Szarozielone oczy i makijaż

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
sami
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 172
Rejestracja: 22 maja 2005, 00:11
Skąd: stąd
Płeć:

Szarozielone oczy i makijaż

Postautor: sami » 21 sie 2006, 20:38

Jakie kolory cieni polecalibyście do oczu szarozielonych, a jakich się wystrzegać?
Dotychczas stosowałam beże, fiolety, szarości i zielenie, zawsze w 2 odcieniach - jasny wewnątrz powieki, ciemny od zewnątrz + czarna cieniutka linia przy dolnej powiece i wytuszowane rzęsy.
Afro mi nie przeszkadza ;)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 sie 2006, 23:45

Fiolety, zielenie, niebieski jest ok, ale w brazie tego nie widze :/. Sama mam zielone oczy i w brazie mi obrzydliwie :/.
Awatar użytkownika
sami
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 172
Rejestracja: 22 maja 2005, 00:11
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: sami » 22 sie 2006, 00:02

Yasmine pisze:Fiolety, zielenie, niebieski jest ok, ale w brazie tego nie widze . Sama mam zielone oczy i w brazie mi obrzydliwie

Nie brąz, ale beż :) a dokładniej kremowy + beż. Taki makijaż jest bardzo delikatny i wiele osób go chwaliło. Spróbuj kiedyś :)
A niebieski? Sądziłam, że niebieski jest niewskazany dla osób o oczach zielonych? Fakt to to, że niebieskim cieniem po porstu trzeba umieć się malować, bo położony nieumiejętnie daje efekt jak u Kleczkowskiej w "Złotopolskich" :P A Ty jak używasz niebieskiego cienia? Jeżeli z zielonymi oczyma się nie gryzie to może i ja spróbuję, ale zapodaj "przepis" ;)
Afro mi nie przeszkadza ;)
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 22 sie 2006, 00:13

tez mam zielone oczy i niebieskiego tez uzywam od czasu do czasu..moze nie tyle co jakis jaskrawy niebieski co ciemniejszy..jakis granat ...na zewnetrznych kacikach daje zeby oko takie przydymione sie wydawalo:) na jasny niebieski sie nie odwaze:)
ale ogolnie wlansie fiolety niebieskie..niektore odcienie zieleni tez tylko zeby sie nie gryzlo...beze tez..ale brazy nie bo jak z podbitymi oczkami sie wyglada:)
osobiscie ostatnio sprobowalam takiego lekkiego hmm..pomaranczu moze? cos jak roz do policzkow ale nie rozowy tylko wlasnie taki pomarancz braz cos takiego z jasniejszym troszke zmieszalam i tez ladnie wyglada:)
ponoc zlote kolory tez pasuja ja jednak ich nie lubie...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 sie 2006, 00:17

Candy Killer pisze:ale brazy nie bo jak z podbitymi oczkami sie wyglada:)

dokladnie :D

sami pisze: A Ty jak używasz niebieskiego cienia?

Tylko ciemny niebieski i do tego glownie na mokro,zeby nie wygladalo jak u Zlotopolskich ;P


Ale ogolnie to nie lubie cieni. Uzywam naprawde od swieta :). Eyeliner i tusz to moj makijaz ;).
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 23 sie 2006, 02:14

Yasmine pisze: Eyeliner i tusz to moj makijaz ;).

hehe widze ze malujemy sie podobnie:) bo tez cieni rzadko uzywam..najczesciej wlasnie kreska i tusz i starczy :D
tyle ze ta kreske trzeba umiec namalowac..a i nie do kazdego oka pasuje.mam kilka kolezanek ktore z kreskami wygladaja przekomicznie:)
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 23 sie 2006, 17:43

Yasmine pisze:Eyeliner i tusz to moj makijaz
mój też, albo tylko tusz :) cien tylko ciemny a i tak z nakladaniem mam problem, w rezultacie nie uzywam czesto... :) a to o zielnych oczach mialo być? a ja niebieskie mam :)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 119 gości