błona dziewicza

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

veritable

błona dziewicza

Postautor: veritable » 08 gru 2003, 13:15

pytanie bardzo dla mnie wazne: gdzie ejst błona dziewicza? moze to glupie ale ja nie wiem. czy to jest na zewnatrz, gdy zaczyna sie wejscie do pochwy, czy wewnatrz? bo gdzies czytalam ze 2 cm wewnatrz. ale juz sam nie wiem....

i kolejne pytanie: kiedys wlozylam sobie do pochwy przedmiot o srednicy 3,5 cm. wszedl z trudem, ale jakos wszedl. byly tez inne wieksze przemioty, ale nie od tego... raz mi nawet krew leciala przez dwa dni. czy to moglo byc to ze mi wtedy blona pekla? bo moze po prostu bylam nieostrozna i zarysowalam sobie jakas scianke wewnatrz? no..chyba nie musze dodawac, bo mam nadzieje ze w jakims stopniu wynika z tego postu ze jeszcze nie wspolzylam z chloapkiem, ale martwie sie czy mimo to jestem dziewica.

bardzo prosze o odpowiedz bo to dla mnie wazne!!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 gru 2003, 13:25

To zalezy jak sie na to spojrzy , bo skoro nie kochałas sie jeszcze z facetem no to jestes dziewica , ale skoro wsadzałas sobie do pochwy przedmioty jak piszesz o9 srednicy 3,5 cm . no to na pewno błona dziewicza została naderwana , (skoro krwawiałas)a moze i przerwana , to zalezy od rodzaju Twej błony .Ale tak naprawde kobieta dziewictwo traci dopiero przy porodzie .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 08 gru 2003, 14:36

Krzysiu, z tego co piszesz, wynika, że wszystkie kobiety rodzace pierwszy raz, to dzieworódki, a jesli rodziły poprzez cesarskie cięcie, to być może dziwicami zostaną do końca zycia. :shock:

Istnieje możliwość, że u niektórych kobiet błona dziwicza jest tak rozciagliwa, że nawet po kilku latach współżycia jeszcze istnieje i dopiero przy porodzie idzie w strzępy, ale w żadnym razie nie jest to regułą!
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 08 gru 2003, 16:08

jesli wloze sobie palce do pochwy to jesli mam blone to moge ja poczuc?
Gość

Postautor: Gość » 08 gru 2003, 21:16

SuEllen , to opinia fachowców nie moja !
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 08 gru 2003, 22:23

Anonymous pisze:SuEllen , to opinia fachowców nie moja !


Podaj mi proszę źródło. Nie uwierzę dopóki nie przeczytam :)

Może poczujesz, a może nie, nie wiem. Ja swoją potrafiłam wyczuć ;)
Gość

Postautor: Gość » 09 gru 2003, 08:17

wiec przy wizycie u ginekologa zapytaj jak top z tym jest
veritable

Postautor: veritable » 09 gru 2003, 09:28

ludzie..ale ja nadal nie wiem gdzie jest ta blona!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 gru 2003, 09:36

Kurcze to dlaczego nie pujdziesz do biblioteki i nie wezmiesz sie ksiazki o anatomi i nie poczytasz tylko tu chcesz uzyskac odpowiedz ?? Tu same dziewczyny nie wiedza gdzie ja mają ! hi hi hi (bez urazy) pozatym nie mamsz pewnosci ze odpowiedzą Ci dobrze skoro Ty nie maz o tym zielonego pojęcia , Po drugie nie rozumiem po co Ci to gdzie ona jest ????? ano jest sobie gdzieś tam zaraz u wejscia do pochwy i jezeli bedziesz sie bawiła (cipką ) to na pewno ja uszkodzisz , Błona dziewicza blokuje wejscie czegokolwiek do pochwy , ale jak Ty piszesz ze wkładałas tam coś sobie , no to przeszło przez nią cokolwiek to było !pozdrawiam i nic sie nie martw !.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Gość

Postautor: Gość » 09 gru 2003, 19:20

O!wypraszam to sobie...dla mnie to gdzie jest blona ma znaczenie zasadnicze krzysiu...na jakiejs stronie medycznej przeczytalam ze jej nie mozna wyczuc palcem i bardzo mnie to zastanowilo bo w takim razie jak ginekolog bez wziernika ja czuje?
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 09 gru 2003, 19:40

to bylam ja
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 gru 2003, 21:24

Sama wiec widzisz ze teoria jedno a zeczywistosc drugie to Ty taż nie wiesz gdzie masz ?miałas tąś błone?????hi hi hi :wink:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 09 gru 2003, 21:26

no, kurcze wyobraz sobie ze nie wiem :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 gru 2003, 21:29

No to napiszcie wkoncu tej dziewczynie gdzie ja ma szukać ???
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 09 gru 2003, 22:27

Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 11 gru 2003, 14:57

dobra stronke podalas Ewo, mam nadzieje ze veritable nie bedzie miala juz watpliwosci, a swoja droga co robilas na biologii jak sie o tym uczylo, co? :lol:
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 11 gru 2003, 15:10

nienawidze biologii...a bylo bez szczegoluw poza tym w 7klasie mnie to nier pasjonowalo...jeszcze...
Awatar użytkownika
macia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 13 kwie 2004, 21:54
Skąd: woj. Lubuskie
Płeć:

Postautor: macia » 17 kwie 2004, 10:09

jesli wloze sobie palce do pochwy to jesli mam blone to moge ja poczuc?


Niestety nie jesteś w stanie poczuć błony, a nawet jej przebić. Aby ją przebić potrzebne jest "coś" dłuższego i grubszego. Gdybys mogła wyczuć palcem błone dziewiczą, to zapewne przy pierwszym użyciu tampona, byś ją przebiła.

kiedys wlozylam sobie do pochwy przedmiot o srednicy 3,5 cm. wszedl z trudem, ale jakos wszedl. byly tez inne wieksze przemioty, ale nie od tego... raz mi nawet krew leciala przez dwa dni. czy to moglo byc to ze mi wtedy blona pekla? bo moze po prostu bylam nieostrozna i zarysowalam sobie jakas scianke wewnatrz? no..chyba nie musze dodawac, bo mam nadzieje ze w jakims stopniu wynika z tego postu ze jeszcze nie wspolzylam z chloapkiem, ale martwie sie czy mimo to jestem dziewica.


ja sądze, ze jesteś jeaszcze dziewicą, gdyż nie znam osoby, która by po utracie dziewictwa krwawiłą przez 2 dni. U mnie krwawienie było w momencie przebicia błony, może przez 2 min leciałą, lecz nie było jej aż tak dużo aby krwawić przez 2 dni. Pewnie uszkodziłaś (zarysowałaś) sobie ścianke pochwy lub coś tego typu.
"Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni i miota się po scenie, aby za chwilę umilknąć na zawsze.
Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą."
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 18 kwie 2004, 09:00

jesli wloze sobie palce do pochwy to jesli mam blone to moge ja poczuc?

Jeśli masz błonę, to palców nie włożysz, bo ona jest u wejścia. chociaż są rózne rodzaje błon dziewiczych.
Ja myślę, że jak wkładałaś sobie do pochwy przedmioty o śr. 3,5 cm i grubsze, to dziewicą już nie jesteś,a to krwawienie najprawdopodobniej bierze się stąd, że sobie coś uszkodziłas tymi przedmiotami w środku (np. obtarcie naskórka pochwy). Radzę udać się z tym do gina. Po przerwaniu błony krwawienie jest krótkotrwałe i nie obfite, a niekiedy nie występuje wcale.
ps. Dziewicą jesteś pod tym wzgędem, że jeszcze nie współżyłaś
Awatar użytkownika
macia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 13 kwie 2004, 21:54
Skąd: woj. Lubuskie
Płeć:

Postautor: macia » 18 kwie 2004, 20:45

Jeśli masz błonę, to palców nie włożysz, bo ona jest u wejścia. chociaż są rózne rodzaje błon dziewiczych.


hmmm... o ile ja dobrze pamiętam, to jest o wiele dalej błona dziewicza. Można będąc dziewicą robić sobie palcowe nie porzebijając błony dziewiczej....
"Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni i miota się po scenie, aby za chwilę umilknąć na zawsze.

Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą."
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 18 kwie 2004, 20:58

Można będąc dziewicą robić sobie palcowe nie porzebijając błony dziewiczej....

Pewnie, że można, bo łechtaczka jest na zewnątrz, a nie wewnątrz pochwy, ale może niepotrzebnie się wypowiadam, bo wy lepiej to wiecie. Tylko, że ja mówiłem,że nie można nic (żadnego przedmiotu, a tym bardziej o takich średnicach) włożyć do pochwy bez chociażby naderwania błony.Przy wkładaniu delikatnego tamponu błona się rozciąga, bo ma taką właściwość.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 kwie 2004, 22:33

Przy wkładaniu delikatnego tamponu błona się rozciąga, bo ma taką właściwość.
To jak to jest, ze przy tamponie sie rozciaga, a przy palcu przebija? Sorki, ale z tym palcem to gafe palnales.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 21 kwie 2004, 17:54

Gdybyś Maverick uwaznie czytał co napisałem, to byś zauważył,że napisałem,że nie można nie przebić (naderwać) błony wkładając do pochwy przedmioty o śr. 3cm i większe, a nie palec. O tym, że można przebić palcem nie napisałem nawet między wierszami.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 kwie 2004, 22:18

Jeśli masz błonę, to palców nie włożysz, bo ona jest u wejścia.
A mi o to chodzilo.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 176 gości