Prostowanie wlosow

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 lip 2005, 11:10

Ja uwazam ze najlepsze sa Farby Garnier(odzywiaja wlosy),a co do odzywki to polecam zielone mleczko z Bielendy(okolo 7 zloty) bardzo odzywia wlosy mimo ze jest o mleczko nablszczajace. I bardzo polecam serum do zniszczonych wlosow z Avonu(do wyboru- dla wlosow ciemnych i jasnych-koszt okolo 14 zloty)- tylko uwaga dawac tylko kilka kropel, bo bardzo natluszcza wlosy. Ostatnio podcielam troche wlosy, zafarbowalam Garnierem, uzywam prodkutkow ktore wymienilam i nawet czeste uzywanie prostownicy im niezbyt szkodzi :).
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 21 lip 2005, 13:45

Myszka pisze:cudowna maske firmy Le cher do włosów zniszczonych

Ile to cos kosztuje?
Yasmine pisze:serum do zniszczonych wlosow z Avonu

Ile tego jest za 14 zl?
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 21 lip 2005, 14:42

Witaj Gosiu:) Z lekkim opóźnieniem ale odpowiadam.
Używanie prostownicy co dzień lub bardzo często niszczy włosy,<podobnie suszarka ale ona zdecydowanie mniej niszy poniewaz temp.powietrza jest niższa i mozna regulować powietrze np chłodniejsze,a chłodną prostownicą niestety nic nie wyprostujemy ,prostownice nagrzewają sie nawet do 200 stopni>przesusza je i trzeba częściej je podciąć no i koniecznie używać dobrej odżywki lub maski.Ja wytestowałam na sobie cudowna maske firmy Le cher do włosów zniszczonych i niezamieniłabym jej na żadną inną.Ale z kosmetykami jest tak jak sama widzisz kazdemu pasuje co innego Ty jesteś przekonana do Joanny dla innych to bubel.A ja myśle że kosmetyk nie musi zrujnować kieszeni żeby świetnie działał na włosy i tyle.Mój salon znajduje sie w woj.lubuskim miasto niedaleko Zielonej góry wiec jeśli kiedyś bedzie Ci podrodze to serdecznie zapraszam-masz usługe gratis!


Heh dziękuję Ci kochana :) Odpowiedziałaś na wszytsko co chciałam wiedzieć :) Heh cieszę się, że mi to wszystko napisałaś :*
Ja używam serii SunSilk fioletowej, teraz zauważyłam, że są nowe kosmetyki w tej serii to musze sobie sprawic :D
A co do farb Garniera - zgadzam się, że są bardzo dobre, ale miałam już 4 kolory tej firmy i potrzebowałam nowości :)
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 lip 2005, 18:40

charlie81 pisze:Ile tego jest za 14 zl?

charlie81, to taka mala tubka jest tego tylko 50 ml(sama sie zdziwilam ze tak malo jak to dostalam)ale uzywajac tego moge stwierdzic ze to bardzo wydajne, bo ma konsystencje olejku i wystarczy kilka kropel :).
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 21 lip 2005, 18:44

Yasmine pisze:
charlie81 pisze:Ile tego jest za 14 zl?

charlie81, to taka mala tubka jest tego tylko 50 ml(sama sie zdziwilam ze tak malo jak to dostalam)ale uzywajac tego moge stwierdzic ze to bardzo wydajne, bo ma konsystencje olejku i wystarczy kilka kropel :).

Kilka kropel, to by mi na pewno nie wystarczylo... :/ Mi nic juz chyba nie pomoze, bede je musial dosc radykalnie podciac...
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 21 lip 2005, 20:41

Yasmine napisał/a:
charlie81 napisał/a:
Ile tego jest za 14 zl?

charlie81, to taka mala tubka jest tego tylko 50 ml(sama sie zdziwilam ze tak malo jak to dostalam)ale uzywajac tego moge stwierdzic ze to bardzo wydajne, bo ma konsystencje olejku i wystarczy kilka kropel .

Kilka kropel, to by mi na pewno nie wystarczylo... Mi nic juz chyba nie pomoze, bede je musial dosc radykalnie podciac...

Masz długie włoski?
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 21 lip 2005, 22:01

Niom... Dosc dlugie... :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Myszka
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 17 wrz 2004, 11:36
Płeć:

Postautor: Myszka » 22 lip 2005, 10:39

charlie81 pisze:Myszka napisał/a:
cudowna maske firmy Le cher do włosów zniszczonych

Ile to cos kosztuje?

Maseczka ta kosztuje ok 19 zł dla fryzjerów,dla klientów jest ciut droższa<chyba że macie znajomą fryzjerke u którj kupicie po hurtowej cenie> ale efekty daje naprawde rewelacyjne.Już po pierwszym użyciu włoski są zregenerowane,błyszczące i mięciutkie :)

[ Dodano: 2005-07-22, 10:41 ]
Andrew pisze:Tosz nie ma sie o co kłucic z tymi kosmetykami ! ja uwazam ze tylko mercedes ,zaś Mav ...ze Honda ! i jest gicior , nie bede go przeciez przekonywał do merca , tak jak wiem iż mnie On do hondy zamiast merca nie przekona ! tu jest to samo !!

No dokładnie <brawo1>
Najgorzej jest być nikim dla kogoś kto jest dla ciebie wszystkim....
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 27 gru 2005, 11:23

Odswiezam w koncu ten topic :).

Mam zamiar kupic sobie ceramiczna prostownice. Czy ktos taka ma ? Ile kosztowala?
Czy patrzec na ilosc wat ? Teraz w Media Markt czy nawet w Rossmanie mozna kupic ceramiczne za ok. 40 zlotych. Tylko tyle, ze sa bez regulacji temperatury.
Widzialam tez na allegro wiele prostownic do 50 zlotych i to z regulacja. Czy to nie bedzie jakis bubel ? Czy to cena najbardziej swiadczy o jakosci takiego produktu ?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 27 gru 2005, 13:09

Ja odkad mam ceramiczna prostownice to o prostowanie na szczotce w ogole nie chce slyszec ;) Mam prostownice ktora sie nagrzewa przez 5 sekund,pozniej doslownie pare minut i mam idealnie wyprostowane wlosy :) Yas nie kupuj w Madia czy Rossmanie bo to zywkle buble ktore sie rozwala po paru miesiacach na dodatek bedziesz sie musiala meczyc ;) Jak juz dziewczyny pisaly najlepsze sa zamowione z hurtowni fryzjerskiej badz w salonie (ale tam czesto dodaja sobie marze). Patrzec na wszystko, na szerokosc, regulacje temperatury, ilosc wat. Na allegro mozna kupic fajna prostownice bo tam tez czesto sa sprzedawane profesjonalne produkty fryzjerskiej ktorych normalnie sie nie sprzedaje w sklepie.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 27 gru 2005, 15:50

Mia, a ile zaplacilas za swoja. Ja drozej niz 100 zlotych nie dam, nie ma szans :D

Pomysle nad tym allegro :).
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 27 gru 2005, 16:04

za swoja zaplacilam 100zl ale po cenie hurtowej ;) bo kolezanka mi zalatwila, jak chcesz moge poprosic kolezanke-fryzjerke zeby przejrzala te co sa allegro i cos doradzila do 100zl, moze ejst ta firma co ja mam ;)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 27 gru 2005, 16:10

Mia pisze:jak chcesz moge poprosic kolezanke-fryzjerke zeby przejrzala te co sa allegro i cos doradzila do 100zl, moze ejst ta firma co ja mam

chce sobie kupic na poczatku stycznia, wiec jeszcze sie tak bacznie nie przygladalam, bo co chwile ktos wystawia nowe.

Mia a jaka to firma ?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 28 gru 2005, 15:17

Moja jest firmy Melissa :) Siostra kupila przez internet prostownice, najpierw Elektrolux (chyba tak sie nazywala) ale byla niezadowlona wiec pozniej kupila taka jak moja tylko z gorszymi parametrami (wolniej sie nagrzewa itp) za 60 zl i bardzo sobie chwali :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 28 gru 2005, 15:24

Ja zamowilam Adler za ok. 40 zloty + koszty przesylki to jakies 50 zlotych. Jest z regulacja temperatury, ale w sumie to nie wiem i tak na ime stopni to ustawiac.
Jak juz bede ja miala to napisze jak efekty :).
Awatar użytkownika
aniulka102
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 19 lis 2005, 22:25
Skąd: oj dalekoo:P
Płeć:

Postautor: aniulka102 » 30 gru 2005, 19:50

A ja wlasnie w media markt kupilam za 90 zl ceramiczna cienka i mala (jak komu pasuje) z regulacja temp. nagrzewa sie w kilka sekund, dobrze prostuje i jest wedlug mnie fajna. Chyba to zalezy jak sie trafi. Do prostowania uzywam tez ekspresowej odzywki regeneracyjnej plynny jedwab gliss kur, dosc fajna jest (pisalam o niej w recenzjach produktow).
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 gru 2005, 21:54

Dobra, wiec moja grzeje sie od momentu wlaczenia i po jakis 3 minutach osiaga najwyzsza temperature.
Prostuje idealnie i szybciutko. W koncu mam proste wlosy <aniolek2> . Wszystko zajmuje mi 15 minut, nie tak jak wczesniej - 40.
Rano, po wstaniu z lozka, wlosy byly nadal idealnie proste :).
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 31 gru 2005, 01:42

aniulka102 plynny jedwab starsznie niszczy wlosy - przy okazji wizyty u fryzjera zapytaj - wszyscy odradzaja uzywanie ;)
Awatar użytkownika
aniulka102
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 19 lis 2005, 22:25
Skąd: oj dalekoo:P
Płeć:

Postautor: aniulka102 » 02 sty 2006, 21:48

o kurcze :D to nie ladnie Mia moze mi cos polecisz dobrego, zeby wlosy byly bardziej miekkie, mile i blyszczace? :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 sty 2006, 00:06

Podobno to jest rewelacja :
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censu ... emid=11521

kolezanka ma :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 sty 2006, 01:21

na pewno jesli nawet ma sie podatne wlosy tak, ze prostownca z latwoscia sobie z nimi radzi to warto uzywac kosmetyku ktory bedzie chornic nasze wlosy przed wysoka temparatura i przy okazji dzialac na nie nawilzajaco i wspomagac prostowanie... byly juz polecane w innym dziale wella flat spray, krem prostujacy z helen seward spray alciny. Generalnie w salonach fryzjerskich lub hurtowniach jest dosc duzy wybor profesjonalnych kosmetykow :) Tego Loreala z checia sama wyprobuje :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
aniulka102
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 19 lis 2005, 22:25
Skąd: oj dalekoo:P
Płeć:

Postautor: aniulka102 » 03 sty 2006, 19:49

musze sprobowac tego loreala :) dzieki za podpowiedzi <browar>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 sty 2006, 23:19

Tylko zastanawiam sie, gdzie i za ile mozna tego Loreala kupic :>
Z ta kolezanka, poki co, nie mam kontaktu i raczej sie nie spytam.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 sty 2006, 00:38

na allegrpo patrzylas Yas? wlasnie tam chcialam zobaczyc, a przy okazji jak bede w mojej hurtowni to zapytam :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 04 sty 2006, 07:42

Mia pisze:na allegrpo patrzylas Yas?

nie patrzalam. Ale pewnie przesylke kosztuje wiecej niz samo to :D
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 sty 2006, 19:06

hmm on masz racje przesylka 6 zl to i tak duzo tzreba poszykac gdzies indziej ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 04 sty 2006, 21:46

Ooo , dowiedzialam sie. Podobno w "Naturze" i do tego w promocji za ok.19 zlotych.
Jak bede przechodzic to jeszcze sprawdze :).
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 sty 2006, 00:44

Oo to tez sprawdze ;) do tej pory uzywalam sprayu za 45 zl z welli wiec jakby sie sprawdzil bylabym zadowolona :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 20 sty 2006, 14:49

ja mam prostownice remingtona i jest swietna... juz po minucie jest dobrze rozgrzana i super prostuje wloski;))) polecam;))
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 20 sty 2006, 16:35

Yas i jak ta Twoja prostownica? sparwdza sie? bo ja wlasnie na allegro szukam dla kolezanki na prezent, a widze ze tej mojej juz nie ma :(

Remington mowisz emmiii, a ile za nia placilas?
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 87 gości