Plastry EVRA ( odklejanie )....

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Misio
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 05 mar 2004, 16:21
Płeć:

Plastry EVRA ( odklejanie )....

Postautor: Misio » 03 lip 2006, 11:27

Witam !
Od dwóch dni moja ukochana ma przyklejony plaster Evra i jestem raczej srednio z tego zadowolony otóż cały czas mam takioe wraznie ze moze sie odlepic, nie przylega tak jak powinien ! nie wiem czy jest to kwestia miejsca w którym został naklejony a jest na posladku.
Przy kazdym sikaniu lub poważniejszej sprawie skóra sie naciaga i potem ten plaster jest taki cały pomarszczony i staramy sie go tak rozplaszczyc zeby cały dotykał skóry. dziwna sprawa, tak w ogóle jakos cieszko mi jest sie przyzwyczaic do tych plastrów jakos nie jestem ich pewnien jak moja Myszka brała tabletki to jakis spokojniejszy byłem. Mieliscie podobny problem z tymi plastrami czy wszystko oki było ? Jak sobie z tym radzicie moze wypytywaliscie lekarza albo cóś :), bo te marszczenie tego plastra mnie meczy niesamowicie :)
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 03 lip 2006, 11:33

To po co przyklejała go sobie na pośladek? <pijak>
Ja plastrów nigdy nie uzywałam,ale moja znajoma tak i nie miała problemow z odlepianiem :> Po prostu przyklejała w miejsce mniej podatne na marszczenie <diabel>
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 03 lip 2006, 11:41

jagunia pisze: Po prostu przyklejała w miejsce mniej podatne na marszczenie

Posladek jest podatny na marszczenie? <hmm>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 03 lip 2006, 11:44

Sir Charles pisze:jagunia napisał/a:
Po prostu przyklejała w miejsce mniej podatne na marszczenie

Posladek jest podatny na marszczenie?


A ja wiem?Ja nie nosze plastrów na dupie :P

Misio pisze:Przy kazdym sikaniu lub poważniejszej sprawie skóra sie naciaga i potem ten plaster jest taki cały pomarszczony


Wnioskuje po wypowiedzi Misia,że u jego dziewczyny jest :D
Chyba,że chodzi Ci o samo sformułowanie marszczenie/naciąganie <hahaha>
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 03 lip 2006, 11:59

najlepiej nakleic na lopatce, na ramieniu lub pod brzuchem, nic nie powinno sie odklejac. mi sie ie odklejalo a najczesciej nosilam pod brzuchem.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Misio
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 05 mar 2004, 16:21
Płeć:

Postautor: Misio » 03 lip 2006, 12:39

No chyba tak zrobimy ze bedzie on przyklejony na łopatce ! Najgorsze jest to ze teraz z tynm plastrem trzeba czekac do soboty zeby nakleic nastepny a kupi co nici z seksiuku bo juz dostaje informacje ze przez te marszczenie odkleja sie troszke na srodku !! Co za shit miała byc wygldaniej a tak cały czas to wyglada ze trzeba go pilnowac zebys nie odleciał ! och och och!
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 03 lip 2006, 12:44

Misio pisze:o za shit miała byc wygldaniej a tak cały czas to wyglada ze trzeba go pilnowac zebys nie odleciał ! och och och!

ee bez przesady, ja w nim robilam wszytsko lacznie z plywaniem i naprawde swietnie sie trzymal. tylek to nie jest dobre miejsce i tyle.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Misio
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 05 mar 2004, 16:21
Płeć:

Postautor: Misio » 03 lip 2006, 14:32

Foxy_lady wiem ze plastry sa fajne ale kurcze sama widzisz jakie na starcie mamy doświadczenia, póki co Myszka musi go donosic do soboty a moze byc ciezko, jeszcze jak sobie pomysle ze jutro mamy jechac na basenik to niewiem jak sie w tym kompac. Jakos mi sie to nie widzi ! troszke wody sie dostanie w miejscach gdzie sie to arszczy i bedzie problem !! A co do pupy to ja mówiełem zeby tam tego nie naklejała tylko np. na reke ale chciała sobie oszczedzic pytań od rodziców co to za plastry itd ! ale niestety trzeba bedzie to gdzies nakleic moze łopatka bedzie dobrym miejscem !:)
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 03 lip 2006, 14:33

hmm, skoro sie odkleaja to nie ryzykowalabym basenu. musiscie tego pilnowac.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you


Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości