Razem źle...osobno jeszcze gorzej

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Gosiek
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 19 lut 2006, 20:44
Skąd: Tues Savesques
Płeć:

Razem źle...osobno jeszcze gorzej

Postautor: Gosiek » 15 cze 2006, 14:58

Już nie wytrzymuję ze złości...w bezsilności.To do czego człowiek dąży-to szczęście,które jest cholernie ulotne...Jestem z moim facetem 2 lata,mamy dzieciątko,mieszkamy razem i chyba niema pięknijszego scenariusza...ale to za piękne,by było prawdziwe...Strasznie sie klócimy,już wszystko robimy osobno,on niema cierpliwości do mnie a ja do niego.Denerwuje go to,ze musi siedziec z naszym dzieckiem,ze ja pracuje a on nie...już nie wiem co mam zrobic...ratowac to wszystko czy rzucic w cholere.Najsmutniejsze jest to,ze ja is ejeszcze staram,ale juz po woli przestaje mi sie chciec...a ja wiem ze jezeli ja przestane sie starac to bediz epo wszystkim...co ja mam zrobic zeby sie to nie rozwalilo,co on moze zrobic.Od razu mowie ze szczera rozmowa tu nie pomorze...Prosze o pomoc bo naprawde jest ze mna juz bardzoo zle :(
missy08
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 06 lut 2006, 15:01
Skąd: poznań
Płeć:

Postautor: missy08 » 15 cze 2006, 15:20

Hm ciezko tak poradzic nie znajac wiekszych szczegołów...moze po prostu wez go zapros w miejsce gdzie sie poznaliscie...,zacznij wspominac dawne piekne czasy...,niech przypomni sobie jakie piekne chwile przezyliscie ze soba,,...albo w domku przygotuj kolacje pokaz moze wasze fotki ...niby przypadkowo...a tak by cos z nim zmieklo ...powiedz ze go kochasz....
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 15 cze 2006, 15:27

Jesteś z Nim dwa lata, macie dziecko. Ile czasu byliście razem, jak zaszłaś w ciążę?
Co Ci poradzić? Może przestań się starać, niech On poczuje trochę niepokoju. Trudna ta sytuacja w ogóle...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 15 cze 2006, 15:30

nie wiem czy w pojedynkę dasz radę utrzymać ten związek
może kiedy przestaniesz się starać i wszystko będzie się chylić naprawdę ku końcowi, to on coś zrozumie.... może kiedy będzie rozłąka - pomyśli nad tym wszystkim i zatęskni.....
równie dobrze może to być ostateczny cios, ale z tego co mówisz...... do tanga trzeba dwojga, bo w pojedynkę niewiele można zrobić.... inaczej będzie to męka bez końca, a nie wiem czy ktokolwiek ma na to siłę
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 15 cze 2006, 15:38

Jak mowili poprzednicy, zeby sie udalo musi sie starac dwoje ludzi. Poza tym-moi znajomi (malzenstwo z 3letnim starzem)tez przechodzili kryzys tylko z ta roznica ,ze oboje chcieli ratowac zwiazek i wybrali sie do psychoanalityka-pomoglo.
missy08
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 06 lut 2006, 15:01
Skąd: poznań
Płeć:

Postautor: missy08 » 15 cze 2006, 15:39

moze psychoanalityk to dobry pomysł.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 cze 2006, 18:01

Wpojedynke rady nie dasz. A biorac pod uwage tego Twojego chlopa na boku co go masz to dla mnie juz w ogole cala ta sytuacja to jedna wielka porazka :] Rozleci sie i dopiero bedzie dobrze.

[ Dodano: 2006-06-15, 18:03 ]
Dl anie wiedzacych o czym mowie polecam: http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... ht=#246137 :)
Awatar użytkownika
skorpionka
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 13 cze 2006, 18:36
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: skorpionka » 18 cze 2006, 13:07

A MOŻE ZNAJDŹ OJCU SWOJEGO DZIECKA PRACĘ ? NIE POMYŚLAŁAŚ, ŻE SYTUACJA, W KTÓREJ TO KOBIETA UTRZYMUJE DOM (JAK ZROZUMIAŁAM), A ON SIEDZI Z DZIECKIEM, PO PROSTU ROZWALA GO PSYCHICZNIE ?
prawdziwe skorpiony...
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 18 cze 2006, 13:24

Ona ma mu szukać? Może go najwyżej zachęcić, coś podsunąć.

Teraz czasy są inne, jak ona ma pracę dobrą a on nie ma, to dlaczego by nie zamienić się rolami. Kwestia jest taka, że obojgu to musi pasować. Więc to faktycznie może być jedno ze źródeł problemów.
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 18 cze 2006, 13:26

missy08 pisze:Hm ciezko tak poradzic nie znajac wiekszych szczegołów...moze po prostu wez go zapros w miejsce gdzie sie poznaliscie...,zacznij wspominac dawne piekne czasy...,niech przypomni sobie jakie piekne chwile przezyliscie ze soba,,...albo w domku przygotuj kolacje pokaz moze wasze fotki ...niby przypadkowo...a tak by cos z nim zmieklo ...powiedz ze go kochasz....


To nic a nic nie da. Jesli się kłuca to zły pomysł. Rozmantyzmem nie uratuja tego związku.

ptaszek pisze: może kiedy będzie rozłąka - pomyśli nad tym wszystkim i zatęskni.....
równie dobrze może to być ostateczny cios, ale z tego co mówisz...... do tanga trzeba dwojga, bo w pojedynkę niewiele można zrobić.... inaczej będzie to męka bez końca, a nie wiem czy ktokolwiek ma na to siłę


Oni mają dziecko, rozłąka to nie jest dobre rozwiązanie


skorpionka pisze:A MOŻE ZNAJDŹ OJCU SWOJEGO DZIECKA PRACĘ ? NIE POMYŚLAŁAŚ, ŻE SYTUACJA, W KTÓREJ TO KOBIETA UTRZYMUJE DOM (JAK ZROZUMIAŁAM), A ON SIEDZI Z DZIECKIEM, PO PROSTU ROZWALA GO PSYCHICZNIE ?


No włąsnie tu chodzi o męskie ego. Facet nie ma zajecia, nie czuje się spełniony to popada w depresje.
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
skorpionka
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 13 cze 2006, 18:36
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: skorpionka » 18 cze 2006, 13:28

megane pisze:Ona ma mu szukać? Może go najwyżej zachęcić, coś podsunąć.

Teraz czasy są inne, jak ona ma pracę dobrą a on nie ma, to dlaczego by nie zamienić się rolami. Kwestia jest taka, że obojgu to musi pasować. Więc to faktycznie może być jedno ze źródeł problemów.



no tak, przesadziłam z tym szukaniem przez nią pracy dla niego, a co do czasów - facetom trudno się w nich odnaleźć i to chyba nie jest dla nich takie proste, przyjąć, że utrzymuje ich kobieta
prawdziwe skorpiony...
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 18 cze 2006, 13:30

skorpionka pisze:facetom trudno się w nich odnaleźć i to chyba nie jest dla nich takie proste, przyjąć, że utrzymuje ich kobieta


Jesli tak jest to dobrze o facecie świadczy. Gożej gdyby mu nawet odpowiadało, że nie musi pracować, a żona pieniążki do domu przyniesie...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
skorpionka
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 13 cze 2006, 18:36
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: skorpionka » 18 cze 2006, 13:34

paula19 pisze:
skorpionka pisze:facetom trudno się w nich odnaleźć i to chyba nie jest dla nich takie proste, przyjąć, że utrzymuje ich kobieta


Jesli tak jest to dobrze o facecie świadczy. Gożej gdyby mu nawet odpowiadało, że nie musi pracować, a żona pieniążki do domu przyniesie...



właśnie właśnie, a tak swoją drogą, weźmy prosty przykład - który facet zgodziłby się np. na randce, żeby zapłaciła za niego kobieta ?
prawdziwe skorpiony...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 cze 2006, 13:36

skorpionka pisze:który facet zgodziłby się np. na randce, żeby zapłaciła za niego kobieta ?
Normalny. <chory>
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 cze 2006, 13:37

a z drugiej strony: dlaczego dziewczyny uważacie, że facet powinien Was utrzymywać? :]
Awatar użytkownika
skorpionka
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 13 cze 2006, 18:36
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: skorpionka » 18 cze 2006, 13:39

moon pisze:
skorpionka pisze:który facet zgodziłby się np. na randce, żeby zapłaciła za niego kobieta ?
Normalny. <chory>



hm.. no to znam samych nienormalnych wobec tego...

[ Dodano: 2006-06-18, 13:40 ]
pani_minister pisze:a z drugiej strony: dlaczego dziewczyny uważacie, że facet powinien Was utrzymywać? :]



ja akurat świetnie utrzymuję się sama
prawdziwe skorpiony...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 cze 2006, 13:44

skorpionka pisze:no to znam samych nienormalnych wobec tego...
Jak widac. Bo normalne jest to ze nikt placic calosci zawsze nie bedzie bo to krepujace od strony kobiety takze.
pani_minister pisze:dlaczego dziewczyny uważacie, że facet powinien Was utrzymywać?
Dobre pytanie. :]
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 cze 2006, 13:51

skorpionka pisze:ja akurat świetnie utrzymuję się sama

Znakomicie. Wobec tego sprecyzuję: dlaczego facet płaci za Twoje jedzenie i rozrywki?
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 18 cze 2006, 14:48

Jesli tak jest to dobrze o facecie świadczy. Gożej gdyby mu nawet odpowiadało, że nie musi pracować, a żona pieniążki do domu przyniesie...

Halo, przecież nikt nie mówi o tym, że facet siedzi na tyłku przed TV a ona przynosi pieniążki. Jeśli ona zarabia, a on zajmuje się dzieckiem, i zajmuje się domowymi obowiązkami, i obojgu to odpowiada to układ jest jaknajbardziej w porządku. To już jest sytuacja powaznego związku, małżeństwa itp. czasem trzeba swoją dumę schować do kieszeni i nie myśleć o własnym ego, tylko o rodzinie.

Jeśli chodzi o to, kto płaci na randce - płaci ten kto zaprasza, zresztą był już taki temat. Ale to jest inna sytuacja.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 18 cze 2006, 15:10

paula19 pisze:
ptaszek pisze: może kiedy będzie rozłąka - pomyśli nad tym wszystkim i zatęskni.....
równie dobrze może to być ostateczny cios, ale z tego co mówisz...... do tanga trzeba dwojga, bo w pojedynkę niewiele można zrobić.... inaczej będzie to męka bez końca, a nie wiem czy ktokolwiek ma na to siłę


Oni mają dziecko, rozłąka to nie jest dobre rozwiązanie

Nie wiadomo. Może zacznie mu brakować i dziecka i jego matki i przekona się, czym dla niego są? A może i nie... Cholera wie.
Poza tym można zastanawiać się jeszcze co lepsze: wyrastać z obojgiem rodziców w atmosferze nerwów i kłótni, czy tylko z jednym ale w spokoju (i oczywiście widywać się z tym drugim)? Specjalistą w tym nie jestem. Ale nie wiadomo ile to wszystko jeszcze będzie trwać....... A wychowywanie sie w takiej niezdrowej atmosferze... cóż.... nie polecam. Mogę tylko rzec, że gdy dorastałam, moi rodzice wpadli w okres częstych i bardzo ostrych kłótni, trwało to latami - i myślę, że to nie pozostało bez wpływu na moją psychikę :/
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Meredith
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 13 lis 2005, 00:28
Skąd: z elfiej krainy
Płeć:

Postautor: Meredith » 18 cze 2006, 22:05

po prostu przeżywacie teraz kryzys.
Naprawdę można temu zaradzić.

Spędzajcie więcej czasu razem.Powstrzymuj się od pretensji.
To na pewno przyniesie poprawę.

Dziecko na kilka godzin w tygodniu zawsze można zostawić babci,opiekunce,kolezance i ten czas wykorzystac jak najlepiej z partnerem.
Jesli jest milosc (nawet w chwili obecnej ukryta) warto walczyc.

Jemu tez pewnie teraz jest cięzko..i on na pewno tez wszytsko widzi inaczej.
Please to meet you.
Hope you guess my name.
But what's puzzling you.
Is the nature of my game...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 343 gości