kobiece wąsiki wokoło ust

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 16 lis 2006, 19:02

brysia pisze:Przeżywałam kiedyś wosk na nóżkach i dobrze wiem jaka to masakra....


Każdy ma inny próg bólu, mnie nie boli taka "zabawa".
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
brysia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 26 paź 2006, 12:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: brysia » 16 lis 2006, 19:20

A mnie nie boli maszynka.. Nawet mi się podoba taka miła różowiutka jakiej używam...

I śmieszy mni to, że ktoś uważa, że jest lepszy bo używa wosku.
Naprawdę szkoda życia na takie brednie.
Ja golę co trzeba przy okazji kąpieli w wannie i mam z głowy.
Są w życiu o wiele bardziej ciekawe i wartościowe zajęcia niż woskowanie...
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 16 lis 2006, 19:26

I śmieszy mni to, że ktoś uważa, że jest lepszy bo używa wosku.


a ktoś gdzieć coś takiego napisał? :|
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 16 lis 2006, 19:38

brysia pisze:Takim sposobem to można się bać coby cie nie potrącił jakiś autobus jak wychodzisz na ulicę... Jak można się bać swoich własnych włosów... juŻ naprawdę o ciekawszych lękach nie słyszałam

to nie jest jakiś straszny i paniczny lęk:P mam praktycznie niewidoczne włoski na rękach a bujnego wąsika wookół ust na szczęście nie jest mi dane posiadać <diabel>
więc sama chyba rozumiesz że nie potrzebuje w tych miejscach depilacji żyletką czy choćby nawet woskiem
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 17 lis 2006, 16:22

Miltonia pisze:Chyba juz teraz tylko relikty przeszlosci nie gola rak (dotyczy kobiet).
Albo te, które nie mają problemu w nadwyżką hormonów.... <diabel>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 17 lis 2006, 16:42

Jawka pisze: Albo te, które nie mają problemu w nadwyżką hormonów.... <diabel>
Otóż to.
Jak dla mnie golenie rąk to czysta abstrakcja. No chyba że naprawdę ma się takie fatalne kłaki no to ok - rozumiem :P
A co do wąsika to lepiej najpierw iść do lekarza zanim użyje się golarki, wosku czy czegokolwiek.
Obrazek
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 18 lis 2006, 10:08

Jesli to nie sa wasy tylko meszek to nie powinien Twojemu facetowi przeszkadzac :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
brysia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 26 paź 2006, 12:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: brysia » 19 lis 2006, 20:30

Joasia pisze:No chyba że naprawdę ma się takie fatalne kłaki no to ok - rozumiem


Dla mnie fatalne są jakiekolwiek kłaki - niekonieczniekobieta musi od razu przypominać małpe, żeby sobie te włoski usuwać.
Ja tam małpy nie przypominam i kłaków nie miałam przenigdy, a mimo to uważam włosy na rękach za nieestetyczne u kobiety, podobnie jak wąsikijakiekolwiek dłuości choćby półmilimetrowej i bardzo jaśniutkie dla mnie są już przejawem tego,że ktoś ma inne wyczucie estetyczne ode mnie.

Również jak Miltonia uważam, że kobiety którenie golą rąk i meszku pod noskiem to relikty, ale niech każdy robi jak mu sie podoba - goli lub nie goli - idywidualna sprawa. Trzeba jednak uważać, żeby dla innych to nie było estetyczne. Niestety zdarzają się patologiczne przypadkidziewczyn które nie golą dokładnie nóg... takie coś to jak na moje odczucia estetyczne czysta odrzydliwość. Warto takich odczuć nie wywoływać u innych.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 19 lis 2006, 21:27

brysia pisze:meszku pod noskiem
Ale po co golić meszek pod noskiem którego nie widać?!
Zgoli się kilka razy i będą czarne wąsy <belt>
Obrazek
brysia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 26 paź 2006, 12:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: brysia » 20 lis 2006, 09:48

Joasia pisze:Ale po co golić meszek pod noskiem którego nie widać?!


Jak to nie widać? Sama nazwa skazuje na istnienie nowego butu pod noskiem - a to, że meszek istnieje oznacza, że go widać.

A golić po to, żeby być jeszcze piknniejszym niż się jest... Jak dla mnie meszki wąsy pod nosem u szanującej się kobiety są niedozwolone.

Joasia pisze:Zgoli się kilka razy i będą czarne wąsy


Słyszałam też opowiści o tym, że jak się zgoli to potem ma się sztywną wargę i już się nawet całować nie można - Twoje wąsyto przykład kolejnego mitu.
Wystarczy znać troszkę na fizjologii człowieka wy wiedzieć, że żadne czarne wąsidła nam nie grożą...
Awatar użytkownika
Yenna
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 14 lis 2006, 18:53
Skąd: Żary
Płeć:

Postautor: Yenna » 20 lis 2006, 12:15

jak tak dalej pojdzie to bedziemy sie cale golic depilowac i nie wiem co jeszcze... Nie wyobrazam sobie golic rak, mimo ze mam wloski a nie meszek. Nie wyobrazam sobie zeby moje wlosy na rekach zaczely przypominac tarke, kiedy by sie ich dotykalo - a wydaje mi sie ze doszloby do tego, gdybym je systematycznie golila. Stalyby sie twarde i nieprzyjemne.
Nie lubię jak spływa w dół spod mokrych rzęs, Dotykając prawą kroplą ust - Zielony deszcz. Jak zalewa policzki i parzy jak lawa, Co z wulkanu gorącym wodospadem spada.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 lis 2006, 12:37

brysia pisze:Trzeba jednak uważać, żeby dla innych to nie było estetyczne.
brysia pisze:Warto takich odczuć nie wywoływać u innych.

nigdy w zyciu nie robiła bym nic ze swoim wygladem pod innych. Gdyby moje owlosienie mi sie cholernie podobało to bym je jeszcze odzywka do włosów smarowała, a o to, ze komus by sie nie podobał, hmm miała bym w dupie. ale skoro mi sie moje owłosienie na kończynach nie podoba to usuwam.
brysia pisze:Jak to nie widać?

a wiesz, ze cała twarz masz owłosiona, powaznie, tego w zasadzie nie widac, ale na buzi mam malenkie włoski, taki malutki meszek
brysia pisze:Jak dla mnie meszki wąsy pod nosem u szanującej się kobiety są niedozwolone.

czyli co jak bym taki miała to znaczy, ze nie mam szacunku dla siebie ??
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 lis 2006, 13:25

Oj tam, juz nie gadaj, kobiety nie gola nog tylko po to, zeby sobie sie podobac :]
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 lis 2006, 13:29

Oj tam, juz nie gadaj, kobiety nie gola nog tylko po to, zeby sobie sie podobac

a czy ja tak napisałam??
napisałam, ze gdyby moje nieogolone nogi mi sie podobały to bym dbała by włosy ładne i geste i długie tam rosły. Chodziło o mnie
kobiety jak nie gola to znaczy, ze albo im sie tak podoba, albo nie przeszkadza.
Mi u mnie przeszkadza to gole :)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 20 lis 2006, 13:31

TFA pisze:Oj tam, juz nie gadaj, kobiety nie gola nog tylko po to, zeby sobie sie podobac :]
Ja nie potrafie zasnac, jak mam nieogolone nogi i przejade noga po nodze - jak sa nawet krotkie wloski. Masakra. Pod tym wzgledem to chyba jestem skrzywiona, tak samo mam z wlosami pod pachami - musi byc gladko. Wystarczy milimetr i sie zle czuje...

Swoja droga, kiedys depilowalam przez jakis czas rece - woskiem. Ale jakos odechcialo mi sie lazic co jakis czas do kosmetyczki :] Sama nie lubie babrac sie z woskiem, ostatnio jak zaczelam z nim kombiowac, to zrobilam sobie krzywde :]
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 lis 2006, 13:41

sophie pisze:ostatnio jak zaczelam z nim kombiowac, to zrobilam sobie krzywde

ja tez, jesli krzywda moge nazwac to, ze bolało pół dnia a kolejne pół dnia tylko piekło
Awatar użytkownika
jaguar166
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 22 lis 2006, 19:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: jaguar166 » 26 lis 2006, 10:07

Ja tez mam takie wasiki, jeszcze w dodatku czarne. Ale radzilabym z tym nic nie robic. Potem bedziesz miec wiecej problemow przez to bo beda rosnac i zrobia sie bardziej ciemne...
Awatar użytkownika
cien wiatru
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 22 lis 2006, 00:09
Skąd: Krakow
Płeć:

Postautor: cien wiatru » 27 lis 2006, 23:38

ja gole rece, pachy, nogi i inna znaczaca czesc mojego ciala :D z wasikami tez mialam problem, ale poradzilam sobie z tym laserem, obecnie mam delikatny mieszek i raz na jakis czas wpadam do dermatologa na zabieg i nie musze sie martwic przez dluzszy czas;
Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 29 lis 2006, 12:08

u mnie wystarczy jak raz na miesiac dwa przejade maszynka ;) pozniej gladziutko akurat tam na szczescie wloski odrastaja mi bardzo wolno :D ale nie znosze jak laski maja wasiki pod nosem nawet takie delikatne, bardzo mnie to razi
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
InViolet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 23 kwie 2006, 21:21
Skąd: z domu :)
Płeć:

Postautor: InViolet » 29 lis 2006, 22:40

mnie to sie wydaje ze niektórzy ludzie to zajęcia nie mają.. nie pojmę nigdy co komu moga przeszkadzac wloski na rekach czy wąsiki nad ustami?? no rozumiem jakby ktoras miała totalne klaki takie jak niektorzy faceci to ok jakos mozna to usunac, ale nie dlatego ze to jest obrzydliwe tylko troszke zabawne. ale nie wierze w to ze te wszystkie kobiety wypowiadajace sie w tym temacie mają jakis gąszcz na rekach..sorry dziewczyny ale wg mnie takie golenie sie wszedzie gdzie sie da to wlasnie jest marnowanie zycia. bo w zyciu sa istotniejsze sprawy niz idealnie gladkie cialo. ja w ogole nie wiem kto to wymyslil te wszelakie depilacje (nie mowie o paszkach, nogach i bikini), solaria, makijaze, sztuczne paznokcie, malowanie wlosow... wszystko byle tylko wygladac nienaturalnie.. ja wiem ze wiekszosc dziewczyn nazwie to "dbaniem" o siebie.. ale ja niestety tego nie toleruje mimo ze jestem dziewczyna i naprawde zadbana mimo ze np nie depiluje rak i nie maluje wlosow :)
:*
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 29 lis 2006, 23:21

milusia_sweet pisze:ale wg mnie takie golenie sie wszedzie gdzie sie da to wlasnie jest marnowanie zycia.

jakie marnowanie zycia, marnowaniem zycia byo by w moim prezypadku łazenie nieogolona, bo jak sie nie ogole to nie czuje sie dobrze, wiec strata czasu było by chodzic niezadowolona. a az tak du zo czasu to golenie mi nie zajmuje
milusia_sweet pisze:np nie depiluje rak i nie maluje wlosow :)

moze masz ładny kolor
a wlosy to sie chyba farbuje a nie maluje
Awatar użytkownika
InViolet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 23 kwie 2006, 21:21
Skąd: z domu :)
Płeć:

Postautor: InViolet » 30 lis 2006, 11:33

Dzindzer pisze:a wlosy to sie chyba farbuje a nie maluje



Dzindzer, nie bądź drobiazgowa :) maluje czy farbuje, grunt, że mnie zrozumialas :)
:*
flower84
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 17 gru 2006, 12:17
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: flower84 » 29 gru 2006, 00:19

Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 29 gru 2006, 00:31

Jeszcze ze 20 lat temu, w Polsce, kobiety czesto nie golily nog i pach. pamietam to. A jak golily, to zwykle latem. Zaczelo sie chyba od pach i bikini, potem byly nogi.
Przeciez nikt nie kaze tego robic! To wymysl naszej kultury. W takiej zyjemy i juz. Mozemy udawac, ze wloscy nad warga czy na rekach sa ladne, ale cala reszta tak nie uwaza. Mozemy sobie znalezc takiego partnera, ktory to lubi, a przez reszte byc uwazanynm trola i tyle. Nasz wybor.
Dla mnie po prostu smiesznie wyglada kobieta wygolona pod pachami, na nogach, a z klakami na rekach. rece chyba najczesciej sie pokazuje. Po prostu do nas to jeszcze nie dotarlo, a jak dotrze, to wszystkie tu beda pisac, ze trzeba, tak samo jak teraz o nogach. A dlaczego na nogach golic? Po co? Nie ma zadnego wytlumaczenia racjonalnego. tak samo z pachami, a z bikini to sa nawet przeciwskazania.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 29 gru 2006, 14:37

Ja tam wiem jedno - jak przeglądam zdjęcia jakichś aktorek, to żadna włosów na rękach nie miewa, a jak naszych fotomodelek (nieprofesjonalnych), to prawie wszystkie :D No cóż, co kraj to obyczaj. Ja nie mam grama włoska na rękach i mieć nie zamierzam. Wygląda to paskudnie. Moim zdaniem.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 29 gru 2006, 14:42

Ja kiedyś depilowałam na rękach. Potem, niestety, goliłam - zrobiły się ciemniejsze. Potem znów wosk kilka razy i od dłuższego czasu nic. Ale zamierzam się umówić do kosmetyczki. Tyle że już po nowym roku, bo teraz nie ma szans :)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 29 gru 2006, 15:25

a ja mam na rekach tak jasne i slabe, ze w zyciu nie przyszlo by mi do glowy te malenstwa golic... ale fakt, zwyczaj jest zwyczajem, wloski tej samej dlugosci i jasnosci na nogach juz mi przeszkadzaja :|
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 29 gru 2006, 15:33

Też miałam jasne, zanim się na wosk zdecydowałam. Ale jakoś miałam taką ochotę, a potem mi na wosk się nie chciało chodzić i golarką popsułam. Zjaśniały później, nie przeszkadzają mi, ale i tak pewnie znów się na wosk wybiorę :)
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 29 gru 2006, 15:42

Pytam z ciekawosci bo nic na razie nie wynika z wypowiedzi w temacie:
Jak to jest z "wasikiem" - czy po zastosowaniu wosku pare razy on juz znika, czy jak? Rosna pozniej ciemniejsze, grubsze wloski, czy nie?
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 29 gru 2006, 16:15

sadi pisze:Rosna pozniej ciemniejsze, grubsze wloski, czy nie?

Nie. Bo wyrywa sie je z cebulkami, wiec odrastaja slabsze , jasniejsze i delikatne. Jesli sie je traktuje woskiem przez dluuugi czas to niektore pozniej nawet w ogole nie odrastaja, bo sa zbyt slabe.

[ Dodano: 2006-12-29, 16:15 ]
pani_minister pisze:a ja mam na rekach tak jasne i slabe, ze w zyciu nie przyszlo by mi do glowy te malenstwa golic...

ja to samo :)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 216 gości