Okulary.

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Okulary.

Postautor: mariusz » 05 kwie 2004, 08:42

Co sądzicie o osobacvh w okularach? Czy waszym zdaniem osoby w okularach są mniej atrakcyjne??
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 kwie 2004, 09:45

Bzdura uwielbiam eleganckie kobiety w okularach ! ale i panie (nie dziewczynki ) w warkoczykach !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 05 kwie 2004, 13:33

okulary dodaja uroku gdy gdy sa dobrze dobrane. sama zrobilam sobie ostatnio i jestem zadowolona :)
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 05 kwie 2004, 15:30

Równiez nie mam nic przeciwko okularom. Wręcz przeciwnie. Często podobają mi sie dziewczyny w okularach. Ale okulary muszą być dobrze dobrane.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 05 kwie 2004, 16:03

Aby nie byly takie wielkie bryle brzydkie :D no i musi je miec kto nosic :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 05 kwie 2004, 16:13

jezeli wybierzemy odpowiedni kształt oprawek to okulary są miłym dodatkiem do miłej całosci :)
Awatar użytkownika
Bobi
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 29 lut 2004, 19:37
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Bobi » 05 kwie 2004, 16:36

Mi sie bardzo podobają kobiety w okularach, niewiem dlaczego tak jest, ale ja juz tak mam :)
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 05 kwie 2004, 17:16

Podpisuje sie pod postami przedmówców, ja równeiz lubie kobiety w okularach i chyba dla tego moja Pani równiez nosi okularki.... i tu był mały problem bo ja też nosze i czasem był mały brzdęk :573: ale nauczyliśmy się tak że teraz nam nie przeszkadzają (nie mówie o łużku bo tam je zdejmujemy :D )
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 05 kwie 2004, 18:24

Hihihihi okualry? Od razu mam przed oczami widok pani sekretarki w kocich okularach, ubrana w elegacki żakiet, mówiąca - kawa czy herbata dla pana? :diabel2:
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 05 kwie 2004, 20:39

A ja nienawidzilam moich okularów i dlatego malo kto mnie w nich widział. Chociaz kazdy kto mnie ogladal mowil ze mi pasuja i sa dobrze dobrane. Ja ich nieznosiłam.
Nie podobalam sie sobie w nich i bylo to dla mnie utrudnienie w zyciu: zimna paruja jak wchodzisz do pomieszczenia, na nosie odciskaly mi sie slady itd. pewnie uwazacie to za prozaiczne ale ja ich nieznosilam.
Dlatego wybralam soczewki i jestem zadowolona
Awatar użytkownika
Meliana
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2004, 00:09
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Meliana » 05 kwie 2004, 21:02

A ja nienawidzilam moich okularów i dlatego malo kto mnie w nich widział. Chociaz kazdy kto mnie ogladal mowil ze mi pasuja i sa dobrze dobrane. Ja ich nieznosiłam.
Nie podobalam sie sobie w nich i bylo to dla mnie utrudnienie w zyciu: zimna paruja jak wchodzisz do pomieszczenia, na nosie odciskaly mi sie slady itd. pewnie uwazacie to za prozaiczne ale ja ich nieznosilam.
Dlatego wybralam soczewki i jestem zadowolona


Wiem Sarah co to za ból, sama nosze(raczej nosilam)okulary, te odciski sa po prostu fatalne, albo jak wchodzisz z mrozu do ciepłego pomieszczenia i nic nie widzisz no...za wyjatkiem "białej mgiełki". Sama myślałam o soczewkach, ale to dla mnie za droga inwestycja..:( i po prostu zaczełam stopniowo zmniejszac moje noszenie okularów(naszczescie mam lekka wade wzroku ok 1,3:) choc jeszcze w przedszkolu to nosilam 3,5 :( to bylo straszne), az do teraz kiedy nosze je tyko i wylacznie do czytania i pisania:) I wcale przez takie" nie noszenie" nie psuje sie wzroku tylko zacheca sie go do wiekszego wysilku.:)
What can you see
on the horizon?
Why do the white gulls call?
Across the sea
a pale moon rises
The ships have come to carry you home.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 05 kwie 2004, 21:05

no tak tylko ze Twoja wada jak widzisz sie cofa i z tego co piszesz to jestes dalekowidzem. Ja jestem którkowidzem a ta wada z reguly sie tylko poglebia i w moim wypadku nienoszenie okularow nie przynioslo dobrych skutkow...
Awatar użytkownika
Meliana
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2004, 00:09
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Meliana » 05 kwie 2004, 21:30

Racja jestem dalekowidzem, i nie noszenie okularow dla krotkowidza musiałoby byc czyms strasznym, po 1-wsze na poczatku, nic nie widzisz...(bo taka jest racja) a po 2-gie wygladasz dosc dziwnie przytykajac nos do ceny;)
Ja kiedys mialam taka akcje, jak mialam zakrapiane oczy i przez 2 tygodnie nic kompletnie nie widzialam wyraznie, a mama ze lazmi w oczach;) prosila mnie bym poszla zrobic zakupy...wiec poszlam. Jak moglam odmowic?(to bylo jakies 5 lat temu) Jesli dobrze pamietam kazala mi kupic kg jablek i bananow:)mnia mnia, wiec ja dzielnie poszlam do dzialu warzewniczego i co najgorsze nie moglam za zadnego chu...przeczytac jaka jest cena tych owoców! Wnerwiona poszlam do jakiejś babici, z prosba o przeczytanie mi cen, a ta na to:" Boże drogi taka mloda a juz ma tak zniszczony wzrok" Myslalam ze sie tam porycze na miejscu! Wziełam sie i poszlam do domu z niczym...:( Mowie Wam prawdziwy koszmar!! :567:
What can you see

on the horizon?

Why do the white gulls call?

Across the sea

a pale moon rises

The ships have come to carry you home.
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 05 kwie 2004, 23:10

Też noszę okulary i tez znam ten ból krótkowidzów.
Jeśli chodzi o okulary to bardzo mi sie podobają u mężczyzn, czy chłopaków! Wyglądają tak poważnie, przystojnie i... inteligentnie, jak każdy okularnik :D
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 05 kwie 2004, 23:11

Też noszę okulary

Więc pewnie masz niesamowity urok osobisty:) :564:
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 05 kwie 2004, 23:29

jaaaa??? Nie wiem. Nie będę sie przecież chwalić :P
Ale jeszcze tego nikt mi nie mówił :) Ale dzieki za komplement :564:
Okularnicy górą!!!
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 06 kwie 2004, 06:48

Ale jeszcze tego nikt mi nie mówił

Może tobie tego nikt nie powiedział;) Ale na forum ludzie tak twierdzą;) :564:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 kwie 2004, 09:17

Ja mam na kazde oko po -0.75 czyli jestem krotkowidzem. Okularki nosze caly czas i powiem, ze gorzej wyglada dalekowidz co nie widzi czegos z bliska i gazete czyta na prostej rece niz krotkowidz ktory gazete trzyma... normalnie :d Bo tak naprawde to do kilku metrow widze normalnie, a potem tez tylko literek przeczytac nie moge :d Poza tym kiedys mialem zakroplone oczka i przez kilka godzin nie widzialem z bliska - jak dalekowidz. STRASZNE UCZUCIE! Juz wole byc krotkowidzem :d

A jak sie ma szkielka plastikowe a nie szklane to wcale odciski sie nie robia! No i zalezy jakie oprawki, jak takie ze szkielka sa male to tez to nic nie wazy :)
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 06 kwie 2004, 12:32

mariusz pisze:
Ale jeszcze tego nikt mi nie mówił

Może tobie tego nikt nie powiedział;) Ale na forum ludzie tak twierdzą;) :564:

Kto, kto? :D Nazwiska! :P:D ;)

Wracając do okularów... ja też nie mam z nimi problemów, właśnie tylko jeden, kiedy "zaparowywują" :) albo drugi, gdzieś na plaży, w jeziorze! Kidyś pojechałam z kumpelą nad morze, poszłam sie wykompać, tylko zamoczyć. Okulary oczywiście zostawiłam na kocu...potem nie mogłam znaleźć mojej koleżanki. Prawie wpadłam w panikę!:D Mnóstwo ludzi na plaży, a ja nie wiem gdzie jestem, ani telefonu przy sobie, ani nic... Coś strasznego! :552: Ale oczywiście się po chwili znalazłam :)
Awatar użytkownika
Bańka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sty 2004, 14:57
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Bańka » 06 kwie 2004, 12:39

Ja też nosze... ale strasznie się z tym ukrywam, niecierpie ich. Zaczęłam doceniać świat w rozmazanych konturach... ;). SZkielka - zbawienie, ale kasa, kasa, kasa - nie ma :029:
Chcesz przeczyć mój artykuł o poduszkach ortopedycznych? Zapraszam tutaj: http://www.sissel.com.pl/webpage/korzysci-ze-stosowania-poduszki-ortopedycznej.html.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 kwie 2004, 14:40

Nie no az tak ze mna zle nie jest by nie poznawac ludzi bez okularow :) Jak ktos jest kilkadziesiat metrow ode mnie to nie poznam, ale blizej to bez problemu :d
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 06 kwie 2004, 18:35

SZkielka - zbawienie, ale kasa, kasa, kasa - nie ma

w sumie szkła nie sa juz tak wielką inwestycja jak kiedys. Ja rowniez na nadmiar kasy nie narzekam. Ale zawsze odloze sobie te 30zł miesiecznie zeby kupic szkła
Awatar użytkownika
Trinity
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 31 sty 2004, 13:28
Skąd: Piekary
Płeć:

Postautor: Trinity » 23 maja 2004, 14:34

Jezu, ale masz pytania - zastanawiasz sie na jakie sposoby można poderwać laskę?? Człowieku każdy jest sobą - to jest najważniejsze , nie waże czy ma okulary czy ma zeza :D A jak myślisz - popatrz na awatary :P
Najbardziej nie lubię kiedy chmury są z mebli
Awatar użytkownika
sobotka6
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 22 maja 2004, 16:23
Skąd: z Wrocławia
Płeć:

Postautor: sobotka6 » 25 maja 2004, 13:06

Ponieważ sam noszę okularny to w pełni podobają mi się dziewczyny
zarówno bez okularów jak i w nich. Pewien dyskomfort mam jedynie
gdy dziewczyna ma naprawdę dużo wadę i grube szkła...
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 21 cze 2004, 23:53

okulary sa spoko jesli sa dobrze dobrane !! ja robilam sobie ostatno i jestem zadowolona hehehe fajna sprawa twarz ma zupelnie innny wyraz wtedy :565: :565:
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 maja 2005, 00:15

Może mnie zlinczujecie, ale co tam.

Tak uważam facetów w okularach za mniej atrakcyjnych.
W życiu widziałam może z 2-3 których bym uznała za naprawdę atrakcyjnych i mieli okulary.

Mam takie skrzywienie. I tylko jeśli o facetów chodzi.
Co za tym idzie niegdy nie umówiłam się z okularnikiem.

Po prostu dla mnie traca urok automatycznie.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 11 maja 2005, 00:17

Mam kolezanke, ktora akurat szaleje za kolesiami w okularach. Twierdzi ze dodaje im to uroku. <bicz2>
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 11 maja 2005, 00:19

mam takie same zdanie jak moon, jakos facet traci dla mnie na uroku jezeli ma okularki, zadko, ale to bardzo zadko mozna spotkac faceta ktoremu pasuje okularki :) moze stosunek 1:5000 :):)
jest takie powiedzenie "ladnemu we wszytskim ladnie...." :D:D :):)
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 11 maja 2005, 09:27

Okulary dodają ludziom tajemniczości,a zwłaszcza facetom z ciemnymi szkiełkami ;)
Ja osobiście nie mogę dobrać dla siebie okularów gdyz żadne mi nie pasują,więc co roku kupuję nowe bo tamte wyszły z mody i mi się znudziły.Lubię się wyrózniac wiec wybiream okulary wyglądające oryginalnie :) 8)
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"
"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"
"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
maga
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 06 maja 2005, 16:15
Skąd: znikąd
Płeć:

Postautor: maga » 20 maja 2005, 12:28

A ja miałam zawsze (i mam nadal) jakąś słabość do facetów w okularach. Szczególnie do krótkowidzów, bo jak zdejmą szkiełka, mają fajny wyraz oczu :). Sama nosze okulary, ale nigdy nie było to dla mnie problemem w sensie psyche, czasem tylko bywają uciążliwe z tych znanym wszystkim okularnikom sytuacjach zimą czy podczas upałów.
"W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym." (Oscar Wilde)

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 384 gości