badanie dziewicy

Forum służące do wymiany opinii na temat ginekologów.
Zanim zaczniesz pisać lub czytać zapoznaj się z tematem "Instrukcje".

Moderator: modTeam

karolina1985
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 04 sie 2006, 20:28
Skąd: gdansk
Płeć:

badanie dziewicy

Postautor: karolina1985 » 04 sie 2006, 20:40

witam

dzis bylam u nowego ginekologa zaryzykowalam pojscie znow do kobiety.niby mloda babka i myslalam ze bedzie si.ale nie....:( jestem dziewica i pomyslalam ze babka to sama zauwazy i zbada mnie przez odbyt ale nie ona na hama wepchnela mi palucha do pochwy a potem jeszcze ten cud automat do cytologi.myslalam ze jekne z bolu a potem ja kopne w pysk.nic sie nie pytala czy boli czy co a mnie juz tam skrecalo na fotelu.od rana mnie jeszcze wszystko tam boli a ta babe to zakatrupie.czy mozliwe jest zeby mi naderwala cos jak tak bardzo bolalo?czy tylko naciagnela?i czy mozna tak torturowac dziewice nawet kosztem rozerwania blony?czy nie powinna sie wstrzymac z ladowaniem palcow we mnie i narzedzi jesli nie mieszcza sie bo mam blone?
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 04 sie 2006, 21:17

karolina1985 pisze:i pomyslalam ze babka to sama zauwazy

Po oczach czy jak? :| Nie zrobiła wywiadu przed badaniem? :|
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 04 sie 2006, 21:19

karolina1985 pisze:jestem dziewica i pomyslalam ze babka to sama zauwazy

indyk myslal <pijak> to ginekolog- nie telepata
karolina1985 pisze:ten cud automat do cytologi

to jest do tego jakis automat ?? <boje_sie>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
karolina1985
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 04 sie 2006, 20:28
Skąd: gdansk
Płeć:

Postautor: karolina1985 » 04 sie 2006, 23:36

dobra dobra nie zgrywac sie:) jak zwal tak zwal.ten patyczek:) a nie zapytala sie.jak chodzilam do faceta to zawsze sie pytal a ta babka nic tylko od razu pchala paluchy.nawet specjalnie sie nie przejela tym jak mi kazala rozluznic brzuch a ja powiedzialam ze mnie boli i nie moge:( a zobaczylaby bo przeciez chyba jak rozchyla to i owo i wklada te swoje cacka albo palce to widzi albo czuje.moj facet nie jest ginekologiem a wiedzial ze jestem dziewica bez mowienia mu
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 05 sie 2006, 14:01

Trzeba było jej powiedzieć żeś dziewica jeśli zauważyłaś jej niekompetencję, chyba dziewicom nie robią cytologii...
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
karolina1985
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 04 sie 2006, 20:28
Skąd: gdansk
Płeć:

Postautor: karolina1985 » 05 sie 2006, 14:14

robia robia jak mozna bez bolu wsadzic patyka.ale ta kretynka w ogole jakby nie konczyla ginekologii.faceci to super robia i sie pytaja czy boli i itp a ona jak reszta pan G nic.jakby w krowe pchala
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 05 sie 2006, 14:25

No widzisz... faceci są lepsi i każda moja koleżanka tak twierdzi. Baby to takie zawzięte albo zazdrosne i zawistne (ciężko mi wymyśleć jakiś powód) :|
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
karolina1985
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 04 sie 2006, 20:28
Skąd: gdansk
Płeć:

Postautor: karolina1985 » 05 sie 2006, 20:16

mszcza sie chyba za meki swoje na studiach i u innych ginekologow:) mszcza sie na kobietach za kobiety <banan>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 sie 2006, 07:49

Takie rzeczy to sama powinna smowic jak nie pytaja. <zalamka>
A wywiad jakis byc powinien tak czy siak.

I pewnie ze mogła Ci to czy owo naderwać czuy cos. Ciezko by bylo nie skoro zes sie tak napinala i skrecala.
karolina1985
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 04 sie 2006, 20:28
Skąd: gdansk
Płeć:

Postautor: karolina1985 » 07 sie 2006, 09:22

trudno bylo sie nie napinac <glaszcze> fakt moz i powinnam powiedziec ale w koncu inni ginekolodzy sami to zauwazali albo sie chociaz pytali.a tak jakby nigdy nic czujac przeciez opor ladowala palucha.cale szczescie jednego bo przy drugim to bym sie chyba wykrecila <mlotek>
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 07 sie 2006, 22:49

karolina1985 pisze:inni ginekolodzy sami to zauwazali albo sie chociaz pytali.a tak jakby nigdy nic czujac przeciez opor ladowala palucha.cale szczescie jednego

Pewnie dlatego tylko jednego, bo zauważyła :D
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 09 sie 2006, 09:23

Należy zauważyć Karolino, że oprócz narządów rozrodczych masz również bardzo ważny narząd zwany mózgiem, którego używanie wskazane jest również u ginekologa.

Czy Ty naprawdę myślisz, że ginekolog jest jasnowidzem, który po zachowaniu i po oczach rozpoznaje dziewice orleańskie?

karolina1985 pisze:a tak jakby nigdy nic czujac przeciez opor ladowala palucha.cale szczescie jednego bo przy drugim to bym sie chyba wykrecila


Hmm... bo taka jest procedura. Po prostu przy badaniu przez P. wiele wiecej można się dowiedzieć... Poza tym badanie przez O. nie należy do przyjemności pewnie dla lekarza (a może i nawet dla pacjentek mających mniej pozytywne nastawienie do badań :D )

Jeżeli zatem błona jest niedziurkowana tylko taka, że da się palec włożyć - to nawet jeśli dziewcZyna jest dziewicą ginekolog próbuje zbadać normalnie.
U mojego gin. byłam dwa razy będąc jeszcze dziewicą... i za każdym razem mu uświadomiłam, że jeszcze nie współżyłam... A wiesz dlaczego tak zrobiłam? Bo się tego nie wstydziłam. Prawdopodobnie Ty nie mówisz i czekasz aż się zorientują bo troszeczkę się tego wstydzisz ALBO chciałabyś już współżyć.
W Twoim przypadku to przy sprzyjających okolicznościach dotyczących doboru partnera zachęcałabym Cię do tego. Seks to bardzo fajna sprawa - a i ginekolodzy przestaliby się przy okazji kłopotać - tak więc i wilk syty i owca cała.

A co do tego, że masz naderwaną czy rozciągniętą błone po takim badaniu to wątpię by tak się stało za przyczyną jednego umiejętnie włożonego palca. Ale rozciągnieta może trochę być i tylko ciesz się z tego radośnie - przy pierszym razie będzie o gram cierpienia mniej.
Kazdy problem ma rozwiazanie.
A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 sie 2006, 13:37

Pewnie wyszla dziewczyna z zalozenia, ze ginekolog zobaczy blone i sam sie odpowiednio zachowa. Juz nie ma sie co tak nad dziewczyna pastwic.
Awatar użytkownika
..::WdOwA::..
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 244
Rejestracja: 08 mar 2006, 08:27
Skąd: Stąd:D
Płeć:

Postautor: ..::WdOwA::.. » 10 sie 2006, 12:24

Mówi się ze facet jest delikatniejszy i lepszy. Ale nie wiem, ja chodze do kobiety...ale pomysle o panu doktorku...
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 10 sie 2006, 16:46

karolina1985 pisze:jak chodzilam do faceta to zawsze sie pytal

hmmmm, wyższość lekarza nad lekarką
po co pchałaś się do baby????
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 10 sie 2006, 16:59

a.b1 pisze:hmmmm, wyższość lekarza nad lekarką
po co pchałaś się do baby????

Niektóre z nas wolą faceta, bo delikatniejszy, niektóre babkę, bo się mniej krępują, a niektórym wszystko jedno, bo lekarz to lekarz. Jakby wszyscy łazili tylko do facetów, to nagle by się zrobił wysyp bezrobotnych kobiet ginekologów.
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 10 sie 2006, 17:05

Anula pisze:to nagle by się zrobił wysyp bezrobotnych kobiet ginekologów.

to może wreszcie nauczyłyby się lepszego podejścia. Pewnie, ze to bardzo indywidualna sprawa, ale jak do tej pory nie spotakłam się z jakąś lekarką którą mogłabym polecić bez zastrzeżeń.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 10 sie 2006, 17:08

a.b1 pisze:le jak do tej pory nie spotakłam się z jakąś lekarką którą mogłabym polecić bez zastrzeżeń.

A ja miałam same przyjazne i fachowe panie ginekolog, a moją aktualną uważam za lekarza idealnego (pani Anna Springwald z Krakowa, jakby sie ktoś pytał). Uogólnienia szkodzą :P
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 10 sie 2006, 17:11

(pani Anna Springwald z Krakowa, jakby sie ktoś pytał). Uogólnienia szkodzą
_________________

O dzięki za namiary.....masz rację.....powinnam raczej napisać, że nie było mi dane spotkać dobrej lekarki, być może się to zmieni <browar>
LadyDoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2006, 20:04
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: LadyDoo » 16 sie 2006, 20:10

Witam. Mam takie nietypowe pytanie. Mianowicie nie jestem jeszcze pelnoletnia (mam 17 lat), a chcialabym zapytac ginekologa o pigułki. Czy moze mi on je zapisac bez zgody rodziców? :?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 sie 2006, 21:46

LadyDoo pisze:Czy moze mi on je zapisac bez zgody rodziców? :?
Niom tak.
Alchemia

Postautor: Alchemia » 16 sie 2006, 22:14

Karolinko oczywiscie ze lakarz powinien uwazac przy badaniu jednak to Twoim obowiazkiem jest powiadomic lekarza ze jestes dziewica i prosisz o delikatnosc :) blone lekarz mogl ci uszkodzic palcem tak jak rowniez Ty moglabyc to zrobic uzywajac tamponow ;) powniewaz blona dziewicza znajduje się u ujścia pochwy. Uszkodzenie blony zalezy od rodzaju blony gdyz jest ich kilka rodzajow : postrzępionye, sitkowe (mających kilkanaście otworków), błon z jednym lub dwoma otworami w części srodkowej, aż do najczęściej spotykanych: blon pierscieniowatych i polksięzycowatych.

W obecnej sytuacji, jezeli czujesz sie zaniepojona podczas wizyty u ginekologa (nie u tego samego) możesz zapytać lekarza, jaka jest Twoja błona dziewicza – nie będzie to nic nie stosownego. :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
jelonek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 22 gru 2005, 17:23
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: jelonek » 16 sie 2006, 22:15

pani_minister pisze:
a.b1 pisze:le jak do tej pory nie spotakłam się z jakąś lekarką którą mogłabym polecić bez zastrzeżeń.

A ja miałam same przyjazne i fachowe panie ginekolog, a moją aktualną uważam za lekarza idealnego (pani Anna Springwald z Krakowa, jakby sie ktoś pytał). Uogólnienia szkodzą :P


Hm, a gdzie ona przyjmuje? I prywatnie czy publicznie? :>

[ Dodano: 2006-08-16, 22:17 ]
Alchemia pisze:blone lekarz mogl ci uszkodzic palcem tak jak rowniez Ty moglabyc to zrobic uzywajac tamponow ;)


Nie tylko. Ja sobie przerwalam blone majac ok. 9 lat chodzac po drzewie :D :D :D
Alchemia

Postautor: Alchemia » 16 sie 2006, 22:20

Nie tylko. Ja sobie przerwalam blone majac ok. 9 lat chodzac po drzewie :D :D :D


tak podczas wysilku fizycznego rowniez jest to mozliwe
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 16 sie 2006, 22:25

jelonek pisze:Hm, a gdzie ona przyjmuje? I prywatnie czy publicznie?

Nie wiem czy publicznie, chodzę do niej prywatnie na Urzędniczą. Gabinet ma wspólnie z dr Kisielewską, podobno też dobra pani ginekolog (ale znam tylko ze sluchu). Dr Kisielewska na pewno jakiś czas temu przyjmowała w przychodni studenckiej na Armii Krajowej, nie wiem, jak teraz.
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 17 sie 2006, 17:02

słuchaj ginekolog to nie wróźka, wiec ska ma niby widzieć że jesteś dziwica! o tym się mówi, jak byś powiedziałą naepnwo była by delikatnijesza, a jeśli uzywasz tamponów gin moze zbadać cię normalnie placem i pobrać takze wymaz do cytologii, dziwcia nie musi być badana przez odbyt ale musi... ewentualnie idź do innego gina powiedz że jesteś dziwicą i porposś o sprawdzenia stanu twojej błody dziwiczej... a jeśli uważasz ze jej naderwania równa się ze strata dziwictwa to się gruugo mylisz, dziewictwo tracisz przy peirwszym stosunku waginalnym... dziwna ta ginka skoro nie pytała o nic... :/
karolina1985
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 04 sie 2006, 20:28
Skąd: gdansk
Płeć:

Postautor: karolina1985 » 17 sie 2006, 23:29

w sumie to temat mozna juz zamnknac bo uprawialam sex z moim facetem i bylo bosko.byl bardzo delikatny i profesjonalnie mi rozerwal co bylo trzeba.prawie nie bolalo.
LadyDoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2006, 20:04
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: LadyDoo » 18 sie 2006, 12:15

Dzięki moon :*

Wróć do „Ginekolog, gabinet ginekologiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości