Czy powiedzieliscie kiedyś kobiecie ,że jest brzydka...

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Drakula
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 18 wrz 2006, 20:54
Skąd: POLska
Płeć:

Czy powiedzieliscie kiedyś kobiecie ,że jest brzydka...

Postautor: Drakula » 04 paź 2006, 16:43

Czy powiedzieliscie kiedyś kobiecie ,że jest brzydka...
Wiadomo,kobiety maja hoopla na punkcie swojego wyglądu (oczywiscie generalizuję)...
Jest to głównie pytanie do mężczyzn...
Po prostu są kobiety,które nie budzą pożądania fizycznego...I pytanie
Czy powiedzieliscie kiedyś kobiecie ,że jest brzydka...
i jakie to były sytuację...
matsquad
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:49
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matsquad » 04 paź 2006, 17:06

Domyslam sie ze nie wlasnej kobiecie bo bys raczej z nia nie był <mlotek> Nie sadze zeby takie rzeczy chcialyby wychodzic na swiatlo dzienne.Nie jest to miłe dla tej dziewczyny a pozatym nie tylko wyglad sie liczy ale i wnetrze nie zapominaj o tym.
[no chyba ze dziewczynie ktorej straaaaaaaasznie nie lubisz,ktora ci zrobila cos okropnego i bylbys w wielkiej furii-to bym zrozumiał <evilbat> ]
A lot of people ask me.. am I afraid of death..
Hell yeah I'm afraid of death [..]
Look, I can't change the way I think
And I can't change the way I am...
Drakula
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 18 wrz 2006, 20:54
Skąd: POLska
Płeć:

Postautor: Drakula » 04 paź 2006, 17:14

matsquard
a pozatym nie tylko wyglad sie liczy ale i wnetrze nie zapominaj o tym.


ja rozumiem...wiesz nawet mi chodziło o taki tekst :Jestes bardzo wartosciową wewnetrznie kobietą (masz wiele zalet intelektualnych ),ale jestes brzydka fizycznie ...i nie moge byc z Tobą...
bo uroda-fizyczność jest dla mnie bardzo ważna...

Chodzi tez o to,wiesz,że wiele osób wymieka i nie chcę ranic i gada w stylu :nie jestes w moim typie...itp.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 paź 2006, 17:15

Pewnie ze powiedzialam. Jak sie spytala to powiedzilam. Facetowi tez nie raz jakiemus.

Ale powiem tak. Na mnie sie nikt nigdy za to nie obrazil bo u mnie [w realu] brzmi to tak jak najnormlaniejsza rzecz na swicie, cos naturalnego bez siilnego negatywnego oddzwiekow.
Tobie nie radze tego robic. Bo po co?

[ Dodano: 2006-10-04, 17:16 ]
Drakula pisze:jestes brzydka fizycznie ...i nie moge byc z Tobą...
O boshe <boje_sie>

Wex Ty lepiej nic nie mow jak chcesz cos takiego walnac zauiroczonej Toba dziewczynie. Co za nietakt, brak kultury i chamstwo!
matsquad
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:49
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matsquad » 04 paź 2006, 17:41

Ahaaa...to ona chce byc z toba.....
Jesli o mnie chodzi to ja juz bym wolal powiedziec to tandetne "nie jestes w moim typie" lub " mam kogos na oku" niz ze jestes brzydka a masz wspaniale wnetrze.
A lot of people ask me.. am I afraid of death..

Hell yeah I'm afraid of death [..]

Look, I can't change the way I think

And I can't change the way I am...
Drakula
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 18 wrz 2006, 20:54
Skąd: POLska
Płeć:

Postautor: Drakula » 04 paź 2006, 17:54

moon

Wex Ty lepiej nic nie mow jak chcesz cos takiego walnac zauiroczonej Toba dziewczynie. Co za nietakt, brak kultury i chamstwo!


Dałem taki przykład -to po pierwsze...

Jesli chodzi o to,,często jest tak,że jak ktoś gada jej zamiast prawdy np. ,że za daleko mieszka czy coś takiego-to dziewczyna nie ma pewności w czym rzecz...
Poza tym ,prawda podobno wyzwala (żart )

Jest jakies tabu (chodzi o urode) i ja oczywiście coś takiego u siebie zauważyłęm ,że nie jestem w stanie takiego czegoś powiedziec kobiecie...po prostu za bardzo bym ją zranił...
pozdrawiam
matsquad
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:49
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matsquad » 04 paź 2006, 17:58

No i bardzo dobrze! Tez tak mam ze nie odwazylbym sie na taki krok by powiedziec dziewczynie ze nie ma urody z okładki.Nie ran jej i wymysl cos innego w co moze uwierzyc i bedzie lux.Nie tylko dziewczyny odmawiaja chlopakom :>
A lot of people ask me.. am I afraid of death..

Hell yeah I'm afraid of death [..]

Look, I can't change the way I think

And I can't change the way I am...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 paź 2006, 18:01

Drakula pisze:.po prostu za bardzo bym ją zranił...
No wlasnie. Wiec po prostu jej powiedz ze nie jestes nia zainteresowany. A nie mow ze jest brzydka.
dziewczyna nie ma pewności w czym rzecz...
Anie mozesz jej jakos niezbyt szczegolowo ale dobitnie i konkretnie powiedziec w czym?
Drakula
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 18 wrz 2006, 20:54
Skąd: POLska
Płeć:

Postautor: Drakula » 04 paź 2006, 18:05

JUz mam taki tekst :jest lepszy...

Nie wzbudzasz mojego pożądania fizycznego...buhahaha...
pozdrawiam
matsquad
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:49
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matsquad » 04 paź 2006, 18:08

A ona popatrzy tobie w oczy i spyta : -"Czy tylko to ma dla Ciebie znaczenie?? "..i sie rozpłacze i rzuci Ci sie w ramiona <mlotek>
A lot of people ask me.. am I afraid of death..

Hell yeah I'm afraid of death [..]

Look, I can't change the way I think

And I can't change the way I am...
Awatar użytkownika
Jacek
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 17 kwie 2006, 15:14
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Jacek » 04 paź 2006, 18:22

Drakulo, jeśli ktoś jest prostakiem i chamem, albo koniecznie chce zrobić komuś przykrość, to czemu nie...

Wiesz, są takie osoby które wyrażanie własnego zdania w dosadny sposób tłumaczą swoją wrodzoną szczerością i czynią z tego walor, ale dla mnie taka forma to zwykły brak kultury i taktu. Można być szczerym i mówić wprost co się o kimś lub o czymś myśli niekoniecznie używając w tym celu jedynie dosadnych określeń, na zasadzie im bardziej dosadny tym bardziej szczery. Czasem można a nawet trzeba być chamem aby nazwać pewne sprawy po imieniu, ale nasz język jest naszczęście na tyle bogaty, że wyrażanie szczerości wcale nie musi być tożsame ze zwykłym chamstwem i prostactwem, a czy nim jest to już zależy wyłącznie od naszej kompetencji ogólno-kulturowej.
Drakula
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 18 wrz 2006, 20:54
Skąd: POLska
Płeć:

Postautor: Drakula » 04 paź 2006, 18:54

Ale z drugiej strony czułbym się nieszczerze ,gdybym ją w "okłamał"-mam inną czy cos tam...
Myśle,że da się znaleźć sposób powiedzenia w sposób subtelny i delikatny naszego przekazu -jakikolwiek on by nie był...przekazac to w taki sposób,aby nie zranic drugiej osoby...
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 04 paź 2006, 19:13

Ja po prostu powiedziałam facetowi, że "nie czuję tego czegoś". I tyle. Starczy. Mówienie kobiecie, że jest brzydka jest chamskie.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 04 paź 2006, 19:18

Nic sie nie mowi, olewa sie, takie slodkopierdzace gadanie "nie jestes w moim typie" itd. to tez lekka hipokrzyzja. Albo sie gada jestes paszczurem, albo sie nic nie mowi.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Drakula
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 18 wrz 2006, 20:54
Skąd: POLska
Płeć:

Postautor: Drakula » 04 paź 2006, 19:24

albo sie nic nie mowi.


no chyba jakaś informacja jej się może przydac...imho
pozdrawiam
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 04 paź 2006, 19:25

Drakula pisze:Czy powiedzieliscie kiedyś kobiecie ,że jest brzydka...

A mężczyźnie? :>
Czy powiesz facetowi że jest tępy?
Czy powiesz znajomemu, że ma głupią/puszczalską matkę?
Czy powiesz wykładowcy, że ma obrzydliwego pryszcza na brodzie?
Pewnych rzeczy sie po prostu nie mówi wprost, tabu jest zbyt duże. Mówienie drugiej osobie, że jest brzydka należy właśnie do tej sfery, zwłaszcza, jeśli następuje bez wyraźnej przyczyny i potrzeby.
wiele osób wymieka i nie chcę ranic

Albo okazuje minimum taktu i kultury? :|
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 04 paź 2006, 19:27

Jesli chodzi o to,,często jest tak,że jak ktoś gada jej zamiast prawdy np. ,że za daleko mieszka czy coś takiego-to dziewczyna nie ma pewności w czym rzecz...
Poza tym ,prawda podobno wyzwala (żart )

Nie trzeba się uciekać do takich wykrętów, można po prostu powiedzieć, że nic z tego nie będzie, nie czujesz do niej tzw. mięty. Skłamałbyś wtedy? Nie. Jakieś wyczucie taktu trzeba mieć, bo robienie KOMUKOLWIEK uwag na temat jego urody [a tymbardziej mówienie wprost "jesteś brzydka/brzydki"] zalicza się bez dwóch zdań do braku kultury. Ciała sobie nie wybieramy.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 04 paź 2006, 20:01

a wiecie co...
Ja juz sie spotkalam z czyms takim nawet nie pytajac o zdanie, po prostu trafilam na jakichś buców w autobusie [przepraszam za wyrazenie, ale dziwne jest dla mnie glosne wypowiadanie obraźliwych zdan o kims, kto nawet Cie nigdy w zyciu nie widział i przypadkowo usiadl naprzeciw Ciebie].. Ja rozumiem ze moze miss nie jestem ale przyznam ze wpedzalo mnie to w depresje... Teraz w liceum nie mam juz takich problemow, znalazlam sobie kogos, kto mi mowi zupelnie co innego i przekonalam sie ze jakis łysy drech śliniacy wlasne spodnie jak widzi krotka spodnice chce tak na siebie zwrocic uwage ;p

Zas do TEGO wątku, ktory rozwinieto wczesniej, to lepiej powiedziec kobiecie, ze nie jest "twoim typie". Odebralabym to jednoznacznie-> nie podobam sie. Ok, nikt nikogo nie uraził i jest w porządku. Natomiast gdyby facet powiedzial mi, odejdz, jestes brzydka i sie brzydze z Toba calowac bo mi sie nie podobasz, to pewnie bym sie rozbeczala albo nagadała mu tak, ze zrobi się mniejszy od krasnoludka ;]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 paź 2006, 20:10

Piekno jest pojeciem wzglednym ,zaś o gustach sie nie dyskutuje , wiec każdy dżentelmen nigdy w zyciu nie powie czegoś takiego kobiecie !
Bowiem jak można? To co dla jednych nie ładne dla innych takim być nie musi , kultura zaś wymaga od nas tego by w wyjatkowych przypadkach użyć innych słów , które to w języku Polskim są np. nie podobasz mi sie , nie jestes w moim typie , guscie.
Ostatni cham tylko powie inaczej.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
katerina
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 10 kwie 2005, 17:35
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: katerina » 04 paź 2006, 20:54

Andrew pisze:Piekno jest pojeciem wzglednym ,zaś o gustach sie nie dyskutuje , wiec każdy dżentelmen nigdy w zyciu nie powie czegoś takiego kobiecie !
Bowiem jak można? To co dla jednych nie ładne dla innych takim być nie musi , kultura zaś wymaga od nas tego by w wyjatkowych przypadkach użyć innych słów , które to w języku Polskim są np. nie podobasz mi sie , nie jestes w moim typie , guscie.
Ostatni cham tylko powie inaczej.


Spod klawiatury mi to wyjales :)
O gustach sie wszak nie dyskutuje i nie to ladne jest, co ladn, ale co sie komu podoba. De gustibus et coloribus...
A tak poza konkursem, przyszlo Ci Drakulo do glowy, ze moze masz kiepski gust, a dziewczyna sliczna jest jak malowanie? Przeciez to mozliwe :>
"Mój panie, na cóż tłumaczyć durniowi, że jest durniem. Przecież jego dureństwo na tym właśnie polega, że nie ma o nim pojęcia."
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 04 paź 2006, 21:00

A pomyślałeś może troche o jej stanie psychicznym gdybyś coś jej takiego powiedział?
Mi to się kiedyś zdarzyło i przez to mam problemy psychiczne, bom taka delikatna i wrażliwa. Facet powiedział co myślał, byłam zauroczona w nim a teraz ciężko mi zrozumieć kogokolwiek kiedy mówi mi że jestem śliczna.
Więc zastanów się czy takiej dziewczynie po prostu nie wyrządziłbyś szkody takim pieprzeniem - bo Tobie może się nie podobać, a laska może być całkiem całkiem.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 04 paź 2006, 21:22

polecam niektórym, by zastanowili się po tym temacie nad niektórymi komentarzami w "pokaż swoją twarz". Bo mi hipokryzją cuchnie na kilometr :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 paź 2006, 21:30

TedBundy pisze:polecam niektórym, by zastanowili się po tym temacie nad niektórymi komentarzami w "pokaż swoją twarz". Bo mi hipokryzją cuchnie na kilometr
Ted Ty znow nic nie lapiesz? :| Co innemu jakiej obcej osobie w necie na jakims forum pwoiedziec ze jest brzydka a co innego zauroczonej w Tobiue istocie ktora mozesz zranic. W necie z reguly ma sie a razcej powinno sie miec wiekszy dystans.
matsquad
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:49
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matsquad » 04 paź 2006, 21:40

Jasna sprawa....jak tu sie komus pociśnie to mu duza krzywda sie nie stanie.......wiec chlopaku nie rujnuj dziewczynie zycia ,bo moze sie tak skonczyc jak wyzej zostalo napisane, i powstrzymaj sie z ocena jej urody ktora ma byc odmowa na zycie z ta biedulka.Juz chyba wiesz co masz zrobic.Powodzenia.
A lot of people ask me.. am I afraid of death..

Hell yeah I'm afraid of death [..]

Look, I can't change the way I think

And I can't change the way I am...
Awatar użytkownika
Jacek
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 17 kwie 2006, 15:14
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Jacek » 04 paź 2006, 23:07

moon, to niestety Ty nic nie łapiesz..

Uważasz że obcą osobę można ranić!? Że jak jej nie znasz lub nie widzisz to można ją traktować jak przedmiot!? (pyt. retoryczne, bo nie oczekuję od Ciebie sensownych odp.)

p.s
A skoro już twierdzisz że w necie powinno się mieć większy dystans, to powiem Ci tak po Twojemu, że jak dla mnie jesteś strasznie głupiutką dziewczynką starajacą się za wszelką cenę stwarzać pozory inteligentnej, szczerej i silnej kobiety, ale tak nieudolnie Ci to wychodzi, że momentami aż zabawnie się robi kiedy człowiek czyta te Twoje wypociny. Jesteś po prostu żałosna dziewczyno!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 paź 2006, 23:12

Jacek pisze:Uważasz że obcą osobę można ranić!? Że jak jej nie znasz lub nie widzisz to można ją traktować jak przedmiot!?
Nikogo nie traktuje jak przedmiot. :] Mnie innych slowa tu nie dotykaja jakos. Twoje w tym omencie tez. Bo jestes obca osoba ktorej nei szanuje. Bo szanuje ludzi ktorzy sobie na moj szacunek zasluza. Mam takie podejscie i moze niewlasciwe ale moje i uwazam ze kazdy w necie powinen mie ctka jak i do rady pocieszen czy niemilych moze slow dystans. Bo ja mam.

[ Dodano: 2006-10-04, 23:14 ]
I oczekuje tego tez od innych. jesli ktos nie potrafi miec dystansu nie tylko do krytyki to nie powinen sie wyzalac pokazywac swojej ctwarzy czy robic innych rzeczy wsrod obcej spolecznosci internetowej.
matsquad
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:49
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matsquad » 04 paź 2006, 23:20

No w tym jest tez troche racji...bo inne masz podejscie do osoby ktora znasz lub/i widzisz a inne tutaj ktorych nie widzisz i nie znasz.To jest szczera prawda i Jacek zaprzecz ze nie mam racji ze tak samo traktujesz wszystkich.Musi byc jakikolwiek dystans tutaj ,znam wiele ludzi z ktorymi rozmawiam na codzien i sa dobrymi kumplami a juz wiem ze jakby tutaj wyrazili swoje mysli to by bylo nieciekawie.
A lot of people ask me.. am I afraid of death..

Hell yeah I'm afraid of death [..]

Look, I can't change the way I think

And I can't change the way I am...
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 04 paź 2006, 23:29

Powiedzialem, oczywiscie ze tak. W sytuacji, kiedy mi jakas dziewczyna w kolko walkuje ze jest brzydka, gruba itp. to staje naprzeciwko niej, spogladam prosto w oczy i mowie: Tak, jestes gruba i brzydka. Zamyka sie wtedy na dobre i nie wraca do tego. Wtedy mowie wprost, jestes taka jaka sama siebie widzisz. Cala reszta nie ma wiekszego znaczenia, bo sa rozni ludzie i rozne gusta. Dla mnie wszystkie kobiety sa piekne. Po prostu nie wszystkie musza mi sie podobac.
Awatar użytkownika
KAROLA
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 lis 2005, 18:47
Skąd: . . .
Płeć:

Postautor: KAROLA » 05 paź 2006, 16:07

nie no, piękny temat.

jakoś nigdy nie powiedziałam naprawdę fajnemu gościowi, który USILNIE próbował coś zainicjować i to przez pół roku, że w ogóle nie jest pod względem fizycznym interesujący, że powinien zacząć myć włosy i w ogóle coś ze sobą zrobic. i nigdy, przenigdy bym tego nie zrobila.

Andrew - <browar> mówisz bardzo słuszne rzeczy.

swoja droga mezczyzni sa smieszni - scielam ostatnio wlosy na krotko i polowa sliniących się
odpadła, że tak powiem. no i dobrze :)

Dla mnie wszystkie kobiety sa piekne. Po prostu nie wszystkie musza mi sie podobac.


w końcu każda potwora znajdzie swego amatora 8)
Tongue is dumb from all the drugs
Thank God! I Can't react!
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 05 paź 2006, 16:46

moon pisze:Mnie innych slowa tu nie dotykaja jakos

Pokaz swoja buzke to zobaczymy... <diabel>
moon pisze:jesli ktos nie potrafi miec dystansu nie tylko do krytyki to nie powinen sie wyzalac pokazywac swojej ctwarzy

Czyli wnioskuje ,ze Ty nie masz ;)

Swoja droga...jest taka jedna babka ktora tak zjechalam i zjezdzam ,ze cud iz nie wyskoczyla przez okno.Codziennie rano w twarz mi sie bezczelnie gapi pinda jedna <mlotek> maszkar jeden.Nawet nie moge jej przywalic bo jest po drugiej stronie lustra skubana
<hahaha>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 302 gości