Narzekania na pigułkę co o tym myślicie ?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
aysha
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 11 wrz 2005, 01:17
Skąd: warszawa
Płeć:

Narzekania na pigułkę co o tym myślicie ?

Postautor: aysha » 07 lut 2006, 14:10

http://wiadomosci.onet.pl/1310261,242,kioskart.html
wlasnie teraz przeczytalam ten o to artykuł hmmm i szczerze nie wiem co mam myslec stosuje juz tabletki 6 miesiąc najpierw Logest teraz Hormonet z tego co powiedziala moja ginekolog saklad jest ten sam jakos nie odczowam skutkow ubocznych i mam ochote na sex co wy o tym wszystkim myslicie lepiej jednak nie brać tabletek i zabezpieczac sie inaczej ? hmm
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Artykul o tabsach

Postautor: KyLu » 07 lut 2006, 15:58

http://wiadomosci.onet.pl/1310261,242,kioskart.html
Wybaczcie - mialem jakas "pomrocznosc jasna" i nie zauwazylem, ze troche wczesniej powstal juz taki topic ;]
Ostatnio zmieniony 07 lut 2006, 18:59 przez KyLu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 07 lut 2006, 16:06

Podales linka i...?

Zawsze byly i beda skutki uboczne, kwestia prob i bledow, a dojdzie sie do odpowiednich. I tyle. Nikt nie mowi(l), ze tabletki sa idealne.
Swoja droga, czytalam to juz rano. :]
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 07 lut 2006, 16:09

i tyle :) Moj komentarz jest zbedny bo nie czuje sie ne tyle kompetetny, aby zabierac glos, ale patrzac na posty niektorych uwazam, ze powinni sobie poczytac :)
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 07 lut 2006, 17:45

Ja myślę że nie ma się co przejmować każdą nowinką ze świata nauki... Tak naprawdę to, co napisali w artykule wiadomo było już dawno, tak samo jak to, że tabletki MOGĄ zwiększać ryzyko szyjki macicy czy zakrzepicy... Ale nie muszą. Na każdego działają inaczej i każdy ma wybór. Gdybym miała słuchać tych wszystkich głupot to zapewne już dawno umarłabym z głodu <chory>
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 lut 2006, 18:27

KyLu pisze:patrzac na posty niektorych uwazam, ze powinni sobie poczytac :)

A moim zdaniem patrząc na posty coponiektórych to powinni uważac za oczywiste możliwośc takich skutków uboicznych, bo to żadna nowość.

aysha pisze:zczerze nie wiem co mam myslec stosuje juz tabletki 6 miesiąc

Jak to co?To dla Ciebie to jakas nowośc?Coś zaskakujacego nad czym wczesniej nie myslalaś decydujac sie na branie tabletek?
Awatar użytkownika
aysha
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 11 wrz 2005, 01:17
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: aysha » 07 lut 2006, 19:54

wiadomo że decydując sie na branie tabletek myślałam o skutkach duzo rozmawialam z lekarzem robilam badania i czytalam logiczne ze nie traktuje ich jak cukierki ale coraz wieej jest na NIE niż na TAK ;d
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 07 lut 2006, 21:57

aysha pisze:coraz wieej jest na NIE niż na TAK

a ja ważę te argumenty ich siłą, nie ilością :-) zresztą teraz i tak mam przerwę do odwołania.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 233 gości