coś poważnego czy raczej nie?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

dreamka
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 08 sty 2007, 20:30
Skąd: zagranica
Płeć:

coś poważnego czy raczej nie?

Postautor: dreamka » 15 sty 2007, 20:11

witam :)

mam problem... jakieś pół roku temu swędziało mnie w okolicach mniejszych warg sromowych. po kilku dniach ustało i do tej pory nie wróciło. nie byłam z tym u lekarza, gdyż dolegliwość ustała więc się nie przejęłam.

ale od niepamiętnych czasów (jakieś kilka lat) mam wydzielinę, która jest przeźroczysta a po całym dniu staje się żółta i czasami niezbyt przyjemnie pachnie... niepokoi mnie to szczerze mówiąc. podmywam się codziennie. czy jest to coś poważnego, z czym muszę się wybrać do lekarza czy raczej te żółtawe zabarwienie może być spowodowane moczem (czasami w szkole nie mam okazji by się podetrzeć przy siusianiu)? zdarza się kilka razy w ciągu tygodnia, że nie pojawia się ta żółta "plamka" na majtkach. możecie mi pomóc?
Aj Low Ju Bejbe... :*

Uhhhhhh bejbe, bejbe... :*
bbb
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 22 lip 2006, 01:38
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: bbb » 17 sty 2007, 00:34

Jeśli to swędzenie trwało kilka dni, to możliwe że było to tylko jakieś niewielkie podrażnienie... jednak nie jestem lekarzem, żeby pisać tu, że na pewno...

co do wydzieliny, to skoro od niepamiętnych czasów masz taką, to raczej jest wszystko ok.. :)
przeźroczysta i lekko mętna jasna są naturalnymi podczas cyklu.. zmienia się konsystencja podczas trwania cyklu.. zapach też się zmienia :)


no i... co do ubikacji, to używaj chusteczek ;)

Pozdr
dreamka
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 08 sty 2007, 20:30
Skąd: zagranica
Płeć:

Postautor: dreamka » 17 sty 2007, 17:29

dzięki :) troszkę się uspokoiłam...
Aj Low Ju Bejbe... :*



Uhhhhhh bejbe, bejbe... :*

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 181 gości