JAK TO SIE ROBI??????

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

20lat

JAK TO SIE ROBI??????

Postautor: 20lat » 30 lip 2004, 19:52

czesc jestem nowy na forum poczytalem troche wasze posty i mam pytanie jak doprowadzic kobiete do wytrysku???niebardzo wiem jak to sie robi a bardzo chcialbym to poczuc w swoich ustach
prosze o szybkie odpisanie
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lip 2004, 19:55

TEZ JUZ BYŁO NA TEN TEMAT . Nie łudź sie !! to nie takie proste i przedewszystkim trzeba znalesc taką która jest to w stanie przezyc , a jet ich podobno tylko 2% z całosci :547: :547: :547: :547: :564:
Nie kazdy ma to szczescie jednak ! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 30 lip 2004, 20:01

No jak szybko, to szybko.
Krzyś Ci prawie wszystko napisał, a teraz błagalny paciorek i może się okaże, że Twoja Pani jest w tych 2%.
Wybacz trochę ironii, ale czy to takie ważne, to o co pytasz - jeśli ją bardzo kochasz, to sam wiesz najlepiej jak uczynić, by była soczysta ;) , a seks to nie zawody sportowe.

ps. Panie przepraszam, ale to byłem znowu ja lorenzen Jarząbek męska szowinistyczna świnia
;)...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lip 2004, 20:07

Odkąd stało sie głosne iż czesc kobiet przezywa ejakulację , czasc facetów dostało swira na tym punkcie , i ciekawe jest to iż nie Pniom na tym tak bardzo zalezy by znalesc sie w tej czesci 2% towej ........? a- Panom ! co jest grane ?? czyzby jakaś fobia ??? Bo nie kumam ? skoro Panna ma orgazmy i jest jej dobrze z kochającym partnerem , to partnerowi też musi byc dobrze ........widać sie nie znam ! .. to jednak za mało !! ciekawe co dalej ???? :570:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 30 lip 2004, 20:27

Mnie najbardziej wkurzyła ta prośba o szybkie pisanie - bez urazy, ale odebrałem to tak, jakby kolesiowi się spieszyło, bo za pół godziny przyjdzie Pani, a on chciałby zobaczyć fontannę - uhh, bo zaraz dostanę szału... :505:
Jeśli się nie pomyłiłem w swej ocenie, to powiem, że od takich typków wolę tych niedawnych żartownisiów.
Ale może jestem tylko przewrażliwiony i opacznie rozumiem niewypowiedziane treści.
;)...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lip 2004, 20:30

No co sie dziwisz ??? moze faktycznie za godzine bedzie miał wizyte ....i co ma zrobic jak mu napiszemy jutro!!! :564: :564: :564: :547: :547: :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 30 lip 2004, 20:35

Nie pytaj Krzysiu proszę, bo z tych nerw wyjdę z siebie i stanę obok, a moje posty zaroją się od wulgaryzmów ;)
;)...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lip 2004, 20:37

lorenzen pisze:Nie pytaj Krzysiu proszę, bo z tych nerw wyjdę z siebie i stanę obok, a moje posty zaroją się od wulgaryzmów ;)


Jakos humorek dzis nie taki ?? :D ;) co???? spokojnie ,grunt to spokój :D :D ;) ;) nie znizaj sie do poziomu Pna na "S" :D :D :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 30 lip 2004, 20:45

Pana na "S" - nie kumam :566:
A humorek w porządeczku, raczej gdy poważnie pisuję, to jest ze mną kiepsko.
No ale my tu Krzysiu zaczynamy sobie klachać, a coś się autor topiku nie odzywa.
Wolałbym żeby wylał na mnie kubeł pomyj i okazało się, że go pochopnie osądziłem i źle zrozumiałem.

ps, a wulgaryzmy byłyby niedzisiejsze - tylko takie mnie bawią i staram się ciągle poszerzać ich zasób ;)
;)...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lip 2004, 20:48

No jak ma ci sie odezwac jak własnie jest zajęty ! teraz juz do niego przyszła !! :546: :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 30 lip 2004, 20:54

No tak naiwniak ze mnie.
Życzę mu, żeby Pani trysnęła, ale on nie. :565:
;)...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 31 lip 2004, 00:15

lorenzen pisze:No ale my tu Krzysiu zaczynamy sobie klachać, a coś się autor topiku nie odzywa.

Zadławił się był :563:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
20lat

Postautor: 20lat » 31 lip 2004, 17:47

niebylo mnie bo pracowalem juz jestem,prosilem o szybka odpowiedz ale w tym sensie ze niechce byc olany,a tak pozatym szybko chcialem wiedziec bo jestem bardzo ciekawski :D ,a wlasnie wszystko juz prawie wiem oprocz jednego jak tego dokonac??????czy jak kobieta tak przezywa orgazm to za kazdym razem ma wytrysk??czy to zalezy od techniki???? :)
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 31 lip 2004, 18:08

No to przepraszam za moje nierozważne słowa - na przyszłość proszę byś uważniej pisał, bo mogą wynikać takie nieporozumienia.
Pozdr :564:
ps. no i jak pisał Krzyś poszukaj na forum, bo już o tym było
;)...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 31 lip 2004, 18:15

20lat pisze:czy jak kobieta tak przezywa orgazm to za kazdym razem ma wytrysk??czy to zalezy od techniki???? :)

No co Ty?
Kobieta nigdy nie ma wytrysku. Tylko nieliczne (albinosy) mogą to mieć. Jest to wręcz anomalia.
Krzyś krzyczał o 2%... nie wierzę w te 2%. Może 2 promile.
Nie wiem ilu nas tu na forum jest, ale może ktoś z Was widział w realu wytrysk?!
Ja widziałem, ale tylko na filmie, a on był z cyklu " dziwadła".
KOCHAJ...i rób co chcesz!
20lat

Postautor: 20lat » 31 lip 2004, 19:12

czyli kobieta z "anomaliami" ma zawsze zmiast zwyklego orgazmu wytrysk czy ze tak powiem moze sobie wybierac normalny albo wytrysk?czy juz za bardzo sie czepiam tematu?strasznie mnie to interesuje a tak w ogóle to tez widzialem kiedys ten filmik zajebista sprawa szkoda ze niemialem tam twarzy :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 lip 2004, 19:23

Dlaczego jako swoja plec wybrales "kobieta"?
20lat

Postautor: 20lat » 31 lip 2004, 20:44

pomylka zdarza sie kazdemu :P
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 lip 2004, 20:49

20lat pisze:czyli kobieta z "anomaliami" ma zawsze zmiast zwyklego orgazmu wytrysk czy ze tak powiem moze sobie wybierac normalny albo wytrysk?czy juz za bardzo sie czepiam tematu?strasznie mnie to interesuje a tak w ogóle to tez widzialem kiedys ten filmik zajebista sprawa szkoda ze niemialem tam twarzy :)


Temat wałkowany od bodaj ze 3-ch lat i to tu wasnie na Agnieszce też , jeszcze na starej Agnieszce , gdie było znacznie wiecej ludzi (nie wiem gdzie oni teraz są ) dziewczyny wypowiadały sie na ten temat , wcale nie jest to taki promil jak pisze (nie mam podgladu wec nie napisze kto ) dziewczyny wypowiadły sie na ten temat choc bvyły bardzo dalekie od tego rodzaju zwierzen , wiekszosc z tego co pamietam sie tego strasznie wstydziła ,m nie wiem dlaczego , bo dla faceta to na pewno jest przezycie iz tak mocno potrafi zadowolic kobiete , jeden pisał też ze mu to strasznie przeszkadza i jest to dla niego okropne :D :547: (bez komentarza) orgaz to jedno a ejakulacja to drugie , nie wystepujue zawsze a sporadycznie , czyli moze kobieta mieć orgazm ale nie miec ejakulacji ! ale moze miec i orgazm i ejakulację ! Zrobiłem swego rodzaju wtedy test , a poniewaz miałem mnustwo dobrych znajomych kobiet z internetu bo wtedy jeszce miałem kafejke internetowa i przesiadywałem w nij dłlllugooo!! wiec miałem czas , niektóre kobiety przezyły cos takiego , jednak opisac tego nie umiały , mówiły tylko tyle iz jest to niesamowite !!!!!!!!!! ale też mówiły ze nie kazdy facet potrafi kobiete do tego doprowadzic ?????? :550: W literaturze faschowej mniej lub bardziej , pisza iz doznanie to jest mozliwe przez stymulację punktu (a jakżesz :D ) "G" -DODAJĄ ODPOWIEDZIE ! mysle iz kobieta by to przezyc nie dosć ze musi miec do tego predyspozycje to jeszce odpowiedni jak ja to mówie dzień ! ;) Napisał bym, wiecej , ale po prostu nie moge ! ci co mnie juz znają ,znają przyczynę , ;) ;) ;)


wybaczcie pisownie ale spałem przed wczoraj , i dopiero teraz wruciłem z Lubina !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
20lat

Postautor: 20lat » 31 lip 2004, 21:12

dzieki fajnie ze moge liczyc na kogos z taka wiedza i doswiadczeniem moze kiedys stukniemy sie browarkiem :564: i pogadamy sobie razem :,ach te marzenia,hmm mowisz ze tylko 2%kobiet moze mnie spotkalo to szczescie bede musial sprawdzic grr ale to za jakis czas bo niejestem zbytnio doswiadczony w tych sprawach(jednak dziewczyna nienarzeka) a wlasnie tak do topicu to udalo ci sie jakąś tak doprowadzic do wytrysku?????
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 31 lip 2004, 22:01

Hmm
Nie wiem jak to wszystko polapac znowu z mojego punktu widzenia wyglada to inaczej a mianowicie Mialem okazje doprowadzic partnerke 2 razy do orgazmu z wytryskiem ( nie jest to ilosc do dumy :) )stalo sie to dwa razy w identycznej pozycji i podczas identycznych pieszczot W innym temacie jest napisane wiele o lokalizacji punktu G i wypowiedzi jaki tam sa zamieszczone wskazuja na to ze jest on u kobiet w tym samym miejscu malo tego w miejscu ktory nie byl przez moja osobe stymulowany podczas wyzej wymienionych orgazmow wiec czy na pewno punkt G ma z tym zwiazek ??
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
20lat

Postautor: 20lat » 31 lip 2004, 22:29

wszystko fajnie dzieki za odpowiedz ale powiedz mi jedna rzecz jakich pieszczot uzywales jaka technika???wiem ze to niejest proste skoro 2 razy ci sie udalo,skoro nie punkt g to jakie miejsce prosze doradz mi bo staje sie t moja obsesja :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 lip 2004, 22:39

Taka refleksja mnie wredna naszla. Skoro tak bardzo facet chce przezyc wytrysk u partnerki to niech to zrobi z innym facetem - bedzie na 100% :D :556:
pracocholik
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 391
Rejestracja: 29 lip 2004, 14:14
Skąd: W-Wa - okolice
Płeć:

Postautor: pracocholik » 31 lip 2004, 22:42

Ale inny facet to nie partnerka :D
20lat

Postautor: 20lat » 31 lip 2004, 22:58

pracocholik racja dzieki,a z facetem to niewchodzi w gre bo pedziem niejestem(a zreszta na wymioty mi sie zbiera jak tak piszesz),a co do wytrysku mojej dziewczyny to wszystko z jej cipeczki smakuje wysmienicie,
a tak calkiem serio doradzi ktos wkoncu ta technike?????
pracocholik
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 391
Rejestracja: 29 lip 2004, 14:14
Skąd: W-Wa - okolice
Płeć:

Postautor: pracocholik » 31 lip 2004, 23:06

Myślę że to jednak kwestia indywidualna partnerki... Musisz próbować na różne sposoby i jeśli w ogóle trafiłeś na tą z tego 2% marginesu wreszcie Ci się uda :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 31 lip 2004, 23:09

20lat pisze:doradzi ktos wkoncu ta technike?????

Wiesz co? Ty chyba nie czytasz tego co Ci tu ludzie wypisują.
A do tych 20 lat brakuje Ci chyba z 10.
:573:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 31 lip 2004, 23:32

Dokladnie kazda kobieta jest inna i czegos innego oczekuje wymaga i podnieca ja wiec nie jest to regula to co doprowadzi jedna do tego zaraz musi druga Mala rada duzo rozmawiaj z kobieta co lubi i jak czego pragnie i w jaki sposob wtedy moze to ci sie udac ale najpierw musisz wiedziec wszystko doslownie wszystko jakie ma fantazje co ja podnieca i w jaki sposob :)
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 01 sie 2004, 05:54

JAK TO SIE ROBI??????
Laskowik już dawno o tym śpiewał...
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 01 sie 2004, 10:25

A ja zadam inne pytanie - tym razem z Monty Pythona - z końca skeczu, w którym jeden gość, przez 15 min sugerował drugiemu, że ma puszczalską żonę, a gdy ten ostatni się już wqr... i walnął kuflem w stół, pierwszy zadał sakramentalne pytanie:
JAK TO JEST BYĆ Z KOBIETĄ ???
:573:

ps. najbardziej interesujące byłyby dla mnie dopowiedzi Pań :562:
ps2. (w związku z postem Krzysia) Oczywiście chciałbym również opinii Panów - takich zwięzłych i głębokich w swej treści ;) , choć nie ukrywam, że głównie interesuje mnie kobiecy punkt widzenia i to nie tylko w tej kwestii, - zachęcam więc Panie do próby wczucia się, choć na moment w samca
ps3. ze względu na konieczność zachowania jako takiego porządku na forum ;) , jeśli kogoś natchnie proszę o założenie topiku w stosownym dziale
Pozdr
Ostatnio zmieniony 01 sie 2004, 14:48 przez lorenzen, łącznie zmieniany 2 razy.
;)...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości