jak wam się podobają??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 26 paź 2005, 16:34

TFA pisze:Ciiiiicho

Aaaa, przyznam Ci jednak rację: polowa z nich jest przecudnej urody ;) :D
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 26 paź 2005, 18:12

eh wiem ze nei na temat ale avatar TFA poprawia mi humor nie moge jak na niego patrze..
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 paź 2005, 22:45

Shaq pisze:Moon uwazasz naaprawde, ze jest taka brzydka? Jak dla mnie jej twarz jest zupelnie normalna, wystrarczylaby nieco inna fryzura i troszke makijazu.

Tak. Dla mnie jest brzydka. Co mi sie konkretnie nie podoba?Ma za małe usta,za wysokie czoło i po prostu mdłe, nieciekawe spojrzeni połączone z przydkimi małymi oczkami.

Tez nie mam zamiaru pceniać po łonie.
A strojów połowa jest ok przecież. Moze niektóre kiepsko zestawione, ale jak dla mnie ok. Lepsze to niż to co teraz połowa butików serwuje.
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 27 paź 2005, 11:16

Też myślę, ze gdyby je umalować i odpowiednio się zająć pod względem stylistycznym to by nie bylo tak źle. Ta o której mówi moon nie jest taka brzydka (brzydkla to jest Kaczyńska :P dobra, wiem, że to w innym temacie jest).
Brak uśmiechu to wydaje mi sie tu naturalny. Ja w takich warunkach też bym raczej się nie uśmiechała. Widać przecież, że one czują się nie komfortowo, stać naga, żeby jakiś facet mógł sobbie porobić zdjecia :/
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 29 paź 2005, 09:34

Shaq, charlie, jestescie swietni. zauwazyliscie, ze dopiero, kiedy sie wypowiedzieliscie, pare osob mialo odwage przyznac, ze faktycznie nie jest tak najgorzej?

bo oczywiscie, my jestesmy najpiekniejsze, a ile po ulicach chodzi np pan z nadwaga? a czy tu jest jakies dziewcze naprawde przy kosci? wszystkie maja ladnie zaryswana talie fakt, piersi kiepskie, ale i swoim mam wiele do zarzucenia.a jestem zawodowa modelka. bo normanie, w przecietnej sesji, nawet, jesli nie ma fotomontazu, naprawde udane jest moze jedno zdjecie na piec.

i- slusznie pisalyscie- troche makijazu, lepsza fryzura, ciuchy, usmiech, poza- i panowie, spodobaloba wam sie wiekszasc tych pan. sami tego nie potwierdzicie, jako ze nie macie pojecia, jak wazne sa te szczegoly. a tu fotograf mial inne zamierzenie i zaloze sie, ze te dziewczyny niewiele mialy do powiedzenia.a wy suchej nitki nie zostawiacie.
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,
pogodnie, bosko świadomym."
Henry Miller
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 paź 2005, 09:39

Martyna pisze:one czują się nie komfortowo, stać naga, żeby jakiś facet mógł sobbie porobić zdjecia

Z min tych pań wnioskuję, że zdjęcia robiła pani <hahaha>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 29 paź 2005, 12:05

A ja i tak uwazam ze sa brzydkie :S.
na pewno nie przecietne ... brzydkie :|. Pewnie dlatego ze na brzydkie na ulicy niezwracam uwagi wydaje mi sie ze polki sa o niebo lepsze :P. Toz to jak w piosence :P
Co ma pokazac ta strona niewiem <banan> przecietnosc ? chyba nie polska przecietnosc ? zdjecia sprzed 5-10-15 lat ? no przecierz swiat niewypieknial przez ten czas :S.
I na pewno niewynika to z mojego przyzwyczajenia do "plastikowych laseczek"
Zdaje sobie sprawe ze niema ludzi doskonalych, nieuwazam iz kazda z kolezanek znajomych wyglada jak pani z okladki jak by ja rozebrac :|.
Ale na 100% niewyglada tak lipnie jak te panie :|.
Niebede nawet wspominal o wyrazie twarzy i postawie :S czy owlosieniu tu i tam :S.
na pewno wiele by to poprawilo, ale w dalszym ciagu te kobitki beda w mojich oczach brzydkie ! <banan>
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 29 paź 2005, 12:07

tu juz nie chodzi o poczucie komfortu lub niepoczucie, ale o koncepcje osoby pstrykajacej, jakiejkolwiek bylaby plci.
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,

pogodnie, bosko świadomym."

Henry Miller
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 29 paź 2005, 13:45

Yasmine pisze:
No rozumiem ze u nas na forum same gwiazdy ........

to dobrze rozumiesz <aniolek2> .

Chodzi mi o to,ze jakby ta kobita zrobila sobie fajnie wlosy, odpowiedni do jej urody makijaz, usmiechnela sie i przestala pozowac na cierpietnice bo byloby o niebo lepiej.


"Zrobila fajnie wlosy" , chodzi ci o fryzure lonowa ??
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 29 paź 2005, 13:47

bubu pisze:"Zrobila fajnie wlosy" , chodzi ci o fryzure lonowa ??

jak najbardziej nie :)

chodzi mi o wlosy na glowie. Nie pasuje jej ta fryzura (to spiecie - ma troche odstajace uszy, dlugosc, grzywka itp).
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 29 paź 2005, 14:32

Yasmine pisze:
bubu pisze:"Zrobila fajnie wlosy" , chodzi ci o fryzure lonowa ??

jak najbardziej nie :)

chodzi mi o wlosy na glowie. Nie pasuje jej ta fryzura (to spiecie - ma troche odstajace uszy, dlugosc, grzywka itp).


No ale co z tego ze zrobi porzadek na glowie jak na dole bedzie rozczochrana :>

Poczekajmy moze sie dziewczyny ogola na swieta :> <cisza>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 29 paź 2005, 15:39

bubu pisze:No ale co z tego ze zrobi porzadek na glowie jak na dole bedzie rozczochrana

a niech se bedzie. Jak jej tak wygodnie. Ale u siebie nie lubie owlosienia na dole ;).
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 29 paź 2005, 16:05

Yasmine pisze:
bubu pisze:No ale co z tego ze zrobi porzadek na glowie jak na dole bedzie rozczochrana

a niech se bedzie. Jak jej tak wygodnie. Ale u siebie nie lubie owlosienia na dole ;).


Mowisz cywilizowana jestes :>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 29 paź 2005, 22:44

bubu pisze:Mowisz cywilizowana jestes

Jesli cywilizacja ma cos wspolnego z goleniem wlosow lonowych, to tak jestem ;P
Truskaweczka:)
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 31 paź 2006, 20:15
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: Truskaweczka:) » 01 gru 2006, 19:17

ojjjja cie nie które maja takie piersi ze nie wiem...;/nie które sa okropne a nie które takie sobie
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 01 gru 2006, 21:32

Że też nie widziałam wcześniej tego tematu... ;)

Ogólnie mówiąc zgadzam się z tym raczje, że panie są zwyczajne. Ani poniżej przeciętnej, ani powyżej. A tutaj mam wrażenie jest cała masa pań, które postanowiły sobie wyleczyć kompleksy, a i kilku panów, którzy mają za dziewczyny królowe piekności.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 531 gości