Krostki

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Anonimowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 14 sty 2007, 20:45
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Krostki

Postautor: Anonimowa » 14 sty 2007, 21:46

Chciałabym zapytać jak można pozbyć się brzydkich krostek z pośladków ;-) Wstydzę się rozbierać przed chłopakiem i to mój malutki problem ;-) Nigdy nie miałam "idealnie" gładkich pośladków i chciałabym zapytać czy jest na to jakiś sposób.

Dzięki ;-)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 14 sty 2007, 21:50

Ja się na tym nie znam, ale chyba jakiś peeling powinien załatwić sprawę? Nawet pumeksem? :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 14 sty 2007, 22:02

Sir Charles pisze:peeling

Oj nie, pogorszyć sprawę może, zwłaszcza mocnym peelingiem. Ja bym raczej sprobowała potraktować specyfikami przeznaczonymi dla cery trądzikowej na przykład, łagodzącymi podrażnienia, może maści dla dzieci - sudokrem czy coś? Trudno powiedzieć, bo nie wiadomo, czym te krostki spowodowane mogą być. Czy masz poza tym jakieś problemy z cerą?
Anonimowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 14 sty 2007, 20:45
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: Anonimowa » 14 sty 2007, 22:14

pani_minister pisze:Czy masz poza tym jakieś problemy z cerą?

Nie, praktycznie żadnych.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 14 sty 2007, 22:42

Przez net nie zostaniesz wyleczona!!! Idz do dermatologa i on Ci udzieli rady, bo bedzie mogl stwierdzic, co to jest. Jesli sie wstydzisz, idz do kobiety. Zapewniam Cie, ze takie rzeczy tez juz widziala wielokrotnie...
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Re: Krostki

Postautor: Cold Princess » 17 sty 2007, 22:53

Anonimowa pisze:Chciałabym zapytać jak można pozbyć się brzydkich krostek z pośladków


czy tu chodzi o wilka? moze to przez to ze po prostu marzniesz, tez mialam taki problem.. u mnie to byla wina stringów ipodraznienia skory przez dzinsy... cieple bawelniane majtasy i powinno chodz w malym stopniu pomoc :D teraz nie mam krostek <banan>

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości