Okres i seks

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Jarek

Okres i seks

Postautor: Jarek » 12 sty 2004, 19:45

Gdyby chłopak miał ochotę na sex i byłaby ku temu sposobność, a wy akurat macie okres, czy zgodziłybyścię na to? I czy pomijając względy estetyczne są jakieś inne przeciwskazania?
Ostatnio zmieniony 04 maja 2006, 01:33 przez Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.
x

Postautor: x » 12 sty 2004, 21:08

krew jak krew, ja tam nie mam większych przeciwwskazań, może jednak być kłopotliwe
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 12 sty 2004, 21:27

Z tego co wiem, to faceci mają większe opory przed seksem w czasie miesiączki niż kobiety.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 12 sty 2004, 21:34

na pewno nie w pierwszych dwoch dniach kiedy krwawienie jest mocne a i ja jestem w tragicznym stanie poniewaz z reguły miesiaczki mam bardzo bolesne. ale jezeli krew mojemu chlopakowi by nie przeszkadzala to nie widze zadnych przeciwskazan nawet dla mnie lepiej bo w te dni jest sie duzo bardziej wrazliwym na wszelkie bodzce ale jezeli juz to raczej pod prysznicem tak zeby krew nie sprawiala zbytnich problemow typu brudzenie przescieradła no i siebei nawzajem mogloby byc to nieprzyjemne ale pod prysznicem czemu nie jezeli tylko on mialby na to ochote a ja bylabym w nastoju to nie widze zadnych przeciw.
Jarek

Postautor: Jarek » 12 sty 2004, 21:42

Przecież prześcieradło jest m.in. od tego, bo zawsze można je uprać i jeszcze jedno pytanko z tym związane:czy można wtedy nie stosować żadnych środków anty...?
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 12 sty 2004, 21:45

Nie można. Zdarza się to niezwykle rzadko, ale przy nieregularnym cyklu i długich miesiączkach można zajść w ciążę nawet w czasie okresu.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 12 sty 2004, 22:19

no niby wyprac przesciradło mozna ale jak przecieknie na materac to juz gorzej no ale to jest tylko moja opinia prysznic w takim wypadku najlepszy :)
Jarek

Postautor: Jarek » 12 sty 2004, 22:26

czyli rozumiem z tego, że zostaje tylko prysznic i na stojaka, tak?
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 12 sty 2004, 22:32

Albo krwawa mery w wannie :lol:
blue2
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 sty 2004, 23:31
Płeć:

Postautor: blue2 » 12 sty 2004, 22:35

Ja nie miałabym nic przeciwko, jeśli partnerowi to nie przeszkadza. Sex w czasie miesiączki jest rozluźniający. Mi przynosi ulgę. Ale trzeba cos podłozyc żeby nie poplamic prześcieradła. Polecam dziewczynom, odważcie sie. :D
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 12 sty 2004, 22:39

O właśnie! Student, chciałes wiedzieć w czym na rękę mężowi idę. W czasie miesiaczki się kochać nie lubił - to się nie kochaliśmy. Ja nie lubię oralu - on seksu w czasie okresu. Oboje jecyś ograniczeni jesteśmy? :lol:
Ostatnio zmieniony 12 sty 2004, 22:52 przez SueEllen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 12 sty 2004, 22:46

SueEllen no to ja nie wiem. Widocznie sa rozne zwiazki i rozne relacje:) Ja np. chce się kochać ze swoja dziewczyna w czasie okresu bo mi to w ogole nie przeszkadza. Ale ona czuje sie niezrecznie i nie chce :( Pozwala mi tylko juz pod koniec okresu jak jest bardzo lekkie krwawienie. Studiujemy w innych miastach i nie mamy czasu dla siebie za wiele. Wiec kazdy dzien jaki spedzamy razem chce wykorzystac jak najlepiej. A pech taki ze okres wypada jej w weekend kiedy mozemy byc tylko dla siebie :( Dobrze ze to tylko co 28 dni :)

Pytanie do kobiet: Naprawde seks w czasie okresu jest lepszy?? Zauwazylem cos jak pieszcze swoja dziewczyne podczas okresu ze ma mocniejsze orgazmy. :)
jolaaaa20

Postautor: jolaaaa20 » 13 sty 2004, 02:23

Stosunek w czasie miesiączki jest bardzo przyjemny - mówie to jako dziewczyna, nie raz do tego doszło w moim przypadku. Łechtaczka kobiety jest wtedy bardziej czuła i w ogóle...
Pierwszy raz zrobiliśmy to w wannie na stojąco, ja czułam się nieco skrępowana tą całą sytuacją (było mi nawet głupio) ale czułam że on był tak napalony że nie przeszkadzało mu to. Wiadomo niektórzy faceci brzydzą się tego, są też takie osoby które niedbają o higiene i to na dodatek w czasie miesiączki ------> także podmywajcie sie dziewczyny nie znacie dnia ani godziny!!!
Jarek

Postautor: Jarek » 13 sty 2004, 04:57

Panie Studencie, ja też to zauważyłem, coś w tym musi być. Dla mnie to też jest bardziej podniecające. Namawiam dziewczyny i chłopaków- róbcie to podczas okresu.Życzę udanych wrażeń....
Jarek

Postautor: Jarek » 13 sty 2004, 05:09

SueEllen, a czym mąż tłumaczy, że nie chce się kochać podczas okresu? Czyżby brzydził się krwi, powiedz mu, że nie wie ile traci. Zgadzam się też z Jolaa, że higiena to podstawa, a wtedy szczególnie.
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 13 sty 2004, 08:11

Za pierwszym i drugim razem kochalismy się po ciemku i nie było problemu. To była końcówka i nawet go "nie wysmarowałam" za bardzo.

Za trzecim, w pełnym świetle chyba drugiego dnia okresu - sam mnie do tego namówił. Oj, była rzeź. Po tym powiedział, że koniec kochania sie w czasie miesiączki, bo poczuł się jakby mi krzywdę robił. Krew kojarzy mu się z bólem, a nie z przyjemnością.

Seks podczas miesiaczki skojarzył mu się z jakimis sadystycznymi praktykami drażnienia krwawiącej rany. Poza tym, on jest przewrażliwiony na punkcie krwi ludzkiej. Przy porodzie chyba w ogóle go wyniosą nieprzytomnego :lol: (choć twardo się upiera, że będzie przy nas do końca)
:lol:
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 13 sty 2004, 12:16

nie wiem jak jest konkretnie z wspolzyciem podczas sotsunku ale wiem ze na dzien przed okresem i w jego pierwszych dniach mam duzo bardziej wrazliwe piersi (ktore na ogol nie sa bardzo podatne na pieszczoty a wtedy az mnie roznosi przy kazdym dotyku) i łechtaczke wiec podejrzewam ze przy wspolzyciu rowniez orgazm powinien byc mocniejszy
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 sty 2004, 13:58

SueEllen, ponoc dla facetow porod jest silnie negatywnym przezyciem. Przynajmniej dla czesci :) No ale teraz modne sa porody razem... Ja sam nie wiem czy chicalbym przy nim byc...
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 13 sty 2004, 14:01

dziwi mnie tylko dlaczego porod dla mezczyzny jest silnie negatywnym przezyciem? wyjasnij prosze
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 sty 2004, 14:07

Tak czytalem. Nie wiem, nigdy nie widzialem. Moze chodzi o to, ze taki facet widzi jak jego kobieta sie meczy kilka godzin, a potem wylania sie takie male, brzydkie cale okrwione (chyba ze w filmach, tam sie rodza umyte). NIE mam pojecia czemu tak jest. Moze tez dlatego ze dziwimy sie ze kobieta takie cos moze wytrzymac ;]
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 13 sty 2004, 14:19

dziwie sie temu bo w takej chwili zachowanie powinno byc odwrotne skoro kobieta sie tyle czasu meczy cierpi bol aby urodzic WASZE dziecko to powinniscie chciec byc przy niej by wspoc ja w cierpieniu i byc przy niej w tej waznej chwili
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 sty 2004, 14:42

Ojej, moze cesarke zrobic ;) A i cipka sie nie zluzuje dzieki temu :)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 13 sty 2004, 18:11

Podobno każdy facet mdleje przy porodzie swojego dziecka :)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 13 sty 2004, 18:12

Podobno każdy facet mdleje przy porodzie swojego dziecka :) Ale jednak jak moje Kochanie bedzie rodzic to bede przy niej , najwyzej zemdleje :)
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 13 sty 2004, 19:49

oj to juz przegięcie z tym mdleniem :lol:
wydaje mi sie ze jest to związen z widokiem jak rodzi sie małe dziecko i "wychodzi" z kobiety....
Kinia***
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2004, 11:45
Skąd: WeirdWorld
Płeć:

...

Postautor: Kinia*** » 17 sty 2004, 15:42

mój chłopak nie ma obrzydzenia na widok krwi wszystko co moje to jego i na odwrót :lol: !to sprawa indywidualna każdej pary ja uwazam że miesiączka nie jest żadną przeszkodą kiedy czujemy wielkie pożądanie...!
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 17 sty 2004, 15:45

Najczesciej podczas miesiaczki kobiecie przeszkadzaja nawet pieszczoty a co dopiero mowa o sexie.. :| po prostu nie jest to przyjemne i czesto boli.
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 sty 2004, 15:44

Sylwia pisze:Najczesciej podczas miesiaczki kobiecie przeszkadzaja nawet pieszczoty a co dopiero mowa o sexie.. :| po prostu nie jest to przyjemne i czesto boli.

A probowalas?
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 18 sty 2004, 20:02

Ja jestem ciekawa tylko co boli?
Bo jezeli mowisz o bólach menstruacyjnych no to rozumiem cie doskonale ja sama pierwszy dzien zwijam sie w lozku z bolu i nic mi nei pomaga ale w pozniejszych dniach czemu nie. ciało jest bardziej wrazliwe na dotyk tylko chlopak musi zachowac ostroznosc by np za bardzo nie sciskac sutkow bo moze byc bolesne. Potrzeba wyczucia
joni8

Postautor: joni8 » 18 sty 2004, 22:32

Co do kochania się w "te dni" to nie miałem oporów, jedynie na milość oralną nie za bardzo bym sie zgodził :) po prostu nie lubie smaku krwi:) A co się tyczy mojej kobiety to ona lubi kochać się równierz w te dni a szczególnie jeszcze się to trafi w pełnię księżyca to ochocho :) trzymajcie mocno :) zachowuje się wtedy jak dzika kotka w okresie godowym :)

Podobno lekaże ( te co rączki swoje wkładaja tam gdzie nie trzeba :) ) nawet zalecają seks w czasie miesiączki bo oprócz efektu znieczulającego ( przynajmniej w czasie orgazmu) skurcze pochwy i macicy skuteczniej wydalają z kobiety te szczątki martwej tkanki i krew. Podobno też okres wtedy przebiega łagodniej i jest krótszy. Oczywiście kobiety od razu powiedza że to nie na wszystkie działa :) nie bede z nimi się sprzeczać ale polecam by spróbowały. W czasie okresu też pochwa jest jakby bardziej zwilżona i ma lepszy "poslizg", krew która naływa ku organom płciowym powoduje to że są bardziej czułe i nabrzmiałe, faceci to bardzo doceniają :) .Oczywiście taka wrażliwość może przybierać skrajne wartości a wtedy dotyk może być bolesnym, ale gorący prysznic lub wanna mogą złagodzić te objawy :)

Co do oporów wśród facetów to jeszcz Freid opisał rózne przykłady obaw i wierzeń związanych z krwawieniem kobiet żyjących w plemionach afrykańskich czy indjańskich. Tam wierzą że miesiączkę powodują złe duchy i że wte dni kobieta jest "nie czysta", nie wolno jej dotykać woogóle. Taka kobieta idzie w las do specjalnego domku gdie siedzi cały okres i tylko inne kobiety donoszą jej jedzenie. Być może takie skryte obawy i wierzenia są jeszcze w nas, w naszej chłopskiej podświadomości. A poza tym jak to wczesniej było gdy dorastaliśmy? Temat kobiecej miesiączki to tabu, te tajemnice i jakby wstyd kobiety że ma "coś takiego". To wszystko sie układa w podświadomości a potem wywoluje znane nam już skutki. Teraz trochę się to zmieniło ale jak kumpel był na zakupach w markecie i kupił też kilka paczek podpasek dla sióstr i matki, to sprzedawczyni zamiast to wbić na jego rachunek przesunęła je do zakupów za nim stojącej kobiety, bo nawet do głowy jej nie przyszło że facet też może kupić podpaski. Oczy miła kobita kwadratowe gdy podsunął je do siebie i powiedział że też ma okres :) Zadrzyło się to w Wawie, nie w żadnej zapominianej przez boga wiosce :)

Dobra rada dla tych facetów co nie mogą przyzwyczaić sie do widoku krwi między nóżkami ukochanej :) Kupcie takiego długiego lizaczka w kolorze czerwonym lub z czerwonymi paskami ( sprzedają się takie w kształcie świderka na długim patyczkiu :) ) Rozpalcie kobietę jezyczkiem a potem puście w ruch takiego lizaczka :) Soczki będą mieszać sie z kolorowym lukrem i słodkie będą wyciekać na zewnątrz. Smakować będą wyśmienicie choć kolorek będzie czerwony :) Polecam :) Kobiecie sprawicie dziką przyjemnośc a dla was to będzie ćwiczenie na twardzość :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 317 gości