paznokcie

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
InViolet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 23 kwie 2006, 21:21
Skąd: z domu :)
Płeć:

paznokcie

Postautor: InViolet » 14 paź 2006, 22:39

hej hej :)

mam do Was wszystkich pytanko, poniewaz wybieram sie na studniowke mam dylemat w zwiazku z paznokciami. czy zapuscic swoje i pozniej zrobic u kosmetyczni french z jakimis delikatnymi ozdobami, czy postawic na cos z fantazja czyli akrylowe/żelowe? jak myslicie dziewczyny?? moj chlopak jest przeciwny tym drugim bo nie lubi sztucznosci.. :/ i sama nie wiem.. jaki jest Wasz stosunek do paznokci akrylowych? podoba Wam sie czy nie?

mile widziane rowniez wypowiedzi Panów ;)

z góry dzieki za opinie
:*
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 paź 2006, 22:55

To pan Mon wypowie się, jako 1wszy ;DD Tylko naturalne i nawet krótkie, ale zadbane 100 x lepiej wyglądają od sztucznych :) Wiem, bo sama kiedyś byłam właścicielką akryli :D
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 22 lis 2004, 17:29
Skąd: swinkowo
Płeć:

Postautor: mika » 14 paź 2006, 23:05

ja rowniez jestem za naturalnymi, no chyba ze ktos ma naprawde kruche paznokcie. ale jezeli twoj facet nie lubi sztucznych to mysle ze nie masz sie nad czym zastanawiac. a naturalne paznokcie mozna upilowac i pomalowac jak by byly sztuczne. zapewniam ze pieknie pomalowane,wyprofilowane zrobia o wiele wiekszy zachwyt kolezanek i beda prawdziwa ozdoba.
Z puzzli układałam sobie świat. Jedej części zabrakło! Tej z napisem: SZCZĘŚCIE
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 15 paź 2006, 01:50

milusia_sweet pisze:podoba Wam sie czy nie?
nie
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 15 paź 2006, 09:56

Wybieram opcje nr 1, dlatego, że naturalne zawsze będą lepsze, chyba że akrylowe ktoś dobrze wykona, bo rażą mnie takie łopatki u paluszków. a francuski manicur nada im ładniejszego wyglądu niż nie jedna sztuczna płytka.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 15 paź 2006, 10:41

milusia_sweet pisze:jaki jest Wasz stosunek do paznokci akrylowych?
Ja jestem na nie. Dla mnie jest to po prostu niestetyczne.... lepiej wygladają naturalne- nawet krótkie.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 paź 2006, 11:38

milusia_sweet pisze:jaki jest Wasz stosunek do paznokci akrylowych? podoba Wam sie czy nie?

rzadko mi sie podobaja, ale sa takie które nawet bardzo moje oko ciesza.
mika pisze:ale jezeli twoj facet nie lubi sztucznych to mysle ze nie masz sie nad czym zastanawiac.

to ja czegos nie rozumiem, on nie lubi, to ona nie ma powodu by sie zastanawiac nad zrobieniem sobie takich ??
a może idz na kompromis. mozna wykonac takie paznokcie które trzymaja sie chyba tydzien albo dwa. Mam koleznake która sie zajmuje stylizacja paznokci i do niej duzo dziewczyn przychodzi po takie własnie przed studniówka
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 15 paź 2006, 11:57

naturalne i tylko naturalne !!
sztuczne jakos od razu rzucaja mi sie w oczy i wygladaja nieprzyjemnie, jak takie nozyki czy jak ktos napisal łopatki
jak chcesz miec dlugie paznokcie to radze zapuszczac nie ma to jak swoje wlasne pazurki i zaden akryl nie zastapi naturalnych
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
InViolet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 23 kwie 2006, 21:21
Skąd: z domu :)
Płeć:

Postautor: InViolet » 15 paź 2006, 12:42

hmm :) troche macie racje, jedyne co mnie kusi na ten akryl to ciekawosc bo nigdy nie mialam takich paznokci. a prawde mowiac to rodzice tez mi odradzaja, bo po pierwsze to kosztuje sporo, a po drugie twierdza ze mam bardzo ładne swoje paznokcie (tak tez twierdzi moj K. :) ) i mowia ze jesli dziewczyny maja poobgryzane paznokcie to moga robic sztuczne, a ja nie mam takiej potrezby. w sumie racja.. poza tym jest jeszcze jeden przeciw. nosze soczewki i dlugie paznokcie sa problemem przy ich zdejmowaniu.. zawsze musialam troszke krotszego miec na palcu wskazujacym bo nie trudno oko sobie zadrapac :( buu bardzo nieprzyjemne... nie wiem musze pomyslec... :/
:*
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 15 paź 2006, 12:52

Też jestem za naturalnymi paznokciami.
Sztuczne mi się nie podobają - kojarzą mi się z różowymi blondynkami w adidaskach <aniolek>
Skoro jak mówisz masz ładne paznokcie to zapuść. Kosmetyczka Ci je ładnie opiłuje. Będziesz miała z tego większy pożytek niż ze sztucznych.
Obrazek
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 15 paź 2006, 13:16

milusia_sweet pisze:nigdy nie mialam takich paznokci.

tym bardziej nie rób, bo będziesz się czuła nieswojo na początku.
jesli swoje masz ładne - nie widzę powodu, żeby coś do nich przyczepiać :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 paź 2006, 13:35

lollirot pisze:tym bardziej nie rób, bo będziesz się czuła nieswojo na początku.

to fakt, ja miałam i spodni nie umiałam zapinac na poczatku, ale sie szybko przyzwyczaiłam
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 15 paź 2006, 13:44

a ja mam akryl (po raz drugi w życiu) i jak na razie nie narzekam. Jasne, że trzeba wyłożyć trochę kasy raz na miesiąc, ale przynajmniej jak polożysz lakier to trzyma się tydzień a nawet dwa tygodnie i nie trzeba poprawiać. Jak dla mnie jest to duża oszczędność czasu. Poza tym mając swoje naturalne paznokcie- zawsze gdzieś mi się ukruszył, zadarł, a to dziurę w rajstopach/pończochach niechcący zrobiłam, a z akrylowymi nie mam takiego problemu.
Ale to tylko moje zdanie.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 15 paź 2006, 13:52

milusia_sweet pisze:hmm :) troche macie racje, jedyne co mnie kusi na ten akryl to ciekawosc bo nigdy nie mialam takich paznokci. a prawde mowiac to rodzice tez mi odradzaja, bo po pierwsze to kosztuje sporo, a po drugie twierdza ze mam bardzo ładne swoje paznokcie (tak tez twierdzi moj K. :) ) i mowia ze jesli dziewczyny maja poobgryzane paznokcie to moga robic sztuczne, a ja nie mam takiej potrezby. w sumie racja.. poza tym jest jeszcze jeden przeciw. nosze soczewki i dlugie paznokcie sa problemem przy ich zdejmowaniu.. zawsze musialam troszke krotszego miec na palcu wskazujacym bo nie trudno oko sobie zadrapac :( buu bardzo nieprzyjemne... nie wiem musze pomyslec... :/

Tak to zazwyczaj bywa, że kobieta potrafi odpowiedzieć sobie sama na pytanie ;DD
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
InViolet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 23 kwie 2006, 21:21
Skąd: z domu :)
Płeć:

Postautor: InViolet » 15 paź 2006, 16:11

ee spoko Mona dzieki :D ja czasami lubie zaczerpnac opinii innych ;)
:*
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 15 paź 2006, 16:29

Jako facet powiem ze nienawidze sztucznych, dlugich akryli itd. Uwielniam takie lekko zapuszczone naturalne z frenchem.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 15 paź 2006, 17:52

Zadzwoń do Michała Fajbusiewicza pod 997. On coś Ci doradzi. Powiec skąd pomysł na taki temat? Siedziałaś całą niedzielę i myślałaś co nowego wymyślić? OK żartuje. Mam dziś dobry humor ;)

Rozumiem... jeszcze chłopakowi sie nie spodobają to Cię rzuci. Więc to dobry pomysł, żeby już zacząć myśleć o paznokciach na studniówkę. W Grudniu będzie już za późno na planowanie paznokci.

milusia_sweet pisze:jaki jest Wasz stosunek do paznokci akrylowych? podoba Wam sie czy nie?
Tak to jest chyba dobry pomysł. Mam dobry stosunek do akrylowych paznokci.

milusia_sweet pisze:mile widziane rowniez wypowiedzi Panów ;)
Mile widziane więcej takich tematów, z chęcią doradzę :)
ale wkoło jest wesoło
Awatar użytkownika
InViolet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 23 kwie 2006, 21:21
Skąd: z domu :)
Płeć:

Postautor: InViolet » 16 paź 2006, 17:59

Łukasz84 pisze:Zadzwoń do Michała Fajbusiewicza pod 997. On coś Ci doradzi. Powiec skąd pomysł na taki temat? Siedziałaś całą niedzielę i myślałaś co nowego wymyślić? OK żartuje. Mam dziś dobry humor


nie wydaje mi sie zeby ten w/w Pan mógł mi cos w tej sprawie doradzic, no chyba zebym zgubila jednego z tych owych paznokci :)

Łukasz84 pisze:Rozumiem... jeszcze chłopakowi sie nie spodobają to Cię rzuci. Więc to dobry pomysł, żeby już zacząć myśleć o paznokciach na studniówkę. W Grudniu będzie już za późno na planowanie paznokci.



wiesz tak sie sklada, ze w moim miescie nie ma juz wolnych miejsc na fryzjera, paznokcie czy makijaz w dniu i przededniu studniowki...to nie warszawa moj drogi, mamy tylko 4 salony kosmetyczne
:*
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 21 paź 2006, 11:37

A mnie podobają się właśnie długie, ładnie zrobione tipsy. Są sexowne :)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 21 paź 2006, 13:36

guli pisze:A mnie podobają się właśnie długie, ładnie zrobione tipsy. Są sexowne


A co preferujesz bardziej?
Ładnie zrobione, długie tipsy czy ładnie zrobione, długie własne paznokcie?
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 21 paź 2006, 13:41

ja mialam bardzo krotkie, cienkie akryle, bo moje paznkocie nie nadawaly sie tymczasowo do pokazania ludziom i byly sliczne. gdybym miala kase na uzupelnianie bym chciala miec teraz, po prostu ze wzgledu na wygode, bo staram sie zawsze jakos paznokcie miec ladnie zrobione, a nie zawsze mam na to czas(sile)
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 26 paź 2006, 07:06

natasza pisze:A co preferujesz bardziej?
Ładnie zrobione, długie tipsy czy ładnie zrobione, długie własne paznokcie?
Ładnie zrobione długie tipsy nie różnią się z wyglądu od paznokci... tylko co z trwałością?? Po złamaniu jednego tipsa można go "dokupić" :)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba



Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 paź 2006, 10:35

guli pisze:Ładnie zrobione długie tipsy nie różnią się z wyglądu od paznokci...

takie swietne które maja nawet kształt naturalnego paznokcia troche sie róznia, ale to juz z bardzo bliska jak sie patrzy a w zasadzie wgapia w nie.
guli pisze:Po złamaniu jednego tipsa można go "dokupić" :)

no pewnie, ze mozna. Idzie sie do stylistki paznokci, najlepiej tam gdzie sie zakladało i ona dorobi takiego samego
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 26 paź 2006, 12:56

Dzindzer pisze:no pewnie, ze mozna. Idzie sie do stylistki paznokci, najlepiej tam gdzie sie zakladało i ona dorobi takiego samego

no i w tym przewaga. a naturalne zaraz trzeba wszystkie skrócić, bo takie różnej długości wyglądają ohydnie <belt>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 26 paź 2006, 18:41

lollirot pisze: a naturalne zaraz trzeba wszystkie skrócić, bo takie różnej długości wyglądają ohydnie <belt>


i cholera czlowieka bierze, jezeli zapuszczal pazury 4 m-ce ma ladne dlugie, zadbane i nagle jeden sie zlamie <zalamka> dlatego jezeli naprawde dobrze zrobione to chyba jestem za akrylami/ zelami...
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 28 paź 2006, 19:19

nigdy nie byłam przekonana co do tipsów... ale dzisiaj sobie zrobiłam i są świetne... na 100-dniówke tipsy jak najbardziej... nie będziesz musiała się męczyć przez kilka miechów z zapuszczaniem...
niewiemnic
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 29 paź 2006, 12:54
Skąd: niewiem
Płeć:

Postautor: niewiemnic » 29 paź 2006, 13:23

bardzo fajne są french, czy jakoś tak, bo wyglądają na naturalne, ale boję się że baba nie będzie umiała mi zrobić bo mam takie paznokcie że tego "białego" jest dużo.
Co o Tym myślicie?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 29 paź 2006, 14:10

Mysle, ze powinnas iśc do jakiegos dobrego salonu i tam juz ci powie czy to białe przeszkadza czy nie. Co my ci powiemy.
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 29 paź 2006, 18:58

a teran na topie są czarne paznokcie... i wcale mi się to nie podoba... dziewczyny a la Tokio Hotel!!!
niewiemnic
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 29 paź 2006, 12:54
Skąd: niewiem
Płeć:

Postautor: niewiemnic » 30 paź 2006, 11:55

ala tokio hotel albooo ala ozi :P

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 213 gości