Ona nie lubi...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Ona nie lubi...

Postautor: MKV » 03 lut 2006, 03:39

Dziwna akcja chyba polega na tym ze okolo pol roku temu byl nasz pierwszy raz i od tamtego czasu niestety tlyko pare razy sie kochalismy a to i w ogóle krotko. Ona twierdzi ze jej jakos to nie sprawia przyjemnosci... no chyba ze jej palcem lechtaczke pieszcze przy okazji... ale z samej penetracji nie ma przyjemnosci... troszke to dziwne bo taki "stosunek" przewaznie trwa moze ze 2 minuty i chyba nie dluzej bo ona juz nie chce i zawsze prosi zebym przestal...
...pieszczoty lubi...
...o co chodzi ... ??
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"

Fenomen - Prawda
adi

Postautor: adi » 03 lut 2006, 07:55

zrozum ze początki są bolesne, dziewczynie naprawde moze nie sprawiac to przyjemnosći. Jak robisz to paluszkami to ile paluszków w kładasz? Paluszki są cieńsze niż członek, wiec mogą nie uwierać, a członek juz tak. Polecam odpowiednią rozgrzewke przed stosunkiem, a potem do akcji:)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 lut 2006, 10:54

O co chodzi? Może jest za mało nagrzana, za krótko trwa gra wstępna? Sex to nie tylko penetracja-facetowi to wystarcza, kobiecie na ogół nie...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 03 lut 2006, 11:57

CZasami to zabawy jest i za duzo bo rozgrzewka czasami trwa pol godizny.. czasami godzine... to akurat mi przyznaje ze umiem robic... (czasami po dordze ma i 2 orgazmy wiec roznie bywa)
... co do pytania o paluszki to wchodzia 3...wiecej nie probowalem :P
I nie chodzi o to ze sama wielkosc boli tlyko ze sama penetracja jej nie sprawia przyjemnosci :(
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"


Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 lut 2006, 12:20

MKV pisze:tlyko ze sama penetracja jej nie sprawia przyjemnosci

Bywa, normalne. I nie długośc gry wstępnej się liczy, a jakość...

Napisz, czy kochacie się wtedy, gdy jedno tylko ma ochotę, czy oboje? I czy zawsze masz 200%-ową pewność, że Ona tego chce, gdy się kochacie. Jesteś Jej pierwszym, ja też z pierwszym nie miałam przyjemności zbytniej z penetracji...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 03 lut 2006, 12:24

ona to chyba najchetniej by sie bez tego obyla wiec rpzewaznie to ja mam ochote a ona tak niby tak ale cos czuje ze nie bardzo ale sama mi mowila ze lubi jak czasami podejme za nia decyzje...
...a Ty dlaczego nie mialas przyjemnosci z tego z pierwszym facetem.... z drugim masz ??
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"


Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 lut 2006, 12:28

MKV pisze:...a Ty dlaczego nie mialas przyjemnosci z tego z pierwszym facetem.... z drugim masz ??

Z drugim już miałam, tak... Dlaczego? Bo przede wszystkim nauczyłam się, że sex to nie obowiązek, a sama przyjemność dla dwojga. I jeśli Ona nie czuje się psychicznie gotowa, jeśli naciskasz, to nic dobrego z tego nie będzie...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 lut 2006, 14:28

Olivia pisze:Bo przede wszystkim nauczyłam się, że sex to nie obowiązek, a sama przyjemność dla dwojga. I jeśli Ona nie czuje się psychicznie gotowa, jeśli naciskasz, to nic dobrego z tego nie będzie...


dokladnie. Moze jednak warto pozostac na razie przy pieszczotach? Moze po prostu decyzja o pierwszym razie byla zbyt pochopna i dziewczyna nie byla jeszcze gotowa? Musisz to uszanowac, bo nie warto doprowadzac teraz do tego, ze ona sie zrazi do seksu.. (o ile juz sie nie zrazila). Poznajcie lepiej swoje cialo, moze seks oralny da wam obojgu przyjemnosc na tym etapie, a wazne zeby ona sama chciala zebys sie z nia kochal.
Ostatnio zmieniony 03 lut 2006, 15:26 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 03 lut 2006, 14:30

Otóż to. Dziewczyna znaczenie seksu musi zrozumiec, to właściwe znaczenie. Odczuwania przyjemności musi się nauczyć, ale najpierw musi tego chcieć. Jeśli jest pod naciskiem, albo żle pojmuje znaczenie seksu to n9ic z tego nie będzie. Rozmowa, rozmowa, jeszcze raz rozmowa, cierpliwość i obopólna chęć rozwiązania problemu.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 lut 2006, 14:31

sex albo sie lubi ze tak powiem od urodzenia , albo .... kupa i to dosc duza!! <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 03 lut 2006, 14:52

Muszę powiedzieć, żeś pieprznął jak łysy grzywką o kant kuli <zalamka>
Czasem mnie zaskakujesz. Ignorance is bliss...
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 lut 2006, 14:54

Andrew pisze:sex albo sie lubi ze tak powiem od urodzenia , albo .... kupa i to dosc duza!!

Oj tu muszę się nie zgodzić. Przecież jak miałam 6 lat, to raczej interesowało mnie poznawanie nowych literek w zerówce, a nie sex!

Lubienie sexu przychodzi z czasem i odpowiednim facetem...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 03 lut 2006, 14:59

Już nie chodzi nawet o skrajności typu 6 lat. Kobieta może nie reflektować na seks i w wieku lat *dziestu, po czym trafi przysłowiowa "kosa na kamień" i co się okazuje? Że z zimnej ryby zmienia się w wulkan seksu (tak w uproszczeniu) :>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 lut 2006, 15:03

ForsakenXL pisze:Już nie chodzi nawet o skrajności typu 6 lat. Kobieta może nie reflektować na seks i w wieku lat *dziestu, po czym trafi przysłowiowa "kosa na kamień" i co się okazuje? Że z zimnej ryby zmienia się w wulkan seksu (tak w uproszczeniu) :>


bzdura , i nie łapac mnie prosze za słówka , nikt nie pisał o sexie w wieku 6 ciu lat <aniolek>
po prostu człek sie taki rodzi , to mialem na mysli , a z zimnej ryby nigdy nie zrobisz goracej kobiety ! nigdy . wyjatki mnie nie interesuja , stad ten mój post !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 03 lut 2006, 15:11

Wystarczy pochodzić choćby nawet po takich forach jak to, żeby zrozumieć, że jest inaczej.
I napisałem wyraźnie, że upraszczam. Takie przemiany, szczególnie w momencie kiedy seks się dopiero poznaje są na porządku dziennym. Zamiast zarzucać mi kłam lepiej porozmawiaj forumowiczkami/koleżankami/whatever, bo widzę że za jedyną normę uznajesz swoją własna, a życie nie jest takie proste.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
aro
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 08 cze 2005, 11:10
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: aro » 03 lut 2006, 15:23

Ja tam się zgodze z Andrew
sex albo sie lubi ze tak powiem od urodzenia , albo .... kupa i to dosc duza!!

Jak rozmawiałem z moimi kolegami to doszliśmy do wniosku że od urodzenia jesteśmy uzależnieni od seksu chociaż nigdy tego nie próbowaliśmy (to dziwne bo żeby np być uzależnionym od wodki to trzeba ją chlać) i nie liczy się taka czy owaka partnerka liczy się seks.
Natomiast jeśli chodzi o nasze koleżanki to rzeczywiście one seksu ewidentnie nie lubią.
I tu Andrew trzeba jednak zrobić podział na kobiety i mężczyzn. Kobieta musi mieć wile warunków spełnionych i może kiedyś tam polubi seks jak dojrzeje ale na to niem żadnej regóły. Natomiast chłopak czy ma 8 czy 13 lat seks by wzioł bez żadnych warunków z wielką radością. Poprosu mężczyżni są bardziej owładnięci seksem i tyle.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 lut 2006, 15:26

Sex to nie ważenie kiełbasy! I nie można goi tak bagatelizować i upłycać. Dla niektórych to tylko ciało, dla innych aż ciało!
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 03 lut 2006, 16:05

aro, zaprzeczyłeś sam sobie w tym poście, ale to dobrze, bo jego druga połowa jest zdecydowanie bliższa prawdy.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 lut 2006, 16:12

ForsakenXL pisze:a życie nie jest takie proste.

Własnie !? i dlatego mysle , iż troche jeszcze musisz pozyc by zrozumiec co mam na mysli (bez urazy ) <browar>
Mam troche znajomych , mam i kolegów , którzy to wiecej lub mniej rozmawiają o swym zyciu sexualnym , wielu z nich mówi , ze kochają sie raz w miesiacu , albo zadziej dlatego ,iż ich partnerki zyciowe nie ciagnie do tego .Pytam sie zatem czy ich kobiety miewają orgazmy , odpowiadają iż tak ! jednak nie ciagnie ich do sexu mimo iż mają lat powiedzmy 40 -ci ... tak było i jest u nich .Zatem ? dlaczego ?
Stad i mój post taki a nie inny !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 03 lut 2006, 16:17

Pogadali.
Pożyłem wystarczająco długo, żeby wysłuchać i wyczytać odpowiednio dużo by głosić takie sądy. Znam żywe przykłady na poparcie swojego zdania, takie przykłady znalazłbyś i tutaj na forum. Ale co one tam wiedzą, pewnie im się coś poprzestawiało... :/
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 lut 2006, 16:19

Nie ! nic Ci sie nie przewidziało , tyle ze ty o kozie , a ja o wozie <aniolek>
póki kobieta nie spróbuje sexu , nie moze wiedzieć ze sie jej nie podoba , choć i są takie ze go nie prubujac wiedza ze im sie podoba , dlatego sie masturbują
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 03 lut 2006, 16:24

Ale weź pod uwagę, że jeśli spróbują ze złym partnerem/w złym czasie/w złych okolicznościach, to moga nabrać przekonania, że tego nie lubią, po czym jakiś trybik wskoczy na właściwe miejsce i okazuje się, że jest wręcz przeciwnie. O tym cały czas tutaj mowa...
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 lut 2006, 16:31

Jezeli kobieta uprawia sex a partner jej nie podnieca , nie kreci , (w swerze sexualnej , bo w innej moze ) to tak byc moze , zas ja takie przypadki pomijam jesli wiadomo, ze ogulnie sex ja kreci .Bo jesli ja kreci to dalej bedzie szukac tego co jej brakowało podczas sexu z tym o którym Ty piszesz .Wruc na poprzednia strone i pzreczytaj mojego posta poprzedniego , bo zanim cos dopisałem Ty juz napisałes swego i chyba nie doczytałes ...mego <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Tilia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 16 sty 2006, 17:22
Skąd: z domu
Płeć:

Re: Ona nie lubi...

Postautor: Tilia » 03 lut 2006, 17:48

MKV pisze:Dziwna akcja chyba polega na tym ze okolo pol roku temu byl nasz pierwszy raz i od tamtego czasu niestety tlyko pare razy sie kochalismy a to i w ogóle krotko. Ona twierdzi ze jej jakos to nie sprawia przyjemnosci... no chyba ze jej palcem lechtaczke pieszcze przy okazji... ale z samej penetracji nie ma przyjemnosci... troszke to dziwne bo taki "stosunek" przewaznie trwa moze ze 2 minuty i chyba nie dluzej bo ona juz nie chce i zawsze prosi zebym przestal...
...pieszczoty lubi...
...o co chodzi ... ??


wiesz co...według mnie to:
1.większość kobiet musi nauczyć się osiągać orgazm "pochwowy"-tzn. przez samą stymulację pochwy. Jak wiadomo jest to trudne i wymaga dużo ćwiczenia, a i zdarza się procent kobiet które nigdy go nie zaznają.jedyna rada na taki przypadek to cierpliwość, czas i praktyka.

2. może ona jest niedostatecznie nawilżona i przez to odczuwa tylko nieprzyjemne tarcie? spróbujcie jakichś srodków nawilżających.
Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości siebie odnaleźć. Tęskność zawrotna przybliża nas...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 03 lut 2006, 18:04

ForsakenXL, andrew wie sporo rzeczy, tylko z wyrazaniem ich ma problemy spore, ja kumam o co mu chodzi tym razem :-)

Andrew, temperament i potrzeby temperamentem i potrzebami, a autor topicu nie o tym. przeciez od razu widac, ze dziewczyna zwyczajnie nie jest gotowa, a partner jej nie pomaga mając skąpą najwyraźniej wiedzę o kobiecej psychice i dojrzewaniu do seksu. i to, że teraz jej się nie podoba, to nie znaczy, że ma mały temperament i jest kłodą bez potrzeb, po prostu seks jako taki JESZCZE do nich nie należy!
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 03 lut 2006, 18:22

Andrew dobrze prawi, chodzi po prostu o to że kobiety mają mniejszy popęd i to całą filozofia. Szczególnie jak sie trafi taka z zerowym poziomem hormonów za to odpowiedzialnych (tzw zimna kłoda) to jej wybranek ma biede na całe życie. I sie potem dziwić że faceci chodzą do prostytek,a jak tu nie chodzić jak kobieta chłopowi dozuje "raz na miesiąc", "może na wiosne" robiąc przy tym niewiadomo jaką łaske. Ma sobie robić ręką przez całe życie? Jędrkowi po prostu pewnie chodzi o to że kobieta albo sie rodzi z chcicą albo nie i tego sie już zmienić nie da (bo sie nie da).
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 03 lut 2006, 18:30

tanebo pisze:chodzi po prostu o to że kobiety mają mniejszy popęd i to całą filozofia

pokaż no to palcem :> i nie generalizuj, <fuckoff> <diabel>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 03 lut 2006, 18:37

lollirot pisze:
tanebo pisze:chodzi po prostu o to że kobiety mają mniejszy popęd i to całą filozofia

pokaż no to palcem :> i nie generalizuj, <fuckoff> <diabel>

a co tu generalizować to oczywiste tak jak to że ziemia jest orkągła
aro
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 08 cze 2005, 11:10
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: aro » 04 lut 2006, 01:13

Tanebo napisał
a co tu generalizować to oczywiste tak jak to że ziemia jest orkągła
zgadzam się z tonbą w 100 %
Moje doświadczenia są właśnie takie.
Moje koleżanki ze szkoły to totalnie aseksualne istoty. To nie tylko moje doświadczenie i spostrzeżenie ale wszystkich moich kolegów z którymi podejmowałem ten temat.
One (koleżanki) zachowują się tak jakby nie tylko seks był im obojętny ale wręcz się go bały. I im dłuższe prowadze w tym obserwacje tym bardziej jestem tego pewny.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 lut 2006, 01:33

tanebo pisze:Andrew dobrze prawi, chodzi po prostu o to że kobiety mają mniejszy popęd i to całą filozofia.


<lol> bardzo ciekawa hipoteza ;) ale nieprawdziwa :P
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 231 gości