Miał ktos tak??

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

KontoUsuniete

Miał ktos tak??

Postautor: KontoUsuniete » 31 sty 2006, 16:09

Witam mam pytanie.
Nie wiem co mam zrobic po prostu zakochalem sie w dziewczynie i mysle o niej caly czas,
Na ten czas nie jest mozliwe zebym mogl z nia byc ale w przyszlosci kto wie..
Tylko moje pytanie odnosi sie do tego, ze prawie 24/h mysle o niej i powoli dostaje do bani,a jak zadzwonie np i pogadam to czuje sie jak w chmurach..i nocka nie przespana:| po prostu przez "myśli" nie moge zasnąc.
Nie wiem co z tym fantem zrobic moze mial ktos podobna sytuacje czy cos????
Pozdr <zalamka> <zalamka> <zalamka>
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 31 sty 2006, 16:23

grab pisze:a ten czas nie jest mozliwe zebym mogl z nia byc ale w przyszlosci kto wie..

nie jest mozliwe ??? czemu ma kogos ??? jak kogos ma to daj sobie spokoj a jak nie to jazda!!!!!! do robottyyyyyy!!!!!
btw a ile masz lat ???
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 sty 2006, 16:28

grab długo juz trawa ten stan, jesli tak to uwazaj bo z zakochania moze przerodzic sie w miłosna obsesje
Awatar użytkownika
Maciej
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 30 gru 2005, 19:31
Skąd: z przed kompa
Płeć:

Postautor: Maciej » 31 sty 2006, 17:55

on juz chyba popadl w obsesje na jej punkcie .

hmm a moglbys nam cos wiecej powiedziec o niej o Tobie i o tym co stoi na przeszkodzie abyscie byli razem ?
Ciekawski pisze: Słowo 'Kocham' nie jest przecież równej wagi co 'Kiełbasa'.



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Awatar użytkownika
gargando
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 183
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:49
Skąd: z d***
Płeć:

Postautor: gargando » 31 sty 2006, 18:14

no ja tez dostaje swira na punkcie mojej dziewczyny.....ale nie takiego:| a cieprzespane noce to nic dziwnego ....mialem je tyle razy ze ho ho.....tylko nastepny dzien jest do bani.....czlowiek chodzi jak by byl jakis niepoczytalny:/

nie wiem czy to obsesja czy cos innego.....ale...chcialbym zeby moja dziewczyna cos takiego czula...(no tylko zeby spala w nocy) do mnie ;]
KontoUsuniete

Postautor: KontoUsuniete » 31 sty 2006, 19:07

Zuber, no wlasnie problem jest ze ma kogos,ale wydaje mi sie ze dogadujemy sie zbyt dobrze,i chyba przez to wpadlem w "obsesje".Dlatego tez napisalem ze na ten czas jest to nie mozliwe bo za żadne skarby nie chce przewac jej związku .

Dzindzer, no w somie to znamy sie od poczatku gima mamy po 20 lat, a ten stan trwa nie zbyt dlugo pazdziernik/listopad 05.

kurde życie jest okrutne......
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 31 sty 2006, 19:42

grab, tak smakuje "zakazany owoc". Obsesyjne myslenie wlacza w Tobie uczucie "nie posiadania". Rozmyslasz jak jej jest teraz, jak byloby z Toba, planujesz ewentualne strategie, marzysz , Twoja glowa jest jej pelna. Tyle ze , to iz sie dogadujescie swietnie jest niczym prawdopodobnie w stosunku do tego, co ona moze czuc do swojego obecnego chlopaka- zatem nie popadaj w obsjesje dopoki nie wybadasz szans jakie u niej masz . Na marginesie podoba mi sie Twoja postawa:

grab pisze:bo za żadne skarby nie chce przewac jej związku


Przekonaj sie o jej uczuciach do Ciebie. ale nie wyrokuje najlepiej bo znacie sie juz ladnych pare lat a ona jest i tak z innym. Mysle ze dogadujecie sie swietnie, bo ona ma Cie za przyjaciela, ale tylko w tym przypadku. powodzenia
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Maciej
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 30 gru 2005, 19:31
Skąd: z przed kompa
Płeć:

Postautor: Maciej » 31 sty 2006, 21:30

Wstreciucha pisze:Mysle ze dogadujecie sie swietnie, bo ona ma Cie za przyjaciela, ale tylko w tym przypadku. powodzenia


hehe najgorsze jest wlasnie to Tylko ale zgadzam sie z Wstręciuchą . Ze ona moze chce abyscie byli tylko przyjaciolmi i moze nawet w ogoe nie mylesc o czyms wiecej

[ Dodano: 2006-01-31, 21:31 ]
Wstreciucha pisze:Mysle ze dogadujecie sie swietnie, bo ona ma Cie za przyjaciela, ale tylko w tym przypadku. powodzenia


hehe najgorsze jest wlasnie to Tylko ale zgadzam sie z Wstręciuchą . Ze ona moze chce abyscie byli tylko przyjaciolmi i moze nawet w ogole nie myslec o czyms wiecej
Ciekawski pisze: Słowo 'Kocham' nie jest przecież równej wagi co 'Kiełbasa'.






,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 31 sty 2006, 21:52

jak ma kogos - daj sobie spokoj....

grab pisze:za żadne skarby nie chce przewac jej związku


tak trzymaj, dobre myslenie...

moze poszukaj sobie innego obiektu pozadania? tyle dziewczyn dookoła.... :)
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 31 sty 2006, 23:12

Ja też tak MAM :) Tylko że ta dziewczyna z nikim nie jest :)
A ja oczywiście wstydliwy i w ogóle coś wolno działam. A teraz ferie... (aż mnie do szkoły ciągnie) :)
Normalka. Czasem przechodzi z czasem, a czasem nie ;)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 01 lut 2006, 08:46

Ile Ty chłopcze masz lat?
To normalne, że jak Ci się ktoś zaczyna podobać, ogarnia Cię fascynacja i tym samym cały czas myślisz o tej osobie. Co w tym nadzwyczajnego?

A co najgorsze, pozornie dojrzali forumowicze, dali się wciągnąć w tę bezsensowną dyskusję...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Maciej
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 30 gru 2005, 19:31
Skąd: z przed kompa
Płeć:

Postautor: Maciej » 01 lut 2006, 10:41

Olivia pisze:A co najgorsze, pozornie dojrzali forumowicze, dali się wciągnąć w tę bezsensowną dyskusję...


No i co z tego ?? ze ktos sie tu wypowiedzial ?? czy to ma znaczyc ze ktos przez to przestal byc dojrzalym czy co . kazda opinia jest dobra by rozwiazac jakis problem
Ciekawski pisze: Słowo 'Kocham' nie jest przecież równej wagi co 'Kiełbasa'.






,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 01 lut 2006, 10:47

Maciej pisze:by rozwiazac jakis problem

Właśnie, problem. Czy wg Ciebie to, co jest tu opisane, można nazwać problemem? No chyba, że autor ma problem ze sobą!!
Maciej pisze:No i co z tego ?? ze ktos sie tu wypowiedzial ??

Tyle, że wypowiadanie się w tematach bez sensu, do tego dawanie rad, jest dla mnie formą ponad treść...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Maciej
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 30 gru 2005, 19:31
Skąd: z przed kompa
Płeć:

Postautor: Maciej » 01 lut 2006, 19:33

to nie ferr kazdy kto tutaj "przyychodzi" ma jakis problem - mniejszy lub wiekszy powazniejszy lub i glupi ale problem i "oczekuje" chociaz odorbiny wyrozumialosci / uwagi czy poswiecenia czasu wiec nawet jesli temat byl by beznadziejny to nie powinno sie go olewac a skoro Ty masz czas na wypisaywanie takich rzeczy i "besztanie" osob piszacych tutaj to rowniedobrze mogla bys tu sie w ogole nie wypowiadac i oszczedzic innym/mi "nerwow" na klucenie sie czy tez czytanie takich rzeczy lub tez moglabys poswiecic Twoj czas na inne dobre cele ktore mogly by sie komus przysluzyc :)
Ciekawski pisze: Słowo 'Kocham' nie jest przecież równej wagi co 'Kiełbasa'.






,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 lut 2006, 21:15

Olivia pisze:Tyle, że wypowiadanie się w tematach bez sensu

jak przeczytałam od kiedy chłopak sie zakochał to doszłam do tego samego wniosku. Jeden z milionów nieszczesliwie zakochanych, do tego sam napedza ten stan
Awatar użytkownika
Someone
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 lip 2005, 11:16
Skąd: rzeczywistość
Płeć:

Re: Miał ktos tak??

Postautor: Someone » 03 lut 2006, 08:16

grab pisze: mial ktos podobna sytuacje czy cos????


Pewnie że miał i myślę że znajdziesz tutaj wiele osób które miały jeszcze gorsze problemy niż Ty ;) Ja też kiedyś zauroczyłem się w dziewczynie z którą nie miałem żadnych szans na związek i powiem Ci szczerze że męczyłem się z tym prawie 3 lata <hahaha> Teraz ona jest szczęśliwa w swoim związku, a ja jestem szczęśliwy na swojej wolności. Mało tego. Od tamtego momentu nawet nie szukam czegoś takiego jak stały związek, bo jest mi dobrze tak jak jest. Pakowanie się w związki z zajętą dziewczyną nie ma sensu i sam o tym dobrze wiesz. Po prostu znajdz sobie jakieś zajęcie, najlepiej to co lubisz robić i to rób. A to z tymi nieprzespanymi nocami nie jest normalne. Mi wygląda na jakiś rodzaj obsesji. Weź się w garść i zacznij się kierować "zdrowym rozsądkiem" - nie emocjami. Jak zwykle polecam kurację alkoholową z najbliższymi kumplami <browar>
"No matter what you think about me, I'm still your child you can't just turn me off " - Tupac Amaru Shakur
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 03 lut 2006, 11:11

Olivia pisze:A co najgorsze, pozornie dojrzali forumowicze, dali się wciągnąć w tę bezsensowną dyskusję...

masz kogos konkretnego na mysli ?
Dzindzer pisze:Olivia napisał/a:
Tyle, że wypowiadanie się w tematach bez sensu

jak przeczytałam od kiedy chłopak sie zakochał to doszłam do tego samego wniosku. Jeden z milionów nieszczesliwie zakochanych, do tego sam napedza ten stan


nie rozumiem w takim razie zainteresowania tematem z Waszej strony. Jak temat bezsensowny, to po kiego grzyba w nim uczestniczyc
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 lut 2006, 11:12

nie rozuiem w takim razie zainteresowania tematem z Waszej strony

Nie musisz rozumieć wszystkiego. Mamy wolność słowa, mam prawo wypowiedzieć swoje zdanie, jakie by ono nie było!
Wstreciucha pisze:masz kogos konkretnego na mysli ?

Wszystkich.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 03 lut 2006, 11:15

Olivia pisze:Mamy wolność słowa, mam prawo wypowiedzieć swoje zdanie, jakie by ono nie było!

czasem lepiej ugryzc sie w jezyk
Olivia pisze:Wszystkich.

aaaaa no jesli wszystkich to czuje sie lepiej <pijak>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 06 lut 2006, 11:31

ja tez tak mam tylko, ze spie w nocy ..... no wiecie ..... mozna powiedziec ze snie o niej ;)
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 06 lut 2006, 13:58

Do autora: trochę spokoju. Jeszcze trochę, a zaczniesz za nią chodzić. A to ci nie pomoże. Randki kiepsko wychodzą w przypadku "widzeń dziennych", nawet "bezdozorowych".
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
misiolek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 31 sty 2006, 09:54
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: misiolek » 06 lut 2006, 18:41

chłopie zakochałeś się po uszy <brawo>
ale uważaj przez takie działanie możesz popełnic jakiś błąd
często jest tak że <browar>
...trzeba rozkopać strumyk aby popłynęła kiedyś z niego czysta woda !!
sylwusia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 03 lut 2006, 20:29
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: sylwusia » 06 lut 2006, 19:19

carpe diem ....
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 10 lut 2006, 23:49

CO za kobitki z tej Wstręciuchy i Olivii :P I po co ta kłótnia?!

A co do autora... Nie mylmy pojęć... On się zauroczył w niej, a nie zakochał. Spodobała mu się i teraz bez przerwy idealizuje jej osobę przed sobą samym, z czego jeszcze bardziej pogrąża się w swojej sytuacji. Jak już niektórzy wspomnieli - zaczyna to być obsesją (jak już nie jest) i tu się z Wami zgodzę. Powinien dać sobie spokój, a nie zjarzy sie a przytrafi mu się odpowiednia dziewczyna.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 308 gości