Wstydliwa sprawa.

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Wstydliwa sprawa.

Postautor: Paula » 28 lut 2006, 22:47

Zaraziłam się czymś... na tym forum nie ma nic o chorobach wenerycznych. Aż mi głupio pisać. Nie wiem czy to przez sex, czy też od mycia się w miejscach uczęszczanych przez innych. lecze sie już miesiąc i nic. facet na którego padło podejrzenie odwrócił sie na pięcie. ja zostałam z tym sama. ktoś ma jakieś doświadczenia?mam zajebistego doła, ale również zajebista nauczkę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 lut 2006, 22:53

A u lekarza nie byłas? :|
BabaJaga
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 18 lut 2006, 23:50
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: BabaJaga » 28 lut 2006, 23:12

Bylas u lekarza? Piszesz, ze leczysz sie miesiac to pewnie bylas i pewnie wiesz co to jest. A jesli nie bylas u lekarza to jak to Twoje leczenie wyglada. Same niewiadome w twoim poscie. :>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 lut 2006, 23:22

Mysle ze celem tego tematu jest pogadanie z nia o tym, pocieszenie i moze danie kilku rad, bo sadze ze u lekarza byla, wie jak sie leczyc i nie oczekuje od nas ze jej to powiemy.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 28 lut 2006, 23:24

fajna82 pisze:Zaraziłam się czymś

Gówno załapałaś... jakąś grzybicę pochwy, albo podobne.
Wymaz - żel, tablety - 2 miechy abstynencji i z górki.
A gość będzie dalej siał. Dowiesz się z mediów o pandemii.

A ty za 2 miechy okaz zdrowia i.. dalej naprzód ;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
IcemaN
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 01 paź 2005, 11:13
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: IcemaN » 01 mar 2006, 00:24

bez obrazy....ale gość trochę taki kretyn :/ .... jak można swoją kobietę zostawić bo ma problemy ze zdrowiem <boje_sie> , no sorry....ale ja myślałem, że prędzej czy później każdy facet dojrzewa :/ jak widać się myliłem ....

Fajna82 nie martw się.....stosuj się dokładnie do zaleceń lekarza..... z tego co wiem leczenie takich chorób jest dosyć długie i kłopotliwe zwykle (chociaż sam nie miałem takiego problemu) , tak więc cierpliwości przede wszystkim....no i chyba trzeba rzeczywiście przerwę z sexem dłuższą :*
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 01 mar 2006, 08:03

Jasne, że byłam u lekarza od razu jak cos sie zaczęło dziać. Sama sobie najpierw zdiagnozowała, kłykciny jakieś tam, a lekarz tylko to potwierdził. Nie wygląda to za ciekawie. Biore tablety i nie myślałam o gumkach nigdy, bo po co- takie rzeczy zdarzaja sie tylko na filmach , albo w krajach 3go świata. Bardzo sie pomyliłam.....Boje sie tylko, że to może mieć jakiś wpływ na moje dzieci w przyszłości reszta jest nie ważna. Laski uważajcie, panowie również...
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 01 mar 2006, 08:33

Ojojoj, niedobrze. Pewnie zaraziłaś się od tego typa, co zwiał. Kretyn.

Nauczkę masz nie ma co <boje_sie> , życzę Ci szybciutkiego powrotu do zdrowia, jak w ogóle wygląda leczenie? Da się to wyleczyć? Żeby nie było powrotów? Trzymaj się tam mocno i nie poddawaj się !
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 01 mar 2006, 10:24

Skoro bylas u lekarza to po co ten temat?

A swoja droga: jest tu dosc spora grupa dziewczyn...chodzicie pewnie czesto do ginekologa, wiec moze znajdzie sie ktoras odwazna i spyta sie go np. czy w wolnej chwili nie znalazlby czasu, zeby zajrzec tu na forum i poodpowiadac fachowo na co poniektore tematy?
Moze sie to wydac glupie na pierwszy rzut oka, ale jak sie policzy ile jest tematow o tym czy jestem w ciazy itp. to... <zalamka>
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 01 mar 2006, 13:38

fajna82 pisze:kłykciny jakieś tam, a lekarz tylko to potwierdził

Auć, powodzenia w leczeniu. Że nieciekawie wygląda to się domyślam :/
I opanuj się troszkę, bo mam wrażenie że na własne życzenie łapiesz różne "ciekawostki". Ostatnio połknęłaś globulkę przeciwgrzybiczną, więc domyślam się że też coś było na rzeczy. Chwila przyjemności i miesiące leczenia - kiepski bilans. Ostrożniej dziewczyno, ostrożniej...
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 01 mar 2006, 14:04

fajna- rzeczywiscie nie za ciekawie ta "przypadlosc" wyglada. Co do tego ze "takie rzeczy"
fajna82 pisze:zdarzaja sie tylko na filmach , albo w krajach 3go świata

Juz dobrze wiesz ze nie. Jesli poszlas to lekarza to mysle ze najprawdopodobniej po jakims czasie wroci wszystko do normy.
Natasza - tu daje 2 linki ktore znalazlam:
http://www.nowmed.zdrowemiasto.pl/proktologia/003.html
http://www.zdrowemiasto.pl/modules.php? ... 384&alt=54

Trzymaj sie fajna i teraz szczegolnie uwazaj na siebie !
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 01 mar 2006, 23:08

Załamałam się... nic tylko się pociąc.......................................................................
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 01 mar 2006, 23:08

co sie stalo? <przytul>
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 02 mar 2006, 09:51

fajna82 pisze:Załamałam się... nic tylko się pociąc.......................................................................



ee nie, no co Ty bedzie dobrze, przejdzie na pewno. <przytul>
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
Meredith
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 13 lis 2005, 00:28
Skąd: z elfiej krainy
Płeć:

Postautor: Meredith » 08 mar 2006, 18:48

Nie załamuj się..tylko lecz się dalej i w przyszłości bardziej na siebie uważaj=dbaj o siebie!
Please to meet you.
Hope you guess my name.
But what's puzzling you.
Is the nature of my game...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 08 mar 2006, 20:40

Czekaj czekaj czy ja dobrze widze...?A czy to nie ty się śmiałaś jak gdzieś o gumkach pisałem?..W każdym razie współczuje ci dziewczyno ale jak napisał mój oponent za dwa miesiące będzie wszystko ok :) Tak że nos do góry i nie martw sie :)!
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
mirabelka
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 05 mar 2006, 08:30
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: mirabelka » 08 mar 2006, 22:58

fajna82 pisze:Jasne, że byłam u lekarza od razu jak cos sie zaczęło dziać. Sama sobie najpierw zdiagnozowała, kłykciny jakieś tam, a lekarz tylko to potwierdził. Nie wygląda to za ciekawie. Biore tablety i nie myślałam o gumkach nigdy, bo po co- takie rzeczy zdarzaja sie tylko na filmach , albo w krajach 3go świata. Bardzo sie pomyliłam.....Boje sie tylko, że to może mieć jakiś wpływ na moje dzieci w przyszłości reszta jest nie ważna. Laski uważajcie, panowie również...
Bez jaj ...że takie choroby to w krajach 3 świata...dobrze ,że aids nie złapałaś..bo było by juz po tobie..
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 08 mar 2006, 23:02

fajna82, trzymaj się <przytul> mirabelka, zdziwiłabyś się. ile ludzi takie rzeczy łapie. 30% dziwek coś roznosi
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
mirabelka
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 05 mar 2006, 08:30
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: mirabelka » 08 mar 2006, 23:38

Blazej30 pisze:fajna82, trzymaj się <przytul> mirabelka, zdziwiłabyś się. ile ludzi takie rzeczy łapie. 30% dziwek coś roznosi
No właśnie a po co z ich usług korzystacie?Dlatego jestem zwolenniczką monogamicznych związków..nie ma się wtedy takich problemów.Może czasem się, nudzi tak jak mi nieraz,ale mam przynajmniej pewność ,że nie złapię syfa ,ani że ja go znikąd nie przyniosę
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 mar 2006, 07:46

mirabelka pisze:
Blazej30 pisze:fajna82, trzymaj się <przytul> mirabelka, zdziwiłabyś się. ile ludzi takie rzeczy łapie. 30% dziwek coś roznosi
No właśnie a po co z ich usług korzystacie?Dlatego jestem zwolenniczką monogamicznych związków..nie ma się wtedy takich problemów.Może czasem się, nudzi tak jak mi nieraz,ale mam przynajmniej pewność ,że nie złapię syfa ,ani że ja go znikąd nie przyniosę


Noto tez nie wychodz z domu , bo sie mozesz przewrucic i złamac nogę ! <aniolek> trzeba sie zadawac z odpowiednimi ludzmi ...ot tyle
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mirabelka
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 05 mar 2006, 08:30
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: mirabelka » 09 mar 2006, 07:52

Andrew pisze:
mirabelka pisze:
Blazej30 pisze:fajna82, trzymaj się <przytul> mirabelka, zdziwiłabyś się. ile ludzi takie rzeczy łapie. 30% dziwek coś roznosi
No właśnie a po co z ich usług korzystacie?Dlatego jestem zwolenniczką monogamicznych związków..nie ma się wtedy takich problemów.Może czasem się, nudzi tak jak mi nieraz,ale mam przynajmniej pewność ,że nie złapię syfa ,ani że ja go znikąd nie przyniosę


Noto tez nie wychodz z domu , bo sie mozesz przewrucic i złamac nogę ! <aniolek> trzeba sie zadawac z odpowiednimi ludzmi ...ot tyle
nie rozumie do czego ;pijesz; korzystanie z usług prostytutek to nie chleb powszedni ...dle każdego ,ponadto nie sądzę ,żeby ich towarzystwo było jak to określiłeś ;odpowiednie; chyba ,że masz na mysli jakieś inne związki poza małżeńskie...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 mar 2006, 07:54

Odpowiem tak ! ...czy ktos tu kozysta z usług dziwek ?? wszak tu sami młodi i piekni , wiec ? <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 09 mar 2006, 07:58

Andrew pisze:wszak tu sami młodi i piekni , wiec ?

Więc korzystasz ;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
mirabelka
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 05 mar 2006, 08:30
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: mirabelka » 09 mar 2006, 08:10

Andrew pisze:Odpowiem tak ! ...czy ktos tu kozysta z usług dziwek ?? wszak tu sami młodi i piekni , wiec ? <aniolek>
A myślisz ,że tylko brzydcy i starzy korzystają z ich usług??Mam znajomego ,który jest młody ,piękny i bogaty i tylko taki sex go rajcuje.To tak na marginesie ,bo odbiegamy od tematu
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 mar 2006, 08:38

sle nie ma go tu na forum <browar>
jaos nic nie łapiesz o co mi chodzi <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 09 mar 2006, 09:01

Andrew pisze: ...czy ktos tu kozysta z usług dziwek

to juz było
mirabelka pisze:korzystanie z usług prostytutek to nie chleb powszedni ...

ale częste
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 mar 2006, 09:02

wyjatki .... o nich nie sposób rozmawiac , jak i brac takowe pod uwagę <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 17 mar 2006, 11:44

A tak wracając do tematu, jestem zywym przykładem na niekompetencję przychodni świadczacych usługi w ramach NFZ-tu. tam lekarka mnie tak leczyła, że aż w końcu powiedziała, że juz jest oki tylko mi sie cos za bardzo to nie podobało. poszłam do prywatnej (bagatela 70 zł) miła konkretna lekarka powiedziała co mam robic i jak i od razu mam inne nastawienie. chociaz jeszcze czasu to potrwa.

Błagam dziewczyny uwazajcie!!!!
PRZYTULAK
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:02
Skąd: Skads
Płeć:

Postautor: PRZYTULAK » 17 mar 2006, 12:58

Tak to jest kobiety, patrzcie co bierzecie w swoje miejsca intymnosci, ptasia grypa panuje <fuckoff>
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 17 mar 2006, 15:54

dlatego twierdze ze nawet w zwiazku bez zobowiazan jakas odpowiedzialnosc obojga musi byc :/
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości