Miłość - jak zrozumieć kobietę?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Miłość - jak zrozumieć kobietę?

Postautor: fish » 16 sie 2004, 12:43

No tak, gdzieś napisałem, że zaczne nowy temacik.
Wiem, że o miłości było już tu sporo m.in. co to jest miłość itp. itd.
Ale taki jeden przykład.
Stary :) jestem wydaje mi się, że znam troszkę kobiety ale czasami potraficie zaskakiwać :)

Jak mam zrozumieć coś takiego.
Było jakieś drobne nieporozumienie które sam sprowokowałem.
Przyjechałem sobie do domku i napisałem smska takiej treści:

"Kochasz mnie?" - banalne nie? :)

Odpowiedź :
"Bardzo Cie kocham ale kiedy są nieporozumienia to nie wiem czy kocham odpowiednią osobę. Całuje mocno"

Odpisałem:

"To niestety nie kochasz. Miłość nie wybiera. Ja Cię kocham i mimo tych nieporozumień nie zmieniam zdania."

Odpowiedź:

"Piotruś jestes dla mnie cudowny, ciepły i za to Cię kocham"

Odpisałem:

" A ja Cię kocham za wszystko, nawet jak jesteś niedobra. I to jest właśnie miłość"

A teraz pytanie. Czy bardzo się mylę w mojej ocenie miłości i jak mam tą swoją "Babę Jagę" zrozumieć ? :)

Aż tak bardzo się tym nie przejmujcie. I tak jest wszystko ok i myślę, żę będzie ale nowy wątek na forum się przyda :) :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 sie 2004, 12:58

Masz Fiszu rację !! JAK SIE KOCHA ! to juz amen! a kobiety cóz inaczej mysla inaczej mówią !! :556:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 16 sie 2004, 13:02

kazdy jest inny , i tu juz nie ma roznicy czy to kobieta czy mezczyzna. byc moze kobiety mysla inaczej, ale przeciez mamy do tego pelne prawo i rowniez za to nas kochacie.. ta "innosc" wydawalo mi sie ze jest dla was czyms wspanialym. a jak nas zrozumiec? bedziecie probowac do konca zycia i jestem pewna ze sie nie uda..
wg mnie Pani Pana Fisha kocha..

p.s. wiem bo tez jestem kobieta i zrouzmialam jej slowa:)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 16 sie 2004, 13:07

Thx. Szczególnie "biegało" mi o ten fragment

"Bardzo Cie kocham ale kiedy są nieporozumienia to nie wiem czy kocham odpowiednią osobę. Całuje mocno"

Tego nie kumam :(
Ale i tak jestem szczęśliwy !! :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 16 sie 2004, 13:37

Faceci...
Czasami szukacie dziury w całym. Przecież napisała, że Cię kocha, czyż nie?! A że my, kobietki lubimy sobie czasem pomarudzić to już inna historia... Jak zamieszkałam z chłopakiem to poznaję Go tak... tak do granic przyzwoitości i też zdarza się, że mówię mu, że Go kocham, ale...
... ale czasami Cię nie poznaję
...ale mógłbyś pomyśleć zanim coś zrobisz
...ale głupek jesteś i tyle ;P
A tak naprawdę świata poza nim nie widzę. Myślę więc, że nie masz się czym przejmować. Widocznie troszeczkę narozrabiałeś i Twoja kobieta też wynalazła sobie jakieś "ale". Choć tak naprawdę to kocha Cię bezwarunkowo.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 16 sie 2004, 13:43

Moje "rozrabianie" polega na tym, że dużo i szybko oczekuję jakichś rozwiązań. Co ja na to poradzę, że nie lubię czekać. Jakbym miał 20 lat pewnie byłbym bardziej wyluzowanya teraz... jestem niecierpliwy :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 16 sie 2004, 13:54

Czekajcie a będzie wam dane :P
Awatar użytkownika
Cwaniak
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 sie 2004, 18:48
Płeć:

Postautor: Cwaniak » 16 sie 2004, 14:48

amazonka pisze:Faceci...
Czasami szukacie dziury w całym. Przecież napisała, że Cię kocha, czyż nie?! A że my, kobietki lubimy sobie czasem pomarudzić to już inna historia... Jak zamieszkałam z chłopakiem to poznaję Go tak... tak do granic przyzwoitości i też zdarza się, że mówię mu, że Go kocham, ale...
... ale czasami Cię nie poznaję
...ale mógłbyś pomyśleć zanim coś zrobisz
...ale głupek jesteś i tyle ;P
A tak naprawdę świata poza nim nie widzę. Myślę więc, że nie masz się czym przejmować. Widocznie troszeczkę narozrabiałeś i Twoja kobieta też wynalazła sobie jakieś "ale". Choć tak naprawdę to kocha Cię bezwarunkowo.


Czyli w domysle: jak sie nie zmienisz to ja koniec kochania?? :547: :547: :547: :547:
życie to nie bajka nie drapie cie po jajkach...
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 16 sie 2004, 21:07

Szczególnie "biegało" mi o ten fragment

"Bardzo Cie kocham ale kiedy są nieporozumienia to nie wiem czy kocham odpowiednią osobę. Całuje mocno

Fish, zareagowales dokładnie tak jak powinienes zareagowac i czego Ona wlasnie w tej chwili oczekiwala. Kobiety w calej swojej pogmatwanej naturze potrzebuja nieustannie zapewniania o milosci. I nawet jesli Twa Pani sie zezloscila i miala chwilowe przytlumienie uczuc, Ty nie popsules sytuacji slowami typu "o co Ci chodzi?, tylko na nowo wznieciles iskierkę. Gratuluję refleksu i znajomości kobiet :D
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 18 sie 2004, 14:46

Wątek "idiotów" przeniesiony do RING :)

http://www.agnieszka.com.pl/forum_php/v ... php?t=1591
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
dryncia

Postautor: dryncia » 18 sie 2004, 15:43

Wiesz co wydaje mi się, ze wiem o co jej chodziło. Ona mówi że kocha, a mówiąc że nie wie czy odpowiednią osobe, ma na myśli, że nie wie czy ty tez ja tak kochasz, czy ty jej nie olewasz, czy się nie angażuje w cos co ja krzywdzi. Wiesz my myślimy o takich rzeczach jak jesteśmy skrzywdzone. Ona cię kocha, tylko nie jest pewna czy ty ją tez. To nie jest kwestia, że kocha cie tylko jak jest dobrze.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 18 sie 2004, 16:03

Oj, tu zapewniam Cię, że wie o tym doskonale. Zrobiłem sie cholernie uczuciowy i zawsze jej o tym daję znać.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
dryncia

Postautor: dryncia » 18 sie 2004, 16:20

Fish ale w chwilach kiedy robisz jakieś numery ona myśli inaczej, mamy trochę inna logikę. Ale widzisz mimo tego jest z tobą, więc nie analizuj, ciesz się chwila i korzystaj z niej. My kobiety lubimy jak jesteście uczuciowi.
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 18 sie 2004, 16:21

ala romantycy ;)
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 18 sie 2004, 22:48

ej, mam wrażenie że wcieło posty. Był bardzo mądry post że facet po kłótni przechodzi do porządku dziennego a kobieta potrzebuje zapewnień i jej miłość wtedy słabnie, potem był mój post, potem Krzysia, potem znów mój...
ktoś skasował czy same się skasowały? :(
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 18 sie 2004, 22:57

taka_jedna pisze:ej, mam wrażenie że wcieło posty. Był bardzo mądry post że facet po kłótni przechodzi do porządku dziennego a kobieta potrzebuje zapewnień i jej miłość wtedy słabnie, potem był mój post, potem Krzysia, potem znów mój...
ktoś skasował czy same się skasowały? :(

niektore zostaly przeniesione do topicu RING.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 19 sie 2004, 15:44

Ja przewaliłem bo zaczęła się "naukowa" dyskusja na temat idiotów :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 344 gości