie rezygnuje ze swoich postępowań.

Dzieki wszystkim za wypowiedzi, chyba powoli zaczynam kumać o co w tym chodzi, ale jednak do końca nigdy tego nie zrozumiem. wiem, że powinnam ograniczyć tą znajomość

[ Dodano: 2006-08-26, 14:05 ]
zagubiona_wenus pisze: gdyby jeszcze powiedzial że tą kochanke też kocha to można jakoś wytłumaczyć, ale jeśli ten romans nic nie znaczy dla niego to nie wiem



a jeśli kochałby również swoją kochankę? Pomyślałam, że wcale nie musi mi się do tego przyznawać, może tak być. Jest z nią od roku i nie wpomina o zerwaniu z nia. Jeśli, tak?,to jak to można wytłumaczyć?
psipsiółka
Awatar użytkownika
zagubiona_wenus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 05 lip 2006, 10:24
Skąd: dolnyśląsk
Płeć:

Postautor: zagubiona_wenus » 26 sie 2006, 14:36

psipsiółka pisze:a jeśli kochałby również swoją kochankę?

Ja uważam że można kochać 2 osoby naraz.
grzeczne dziewczynki idą do nieba... niegrzeczne idą tam gdzie chcą!
Awatar użytkownika
on-czyli-kto
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 29 cze 2006, 00:43
Skąd: Zdechlina
Płeć:

Postautor: on-czyli-kto » 26 sie 2006, 14:57

wg mnie nie mozna kochac 2 osob naraz [ta sama miloscia]
ale to juz kwestia gustu ........ a o gustach sie nie dyskutuje

aha jesli ktos kto ma zone i kochanke [badz meza i kochanka] mowi ze kocha ich obu to wg mnie juz kocha kochanka a milosc do meza przerodzila sie w przyzwyczajnienie
Awatar użytkownika
KocurekV
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 310
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:52
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: KocurekV » 26 sie 2006, 18:32

Moja rada...nie mieszaj się.Wiem,że takie brzemie milczenia jest cięzkie...ale uwierz mi,ze jesli powiesz jej o tym to bedziesz tą złą.Znam to z autopsji.
oczywiście kolega się wszystkiego wyparł,zona mu uwierzyła,romans trwa do tej pory a ja jestem tą złą która chciała pomóc :|
Lepiej niech własne brudy piorą sami.

[ Dodano: 2006-08-26, 18:38 ]
zagubiona_wenus pisze:
psipsiółka pisze:a jeśli kochałby również swoją kochankę?

Ja uważam że można kochać 2 osoby naraz.

Gdyby kochał swoją kochankę to by zerwał z żoną,gdyby kochał zonę to zerwałby z kochanką.Takie gadanie,ze kocha dwie na raz, to zwykła próba usprawiedliwienia sie przed samym sobą i Tobą,więc sorki ale nie wierze w taki bajki.
Nie mozna kochac dwóch osób na raz.
Carpe diem!
Awatar użytkownika
Żabcia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 27 maja 2006, 20:30
Skąd: z przebieralni
Płeć:

Postautor: Żabcia » 26 sie 2006, 21:31

znam gościa który uważa że zdrada, w sensie petting z inną bez całowania, to nie jest wielka zdrada :] skoro się to robi bez uczuć z tamtą osobą, i nazywa się to nie zdradą tylko:"czynnością" :] masakra :/
psipsiółka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 22 sie 2006, 07:27
Skąd: Olecko
Płeć:

Postautor: psipsiółka » 28 sie 2006, 09:33

a jeśli jest z kochanką, bo tamta zgadza się na każdy układ, byleby spotykać się z nim od czasu do czasu, i błaga żeby jej nie zostawiał?
psipsiółka
Awatar użytkownika
Tołdi
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 19 lip 2006, 08:10
Skąd: Kraków/okolice.
Płeć:

Postautor: Tołdi » 28 sie 2006, 13:27

a.b1 pisze:to jest trudne do zrozumienia, byc może żona jest kobietą jego życia, ale on musi bzykać na bokach bo jest typem wiecznego łowcy. Byc może pieprzy, że kocha żone, mają jakiś kryzys i jest to forma kary. Albo inna wersja, facet niedojrzały popełnił małżeństwo a teraz jak mu sie żona znudziła to robi boki....Trudno zrozumieć motywacje, za każdym razem jest inna


Jest jeszcze typ "KONESER-KOLEKCJONER"..
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 28 sie 2006, 13:59

psipsiółka pisze:a jeśli jest z kochanką, bo tamta zgadza się na każdy układ, byleby spotykać się z nim od czasu do czasu, i błaga żeby jej nie zostawiał?


A co to za rozwazania? Jest tak, czy tak sobie myslisz? A moze tu chodzi, o zupelnie cos innego? :> Raczej polowicznie przedstawiasz ta historie, z niedomowieniami... .

A jesli jestes z nim tak blisko, to zapytaj go, dlaczego zdrawdza i co mu to daje. I czego brakuje mu w zwiazku. a potem cichaczem przeszkol szwagierke... . Ale ja mysle, zre w tej historii o co innego chodzi... .
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 28 sie 2006, 14:21

Tołdi pisze:Jest jeszcze typ "KONESER-KOLEKCJONER"..

och jak takich lubimy!!!!!!!!!!! <evilbat>
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 28 sie 2006, 14:33

Hmm a może zwyczajanie zapytaj Go dlaczego zdradza. Powiedz mu też, że ciężko Ci się żyje z tą tajemnicą i zaczekaj na jego ruch... Ciekawe jak zareaguje na wieść, że być może Go wydasz? Dziwne, że zwierzył się Tobie - przecież jesteś w rodzinie. Może na rękę mu będzie jeśli to Ty wywołasz wojnę, bo sama nie ma odwagi się przyznać?!
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 29 sie 2006, 10:04

No i jestem nadal ciekawa, czy jednak dowiem sie czegos o tym drugim dnie? Jestem dziwnie spokojna, ze jakies jest :>
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 235 gości