Gliwice

Forum służące do wymiany opinii na temat ginekologów.
Zanim zaczniesz pisać lub czytać zapoznaj się z tematem "Instrukcje".

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Gliwice

Postautor: Sasetka » 31 maja 2005, 14:54

Ginekolog w Gliwicach... coz ze swojej strony moge tylko bardzo wszystkim polecic pania Malgorzate Cieslak - Stec, ktora przyjmuje w gabinecie polozonym na ulicy Toszeckiej 18. Jest to prawdziwy profesjonalista w swoim fachu, chociaz przyznam, ze kolejki do tej pani zawsze sa bardzo dlugie i jesli sie idzie z pilna sprawa lepiej zawitac prywatnie ;)
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 15 gru 2005, 13:32

W Gliwicach bardzo polecam pania Aleksandre Koralewska-Giersz ginekolog-poloznik, ktora przyjmuje w przychodni RADAN-MED na ul. Basztowej 3, tel. (0-32) 230-79-47, 230-79-72. To 3 z kolei ginekolgo do ktorego trafilam i w koncu jestem zadowlona :) W prawdzie jeden minus na bezplatna wizyte czeka sie ok 1,5 miesiaca, wiec jak jest jakis problem to lepiej sie prytwanie umowic na platna wizyte. Pani ginekolog jest sympatyczna, rzeczowo podchodzi do sprawy, zawsze bada piersi, ogolnie interesuje sie pacjentkami, zadaje duzp pytan i sprawdza czy wszystko jest w porzadku. Ja jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam ta pania.
Shivy
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:12
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Shivy » 08 lut 2006, 17:14

A możecie podać przybliżoną kwote wizyty ??
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 08 lut 2006, 21:07

ja chodze z Kasy Chorych bezplatnie, a prywatnie wizyta 50zl
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
sunny_girl
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2006, 11:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: sunny_girl » 29 maja 2006, 12:14

A była któraś z was u dr Bębna? Słyszałam że jest bardzo miły, delikatny przy badaniu itd. Nie wiem za to czy jest dobrym lekarzem. I jeszcze prośba: może ktoś się orientuje gdzie przyjmuje prywatnie i ew. ma nr tel.?
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 29 maja 2006, 15:12

sunny_girl pisze:A była któraś z was u dr Bębna?

kolezanka, byla bardzo zadowolona, pozniej go polecala. chcesz to podam ci na nia namiary, bo na niego niestety nie mam :P ja tam jestem przyzwyczajona do mojej ginekolozki i nie zamierzam jej wymieniac ;P
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
sunny_girl
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2006, 11:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: sunny_girl » 30 maja 2006, 20:16

Sasetka hmm gdybyś mogła się od koleżanki dowiedzieć czegoś bliższego to byłabym dozgonnie wdzięczna :)

[ Dodano: 2006-06-23, 12:05 ]
i co Sasetka dowiedzialas sie czegos??
Awatar użytkownika
ZielonaHerbatka
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 08 sty 2006, 22:34
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: ZielonaHerbatka » 09 lip 2008, 23:54

Prosiłabym o jakieś informacje na temat dr Strzałkowskiego i dr Krzysztofa Arabskiego. Czytałam o nich dużo pozytywnych opinii i jestem ciekawa waszego zdania. W najbliższym czasie planuje wizytę i nie potrafię sie zdecydować. Wszędzie sprzeczne opinie. Zależy mi na kimś kompetentnym i zainteresowanym pacjentem.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 14 lip 2008, 18:57

ZielonaHerbatka pisze:r Krzysztofa Arabskiego.

Bardzo mily i rzeczowy lekarz. Odpowie cierpliwie na kazde pytanie. Nie zbywa byle czym i nie naciaga na kase. Interesuje sie kazda pacjentka z osobna chociaz ma ich naprawde duzo :) Za wizyte (+usg dopochwowe) bierze 60zl. Zawsze sa do niego duze kolejki ale nie dziwie sie.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
tenshiii
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2008, 18:01
Skąd: gliwice
Płeć:

Postautor: tenshiii » 14 gru 2008, 18:10

Wiatm powiem krotko dr Arabski i dr Strzałkowski to najlepsi lekarze w Gliwicach!!!!Osobiscie zeszłam już wielu lekarzy teraz chodze do dr Arabskiego i jestem bardzo zadowolona i niemam zamiaru go zmieniac.Za to odradzam dr BURCHACIŃSKIEGO to jest najgorszy lekarz.Chodziłam do niego w czasie ciąży ciągle mi mówił że jest wszystko wporzadku chociaz mialam 16TYSIĘCY białych krwinek a normalna osoba ma od 6 do 10 tys!!!Przez to dostalam zapalenie drog moczowych ktore chcial mi wyleczyc dajac 1 saszetke lekarstwa za 40zl co nic niedalo i wyladowalam wieczorem w szpitalu!!!Moja córeczka przez to wszystko sie zarazila odemnie i ur sie ze stanem zapalnym drog moczowych i zakazeniem krwi!!!dusila mi sie na rekach i trafila do szpitala!!!!!niepolecam!!!!za to dr arabski wyleczyl mi po porodzie zapalenie przydatków i teraz bede miala operacje plastyczna....moja bratowa chodzi do dr Strzalkowskiego i tez profesjonalnie podchodzi do pacjentki delikatnie!!polecam obydwoch niepozalujecie!!!

Wróć do „Ginekolog, gabinet ginekologiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości