Pytanko do wszystkich:

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Tomek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 gru 2003, 22:34
Skąd: Zewsząd :)
Płeć:

Postautor: Tomek » 16 gru 2003, 00:04

Ha ha ha ........ wszyscy odbiegli jak zwykle od tematu :)

No to ja odpowiem (zresztą będzie to nawiązanie do ostatniej odpowiedzi Kasi):
- 27
- 28
- 29

Tak tak ...... to nie jest żart :)
Czasem warto poczekać :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 16 gru 2003, 10:43

Tomku:

Po twoim przykładzie widze, że mam wiele czasu:D Jednak, czy nie zastanawiałes sie kiedys czemu tak długo to trwało, że nie mogłeś sobhie nikogo znalesć i co było tego przyczyna? Bo wiesz czekac jeszcze tyle lat to tak niezbyt mi sie usmiecha:D Pozatym za młodu miłoby było miec jakąs kobietkę:)

POzdrawiam...
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 16 gru 2003, 10:55

Tomku: jeszcze jedno:

jak sobie poradziłeś z samotnośćia... z uczuciem samotnośći, tym, że Cie nikt nie kocha, że nikomu na tobie nie zależy??? Mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi.
Awatar użytkownika
Tomek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 gru 2003, 22:34
Skąd: Zewsząd :)
Płeć:

Postautor: Tomek » 16 gru 2003, 23:03

Mariuszu ...... ja w zasadzie nie czekałem. Po prostu .... nie potrafiłem się przełamać i poznać jakąś symopatyczną dziewczynę. Te ktore mogłem mieć .... nie podobały mi się (i nie chodzi tu o urodę, wręcz przeciwnie). Podobały mi się te intelignetne i wygadane .... do których bałem się "startować".

Swoją "samotność" zapełniałem pracą i nauką, choć czasem .... przychodziły takie trudne chwile w których zadawałem sobie pytanie ...... czy już zawsze będę sam.

Pytasz jak sobie poradziłem? Ano ...... wrodzony optymizm :) Bo jak można było inaczej.
A do związków z kobitami na których Ci zależy ...... chyba trzeba dorosnąć ( to nie przytyk ... po prostu wiem to po sobie).

Pozdrawiam i ...... nie łam się. Znajdziesz ją :) I pamiętaj ..... nie daj się presji czasu. Poczekaj na kogoś wartościowego. Na dziewczynę która do ci wszystko czego potrzebujesz :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 18 gru 2003, 03:20

Miło wiedzieć. Nie łamie się tym. Po prostu czekam, aż znajde jakąś dziewczynę, która bedzie wartościowa. Bo jak na razie to ciężko na taką trafić :D Ale cóż... sam powiedziałeś wrodzony optymizm... Ale jeśli nie znajde kobiety, to może chociaż się dorobie 8) Choc najlep[iej by było mieć jedno i drugie.

Pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 18 gru 2003, 07:36

Do Ktosia:
Napisałaś" twój tekst mnie drażni i jest conajmniej nie na miejscu nie jestem dziwka dziwki pobieraja za sex pieniądze". Widzisz, są dziwki, które się poniżają, ale się trochę cenią-biorą kasę , są takie, które dają za darmo- je już nie można nazwać dziwkami, ale jak inaczej?.
Dziwkarstwo nie polega na tym z iloma byłaś, ile czekałas przed seksem. Polega na tym co czułas, bo seks to nie jest jak już ktos powiedział "pudełko z czekoladkami". To intymna sprawa, która powinna być z partnerem, którego się kocha. Jeśli robisz to z osobą, do której nic nie czujesz, tylko po to, aby się zaspokoić, aby było fajnie, bo jesteś wyzwolona- to jesteś nikim innym jak dziwką, a może kimś gorszym- bo w końcu nie bierzesz za to kasy. Jeśli jest innaczej, to w żadnym wypadku dziwką Cię nazwać nie może nikt, tak uważam. Sama oceń jakie masz podejście do seksu i kim jesteś.
Ktoś

Postautor: Ktoś » 18 gru 2003, 08:01

wierz mi ze byłam zakochana i nie sądze ze ktoś by smiał mnie w tych moich czynach krytykowac czy tez osądzac -- od tego jest BÓG , i jestem kobieta wyzwolona a wyzwolenie nie znaczy dziwka , zresztą ja nie widze nic złego w sexie który jest kieriwany pożądaniem - pragne cie chc tego prześpie sie z tobą i po krzyku troche wiecej toleranci - nie zawsze ma sie jednego partnera - a wierz mi w tych czasach jest to bardzo żadko spotykane . Wiec jak widzisz jestem kbietą wyzwolona bez zachamowań , ale dziwka mnie nikt nie nazwie !!!!!!!!!bo czulam to co czułam !! i to nie był mechaniczny sex taki jak w burdelu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!był to sex z uczuciem , a skoro to taka intymna sprawa to po co to forum -- intymność to intymnośc - temat tabu czy co
Gość

Postautor: Gość » 18 gru 2003, 23:00

O co Wy sie dziewczyny kłucicie ??? rany !! to indywidualna sprawa kobiety po co i z kim i dlaczego sie kocha i nie ma tu nic do rzeczy nazywanie ja dziwką , bo jak jedna z was pisała dziwka to taka która bierze za to kase, i koniec kropka , nie ma innego słowa znaczenia .Sa jak pisałem dziewczyny z wielkim temperamentem i sa z małym A to ze sie kocha bo to lubi ? to tez nic przeciesz zdroznego póki to nie rani jednego z partnerów !! ,sex jest dla ludzi i tyle dobrze gdy kochaja sie osoby które sie kochaja wtedy pełnia szczescia , ale nie am też nic zlego w sexie tak zwanym dla samego sexu i przyjemnosci !! ludzie !!!! nie chcecie to tego nie róbcie i tyle ale nie nazywajcie sie nawzajem wyzwiskami !! napisał bym tu wiecej ale nie mam czasu , WESOŁYCH SWIAT WSZYSTKIM !
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 gru 2003, 23:06

No tak wywaliło mnie , ale juz jestem , ten gosc to ja powyzej
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 29 gru 2003, 00:19

Pierwszy prawdziwy chłopak..
14
Pierwszy pocalunek z jezyczkiem
14
Pierwszy raz
- jeszcze nie odbyty (mam dopiero 16)
..:)
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
miliard któraś

Postautor: miliard któraś » 29 gru 2003, 12:05

Może to i fakt głupie, lubie prowadzić statystyki i nic na to nie poradze, mam z tego niezłą frajde, ale nie wierze też że wy wszyscy też jesteście tacy prawidłowo popraweni i absolutnie to nie jest takie ważne. Ajj lubie powspominac co gdzie kiedy i skojażyć czy czasem jakieś daty sie niepowtarzają. Czasem gdy tak mało się czuje zalicznie, statystyki mogą być jedynym wybawieniem...

1. 14
2. 9
3. 17
Awatar użytkownika
Lancer
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2003, 20:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Lancer » 29 gru 2003, 13:37

Czesc kolego mariuszu :mrgreen: wprawdzie jestem młodszy bo mam 18 lat ale mam czasem te same myśli co Ty. Bo większość moich kolesiów w moim wieku to coś już "robiło". A ze mną to jest tak:
-pierwsza dziewczyna - o tym kiedyś pisałem w innym temacie - ona miała równocześnie ze mną 5 innych, wydawało mi się że nie była to pierwsza lepsza, znaliśmy się wcześniej 5 miesięcy więc.... a poza tym to było tak że to ona zrobiła pierwszy krok a ja zachęcony tym że komuś ...... wiecie... zgodziłem się na to.
- pierwszy pocałunek z języczkiem - na szczęście do tego nie doszło. Było tylko coś takiego że lekko styknęliśmy się ustami ale to było w miejscu publicznym i dlatego nic więcej. Mam nadzieje że to się nie liczy jako pierwszy pocałunek ;) ale mimo wszystko żałuje że jednak w ogóle coś zaszło...
-pierwszy raz - no to juz nawet nie musze pisac bo wiadomo ze jeszcze nie.

Co do wypowiedzi mariusza: "Może po prostu ja jestem zbyt wymagający????"
Myśle że nie koniecznie to musi być to.... Patrząc na siebie też myśle że nie jestem za bardzo wymagający. Jestem po prostu innym typem niż większość. Jestem raczej typem domatora, NIEimprezowicza a takich czasem dziś się inaczej traktuje. Miałem(mam) jedną swoją miłość ale jak zwykle jak wielu innych pozaostałem...przyjacielem. Mówie już z 99% pewnością że miłość bo minęło już 1,5 roku a ja dalej myśle o niej. Zrozumiałe że już nie tak często i mocno jak kiedyś ale ciągle... i gdyby tylko.....nieważne.
Lancer
Sweety
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2003, 17:59
Płeć:

...

Postautor: Sweety » 29 gru 2003, 15:30

heh Sylwia widze ze jestes podobna do mnie:D ja tak samo... 14 lat pierwszy pocalunek z jezyczkiem... ierwszy prawdziwy chlopak..i tym podobno nie bede duzo gadac bo po co:D ppapapa
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 01 sty 2004, 13:08

hm... Może po prostu trzeba znac swoją cenę 8) Przecież wszystko do pewnego momentu jest jakimś tam interesem 8)
Awatar użytkownika
Tomek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 gru 2003, 22:34
Skąd: Zewsząd :)
Płeć:

Postautor: Tomek » 04 sty 2004, 23:51

Mariusz ! Co ty wygadujesz??? Jakim interesem???
Jeszcze sobie pomyślę coś przykrego o Tobie.
Nie mów tak.
Miłość to nie jest interes.
Mam nadzieję że tylko zażartowałeś i faktycznie tak nie myślisz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 sty 2004, 00:08

1. 18
2. 18
3. Jeszcze nie :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 05 sty 2004, 16:56

12 (natalia)
11 - to nie była moja dziewczyna : ) (agata)
jeszcze nie i długo jeszcze nie : ) -trzeba sie szanować : )
Mam 16 lat
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 05 sty 2004, 21:33

16
14
18

A nawiazując do tej klotni. Myśle że kobieta ,ktora spała z kilkoma facetami nie jest wcale żadna dziwka. Jeśli facet przespał sie z 4 czy 5 kobietami to jest wszystko wporządku ale jak kobieta miała wiecej niż jednego czy dwóch to już do piekła z nią trzeba ?? Tak jak Pani Ktoś opowiadała to nie spała z nimi po jednym dniu znajomości , tylko czekała dość długo. A że życie czasem płata figle i nie koniecznie musimy zostać do końca swoich dni z partnerami z którymi jesteśmy to znaczy ze już nie można nigdy uprawiać seksu ?? To troche bez sensu :)
Bartek

Postautor: Bartek » 05 sty 2004, 21:57

1. nie miałem
2. 19
3. też jeszcze nie
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 06 sty 2004, 19:16

Myslę że facet, który spał np. z 4 dziewczynami- nie robiąc tego z miłości czy też dużej sympatii- jest....i jak go nazwać...."dziwkiem"? Popatrzcie, tyle jest określeń na kobietę lekkich obyczajów, a na faceta nie ma ani jednego. Ale ja tak i tak o takich myślę podobnie jak o dziwkach.
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 07 sty 2004, 13:04

Są, są... np. "żigolak" (nawet nie wiem jak się to pisze) :lol:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 sty 2004, 14:11

SueEllen pisze:Są, są... np. "żigolak" (nawet nie wiem jak się to pisze) :lol:


Zigolak jest bardziej pozytywnie odbierany niz censored czy dziwka...
Gość

Postautor: Gość » 08 sty 2004, 20:48

1. 17
2. 18
3. 20,5
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 11 sty 2004, 01:38

Sweety;)
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Smoke

Postautor: Smoke » 13 sty 2004, 12:49

1.15
2.15
3jeszcze nie bo nieowazam sex za najwazniejszy.....no i gumka moze peknac a wtedy rodzice by mnie zabili :oops: ale moze zaryzykuje niedlugo wkoncu studniowka mi sie szykuje i przed matura trzeba zakosztowac zycia :D
jolaaaa20

Postautor: jolaaaa20 » 13 sty 2004, 12:52

Odpowiedzi:
1. 9
2.10
3.20
Jak byłam mała to szalałam, jednak z pierwszym razem wolałam poczekać i nieżałuje - przy moim temperamencie - to aż dziwne, ale prawdziwe.
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 13 sty 2004, 13:43

1. 15
2. 14
3. 17
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 13 sty 2004, 13:59

1. 12
2. 16
3. planuje niebawem po 2och latach z panem z punktu 2.
Tomi

Postautor: Tomi » 13 sty 2004, 15:20

1. 20
2. w 20 urodziny :) (miesiac temu)
3. jeszcze nie
mala.a
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 13 sty 2004, 20:52
Skąd: centralna Polska
Płeć:

Postautor: mala.a » 14 sty 2004, 16:50

Pytanka jak każde inne nic do ukrycia :)

1)14
2)19
3)22
.... Szczęście trzeba znaleźć w sobie, a dopiero potem zawracać głowę drugiemu człowiekowi. Inaczej nie wyjdzie. Tak mi się przynajmniej wydaje...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości