Pytanie do pań - waga

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 07 wrz 2006, 11:52

Miltonia pisze:Ale sa osoby uznawane przez ogol za ladne (ladna, to nie znaczy, ze mi sie podoba!) i takie, ktore sa uznawane za brzydkie.


NO i jakie to ma znaczenie ? Te uznawanie przez ogół ? Jaki ogół zresztą ? Ogól zmanipulowany przez media ? :>

W związkach indywidualnych znaczenia to większego nie ma. Chyba to już ustaliliśmy. .... ?

Nooo, a jak ktoś jest tak niesuwerenny umysłowo, że da sobie "wmówić" przez ogół, co mu się ma indywidualnie podobać, to wypada mu współczuć jedynie...
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 wrz 2006, 12:31

Miltonia pisze:Twarz ma ladna i jest zgrabna. Tak uwazam. Natomiast jest to ubrane w to, co piszesz.

jako kobieta jest ładna. Kiedys miała nawet jakies foty w "Pani", chyba nawet okładke, makijaz i ciuchy w zupełnie innym stylu niz jej. Nie poznałam jej.
natasza pisze:Trochę szacunku dla samych siebie i wszystkich innych w około. Tylko o to mi chodzi.

dokładnie, ja rzumiem własne kanony piekna, ale żeby podkreslic to co sie nam podoba nie wolno w mało elegancki sposób mówić o tym co nie jest w naszym typie.

Ted a napisz mi jaki to jest typ kure.weski czy tam szmirowaty
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 07 wrz 2006, 12:40

Dzindzer pisze:Ted a napisz mi jaki to jest typ kure.weski czy tam szmirowaty


Doda i jej dziesiątki klonów :] ot, wszystko jasne
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 wrz 2006, 12:55

TedBundy pisze:Doda i jej dziesiątki klonów ot, wszystko jasne

no własnie w tym rzecz, że dla mnie nie wszystko jasne. Takich jak Doda nie ma tak wielu na ulicach, dodam az takich jak jej wizerunek sceniczny. Chodzi mi o taki bardziej lajcikowy obraz polskiej szmiry
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 08 wrz 2006, 22:37

Dzindzer pisze:Takich jak Doda nie ma tak wielu na ulicach

Jak to nie ma? polowa lasek to ten typ. Z wygladu/ubioru itp., z zachowania roznie... Na szczescie ;]

A wizerunek sceniczny - coz, jak dla mnie jest w pewnym sensie odbiciem charakteru czlowieka, przynajmniej w tym wypadku.

Dzindzer pisze:dokładnie, ja rzumiem własne kanony piekna, ale żeby podkreslic to co sie nam podoba nie wolno w mało elegancki sposób mówić o tym co nie jest w naszym typie.

Swieta prawda ;]
I to sie tyczy wszelkich wad ludzkich [np. i nadwagi i niedowagi], a nie wybiorczo - jak to niektorzy maja w zwyczaju (np. w "pokaz swoja twarz" ;]) wytykac nadmiar kg bo cyt. "niech uslyszy pare slow prawdy".
Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Postautor: Piernik » 10 gru 2006, 16:15

a ja lubie laski przy kości, z dużymi biustami i fajnym tyłeczkiem. Natomaist nienawidze kościstych modelek. Najpierw patzre sie na buzie, jak ładna to moze i wazyć ze 100 KG, musio być tlyko ladna i zadbana. Sam nie naleze do chuderlakow i nie zamierzam nawet, mimo iz uprawiam sporty

[ Dodano: 2006-12-10, 16:16 ]
TFA pisze:
natasza pisze:Śmiech na sali Panie i Panowie !
Chudzielce, chude, chuda, wieszak. Co to za nazwy? Co macie na myśli, faktycznie wychudzoną modelkę, anorektyczkę, czy szczupła, zgrabną dupę?
Bo myśle, że raczej macie na myśli obrażenie szczupłych kształtów, tak właśnie, kształtów. Bo ilekroć mówimy o zgrabnej szczupłej sylwetce, to ktoś rzuca hasło chudzielce i koniec rozmowy o estetycznej, pięknej, szczupłej bądź drobnej sylwetce. Nudzi się już to powoli. Zawiści i kompleksom mówię stanowcze nie i modlę się sama do siebie by znów do polskiego słownictwa wróciło słowo "szczupła". A jeśli ktoś lubi okraglejsze kształty, to chwała mu za to, ale trochę szacunku dla tych "idealnych". ;]


No to inaczej, nie lubie "idealnie" szczuplych kobiet wg. Ciebie i innych, oraz kultury medialnej. Zdecydowanie wiecej sexu ma dla mnie kobieta ktora ma troche wiecej ciala, super bioderka, zdrowe uda itd. To po piwrwsze. Po drugie jaka zawisc i jaka zazdrosc, ja jestem facetem :D Po trzecie to co jest idealne na rozkladowkach, wybiegach i w mediach niekoniecznie jest idealne w zyciu. Z tego by wynikalo ze idealy facetow to sa chip&dalesi.


Po[pieram kolege. Sexy kobieta to kobieta o zdrowym ciele :)
Kobieta musi umieć ugotować, a nie jeść sama sałate, dla mnie w ogóle sa aseksualne kobiety z małymi biustami, małe i drobne. Do czego sie bede przytulal, do kości ?? :|
Love is beautiful
Awatar użytkownika
zet2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 06 gru 2006, 08:05
Skąd: Bara Bara
Płeć:

Postautor: zet2 » 13 gru 2006, 00:37

wszystko kwestia gustu, moja obecna ma 156 wzrostu i 47 wagi, ideal jak dla mnie :)

PS. ktos odkopal trupa :D )to o temacie

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 179 gości