Dwie dziewczyny, Dwóch chłopaków :)

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Meredith
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 13 lis 2005, 00:28
Skąd: z elfiej krainy
Płeć:

Postautor: Meredith » 14 maja 2006, 13:30

Może żadnej nie wybieraj ;) - skoro ani jedna ani druga nie jest w stanie Cię w pełni zadowolić (z jakiegos powodu przeciez sa az dwie)
Please to meet you.
Hope you guess my name.
But what's puzzling you.
Is the nature of my game...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 maja 2006, 20:16

Meredith pisze:skoro ani jedna ani druga nie jest w stanie Cię w pełni zadowolić

To wybierze trzecią <diabel>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Tom
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 19 maja 2005, 12:30
Skąd: Pluton
Płeć:

Postautor: Tom » 17 maja 2006, 10:41

Ech no i sie wydało, postanowiłem powiedzieć tej z którą już nie chce być, ze mam juz kogoś. Reakcja była nie miła no ale sie nie dziwie. Głupio w sumie zrobiłem no ale cóż więcej tego nie powtórzę, teraz jestem z jedno i jest oki, chociaż szkoda mi tamtej dziewczyny no bo w głowie jej namieszałem.

Jedni mi mówią baw sie co tam ci zależy, a ja tak nie lubie robić, pierwszy raz cos takiego głupiego zrobiłem i powiem wam ze sumienie mnie zaczęło gryźć <zalamka>.

z tamto dalej utrzymuje kontakt, i jest oki, jest zła, ale chętnie rozmawia, spotykać juz sie z nio nie będę tylko jak co to gadulec, sms itp.

Kasia ta z którą teraz jestem to serio bardzo fajna dziewczyna to ta spokojniesza :) jednak do niej cos bardziej mnie przekonało, tylko nie wiem po co zamieszałem drugiej w głowie.

<pijak> a co do tego ze są laski czy goście co łażo na dwa fronty to trzeba być sobą i nie robić to co inni bo nie wszytko jest dobre przecież :) mieć swój rozum to podstawa.

ale mnie na pisanie wzięło hehe <pijaki>

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bulgo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 28 maja 2006, 19:41
Skąd: lubię frytki
Płeć:

Postautor: Bulgo » 28 maja 2006, 20:51

Heh chciałbym mieć takie problemy... :D
Rzuć monetą, a te drugą co przegra oddaj mi :P
Obrazek
EuroBarre - zarabiaj spędzając czas w Internecie!!!
Szukam dziewczyny, proszę zostawiać swoje CV + 2 zdjęcia :P
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 28 maja 2006, 22:21

Bawisz sie w casanove jak widzę, co sobie chciałęs udowodnic chodząc z obiema? czy masz tę swiadomość, ze krzywdzisz obie choc One o tym nie wiedzą? A gdzy sie dowiedzą znienawidzą ciebie i trudno im bedzie odbudować zaufanie do mężczyzn, wiare w związek? Chłopie lepiej uwolnij je od problemu i zerwij z obiema, a zaczynając następny zwiazek wybierz sobie spokojną dziewczynę, która bedzie miała w sobie ukrytą energię i potrafiła się dobrze bawić, wtedy połączysz cechy obu obecnych dziewczyn i wszyscy bedą szczęśliwi:P Powodzenia życzę:)
OnlyJusti
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 28 maja 2006, 22:29

onlyjusti pisze:Chłopie lepiej uwolnij je od problemu i zerwij z obiema, a zaczynając następny zwiazek wybierz sobie spokojną dziewczynę, która bedzie miała w sobie ukrytą energię i potrafiła się dobrze bawić, wtedy połączysz cechy obu obecnych dziewczyn i wszyscy bedą szczęśliwi:P


no nie wiem czy wszyscy beda.
Ja nigdy nie doprowadzilem do takiej sytuacji chociaz czesto mialem taka okazje.
wez pod uwage to... iz mozesz zerwac z jedna, ale nie wiesz co zrobi ta druga gdy dowie sie ze przez jakis czas byla jeszcze jedna.

nie na tym polega zaufanie. A gdy powiesz jednej i drugiej o tej pierwszej i drugiej <aniolek> to moze sie okazac, ze oby dwie po prostu cie "oleją"

masz bardzo ciezki wybor wiec nastepnym razem nie doprowadz do takiej sytuacji. Jest pewne okreslenie dla takich jak ty ale niestety censored
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 28 maja 2006, 22:33

Hehehe no właśnie niekiedy lepiej nie komentować zachowania pewnych osób, bo przeciez kazdy popełnia błędy! A obawiam sie, że jak dobrze sprawy nie zorganizujesz, to mozesz za ten przekręt słono zapłacić...Wiec nie radzę byś powtarzał takie akcje, bardziej meski przez to na pewno nie jesteś, a jak inne laski dowiedzą sie o twoim zachowaniu to w ich oczach bedziesz po prostu przegraną partią!!:P
OnlyJusti
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 28 maja 2006, 22:34

Dwie dziewczyny... hmmm to jakiś casting sobie użadzasz??
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 28 maja 2006, 22:42

paula19 pisze:Dwie dziewczyny... hmmm to jakiś casting sobie użadzasz??


troche maly ten casting. Jeszcze ze cztery i beda wybory <diabel> jak na miss
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 28 maja 2006, 22:43

HAHA...z tym tylko ze obie kandydatki są za dobre na takie zabawy i na tak niezdecydowanego organizatora...:/
OnlyJusti
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 28 maja 2006, 23:05

gdybym się dowiedziała, że taki mnie zwodzi, co kręci jeszcze z innymi dziewczynami na boku, to bym mu chyba klejnoty urwała <pejcz>
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 251 gości