po jakim czasie bycia razem - seks?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 04 sie 2006, 09:57

od czasu kiedy zaczelismy chodzic minus 2 miesiace :) pierwsze robilismy to tak o, dla przyjemnosci a potem zdecydowalismy sie byc razem ( ja sie o to postaralem :D )
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 04 sie 2006, 10:12

Jago_ pisze:skoro masz ochotę to nie powstrzymuj się, facet na pewno nie będzie protestował
Chyba, że trafi na 19-letniego maminsynka niedorozwiniętego emocjonalnie który za tydzień zapyta na forum "czy moja dziewczyna nie jest dziwką skoro po tygodniu znajomości pokazała mi się nago" :) <banan>
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
RedX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 18 wrz 2005, 19:43
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: RedX » 04 sie 2006, 10:24

Hmmm.. 5 min. to długo? :?
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 04 sie 2006, 10:27

RedX pisze:Hmmm.. 5 min. to długo?
eheheh zalezy dla kogo :)
So understand;

Don't waste your time always searching for those wasted years,

Face up...make your stand,

And realise you're living in the golden years.
Sky
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2006, 11:27
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Sky » 04 sie 2006, 10:41

a ile macie lat?

ja ze swoim zrobilam to pierwszy raz po pol roku blizszej znajomosci ale to nie chodzilo o czas....po prostu tak wyszlo ze zrobilismy to po pol roku...po prostu wczesniej o tym nie myslelismy...gdyby nas cos naszlo po 3 miesiacach znajomosci to czemu nie... ;)

[ Dodano: 2006-08-04, 10:42 ]
ile macie lat i ILE JESTESCIE RAZEM.to najwazniejsze :]
"Władza jest zawsze gwałtem na ludziach..."
firstOne!
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 76
Rejestracja: 20 lip 2006, 16:15
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: firstOne! » 04 sie 2006, 12:19

ja ze swoja po 3 miesiacach :P przed byciem razem znalismy sie tylko miesiac, wiec potem sie poznawalismy itd :P

Jesli sie wam nudza juz, niewiem co, wspolne ogladanie filmow czy jakies inne proste rozrywki, to najlepszy znak ze czas juz cos przedsiewziac ;)
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 04 sie 2006, 12:46

Zazwyczaj około 6-ciu miesięcy znajomości jako takiej. Nie, żebym liczyła specjalnie te miesiące i powstrzymywała się na siłę przed czymkolwiek. Po prostu zwykle, choc nie zawsze, samo tak wychodzi.
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 04 sie 2006, 14:06

po 24 godzinach - wyśli smsa
po 48 godzinach - cmokni go w policzek
po 72 godzinach - ostatnia szansa na Pomena
<mlotek>
Awatar użytkownika
Tołdi
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 19 lip 2006, 08:10
Skąd: Kraków/okolice.
Płeć:

Postautor: Tołdi » 04 sie 2006, 21:34

a.b1 pisze:po 24 godzinach - wyśli smsa
po 48 godzinach - cmokni go w policzek
po 72 godzinach - ostatnia szansa na Pomena


esika zostaw na koniec z pytaniem: "CZY BYŁO DOBRZE..?!" :P
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 04 sie 2006, 22:19

Tołdi pisze:esika zostaw na koniec z pytaniem: "CZY BYŁO DOBRZE..?!"

tylko musisz być pewien, że po tak atrakcyjnym esemesie partnerka zostanie w zasięgu Twojego wzroku........ ja bym wiała ........ jak najdalej od takich co nie zabardzo są pewni tego jakimi sa kochankami :>
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 04 sie 2006, 23:43

A ze 20 dni :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 sie 2006, 19:42

Nie za bardzo pamietam. W ciuszkach rozne takie to byly gdzies w okolicy 3-4 spokania nie kolezenskiego.
Bez gdzie spo miesiacu chyba czy mniej czy wiecej cos takiego.

Jesli chcecie to nie ma co sie na sile powstrzymywac bo wypada bo nie wypada...
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 07 sie 2006, 20:49

moon pisze:Jesli chcecie to nie ma co sie na sile powstrzymywac bo wypada bo nie wypada...

No czy ja wiem..... oczywiście jeśli ktoś ma nieuczciwe zamiary to nawet dwa lata intensywnej znajomości bez sexu nie pomogą, ale trzebaby zapytać facetów, czy aby na pewno traktują dziewczyny, które szybko poszły z nimi do łożka tak samo jak te, które ich trochę jednak przytrzymały.....
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
kknd
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 30 lis 2005, 22:40
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: kknd » 07 sie 2006, 21:06

moon pisze: ale trzebaby zapytać facetów, czy aby na pewno traktują dziewczyny, które szybko poszły z nimi do łożka tak samo jak te, które ich trochę jednak przytrzymały.....


Ja tam wole sie delektowac calego ciacha nie konsumuje ;) ale mi sie wydaje ze nie ma reguly, wszystko zalezy od tego jak sie dana osoba zachowuja, co soba reprezentuje i ile jej mamy zamiaru poswiecic czasu (z dziwczynami ktore sie oodaja pierwszego dnia/tygodnia jakos przyszlosci nie wiaze)
Ja osobiscie nie przyciskam/em dziewczyny na ktorej mi zalezy ot tak to jakos naturalnie wychodzilo.
http://aneta.ulotka.biz/ Salon Fryzjerski Aneta W Olsztynie
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 07 sie 2006, 21:20

tank girl pisze:czy aby na pewno traktują dziewczyny, które szybko poszły z nimi do łożka tak samo jak te, które ich trochę jednak przytrzymały.....
To jeszcze zalezy od tego, jaki to typ znajomosci :] Jesli cos powazniejszego, to mozna troche poczekac :] Jesli niezbyt, szkoda marnowac czas <diabel>
Awatar użytkownika
Lukasz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 28 sty 2006, 14:52
Skąd: Piła
Płeć:

Re: Po jakim czasie?

Postautor: Lukasz » 07 sie 2006, 22:15

Driada pisze:Jak długo spotykaliście sie z kimś, zanim zaczęły się dalej posunięte pieszczoty, sex francuski itp...?


Hmmm... Chyba 8 dni odkad zaczelismy byc razem :P Stworzyla sie mila sytuacja ale to Ona przejeła inicjatywe a ja tylko na to przystałem <banan>
monia194
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 04 kwie 2006, 14:10
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: monia194 » 07 sie 2006, 22:59

u mnie to zwykle jakos po miesiacu bycia razem....
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 sie 2006, 23:09

tank girl pisze:trzebaby zapytać facetów, czy aby na pewno traktują dziewczyny, które szybko poszły z nimi do łożka tak samo jak te, które ich trochę jednak przytrzymały.....
Tak tylko tu znow zalezy. Jakich facetow. O czym mowimy. Bomi ciezko nazwac facetem goscia ktory z dziewczyna chetnie sie pitoli po czym stwierdza ze ona jakas taka puszczalska czy jak. Na takiego [w łózku nawet przygodnie na jedna noc] nie trafilam...

[ Dodano: 2006-08-07, 23:10 ]
Jako kolege czy cos tak. Ale z kims takim w tym typie to bym do lozka nie poszla. Pewne sprawy da si eywczuc...
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 08 sie 2006, 00:11

kknd pisze:z dziwczynami ktore sie oodaja pierwszego dnia/tygodnia jakos przyszlosci nie wiaze

Ano właśnie.

tank girl pisze:trzebaby zapytać facetówczy aby na pewno traktują dziewczyny, które szybko poszły z nimi do łożka tak samo jak te, które ich trochę jednak przytrzymały.....

sophie pisze:To jeszcze zalezy od tego, jaki to typ znajomosci :] Jesli cos powazniejszego, to mozna troche poczekac :] Jesli niezbyt, szkoda marnowac czas <diabel>

Zgadzam się. Jeśli ma to byc znajomość na jedną noc to bez sensu jest odwlekać sex. No chyba, że dla zwiększenia napięcia. Jednak z tego, co zrozumiałam, w przypadku Driady chodzi o kogoś, na kim jej zależy i przez kogo nie chce zostać źle odebrana.

tank girl pisze:trzebaby zapytać facetów, czy aby na pewno traktują dziewczyny, które szybko poszły z nimi do łożka tak samo jak te, które ich trochę jednak przytrzymały.....

Moon pisze:Tak tylko tu znow zalezy. Jakich facetow. O czym mowimy. Bo mi ciezko nazwac facetem goscia ktory z dziewczyna chetnie sie pitoli po czym stwierdza ze ona jakas taka puszczalska czy jak. Na takiego [w łózku nawet przygodnie na jedna noc] nie trafilam... [...] Pewne sprawy da si eywczuc...

Z tego, co zaobserwowałam dotyczy to bardzo wielu z nich. A pisząc "facet" miałam na myśli człowieka rodzaju męskiego. Natomiast jeśli chodzi o sex z tzw. łatwymi panienkami; ciężko spotkac faceta, który miałby coś przeciwko. Co do tego zaś, że nigdy nie miałaś do czynienia z niemiłymi uwagami na swój własny temat, po przygodzie na jedną noc; skąd ta pewność? Jesteś przekonana o tym, że wiesz, co taki gość mówił potem swoim kumplom o Tobie?
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 08 sie 2006, 00:14

tank girl pisze:Jesteś przekonana o tym, że wiesz, co taki gość mówił potem swoim kumplom o Tobie?


domyślam się, co mógł mówić :D Słyszałem dziesiątki takich historii <diabel>

tank girl pisze:Natomiast jeśli chodzi o sex z tzw. łatwymi panienkami; ciężko spotkac faceta, który miałby coś przeciwko


już masz pierwszego. Kurewek nie tykam, nie będę się brudził
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 sie 2006, 00:18

tank girl pisze:Natomiast jeśli chodzi o sex z tzw. łatwymi panienkami; ciężko spotkac faceta, który miałby coś przeciwko.
Serio?Ja znam takich calkiem sporo. I takich co odrozniaja jednonocny sex, fajna przygode od zwyklego rżniecia pierwszej lepszej.
tank girl pisze:Co do tego zaś, że nigdy nie miałaś do czynienia z niemiłymi uwagami na swój własny temat, po przygodzie na jedną noc; skąd ta pewność?
Bo wlasnie niektorzy rozrozniac potrafia ;)
tank girl pisze:Jesteś przekonana o tym, że wiesz, co taki gość mówił potem swoim kumplom o Tobie?
Jestem przkonana ze tacy faceci jakich ja sobie obieralam to ludzie na poziomie. ;) Nie astronomicznei wysokim, ale kurna nie tacy o jakich myslisz zdaje sie.
TedBundy pisze:Słyszałem dziesiątki takich historii <diabel>
Tedziu ale my nie mowimy o przyglupich Twoich kumplach drechach ktorych mentalnosc jest z tego co nam pisales... :/
Awatar użytkownika
ZielonaHerbatka
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 08 sty 2006, 22:34
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: ZielonaHerbatka » 08 sie 2006, 10:11

Moon a co masz przeciwko ludziom w dreadach?? <mlotek> W czym oni gorsi od ludzi w krotkich włosach, nazelowanej czuprynie, łysym kolanie zamiast włosów czy jesszcze innym cudzie natury na głowie? <mlotek> <mlotek>
Ja tam lubie Dreadziaży <browar>

Wracajac jednak do tematu. Mi się wydaje ze lepiej troche przetrzymać faceta. Jeśli się oczywiście mysli o nim poważnie. To zaprocentuje. Wiadoma że bardziej cieszy to na co się czeka dłużej. (oczywiscie też bez przesady...3-4 miech to wgł mnie max) Chociaż ja tak nie zrobiłami praktycznie prawie nie czekałam a mój związek trwa i ma sie dobrze już ponad 2 lata:P( aczkolwiek my znaliśmy się i "krążyliśmy" koło siebie kupe czasu przed oficjalnym "chodzeniem") Wszystko zależy od tego na kogo się trafi:P

pozdrawiam

ps. jeśli to ma być tylko uprzyjemnienie wakiacyjnego flirtu czy coś w tym guście to nie ma co tracić czasu na czekanie:P
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 08 sie 2006, 10:18

Ja mam 21, Ona 17. Pierwszy raz calkowicie nagusiency stanelismy przed soba po 1,5 miesiaca czasu bycia ze soba. A jestesmy... 1,5 miesiaca :P
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 08 sie 2006, 10:30

ZielonaHerbatka pisze:Moon a co masz przeciwko ludziom w dreadach??


przeciez ona "w dresach" napsiala....
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 08 sie 2006, 10:30

ja się zawsze zastanawiałm ze 100%, ale to rpzecierz sprawa indywidualna! każdy w swoim czasie... tylko trzeba myslęci nie posunąć się za daleko...źleodebrana na pewno nie zostanijesz, bo jak widac jestes osobą bardzo otwartą i chłopak... wierz mi będzie zadowolony z takiego obroty spraw... ja chciała spróbować sexu oralnego a ze akórat bylam w zwiazku to spróbowałam... nie spodobało mi się jakon mi to robił, alepieszczenie jego przypadło mi do gustu... potem się rozstaliśmy byłotopo 3miesiacach naszego zwiakzu, dochodzac do wnioksu ze się nie kochamy,był totakiprzyjacielki ziazek... potem zadawałam sie z innym kolegą który mnie strasznie naciskał... wiec go spławiłam...na szczecie on zapewnił mi dyskrecje,w przeciwieństwie do poprzedniego który pochwalił się kilku kolegą że mu zrobiłam dobrze... potem był mójobecny chłopak zktórym jestem odroku... poznaliśmy się w dyskotece,wiec już tam były pieszczoty bo taniec jest pieszczota... no ipocałunki, ale on strasnzie omijał dotykanie mojego uciała w te miesach (co zdarza się podczas tańcu) no i jak sięo niego opierałam pupom to dziwnie uciekalbiodrami dotyłu (ciekawe dlaczego... :D ) potem spodkaliśmy się w przyszły weekend, spedziliśmy razem bardzoprzyjemny dzien i nie wiazałam tego z jakimśpowaznym zwiazkiem... no apotem strzeliłonam cośdo głowy... i pojechaliśmy do lasu... no i się zaczeło...oczywiscie do nieczego nie doszło, ale miałą do niego wieksze zaufanie na 2 spodkaniu niż do innych powiele miesiacach znajomości... tak porostu diabełek we mnie wstąpił... słodko bo popieściłam po uszkach (byłam przekonana o tym ze mu tego brakuje bo niemiał dziwczyny od 2lat a zpoprzednia był 5) no i on jużdyszął jak lokomotywa... :D :D no i coś nie cośmu urosło... potem już leciało...ale wszytko bardz przyjemnie i etapowo... a wiec po 3 tygodniach kochalismy się pierwszy raz oralnie i wyznalimsy sobie miłość... było to oczywiście cośzuepłnie innego niza pierwszym razem... o wiele przyjemnijesze zdecydowanie...wiec byłam już wtedy pewna ze to z nim chce to zorbić... :) :) no i potem już tylko do tego dążyliśmy... i 13 września o 12 w połódnie przestałąm oficjanie byćsłodka dziewica na jego łóżku plamiac jego pościel na czerwono... i pławiac się w rozkoszach... wszystko było takie swobodne bez stresu i uśmiechem...a poznaliśmy się 23lipca wiecpoliczsobie pojakim czasie to nastąpiło,dlamnie to mało wazne, nei załuje...od tej pory razem zebraliśmy mnustwo wspaniałych doświadczeń... ;) a on mówi ze dopiero ze mnapoznał co to wspaniały sex i ograzm...(tamta było typem kłody-cokolwiek to ma znaczyć) ;) wiec tak to było z nami... :) pamietam każdy dzień i każda minute kazde uczucie które mi wtedy towarzyszyło anawet jakąmielimy w taych dniach bieliznę... :) kurde ale się rozpisałam... :P mam nadzieję ze nie zanudziałam... :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
ZielonaHerbatka
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 08 sty 2006, 22:34
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: ZielonaHerbatka » 08 sie 2006, 10:31

ups...w takim razie chyba musze się do okulkisty wybrać <zalamka>
<browar>
BRISINGER
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2006, 09:52
Skąd: WARSZAWA
Płeć:

Postautor: BRISINGER » 08 sie 2006, 10:37

My spalismy ze soba po 3 miesiacach bycia razem,a sex po 7,no moze nawet prawie 8 mieisącach,ale dni nie chce mi sie liczyc.A jestesmy juz 20 miesięcy.
RODZINA,TO PRZYJACIELE,KTORYCH SOBIE WYBIERASZ
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 sie 2006, 11:13

moon pisze: Bomi ciezko nazwac facetem goscia ktory z dziewczyna chetnie sie pitoli po czym stwierdza ze ona jakas taka puszczalska czy jak

zgadza sie tacy sa załosni. to zwykła samce i tyle
tez na takich nie trafiłam
tank girl pisze:kknd napisał/a:
z dziwczynami ktore sie oodaja pierwszego dnia/tygodnia jakos przyszlosci nie wiaze

Ano właśnie.

nie własnie tylko on robi to samo co one.Z czym one jest lepszy, przeciez on w takiej sytuacji tez sie oddaje :>
TedBundy pisze:tank girl napisał/a:
Natomiast jeśli chodzi o sex z tzw. łatwymi panienkami; ciężko spotkac faceta, który miałby coś przeciwko

już masz pierwszego. Kurewek nie tykam, nie będę się brudził

Ted a kiedy do łózka idzie łatwa panienka, albo ile musi poczekać, żeby łatwa nie być :>
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 08 sie 2006, 15:40

Po 5 dniach
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 08 sie 2006, 15:41

Na trzeciej randce :D Na drugiej dostał buziaka w policzek :)


Właśnie zostałam uświadomiona... to jednak druga była, a pierwsza skończyla się buziakiem w policzek :D
Ostatnio zmieniony 08 sie 2006, 15:44 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 200 gości