Aparat fotograficzny

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 12 cze 2006, 22:07

Ja powiem inaczej.
Aparatu za mniej niz 900 złotych bym po prostu nie kupił.
Tak jak mówi Sadi, odwiedz jakieś forum fotograficzne ...
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 12 cze 2006, 22:23

Bender pisze:canona serii a85
w zyciu A85 ! jak juz A80 lub A 95, a 85 to klony 75 z zwiekszana matryca ale w jakis zly sposob nei pamietam w jaki :) wiem bo kupowalem canona 95 i sie tym interesowalem
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 12 cze 2006, 22:29

@Sadi
Zważywszy na to co napisałeś na temat wcześniej to nie popisałeś się tymi Olympusami.
C-50 już nieprodukowany.
C-55 jest zaś dwa razy droższy od polecanego przeze mnie Canona (Canon kosztuje jakieś 475,- a Olympus około 920,-)... do tego dochodzi cena kart xD.

Ja rozumiem, że wynalazki w stylu BENQ czy aparaty z komórki (rotfl) mogą razić, ale reszta propozycji jest w miarę rozsądna (zwłaszcza, że ludzie polecają głównie sprawdzone marki- tj. Canona i Olympusa).

Pojedynek Canon/Olympus w kompaktach zaczyna przypominać spór o wyższości świąt Wielkiej Nocy nad Bożym Narodzeniem- obydwie firmy robią doskonałe aparaty, do których próbuje "doszlusować" konkurencja.

Poza tym jak widzę napis f1:2,8-(4.9/5.1) na obiektywie Canon-a czy Olympusa, to wierzę w tą jasność... jak widzę f1:2,7-4.9 na obiektywie Samsunga to coś mi się nie chce wierzyć, że firma zajmująca się optyką od kilku lat dorobiła się tak jasnych obiektywów... czy to dziwne?
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 12 cze 2006, 22:35

Kubek pisze:C-50 już nieprodukowany.

Mój jest tak zajebisty, ze przestali go produkować :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 12 cze 2006, 22:45

sadi pisze:I moze dziwnie to zabrzmi [zwarzywszy na to ze sam ci radze] ale odpusc sobie ten temat tutaj i idz na jakies forum fotografii cyfrowej [pelno tego ] tam sa specjalisci i ci naprawde pomoga...
Tutaj na smiech bierze bo wiekszosc wypowiedzi ogranicza sie do stwierdzenia: "ma takiego i bardzo go polecam"

Tak jak pisalam - to swoja droga, Was tez chetnie poslucham. Mimo wszystko takie opinie laikow sa na rowni przydatne.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 13 cze 2006, 01:16

Kubek pisze:@Sadi
Zważywszy na to co napisałeś na temat wcześniej to nie popisałeś się tymi Olympusami.
C-50 już nieprodukowany.
C-55 jest zaś dwa razy droższy od polecanego przeze mnie Canona (Canon kosztuje jakieś 475,- a Olympus około 920,-)... do tego dochodzi cena kart xD.


złotooka kotka pisze:Chce kupic cyfrowke. Taka normalna, do zwyczajnych zdjec, nie jakis profesjonalnych. Ale, zeby nie bylo to badziewie, wole wydac troche wiecej i zeby mi dluzej posluzyla.
Cenowo... No tak kolo tysiaca bym sie chciala zmiescic. Ostatecznie z jakims malym hakiem. Co polecacie?
Piszcie tez jakie macie aparaty, ile was kosztowaly i jakie maja wady, zalety.


Jak widac zakres ceny jest do 1000zl [ba nawet z haczykiem ;DD ] wiec sie mieszcze ze swoja propozycja ;DD Polecam aparat ktory wedlug mnie i wielu osob z forow o fotografii jest najlepszy w tym przedziale cenowym. Jasne-karty xD sa dosc drogie ale skoro ma 1000zl z haczykiem to starczy na dosc pojemna np."uzywana".
Trzeba sobie zdac sprawe ze placi sie za jakosc ktora sie zworoci na pewno.
Ponadto nie widze wzmianki zeby interesowal ja aparat tylko nowy...tak wiec C-50 jest do dostania ;DD

Kotka - na forach fotografii ich odpowiedzi nie sa w stylu suchych danych na temat aparatu. Dadza ci fotki jakie pstrykneli, sama wtedy ocenisz jakosc. Jak ladnie poprosisz to wytlumacza jak krowie na rowie czemu ten dobry a tamten nie itp. Pokaza przykladowe zdjecia porownawcze itd. Tak wiec polecam tam popytac ;)
Nie jestes profesjonalnym fotografem ale zapewne jesli bedziesz miala dobry aparat to cie troche kiedys wciagnie ;) I tutaj tez warto zwrocic uwage na rozne parametry [np. zoom optyczny [cyfrowy sobie odpusc bo powiekszyc cyforwo to sobie mozesz na kompie ;)]]
Polecam isc do Empiku i wziac gazetki i poczytac o fotografii [pelno tam tego i mozna czytac za free :P] Zdobedziesz w ten sposob troche wiecej wiedzy i zapewne sprecyzujesz bardziej swoje wymagania co do aparatu ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 13 cze 2006, 19:51

Ja mam olympusa stylus600
posiadam od kwietnia, a jeszcze w pelni nie rozgryzlam , bo zwyczajnie mi sie nie chcialo
PARAMETRY TECHNICZNE
Przetwornik: 6,0 MP
Wyświetlacz: 2,5"
Zoom optyczny: 3x
Zoom cyfrowy: 5x
Nośnik pamięci: xD-Picture Card
Maksymalna rozdzielczość: 2816 x 2112
Nagrywanie: tak
Czułość ISO: Auto, 64, 100, 200, 400, 800, 1600
Zasilanie: akumulator Li-Ion LI-12B lub zasilacz D-7AC
Lampa błyskowa: tak
Format zapisu: JPEG
Obiektyw (odpowiednik 35mm): 35 - 105mm
Jasność obiektywu: f/3.1 - f/5.2
Wymiary: 97x 55 x 26.5 mm
Waga: 128,5g
mam srebrnego, wyglada tak :
Obrazek
a jako totalna fotograficzna kaleka i laik w temacie moge powiedziec od siebie :
jestem zadowolona , zdjecia wychodza naprawde ladne
mozesz sfotografowac owada, rozpryskujaca sie wode z wyodrebnieniem kropel, skaczaca do basenu osobe (fotki w ruchu wygladaja przebosko), kolory piekne soczyste
jedyny dotychczasowy minus jaki dostrzeglam - to drogie karty pamieci, a pamiec wbudowana pozwala na doslownie kilka zdjec (jesli ustawisz ich najlepsza jakosc)
najwieksza zaleta tego aparatu w moim przypadku jest to, ze byl on prezentem :>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 cze 2006, 22:33

Wstreciucha, nie napisalas o najwazniejszym. Cena :>
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 13 cze 2006, 22:35

Yasminko, napisalam ze prezent, ale cena okolo 1000zl tak mysle. Jesli ktos wie, to niech napisze ;)
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 13 cze 2006, 23:17

Może po prostu dla porównania zaproponujemy sobie jakieś konkretne tematy fotografii i dla wygody czytających przed zakupem, będziemy zamieszczać z zewnętrznych linków zdjęcia wykonane danymi aparatami (zawsze jedno z "małpki" a drugie ustawiane ręcznie?), bez obróbki Fotoszopą... tak jak "wyszły", dopuszczalna zmiana rozdzielczości na bardziej "Internetową" jedynie?

Mam już kilka propozycji, ale poczekam na wasze :)
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 14 cze 2006, 08:48

Hmmm.. patrzę i patrzę i miałbym chyba coś rozsądnego. Canaon A700. 6MP, zoom 6x, podobno automatyka całkiem niezła, a i obiektyw, jak na cyfrówkę, też niczego sobie. Do zastosowań domowych powinien wystarczyć. Cenowo w okolicach 1200. Odrobinę więcej niż zadany budżet, ale to dość rozsądny pomysł. Tylko nie kupować go w markecie - potworna drożyzna, nawet o 1/3 więcej niż w sklepach internetowych. Ale to ze wszystkim tak.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Bulgo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 28 maja 2006, 19:41
Skąd: lubię frytki
Płeć:

Postautor: Bulgo » 15 cze 2006, 02:47

Ja polecam cos z Samsunga - to moim zdaniem najlepsza firma. ;)
Obrazek
EuroBarre - zarabiaj spędzając czas w Internecie!!!
Szukam dziewczyny, proszę zostawiać swoje CV + 2 zdjęcia :P
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 15 cze 2006, 11:50

Samsung robi aparaty z pięknymi obudowami i kiepską zawartością "w środku".
Szumiące matryce, prądożerność i duże zniekształcenia (bo optyka dobra to w nich zagości jak Samsung w końcu takowej dorobi się - na razie nic na to nie wkazuje).
Tańsze Samsungi (Digimax Axxx) to już naciąganie ludzi i powinno być karane.
Ciekawe dlaczego Canon i Olympus akcentują w reklamach zaawansowaną optykę a Samsung ilość MPix i duże ekraniki LCD.
Przestarzałe procesory obrazu, upakowane po granice absurdu matryce i optyka na poziomie najtańszego Olympusa sprzed 4-5 lat.
Samsung robi tanie aparaty na własnych podzespołach marnej jakości. Dla mnie Samsungi to jedynie "wynalazki"... ciekawostki z pogranicza absurdu i żartu w złym tonie.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
Bulgo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 28 maja 2006, 19:41
Skąd: lubię frytki
Płeć:

Postautor: Bulgo » 15 cze 2006, 21:40

Kubek pisze:Samsung robi aparaty z pięknymi obudowami i kiepską zawartością "w środku".
Szumiące matryce, prądożerność i duże zniekształcenia (bo optyka dobra to w nich zagości jak Samsung w końcu takowej dorobi się - na razie nic na to nie wkazuje).
Tańsze Samsungi (Digimax Axxx) to już naciąganie ludzi i powinno być karane.
Ciekawe dlaczego Canon i Olympus akcentują w reklamach zaawansowaną optykę a Samsung ilość MPix i duże ekraniki LCD.
Przestarzałe procesory obrazu, upakowane po granice absurdu matryce i optyka na poziomie najtańszego Olympusa sprzed 4-5 lat.
Samsung robi tanie aparaty na własnych podzespołach marnej jakości. Dla mnie Samsungi to jedynie "wynalazki"... ciekawostki z pogranicza absurdu i żartu w złym tonie.


Byc moze mowisz o tanszych modelach, w tych drozszych zapewniam ze wszystko jest jak najbardziej ok :P
Obrazek

EuroBarre - zarabiaj spędzając czas w Internecie!!!

Szukam dziewczyny, proszę zostawiać swoje CV + 2 zdjęcia :P
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 15 cze 2006, 22:14

A Samsung ma jakieś warte polecenia modele (poza seriami V800, dużymi kompaktami serii PRO i jako-takimi lustrzankami GX- bo w/w są jeszcze dp przeżycia)?

Bo najpopularniejsze A40, A402, A403, A502, A503, S500, S600, V5 i V50 to niestety złom.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 15 cze 2006, 22:14

Też bym nie kupiła Samsunga... Może i w droższych modelach jest ok, ale w tańszych modelach innych firm też wszystko jest ok, a są... tańsze.

Jeśli aparat to tylko Cannon, Kodak albo Olympus. Sama mam kodaka, ma juz ze 2 lata, był dość tani, ale jestem z niego bardzo zadowolona - żadnych śladów 'zużycia' nie widzę.
monster
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2006, 20:40
Skąd: znikąd
Płeć:

Postautor: monster » 15 cze 2006, 23:12

Zwróćcie uwage ze do tego trzeba kupic dobre akumulatory i ładowarke. Tutaj nie polecam innych akumulatorow niz GP , Sanyo, Energizer i do tego ładowarka im duzej laduje tym lepsza bo ładuje mniejszym prądem co przedłuża długość działania akumulatora.

Przed kupnem warto popatrzec na strone www.skapiec.pl www.ceneo.pl i porównać ceny. W sklepach internetowych można kupić dużo taniej a jak ktoś sie boi kupować w taki sposób to polecam znaleść sklep który znajduje sie w twoim mieście wtedy mozna dokładnie obejrzeć przed ostatecznym kupnem.

Sama ostatnio kupowałam aparat i moj wybór padl na Fuji S5600 cena z kartą ładowarka akumulatorami futerałem i przesyłką to niecałe 1250zł

Co moge o nim napisać to ze ma obiektyw który sie nie chowa przez to jest troche duży, ma dobry tryb manulany no i zapisuje zdjecia w raw wiec jak ktoś ma ochote na obróbke na kompie to jest to duzy plus
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 15 cze 2006, 23:46

Btw- topik zdjęć własnych nie ruszył więc może zacznę:

Canon Power Shot A420.
Tryb supermakro, pełna małpka (stąd szumy bo aparat ustawił wysoką czułość). Zdjęcie z ręki, stokrotka (około 4cm średnicy) i młodziutka osa (jakiś centymetr długości). Oświetlenie dobre (około południa, zachmurzenie umiarkowane, zdjęcie zrobiłem akurat gdy wyszło słonko):

Obrazek

W Gimpie zmieniona jedynie wielkość obrazka. Zapisany 1024x768, JPEG, jakość 85%.

Czekam na bardzo bliskie makra z Samsunga od Bulgo ;)
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 16 cze 2006, 12:23

platki przeswietlone, dol niedoswietlony, obraz nieostry (pewnie dlatego ze z reki),
jak na kompaktowego cyfraka to fajne.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 16 cze 2006, 13:12

nie prześwietlone, tylko właśnie w tym momencie słonko wyszło... już po pomiarze światła... złapałem cień w połowie kwiatka :D
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 cze 2006, 13:25

Tak na marginesie dodam ze to jest mucha a nie osa :)
Szkoda ze nie dales zdjecia ustawianego recznie, bo to jest takie sobie.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 16 cze 2006, 13:35

Jutro po pracy skoczę na działkę, to znów coś wypatrzę i pstryknę :)
Jakoś lubię ostatnio makra... "pocztówek" już napstrykałem w poprzedni weekend masę :)
Przy okazji pocztówek:
Obrazek
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 16 cze 2006, 14:14

znow dol niedoswietlony ;]. masz w tym wybor punktu pomiaru swiatla albo AF?
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 16 cze 2006, 14:25

Kocham fotografie.Pamietam kiedy to sie zaczelo mialam wtedy bodaj 12 lat.Na wakacjach zobaczylam wilge(ladny ptaszek)i wtedy dostalam olsnienia-APARAT.Zaczynalo sie na "ruskiej smienie" swoja droga siwetny sprzecik to byl.Potem wywolywanie zdjec w piwnicy.Ech stare dobre czasy:)Jesli moge wtracic swoje zdanko na ten temat to polecam aparaty z Canona lub Nikony maja najlepsze wziecie w "branzy".Znajomy jest fotografem w GW to cos tam wie.Ja swoja droga robie na Canonie(analogowym plus cyfrowy ktory kupilam sobie w zeszlym roku).
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 16 cze 2006, 15:21

krackowiaczek pisze:znow dol niedoswietlony ;]. masz w tym wybor punktu pomiaru swiatla albo AF?

jakby dol dobrze dal to niebo by wyjaralo :P
bez szarej polowki albo bracketingu+konwersja HDR nie za wiele zdziala - tym bardziej ze jak widac nasz mis lubi traskac foty w pelnym sloneczku - zamiast kompensowac to "bo slonce wyszlo po pomiarze swiatla" - misiu - pomiar swiatla w dzien to aparat robi w ulamku sekundy :P

a co do muchosy i macro - supermacro - z 2cm to sie nadaje do dupy
z 2cm - GO masakrycznie niska a obiektywam zaslania sie cale swiatlo

no i ta muchosa przypomina fot e z komorki - po zmniejszaniu fotki nalezy wyostrzyc !
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 16 cze 2006, 16:36

Bender pisze:jakby dol dobrze dal to niebo by wyjaralo


nie mowilem zeby miezyc na dole ;].

[ Dodano: 2006-06-16, 16:47 ]
tarantula pisze:Jesli moge wtracic swoje zdanko na ten temat to polecam aparaty z Canona lub Nikony maja najlepsze wziecie w "branzy".Znajomy jest fotografem w GW to cos tam wie.


na samej goze rynku jest rywaliza miedzy canonani i nikonami, ale my nie mowimy tutaj no aparatach z najwyzszej polki. do zastosowan polprofesjonalnych amatorskich leprzym wyborem (moim zdaniem) sa inne marki. ja np wybralem lustrzaka monolty, za jego odpowiednik nikona albo canona musialbym dac 2x wiecej. gdybym jechal do iraku z apatratem kupil bym jakiegos pancernego canona albo nikona ;].
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 22 cze 2006, 10:50

Temat zdechł, a truskawki na działce dojrzewają :D

Obrazek
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 22 cze 2006, 10:58

Kubek, jak dodać zdjęcie?
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"
Terencjusz
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 22 cze 2006, 11:02

misiucha22 pisze:Kubek, jak dodać zdjęcie?


Wrzucasz je na jakiś serwer www a potem wrzucasz link do tego zdjęcia za pomocą funkcji "Img" w forum.

Albo idziesz na skróty, zakładasz sobie konto na photobucket.com albo imageshack.us i wrzucasz tam zdjęcia a sam serwer generuje Tobie gotowe linki do wklejenia w post.
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 22 cze 2006, 11:06

dzięki, na przyszłość będe pamiętać :) Kubek, mam może troszkę niedyskretne pytanko odnośnie aparatu - ile zapłaciłeś za swojego Canon-a? Bo ja też mam Canon-a, ale myślę o zmianie na lepszy model. Mam na razie A75, w sumie jak dla amatora w sam raz, ale czuję, że to mnie zaczyna wciągać.
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"

Terencjusz

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 258 gości