do środeczka... czy tak lepiej ??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

do środeczka... czy tak lepiej ??

Postautor: karmen » 27 cze 2005, 21:01

Hejka... ostatnio tak gadałam z kilkoma kumpelkami no i co sie okazało... jedna kumpelka bierze tabletki antykoncepcyjne a jej chłopak podczas stosunku spuszcza sie do środeczka... a inna zas rowniez bierze tabletki ale jednoczesnie uzywa gumek... Co wy na to ?? Ktora opcja jest bardziej korzystniejsza dla was... tzn. kto co z was z tego lubi ?? Hmmm... wiem ze tabletki są najlepsza metoda zapobiegania ciązy ale żeby tak od razu do środeczka... hmmm... dziewczyny a jak jest z wami ?? :? :? :? :?
Gorąco pozdrwia.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 27 cze 2005, 21:07

Nie rozumiem, po co tabletki, jak używają gumek. Jeśli są już dłużej razem, znają się i sobie ufają, to nie rozumiem problemu. A co jest złego w tym, że facet kończy w środku i spuszcza się do środka? To ma wychodzić przed?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 27 cze 2005, 21:12

Oczywiscie ze tabletki i do srodka. Od pierwszego razu do srodka. Po to zostaly wymyslone zeby czerpac z seksu przyjemnosc i dac sobie w koncu spokoj z gumkami. Nie wiem po co niektore dziewczyny sie truja biorac hormony i a i tak uzywaja gumek. W sumie z gumkami jakos sobie u mnie nie wyobrazam, bo zawsze kochamy sie po kilka razy i za kadzym razem trzeba sie byloby umyc a niestety takich warunkow czesto nie ma (rodzice obok w pokoju). Pewnie bym byla od tych gumek juz niezle obtarta. Dla faceta to tez nieporownywalnie wieksza przyjemnosc jak moze do sie kochac bez gumki. Gumki + tabletki = ludzie ktorzy przed przyjemnoscia z seksu stawiaja paniczna bojazn o dziecko.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 27 cze 2005, 21:53

tabletki i do srodka, i na zewnatrza, ale bynajmniej nie dlatego, ze sie czegos boimy.
tabletki brane prawidlowo sa wystarczajacym zabezpieczeniem, bo co sie jeszcze abbrac z gumka majac stalego partnera?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 cze 2005, 22:20

karmen pisze:Co wy na to ??

Pierwsi ok. Drudzy chyba się ogromnie wpadki boją. Ale jesli im to pasuje to ok.
karmen pisze:Hmmm... wiem ze tabletki są najlepsza metoda zapobiegania ciązy ale żeby tak od razu do środeczka...

Tak od razu!
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 28 cze 2005, 09:38

karmen pisze:a inna zas rowniez bierze tabletki ale jednoczesnie uzywa gumek... Co wy na to ?? Ktora opcja jest bardziej korzystniejsza dla was...

Wg. mnie sztuczne hormony+gumka to paranoja. Chociaż, jako facet muszę powiedzieć, że sex bez gumki z możliwością skończenia w środku jest o niebo lepszy niż w gumce. Ale są i inne metody bezpiecznego uprawiania takiego sexu (przynajmniej w naszym przypadku-tylko to wymaga ze strony kobiety trochę wysiłku, polegającego na bacznej obserwacji swego organizmu podczas całego cyklu)

ps. być może naraziłem się tu przeciwnikom metod naturalnych, ale wypowiadam się npdst. naszych wieloletnich doświadczeń jak i par w naszym wieku, które jak do tej pory nie zawiodły.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Chasey
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 cze 2005, 16:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Chasey » 28 cze 2005, 17:38

Yasmine pisze:Oczywiscie ze tabletki i do srodka. Od pierwszego razu do srodka. Po to zostaly wymyslone zeby czerpac z seksu przyjemnosc i dac sobie w koncu spokoj z gumkami. Nie wiem po co niektore dziewczyny sie truja biorac hormony i a i tak uzywaja gumek. W sumie z gumkami jakos sobie u mnie nie wyobrazam, bo zawsze kochamy sie po kilka razy i za kadzym razem trzeba sie byloby umyc a niestety takich warunkow czesto nie ma (rodzice obok w pokoju). Pewnie bym byla od tych gumek juz niezle obtarta. Dla faceta to tez nieporownywalnie wieksza przyjemnosc jak moze do sie kochac bez gumki. Gumki + tabletki = ludzie ktorzy przed przyjemnoscia z seksu stawiaja paniczna bojazn o dziecko.

Dziwne rzeczy piszesz, że gumki by Cię obtarły, że wymagaja mycia się kilka razy jeśli się kochasz kilka razy? chyba odwrotnie! wlaśnie wtedy Twój partner nie musi myć członka po kilka razy by Ci nie zostawić plemnika, ponieważ tylko zmienia prezerwatywę.
Po za tym czy jak Ci się spóści do środeczka to się nie myjesz? tak se śpisz i skapuje z Ciebie do rana, po czym wieczorem znów włazisz w te pościel i tak wkółko, aż się przykleisz? Nie wiem o czym Ty piszesz.

[ Dodano: 2005-06-28, 17:57 ]
Jeśli ktoś ma ochotę na sex w którym będzie pijany lub na tzw haju i jeszcze do tego będzie miał dni płodne to polecam i tabletki i prezerwatywy. :D
ps. to jakieś rozwiązanie jeśli jest brak kontroli.

[ Dodano: 2005-06-28, 17:59 ]
i nie jestem zwolenniczką kończenia w środku, już nawet nie myśląc o niechcianej ciąży. Wybaczcie Panowie, ale nie udało mi się zasymilować z Waszymi życiodajnymi sokami.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 28 cze 2005, 18:38

Chasey pisze:Dziwne rzeczy piszesz, że gumki by Cię obtarły,

Ja też się z tym zgodzę. Przy gumkach np przy drugim razie jest duzo slabszy poslizg. Nie zawsze nalezy to do najprzyjemniejszych doznań.
Chasey pisze:wymagaja mycia się kilka razy jeśli się kochasz kilka razy? chyba odwrotnie! wlaśnie wtedy Twój partner nie musi myć członka po kilka razy by Ci nie zostawić plemnika, ponieważ tylko zmienia prezerwatywę.

chodziło o to, że jak sie zdejmie prezerwatywę to powinno się wytrzeć/wymyć co kto preferuje przed założeniem drugiej, po to żeby podczas zakładania nie ufajdac z zewnatrz tej prezerwatywy.
Chasey pisze:Po za tym czy jak Ci się spóści do środeczka to się nie myjesz? tak se śpisz i skapuje z Ciebie do rana
Jest to czasem dyskomfort ale da się przeżyć. Często tak zasypiałam i nie kleiłam się do pościeli. Jest jeszcze coś takiego jak np chusteczka higieniczna.
Awatar użytkownika
fifi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 07 cze 2005, 21:24
Skąd: trojmiasto
Płeć:

Postautor: fifi » 28 cze 2005, 21:27

przy prawidlowo branych tabletkach nie powinno się nic stać. Ale wiadomo... jest zawsze jakaś szansa na wpadkę.

poza tym uwielbiam soczki mojego kochania:))) i we mnie i na mnie:))) asymilacja w 100% <plemnik_k>
Obrazek
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 28 cze 2005, 21:56

Yasmine pisze:przed przyjemnoscia z seksu stawiaja paniczna bojazn o dziecko

No sorry, ale jak by nie patrzec-dziecko w tym wieku, na tym etapie zycia, niczego by Ci (chyba, bo mi np. na pewno) raczej nie ulatwilo, wiec nie rozumiem stawiania kroliczej chuci ponad odpowiedzialnoscia... Ja np. nie widze problemu w zrezygnowaniu z choc odrobiny przyjemnosci poprzez zalozenie gumki-i wcale nie uwazam mojego seksu za malo lub wcale nieprzyjemny...
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
ciekawostka:]

Postautor: ciekawostka:] » 28 cze 2005, 22:42

Do środeczka!! <plemnik_k>
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 28 cze 2005, 23:23

no to widze że zdania są podzielone... zgadzam sie ze wpadka zawsze może sie trafić dlatego PRZEZORNY ZAWSZE UBEZPIECZONY hehe
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 29 cze 2005, 05:46

karmen pisze: dlatego PRZEZORNY ZAWSZE UBEZPIECZONY hehe

...tu ubezpieczenie raczej nie pomoże, należy sie ZABEZPIECZAĆ!
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 29 cze 2005, 10:04

tak tak, racja nalezy sie zabezpieczać... a pisząc powiedzienie miałam dokładnie to na myśli tylko źle to troche ujełam ehhh
Awatar użytkownika
starzec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 13 cze 2005, 12:57
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: starzec » 29 cze 2005, 15:15

Chasey pisze:Jeśli ktoś ma ochotę na seks w którym będzie pijany lub na tzw haju i jeszcze do tego będzie miał dni płodne to polecam i tabletki i prezerwatywy.
ps. to jakieś rozwiązanie jeśli jest brak kontroli.


to chyba miłośniczki "sportów ekstremalnych" (byle gdzie, byle jak i z byle kim) <pijak> <belt3>

Chasey pisze: nie jestem zwolenniczką kończenia w środku, już nawet nie myśląc o niechcianej ciąży. Wybaczcie Panowie, ale nie udało mi się zasymilować z Waszymi życiodajnymi sokami


Panowie wybaczają! <rofl2>
Awatar użytkownika
marzata1986
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 13 cze 2005, 22:44
Skąd: Jastrzębie
Płeć:

Postautor: marzata1986 » 30 cze 2005, 07:44

Ja biore tabletki od 4 miesięcy i na początku bałam sie no wiecie bez gumki ale po 2 opakowaniach juz spokojnie mozna "zaryzykować".Poczatkowo miałam cykora ale powolutku sie przekonałam :D Teraz śmiało moge powiedzieć ze mój lęk był bezpodstawny bo moja koleżanka od 1 dnia brania tabletek " korzystała" hehe
A wierz mi oplaca się bez gumki :D <banan> :D <banan> :D <banan> :D <banan>
ola
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 08 maja 2005, 23:15
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: ola » 30 cze 2005, 10:58

ja uwielbiam bez gumki i dlatego zdecydowałam sie na branie tabletek i np nie wyobrazam sobie zeby brac tabletki i kochać sie z gumką <belt1> tym bardziej ze wcześniej kozystalismy z metod naturalnych tylko podczas dni płodnych była gumka :) :)
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 30 cze 2005, 11:19

kiedyś kochałem sie uzywając prezerwatywy mimo ze moja dziewczyna brała pigułki. Teraz tego nie robie i powiem jedno - jest o niebo lepiej!!! Juz w zyciu nie zaloże gumki. , bo odczucia przy współżyciu "bez" sa nieporównywalnie lepsze niż "z"
A i moja dziewczyna niewyobraża sibie gumy. :)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 30 cze 2005, 12:43

marzata1986 pisze:bo moja koleżanka od 1 dnia brania tabletek " korzystała" hehe

no oczywiscie, czemu wy od drugiego opakowania dopiero? O_O
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 30 cze 2005, 12:55

fakt, dziwne, bo tabletki chronią od razu jak je sie przyjmuje zgodnie z zasadami
basienka
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2005, 11:44
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: basienka » 30 cze 2005, 13:45

Dziwczyny! mam takie pytanie, od niedawna zazywam tabletki anty i wczoraj kochalam sie z chlopakiem i on tak wszystko wlasnie do środeczke,ale to wszysto wyplynelo, co wy robicie w takich momentach jak wszysko wyplynie, odpuscie prosze bo to takie dosc dziwnie
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 30 cze 2005, 13:51

wiesz, to nie jest dziwne, ale naturalne! Zasady fizyki działają tez na spermę :-) dlatego wylatuje. Pozatym przy staraniu ie o dziecko (kiedys) w twoim organizmie tyle ile trzeba to zostanie, a reszta wyleci tak jak to opisujesz.
A my z moją dziewczyną uzywamy ręczniczków papirowych, którymi ona wyciera to co wylatuje. Szybko, prosto i skutecznie :-)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 30 cze 2005, 14:06

A jeszcze lepiej jak blisko jest łazienka i można z niej skorzystać,ostatecznie ten papierowy ręcznik zostaje (np. w plenerku-bo grozi przemoczeniem majtek).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 30 cze 2005, 14:41

Jarek pisze:A jeszcze lepiej jak blisko jest łazienka i można z niej skorzystać,ostatecznie ten papierowy ręcznik zostaje (np. w plenerku-bo grozi przemoczeniem majtek).


Z ta łazienką wszystko by było ok. gdzyby nie to że fajnie jest po wszystkim sie poprzytulac itp a nie leciec i sie od razu myć. Pozatym jak jest ochota na dalsza zabawę to taki ręczniczek jest chyba optymalnym rozwiązaniem bo od razu mozna zacząc bawić się dalej. A pójście do łazienki i powrót do łóżka jakby nie było - ostudza zapał. (przetestowane i sprawdzone )
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 30 cze 2005, 14:49

zaqqaz pisze:Z ta łazienką wszystko by było ok. gdzyby nie to że fajnie jest po wszystkim sie poprzytulac itp a nie leciec i sie od razu myć

...tak, zgadza się. Ale miałem na myśli łazienkę już po zakończeniu, a nie po każdym razie
(bo to chyba wam nie przeszkadza jak macie tam trochę baerdziej mokro?)
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 30 cze 2005, 14:55

skadże! takie cos nam nie przeszkadza. A żeby było śmieszniej to sperma w takim przypadku działa jak niezły środek nawilżający umożliwiający dalsze harce ! :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 30 cze 2005, 15:00

zaqqaz pisze:A żeby było śmieszniej to sperma w takim przypadku działa jak niezły środek nawilżający umożliwiający dalsze harce !

Też tak myślałem i uważam.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 30 cze 2005, 15:07

n oto jest nas przynajmniej dwóch.
A co na to dziewczyny?? moze mają coś do powiedzenia w temacie?
Awatar użytkownika
marzata1986
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 13 cze 2005, 22:44
Skąd: Jastrzębie
Płeć:

Postautor: marzata1986 » 01 lip 2005, 18:57

ja uzywam tampona :) i nic mi nie leci :D:D:D:D
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 01 lip 2005, 19:49

tampona na sperme?! O_O
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości