Nie będę więcej dotykał mężatek, nie będę więcej...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 17 maja 2006, 21:46

Ale on dobrze wiedzial ze tak sie skonczy. Albo jesli nie wiedzial, w co watpie, to bylo to w jego podswiadomosci. Kurcze jakbym szedl z jakakolwiek kobieta do hotelu np bedac na wakacjach dopiero sie poznalismy to gdzies tam pod sterta zwyklych mysli bylaby ta jedna, ze sie bzykniemy :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
czero
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 193
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:50
Skąd: del Paraguay
Płeć:

Postautor: czero » 18 maja 2006, 10:08

Mona pisze:
czero pisze:Ona wzięła mnie z zaskoczenia

To silna kobieta, widać. Schyliłeś się po mydło, czy jak? <hahaha> <hahaha> <hahaha>
Nie, po prostu byliśmy sami a ona chciała. Moja męska duma nie uniosła by tego, że baba mnie pierwsza do wyra. Więc przejąlem inicjatywę ;) W sumie to był moment, impuls, zwał jak zwał.

[ Dodano: 2006-05-18, 10:09 ]
Hyhy pisze:A moze ona chce zeby on z nia wpadl ?:D
Weź nie pier...l :|

[ Dodano: 2006-05-18, 10:11 ]
Hyhy pisze:Ale on dobrze wiedzial ze tak sie skonczy. Albo jesli nie wiedzial, w co watpie, to bylo to w jego podswiadomosci. Kurcze jakbym szedl z jakakolwiek kobieta do hotelu np bedac na wakacjach dopiero sie poznalismy to gdzies tam pod sterta zwyklych mysli bylaby ta jedna, ze sie bzykniemy :)
Myśl takowa była, zresztą jakby nie była, to byłbym takim osobnikiem o którm poseł Wierzejski ;) mówi przestępca.
Awatar użytkownika
Nibeneth
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 17 sty 2006, 12:34
Skąd: z bardzo daleka
Płeć:

Postautor: Nibeneth » 18 maja 2006, 10:18

a ja nie będę więcej dotykała żonatych.. postanowione :P
..czasami wolę być zupełnie sam,
niezdarnie tańczyć na granicy zła
i nawet stoczyć się na samo dno,
czasami wolę to,
niż czułość waszych obcych rąk..
Awatar użytkownika
czero
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 193
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:50
Skąd: del Paraguay
Płeć:

Ciąg dalszy postu: jak szybkim ruchem napsuć sobie krwi

Postautor: czero » 12 cze 2006, 23:47

Teraz to mam przej...ane po całej linii. W szkole mam, a właściwie to nie mam reputacji. Nie mogę nawet pożyczyc notatek, bo na pytanie czy ktoś pożyczy mi wykłądy dostaje odpowiedź w przedziale: spier... lub pożyc se od lubej. Dodatkowo w hotelu usłyszałem następujący tekst: mam nadzieję, że tym razem będzie pan w porządku, bo nasz hotel to nie miejsce by sobie sprowadzać do pokoju. Wyraziłam się dość jasno?

Dziewczyna się odczepić nie chce i robi mi problemy. Zaczęło się to w momencie, gdy powiedziałem - dość. Teraz pokazuje wszystkim, że coś do mnie czuje i czegoś chce. Najlepiej dowaliła mi ostatnio. Siedzimy w aucie (staram sie nie siedzieć z nią sam na sam by nie stwarzać plotek i by się jej pozbyć, ona łazi za mną praktycznie krok w krok) i palimy papierosy. Za chwileczke dzwoni do nie mąż, gadu-gadu i padają następujące zdaniat: tak, siedzę z ... (ze mną), tak znowu z nim jestem, odpieprz się i tak go lubię, a nawet bardziej, podoba mi się i tobie nic do tego.
Po skończonej rozmowie trzęsłem się cały i właściwie to jadłem papierosy. Zapytałem się grzecznie: czyś ty ocipiała? przecież on przyjezie tutaj i jedyne zadanie jakie będzie miał do wykonania to "kill him"! Czemu mnie chcesz ekopać, co ja ci do jasnej cholery zrobiłem? Ona w płacz i mnie przysłowiowoy ch... strzelił. Trzepnałem drzwiami do auta i poszedłem w cholerę w siną dal. Ani auta nie zmknąlem, ani w szkole tego dnia nie byłem - piłem niedużo, jarałem sporo i sypałem kur...ami do wszystkich przedmiotów w moim mieszkanku.

HELP! ;(
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 12 cze 2006, 23:58

czero pisze:HELP!

Weź już przestań... smuty ciągniesz sprzed miesiąca.
Chcesz se popolemizować na wykminiony temat? To zdradź ją z mężem - będzie "Dynastia".
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 13 cze 2006, 00:48

Jedno drugiego warte... mężatka z dzieckiem co idzie ze świeżo poznanym gachem do łóżka... i facet co zaprasza kobietę do hotelu i myśli, że w bierki grać w nocy będą.

Żałosne.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 13 cze 2006, 01:29

Z wlasnego doswiadczenia wiem ze jak ktos sie chce pozbyc kobiety to sie pozbywa i tyle ;DD
Pytanie tylko czy tego chce naprawde...
Kobiety sa prostej budowy i tyle. Powiesz: "Czego chcesz?" to sie nie odczepi. Powiesz: "Wy pier da laj bo mnie ch uj przy tobie strzela i mnie brzydzisz!" to sobie pojdzie. Wyjdziesz na gbura, chama, skur wiela itp. ? Co z tego? To sie nie liczy. Masz klopoty z ta baba i nie ma innego wyjscia jak po prostu powiedziec jasno i tyle.
Ja nie rozumiem jak mozna sie tak je bac z taka sytuacja...
Ktos mi powie ze tak sie nie robi...a co mnie to obchodzi? ja sobie chce rozwiazac ta sytuacje i tyle...przeciez nie szukasz w niej jakiejs przyjaciolki [a jesli tak to chyba jestes durniem ;DD] wiec czemu sie telepiesz jak baba ?
Ludzie i tak cie ponoc w szkole nie lubia wiec co cie hamuje?
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
czero
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 193
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:50
Skąd: del Paraguay
Płeć:

Postautor: czero » 13 cze 2006, 07:52

sadi pisze:Z wlasnego doswiadczenia wiem ze jak ktos sie chce pozbyc kobiety to sie pozbywa i tyle ;DD
Pytanie tylko czy tego chce naprawde...
Jej chcę się pozbyć.
sadi pisze:Kobiety sa prostej budowy i tyle. Powiesz: "Czego chcesz?" to sie nie odczepi. Powiesz: "Wy pier da laj bo mnie ch uj przy tobie strzela i mnie brzydzisz!" to sobie pojdzie. Wyjdziesz na gbura, chama, skur wiela itp. ? Co z tego? To sie nie liczy. Masz klopoty z ta baba i nie ma innego wyjscia jak po prostu powiedziec jasno i tyle.
W życiu nie powiem wypier... do baby, nie potrafię. Faceta potrafię opier... i wpier..., ale babę...
sadi pisze:Ja nie rozumiem jak mozna sie tak je bac z taka sytuacja...
Ktos mi powie ze tak sie nie robi...a co mnie to obchodzi? ja sobie chce rozwiazac ta sytuacje i tyle...przeciez nie szukasz w niej jakiejs przyjaciolki [a jesli tak to chyba jestes durniem ;DD] wiec czemu sie telepiesz jak baba ?
Ludzie i tak cie ponoc w szkole nie lubia wiec co cie hamuje?
To, że nie potrafię powiedzieć wypier... Tylko to.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: Ciąg dalszy postu: jak szybkim ruchem napsuć sobie krwi

Postautor: Andrew » 13 cze 2006, 07:59

czero pisze: mam nadzieję, że tym razem będzie pan w porządku, bo nasz hotel to nie miejsce by sobie sprowadzać do pokoju. Wyraziłam się dość jasno?


Hotel to hotel... i wała komus co w pokoju ktoś robi i kogo do niego zaprasza jako goscia , póki prawnie wszysto jest oki , niech sie buja !
zjebał bym go jak psa !
płace .... za pokuj i jestem gosc !
A tak na marginesie skad on wiedział ze spałes w pokoju z kobietą ? widział to by tak mówic ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 13 cze 2006, 08:38

Tak kolega miał podobną sytuację, tylko jego poderwana koleżanka nie miała oringa na palcu, całej tej checy nie będe przytaczał bo prakło by mi czasu ale powiem tyle że ta kobieta spakowała swoje waliski i przyjechała do niego , kolega wrócił z pracy w domu cisza , zdziwiło go to wchodzi do dużego pokoju a tam siedzą mama jego , jego była już wtedy dziewczyna i ta panienka na waliskach , jego narzeczona nie uwierzyła że byliśmy w pabie wypił za dużo i robił maslane oczka do tej kelnereczki a ona sobie na serio wzieła jego zaloty rozpadł się jego związek przyjdzie mu tylko płacić alimenty, w dodatku poszukuje go jej czterech braci, wczoraj go dopadli i zaczeli go kopać za ich siostrzyczkę, dodam że mieszkamy w jednym bloku jeden sms stykną i był niezły rospierd
może ta lekcja nauczy tych krewkich braci aby nie wtrącali się tam gdzie nie mają a mojemu koledze ta lekcja bardzo utkwi w pamięci, sporo czasu minie nim zaś cosik wypije i odezwie się do jakiejś laluni, on został w tym wszystkim najbardziej pokrzywdzony stracił narzeczoną i nie narodzonego chłopczyka, za swoją głupotę drogo zapłacił
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 13 cze 2006, 12:27

czero pisze:
sadi pisze:Z wlasnego doswiadczenia wiem ze jak ktos sie chce pozbyc kobiety to sie pozbywa i tyle ;DD
Pytanie tylko czy tego chce naprawde...
Jej chcę się pozbyć.
sadi pisze:Kobiety sa prostej budowy i tyle. Powiesz: "Czego chcesz?" to sie nie odczepi. Powiesz: "Wy pier da laj bo mnie ch uj przy tobie strzela i mnie brzydzisz!" to sobie pojdzie. Wyjdziesz na gbura, chama, skur wiela itp. ? Co z tego? To sie nie liczy. Masz klopoty z ta baba i nie ma innego wyjscia jak po prostu powiedziec jasno i tyle.
W życiu nie powiem wypier... do baby, nie potrafię. Faceta potrafię opier... i wpier..., ale babę...
sadi pisze:Ja nie rozumiem jak mozna sie tak je bac z taka sytuacja...
Ktos mi powie ze tak sie nie robi...a co mnie to obchodzi? ja sobie chce rozwiazac ta sytuacje i tyle...przeciez nie szukasz w niej jakiejs przyjaciolki [a jesli tak to chyba jestes durniem ;DD] wiec czemu sie telepiesz jak baba ?
Ludzie i tak cie ponoc w szkole nie lubia wiec co cie hamuje?
To, że nie potrafię powiedzieć wypier... Tylko to.

tzn. ze nie chcesz sie jej pozbyc i ci w jakis sposob na niej zalezy... ;DD
tzn2. cienki jestes i tyle ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 13 cze 2006, 12:59

Czy naprawde nie da sie jakos inaczej jak tylko wypi...?
monia194
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 04 kwie 2006, 14:10
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: monia194 » 13 cze 2006, 13:05

Jest mnostwo sposobow na pozbycie sie kobiety... wyp.. to ostatecznosc...
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 13 cze 2006, 15:04

Zgadzam się i tu musi być zastosowane cięcie jak skalpelem , bo inaczej nie uwolni się od natręta , to tak jak ciągnie pszczołę do miodu wygonimy a ona i tak przyleci z powrotem a kulturalnie podejrzewam nie da rady i ona mu spokoju nie da nigdy , chyba że on tego nie chce a ta sytuacja mu odpowiada
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 13 cze 2006, 17:35

a ja powiem jedno....ludzie to sobie lubia k.... zycie komplikowac!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 cze 2006, 18:16

agata pisze:a ja powiem jedno....ludzie to sobie lubia k.... zycie komplikowac!!


Nie zgadzam sie !! nie potrafią wykozystac tego dla siebie
ja tu komplikacji zadnej nie widze , On wszak jest wolny , wiec wolno mu wszystko ! ale i tak niezrozumiany zostane <aniolek>
wiem standart ...z mej strony , ale zrozumial ktoś ?? <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 13 cze 2006, 19:03

Elspeth pisze:chyba grunt w tym żeby obie osoby chcialy tego samego. Jak jednorazowa przygoda to jednorazowa, a jeśli nie... Bo potem wlaśnie tak się dzieje, że jedno lata za drugim a drugie ucieka.



a jezeli Twoja ukochana osoba robi sobie "jednorazowe przygody"? to co wtedy?

ja nie rozumiem jak ludziom moze przez te ich puste czerepy cos takeigo przejsc...
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 13 cze 2006, 19:53

ja nie rozumiem jak ludziom moze przez te ich puste czerepy cos takeigo przejsc...

Kiedys zrozumiesz...
Masz dopiero 16 lat jeszcze troche zycia przed toba... ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 13 cze 2006, 21:52

no wiadomo ze z wiekiem zmienia sie wielokrotnie swiatopoglad czlowieka...ale chyba wypada zyc w taki sposob zeby na starosc moc spojrzec sobie w lustro i nie odwrocic sie z obraza...

moze i zmienie poglad na ta sprawe ale..
czy TY bylbys obojetny gdyby TWOJE kochanie robilo sobie "jednorazowy wyskok" ?
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 14 cze 2006, 08:10

Andrew pisze:Nie zgadzam sie !! nie potrafią wykozystac tego dla siebie
ja tu komplikacji zadnej nie widze , On wszak jest wolny , wiec wolno mu wszystko ! ale i tak niezrozumiany zostane <aniolek>
wiem standart ...z mej strony , ale zrozumial ktoś ?? <hahaha>
moze i Ty tu komplikacji nie widzisz....gdyby był naprawde taki wolny to by teraz tu nie pisał ze nie wie co robic bo laska za nim łazi, kumple sie odsuneli i nie wiadomo co robic.....
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 cze 2006, 08:48

agata pisze:
Andrew pisze:Nie zgadzam sie !! nie potrafią wykozystac tego dla siebie
ja tu komplikacji zadnej nie widze , On wszak jest wolny , wiec wolno mu wszystko ! ale i tak niezrozumiany zostane <aniolek>
wiem standart ...z mej strony , ale zrozumial ktoś ?? <hahaha>
moze i Ty tu komplikacji nie widzisz....gdyby był naprawde taki wolny to by teraz tu nie pisał ze nie wie co robic bo laska za nim łazi, kumple sie odsuneli i nie wiadomo co robic.....

odsuneli ? a kto lubi makowe panienki , jak pisalem , mało kto zrozumie <aniolek>
Jesli myslisz ,iż kumple sie odsuneli od niego tylko dlatego , ze przespał sie z mezatką , to gratuluje pomysłowosci w wyciaganiu wniosków .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
ane

Postautor: ane » 14 cze 2006, 09:00

akby tego było mało, wszyscy znajomi wnet zauważyli że między nami coś się dzieje. Oczywiście prawie wszyscy (teraz już wszyscy) wiedzieli, że ona mężatka, a ja nie jej mąż.

Podobna sytuacja zaszła u mnie na studiach...gościówa mężatka a koleś nie...początkowo zwykła znajomość a potem już wszyscy wiedzieli ze to cos więcej...początkowo szeptano za ich plecami ze to niemoralne...ale dziewczyna w mężem była nieszczęśliwa...rozwiedli sie a potem ona zamieszkała i zwiazała sie z chłopakiem ze studiów...w sumie fajny happy end :)
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 14 cze 2006, 10:29

Andrew pisze:dsuneli ? a kto lubi makowe panienki , jak pisalem , mało kto zrozumie <aniolek>
Jesli myslisz ,iż kumple sie odsuneli od niego tylko dlatego , ze przespał sie z mezatką , to gratuluje pomysłowosci w wyciaganiu wniosków .
nie o to mi chodzi...przytaczam tylko słowa autora tematu...sam mówił ze po tym zajsciu nie ma łatwego zycia na studiach....a to jest konsekwencja tego ze przespał sie z ta kobitka....wiec przynajmniej mnie sie tak zdaje ze jednak troche sobie tym chłopak zycie pokomplikował
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 14 cze 2006, 17:33

Gt10 pisze:czy TY bylbys obojetny gdyby TWOJE kochanie robilo sobie "jednorazowy wyskok" ?

Tak bo to nie byloby juz moje kochanie ;DD

Piszesz mi o czyms innym w ogole. Ja daje do zrozumienia ze z wiekiem znaczna czesc idealow odchodzi w zapomnienie, a co za tym idzie - czlowiek robi rzeczy o ktore wczesniej by sie nie podejrzewal ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 15 cze 2006, 01:59

mysle ze przespanie sie z mezatka niemusi byc niczym zlym. wszystko zalezy czym sie kieruje kobieta. potrafie wyobrazic sobie sytuacje gdy jakas mezatka szuka u mnie czegos czego w domu niema, bo np maz ja napie** chleje, a dzieci placza....
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 15 cze 2006, 06:14

krackowiaczek pisze:potrafie wyobrazic sobie sytuacje gdy jakas mezatka szuka u mnie czegos czego w domu niema, bo np maz ja napie** chleje, a dzieci placza....

Najpierw sie bierze rozwod i odchodzi od toksycznego mezusia.
Ewentualnie jeszcze bedac z owym poluje sie na innego, u ktorego zagniezdzimy sie po i w trakcie rozwodu :)
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 236 gości