Kwestia biustu!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Kwestia biustu!

Postautor: Student » 14 sie 2004, 14:48

Panowie jakie preferujecie piersi u swojich partnerek? Male czy duze?

Panie czy lubicie swoje piersi , zmienilybyscie cos w nich , powiekszylybyscie lub zmniejszylybyscie??

Czy probowaliscie seksu po krolewsku lub chcielibyscie sprobowac?? (po krolewsku to jest członek miedzy piersi)

Ja zawsze chcialem po krolewsku ale jakos tak wychodzi ze moje dotychczasowe partnerki nie mialy odpowiednich rozmiarow!
Awatar użytkownika
Arouse
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 12 sie 2004, 10:34
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Arouse » 14 sie 2004, 15:07

Ja lubię takie średnie nia za małe nie za duże :) czyli takie żeby dało się spróbowac po królewsku :) super widok widzieć swojego "przyjaciela" między piersiami ukochanej :) naprawde warto spróbować...
Wszyscy myślą, że czegoś nie da się zrobić , wtedy pojawia się ten jeden, który o tym nie wie... i to robi.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 14 sie 2004, 15:13

ja kiedys probowalam ze swoim facetem i bylo nawet milusio, chociaz wydaje mi sie ze ten rodzaj "zabawy" ;) sprawia wiecej przyjemnosci partnerowi niz partnerce. W koncu niewielki odsetek kobiet przezywa orgazm poprzez pobudzanie piersi... :) chociaz pewnie znajda sie dziewczyny ktore czerpia z takiej formy seksu wielka przyjemnosc
a jesli chodzi o moj biuscik to bardzo mi sie podoba (tylko nie myslcie ze jestem jakims narcyzem ;) ) nic bym w nim nie zmienila... ogolnie jestem zadowolona ze swojego wygladu :)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 14 sie 2004, 15:35

Hm.. ciekawe pytanie. Więc tak: nie przepadam za wielkimi piersiami. Nawet p[owiedział bym lepsze za małe niż za duże ;) Piersi to jedna z najmniej istotnych dla mnie rzeczy u kobiet ;)
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 14 sie 2004, 16:01

ja bym chciała żeby moje piersi były odrobinę twardsze, bo są duże i miękkie, a ja bym wolała żeby były bardziej "napięte". Po królewsku nie próbowalismy, ale nie sądze ze bym tyle wytrzymała, bo pieszczot piersi prawie nie odczuwam, tylko sutków czasem :(
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 14 sie 2004, 16:24

mi sie podoba biust o rozmiarach w granicach rozsadku, no zeby taki obwisly nie byl

za duze sa brzydkie, a za male... hmm, roznie to bywa ;-)


Ja Ne,

    Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 14 sie 2004, 16:41

ja lubie srednie powiem szczerze jak by byly bardzo duze toby mi nie przeszkadzalo ale wole srednie zdecydowanie :D :P
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 14 sie 2004, 16:44

Kurcze, znam wiele kobiet i jakby sie ktoś mnie spytął jaki ktora ma biust to niebyłbym w stanie powiedzieć :| Ja praktycznie na to nie patrzę... Nie wiem co ludzie widza w biustach. POrzeciez to nie jest priorytet ładności.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 sie 2004, 16:51

No cóż... po wykarmieniu dziecka piersi zmieniają swój kształt i potem już nie bedzie problemu z wyborem, czy twarde-stojące, czy miękie-wiszące ;)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
alzacja

Postautor: alzacja » 14 sie 2004, 19:47

A ja nie znosze sowich piersi, najchetniej bym sie ich pozbyla, albo zmienila na lepszy model. I mam obsesja na punkcie ich asymetrycznosci ale ciii :P
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 sie 2004, 19:50

Po krolewsku to z jakas wazelinka albo czyms co poslizg da, bo przeciez tarcie by bylo niesamowite :)
A piersi to toleruje zakres srednio-male do srednich. Nie cierpie wielkich i nieproporcjonalnych. Bo one maja byc przede wszystkim zgrabne.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 sie 2004, 22:17

Zdecydowanie małe.
To maja być piersi :P , a nie cycki :563:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
lato
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 27 maja 2004, 00:29
Płeć:

Postautor: lato » 14 sie 2004, 22:32

Hmm, a ja lubię właśnie cycki :D chociaż małe też są fajne. Ale i tak najważniejsze są proporcje np. moja dziewczyna z biustem np. 75A wyglądałaby śmiesznie - to tak jakby w ogóle biustu nie miała.
Awatar użytkownika
Meliana
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2004, 00:09
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Meliana » 14 sie 2004, 22:34

Cóż za ładne odpowiedzi tu padaja, "małe", "średnie" Nikt dużych nie lubi(jeśli to można nazwać lubieniem) ...ciekawe :) A co Ty Studencie o tym sadzisz? Bo wydaje mi sie ze Ty w odróżnieniu od calej reszty wolisz te wieksze... :)czyz nie?
What can you see
on the horizon?
Why do the white gulls call?
Across the sea
a pale moon rises
The ships have come to carry you home.
lato
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 27 maja 2004, 00:29
Płeć:

Postautor: lato » 14 sie 2004, 22:52

Hej Meliana! Nie wiem czy dla wszystkich mój poprzedni post był jasny, ale ja chciałem wlaśnie zaznaczyć, że wolę większe piersi.
Awatar użytkownika
Xavier
Little Pig
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2004, 11:16
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Xavier » 14 sie 2004, 23:13

Ja lubię takie średnie nia za małe nie za duże

Ja się podpisuję tutaj.

A piersi to toleruje zakres srednio-male do srednich. Nie cierpie wielkich i nieproporcjonalnych. Bo one maja byc przede wszystkim zgrabne.

I przede wszystkim tutaj.

Nic dodać, nic ująć.
Piggy in the garden,
Piggy in the pool.
Swim, now, little pig!
Piggy's looking cool.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 14 sie 2004, 23:29

Meliana pisze:Cóż za ładne odpowiedzi tu padaja, "małe", "średnie" Nikt dużych nie lubi(jeśli to można nazwać lubieniem) ...ciekawe :) A co Ty Studencie o tym sadzisz? Bo wydaje mi sie ze Ty w odróżnieniu od calej reszty wolisz te wieksze... :)czyz nie?


To fakt ja wole wieksze piersi. Ale bez przesady nie ogromne balony , tylko zgrabny duzy jedrny biuscik. Choc male piersi tez maja cos w sobie :)
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 14 sie 2004, 23:50

oj, chyba zacznę mieć kompleksy ;)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 15 sie 2004, 00:12

Panie czy lubicie swoje piersi , zmienilybyscie cos w nich , powiekszylybyscie lub zmniejszylybyscie??

Czy probowaliscie seksu po krolewsku lub chcielibyscie sprobowac?? (po krolewsku to jest członek miedzy piersi)

heh ja myslalam, ze to po hiszpansku ;) na jedno wychodzi..probowalismy, ale raczej dla smaczku, nikogo to szczegolnie nie kreci.

A biust jest jedną z 'rzeczy', ktorych nie poddalabym obrobce. 70 duze B - male C, czyli srednio, ale jakos mnie przesladuje. Przy 40 kg wagi ludzie okazują raczej pewną dozę zdumienia, że mi jeszcze nie zanikł ;) W koncu sklada sie rowniez z tkanki tłuszczowej. I wszyscy nie omieszkują mi o tym przypomniec ;):D
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 15 sie 2004, 00:43

w sumie ja jestem przyzwyczajona do moich..i niech takie zostana, kiedys myslalam ze sa za male , ale ktos mnie przekonal ze tak nie jest:P
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 15 sie 2004, 08:32

Biust, tak jak wszystko, powinien być proporcjonalny do reszty ciała i trudno tu mówić o małym, średnim czy dużym.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 15 sie 2004, 10:49

Piersi mają być!
I tyle!
:P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

hi

Postautor: ramona » 15 sie 2004, 11:18

Mi sie moje piersi podobaja , sa takie jakie powinny być nie zaduże nie za małe po prostu jak by to powiedzieć w sam raz do rączki!!!!!!!no moze do takiej wiekszej raczki bo do mojej sie nie mieśći!!!-- a co to znaczy proporcionalny , niekiedy jest dziewczyna która jest chuda jak patyk a ma duzy biust -- i co to taki juz nie może być ,, hmmmmmmm, a jak jest gruba i ma mały biust to tez odpada.... poproście Boga by stwarzał proporcionalne i symetryczne dziewczyny bo inne juz nie moga być, a co jak kobieta ma bardzo małe piersi takie ze jak ściągnie stanik to jej prawie tylko sutki widać -- tez już odpada na starcie.....Ale macie wyobrażenie o kobietach ... no tak wszystkie kobiety powinny być super modelkami 90/60/90 inne do śmietnika......to ja juz z domu nie wychodze bo nie mam zachowanych proporcji!!!!!!
sHoPeN
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 05 sie 2004, 21:55
Płeć:

Postautor: sHoPeN » 15 sie 2004, 12:28

Ja zdecydowanie wole duze piersi niz male...
Najlepiej zeby byly ksztaltne i dopasowane do reszty ciala...

Ale tak naprawde rozmiar piersi nie jest dla mnie najwazniejszy i na pewno po biuscie nie wybieram partnerek... Czy sa duze czy sa male zawsze beda mi sie podobac u kobiet :)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 15 sie 2004, 17:12

Mi mój biust się podoba i nic w nim bym nie zmieniała. Kiedyś miałam z tego powodu kompleksy głównie przez to, że był bardziej "dziewczęcy" niż "kobiecy" ale teraz już z tym kłopotów nie mam. No cóż taka już jestem i facet musi zaakceptować każdą cześć mojego ciała. Tak jak to zrobił mój misiek.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 sie 2004, 18:12

NIE TO ŁADNE CO PIEKNE ...ALE TO CO SIE KOMU PODOBA !!! :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 15 sie 2004, 20:26

Dla mnie rozmiar biustu nie ma absolutnie żadnego znaczenia, najważniejszy jest jego kształt i jędrność. Może być duży, średni lub mały jeżeli ma kształt "łezki" to po prostu odpływam :)
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 15 sie 2004, 21:17

kształt "łezki"
wyslij jakiegos linka do zobrazowania ;) :D
Awatar użytkownika
Arouse
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 12 sie 2004, 10:34
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Arouse » 15 sie 2004, 23:24

Jeżeli kocha się kobietę to jej biust chodź by był za maly, czy za duży i tak jest najwspanialszy :)...
Wszyscy myślą, że czegoś nie da się zrobić , wtedy pojawia się ten jeden, który o tym nie wie... i to robi.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 sie 2004, 23:26

Arouse pisze:Jeżeli kocha się kobietę to jej biust chodź by był za maly, czy za duży i tak jest najwspanialszy :)...

To sie tylko tak mówi !! bo to nie ma własciwie w miłosci znaczenia !
precyzujac ....moze ci sie biust partnerki nie za bardzo podobać a i tak ją bedziesz kochac !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 247 gości