brak okresu

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Asfaloth
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 04 gru 2005, 12:54
Skąd: ze wsząd
Płeć:

brak okresu

Postautor: Asfaloth » 15 cze 2006, 22:21

Tak wiem ze tego jest duzo, ale ja juz nie moge psychicznie wytrzymac O_o

Biore tabletki pol roku(novinette), wyniki mam dobre, dobrze sie czuje, a ciązy nie ma mowy, nie bylo dlugo stosunku itp..

Zawsze dostalawalam okres okolo 16 w konkretny dzien, a miesiac temu dostalam wczesniej... i bylo tak malo krwi ze to ledwo co plamienie bylo...?
Bylam u lekarza i stwierdzila ze to stres...
A teraz (czyli miesiac pozniej) w ogóle krwawienia nie ma O_o.

Ja mam tak ze jak siedze w domu i nie ma zadnego wysilku fizycznego to mam maniej, ale zeby wcale?

No i nie mam juz stresow... koniec szkoly... itp :/

Moze komus sie to zdarzylo? Bo ja sie boje, ze doprowadzilam sie tabletkami do nieplodnosci... :(
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 17 cze 2006, 13:54

Asfaloth pisze:i bylo tak malo krwi ze to ledwo co plamienie bylo...?
Bylam u lekarza i stwierdzila ze to stres... A teraz (czyli miesiac pozniej) w ogóle krwawienia nie ma O_o.


Nie przejmuj się tak... Może się zdarzyć, że krawienie z odstawienia jeden raz nie wystąpi i nie jest to powód do wielkiego nie pokoju.
Natomiast jeśli chodzi o "obfitość" to ja na tabletkach też tak mam, że te krawienia są niewielkie i jest to całkowiecie normalne - bo to krawienie jest sztucznie wywołane jakby nie patrzeć...

Asfaloth pisze:Bo ja sie boje, ze doprowadzilam sie tabletkami do nieplodnosci..

Oj nie nakręcaj się tak... Niepłodność to zbyt złożona sprawa, żeby obwiniać o nią tabletki szczególnie że nie masz ku temu powodu - a po co się martwić na zapas?

Biore tabletki pol roku(novinette)
- Novynette (bo pewnie je bierzesz) - ma niskie dawki hormonów a co za tym idzie ogromnego spustoszenia nie sieje. -
Kazdy problem ma rozwiazanie.
A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
lejka1
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2017, 16:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: brak okresu

Postautor: lejka1 » 23 sie 2017, 22:05

A słyszałaś o Inofem , zawiera mio-inozytol i kwas foliowy. Przeznaczony jest dla kobiet z PCOS, starających się o dziecko takżemetodą in vitro. Pomaga odzyskać równowagę hormonalną i przywrócić właściwą częstość cykli. Pomoże również w problemach ze złym samopoczuciem, nadmiernym owłosieniem czy brzydką cerą.
aguniaSz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 22 lip 2017, 21:40
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Re: brak okresu

Postautor: aguniaSz » 17 wrz 2017, 13:21

ja miałam straszne problemy z nieregularnym okresem, a przede wszystkim z bardzo bolesnym! bywalo ze zwijałam sie z bolu w domu. ostatecznie lekarz zasugerował mi wkładkę levosert ktora po jakichś 3 mscach uregulowała cykl
paniProblemowa
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 08 gru 2016, 14:34
Skąd: Warszawa

Re: brak okresu

Postautor: paniProblemowa » 05 sty 2018, 16:14

Najlepiej będzie pójść do ginekologa czasem jest to po prostu normalny tryb kobiecego organizmu ale lepiej to sprawdzić. Ja zawsze miałam problem z nieregularnymi i bolesnymi okresami i dopiero po podaniu tabletek antykoncepcyjnych cykl się wyregulował.
July_87
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2018, 01:15
Skąd: Sosnowiec
Płeć:

Re: brak okresu

Postautor: July_87 » 12 lut 2018, 01:28

również uważam, że najlepszą opcją będzie umówienie się do swojej gin, a jak masz wątpliwości co do jej oceny, to wybierz się do innego ginekologa, by się przekonać. Warto się nie stresować, czasem przy nieregularnych okresach tak się dzieje. Dużo zdrówka !
Awatar użytkownika
kajla
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2018, 09:06
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Re: brak okresu

Postautor: kajla » 28 mar 2018, 09:10

Ja też mam mega problemy, od lat się leczę i nadal nie mam postawionej diagnozy. Ale tak czy siak trzeba wybrać się do gina i zrobić dokładne badania. Zawsze jest możliwość źle dobranej antykoncepcji, ale po to jest lekarz, żeby nas pokierować dalej co robić.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości