Jednorazówka VS golarka elektryczna?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 12 gru 2006, 10:13

Mach 3 i tylko mach 3, wszystkie elektryczne odpadaja bleeeeee nie lubie chociarz za mlodu uzywamem, ale strasznie podraznialy skure
Na przestrzeni lat całkiem inny typ....
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 12 gru 2006, 18:08

Maverick pisze:Jak to dziala? Bo mi to smierdzi naciaganiem na kase i niczym wiecej.

O gillette Ci chodzi? Naciaganie jak nic. Sprawe w sadzie mieli za przeklamania w reklamie (przegrali) ;] Moze i ciekawie sie goli, ale najpewniej nie rozni sie niczym (procz ceny) od innych.
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,
wciąż na nowo się odnajdywać.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 12 gru 2006, 23:29

Maverick pisze:Inna sprawa ze moj jednodniowy zarost to taki jak u innego 4 godzinny :) Mi sie najlepiej goli jak klaki maja juz tak milimetr dlugosci :) Bez podraznien.


milimetr to ja mam na wieczór, góra nast. ranka po goleniu, więc masakra..

tylko, że ja dokładnie inaczej zauważyłem - łatwiej mi golić krótkie, dlatego najpierw często podkaszam je golarką i golę dopiero.

chamstwo!!! jak bym nie golił to prawie zawsze i tak mam paszczę podrażnioną, i żadne balsamy żele itp nie pomagają :(
nie mogą jakiegoś czegoś wymyślić, że się posmaruję i włosy nie rosną??
albo dlaczego nie łysieje się też na gębie?? może chociaż bym się szybciej problemu pozbył... :)
Awatar użytkownika
zet2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 06 gru 2006, 08:05
Skąd: Bara Bara
Płeć:

Postautor: zet2 » 13 gru 2006, 00:34

vkajot pisze:albo dlaczego nie łysieje się też na gębie??

bo Ci wlosy z glowy zeszly na gebe, do nosa i uszu :D
latwiej scinac krotkie, pianka "jednorazowka" i jazda
jak mam taki 2,3 dniowy to masakra, jak golenie nozem

vkajot pisze:jak bym nie golił to prawie zawsze i tak mam paszczę podrażnioną, i żadne balsamy żele itp nie pomagają

kumpel tak ma, doszedl do tego, ze jak ma wypasione machy to gola go za gleboko, wlosy wrastaja w skore i syfy sie od tego robia, jak goli jakims syfem za 50gr wszystko ma ok, taki typ
a elektryczne to sciema, meczylem kilka, nie nadaja sie do niczego, chyba, ze masz zarost jak moj brat (28 lat nigdy sie nie golil) nawet byl program na TVN Turbo "gadget" zdaje sie. Testowali maszynka za 1300zl, jedyny plus, ze byla wodoszczelna, gosc nie mogl sie ogolic dokladnie.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 13 gru 2006, 19:14

sadi pisze:a pierd.ole ... koles pisze wyraznie ze mu zwykle maszynki na krotko starczaja, a wy pierd.olicie ze wam starczaja na dlugo...po censored ??
Po to ze moze je zle uzywa? Albo sobie nogi goli ?:D Nie chcesz to nie czytaj :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 13 gru 2006, 22:52

Hyhy pisze:Nie chcesz to nie czytaj

No co ty? ;DD Nie wiesz jaki jestem? <hahaha>

Sa rozne cery. Mnie elektryk nie podraznia, zwykle jednorazowe maszynki starczaja mi na dlugo, w sumie z goleniem niegdy nie mialem problemow...i kazdy bedzie mial inaczej.
Elektryka uzywam z czystej wygody i tylko dlatego - efekt jest taki sam w kazdym wypadku U MNIE!.

A autor sam i tak znajdzie rozwiazanie ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
kingpc
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 02 lis 2004, 15:47
Skąd: śląsk
Płeć:

Golarka dla mężczyzn

Postautor: kingpc » 15 sty 2007, 15:42

Zastanawiam sie nad kupnem tej oto maszynki http://www.tvmarket.pl/index.asp?tn=productview&c=983&pid=14160

Mam bardzo duzy zarost i musze się golić co dziennie. Myślicie że będzie ona dobrze "zbierała" zarost?
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 15 sty 2007, 16:49

Jakoś mi sie to wydaje podejrzane...Pewnie badziew.. Kup sobie jakąś porządną golarke.. z normalnymi okrągłymi ostrzami a nie takie wynalazki.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 sty 2007, 18:17

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 sty 2007, 21:20

Soul, bo ten temat mial lacznie z tym ktorego teraz pisze 5 postow. <hahaha> Ja dalam linka a pod skleil <aniolek>
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 15 sty 2007, 21:58

Touche <diabel> nie zauwazylem.

Ciekawe kiedy MT zacznie kasowac te posty;]
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,

wciąż na nowo się odnajdywać.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 17 sty 2007, 23:36

szkoda 100... pewnie badziew jak wszytko z tv

i w markecie za miesiąc będzie za 20zl

no i elektryczną to mozna zarost skrócić a nie ogolić :) chyba, że nie masz aż tak wygórowanych wymagań

ale w ten tv market się nie ładuj!!!
kingpc
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 02 lis 2004, 15:47
Skąd: śląsk
Płeć:

Postautor: kingpc » 23 cze 2007, 11:45

Zastanawiam się nad kupnem golarki. Cały czas używam maszynek. Aktualnie Gillette Contour Plus. Nurtuje mnie tylko jedno pytanie czy golarka poradzi sobie tak samo jak maszynka? Ostatnio szukałem golarek i znalazłem kilka
http://allegro.pl/item205784524_golarka_braun_3773_system_3_w_1_akumulator_.html
http://allegro.pl/item205787200_golarka_philips_hq_7120_akumulatorowa_.html
http://allegro.pl/item205802468_golarka_braun_4845_akumulatorowa_najtaniej_sklep.html
http://allegro.pl/item204641221_golarka_philips_hq_441_z_systemem_micro_najtaniej.html

Która według was była by najlepsza. Chodzi mi o golenie na policzkach, podbródku, szyją i pod nosem.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 28 cze 2007, 22:56

@kingpc
Mam tego Braun-a z 3ego linku... zbiera kurz :D
Jeżeli masz te 17 lat, to rzeczywiście powinna wystarczyć elektryczna lub jednorazówka. A nad marką bym się nie zastanawiał... wystarczy, żeby dało ją się umyć pod bieżącą wodą (lub jak w niektórych modelach z opcją autooczyszczania) bo wywalanie tych wszystkich kawałków włosów pędzelkiem to średnia przyjemność i duża strata czasu.
Zarost ma jednak tą przykrą cechę, że wraz z opadającymi kartkami z kalendarza staje się coraz twardszy... no i maszynka elektryczna (nawet jako prezent od ukochanej) przestaje mieć rację bytu :(
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 274 gości