Problemy z oddawaniem moczu

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

dexter85
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 25 lip 2006, 23:24
Skąd: Zewsząd
Płeć:

Problemy z oddawaniem moczu

Postautor: dexter85 » 25 lip 2006, 23:31

Witajcie!

Mam 21 lat i od jakiś kilku lat (2 moze 3) mam problemy z oddawaniem moczu. Chodzi o to, że nie potrafie sie odlać przy kumplach lub gdy w pobliżu jest ktoś. Gdy mam pewność że jestem sam takich problemów raczej nie mam. Moze to problemy z koncentracją albo jakie blokady psychiczne, jednak mam nadzieje że to nei prostata.

Panowie macie takie coś? Bo to już jest dla mnie troche krępujące że musze sie odlewać z dala od kumpli <cisza>

O co tu chodzi?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 25 lip 2006, 23:45

Tez to mialem jak bylem mlodszy :D zadna prostata, jakies glupie nerwy nie wiadomo skad i dlaczego :| teraz tez raczej jestem piesek francuski i jak np. znajomi na biwaku ida sie odlewac w krzaki to ja ide do toi toi'a, ale ta "blokada" jakos mi minela.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 lip 2006, 00:09

Kwestia psychiki nie zdrowia z pewnoscia. Probowac sie przelamywac powoli jedyna rada.
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 26 lip 2006, 00:23

Tylko psychika chlopie ;DD
Tez tak kiedys mialem, bo zamiast myslec o odlaniu sie myslalem kto jest obok etc. Problem zniknal z wiekiem i obyciem z ludzmi ;)
Ciekawostki:
- problem ten nie wystepowal gdy bylem po paru piwkach, albo bylem narabany ;DD
- problem ten znacznie zmniejszalo gwizdanie podczas proby oddania moczu ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
dexter85
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 25 lip 2006, 23:24
Skąd: Zewsząd
Płeć:

Postautor: dexter85 » 26 lip 2006, 09:16

sadi pisze:problem ten nie wystepowal gdy bylem po paru piwkach, albo bylem narabany ;DD


Tak to prawda <banan> <browar>

sadi pisze:problem ten znacznie zmniejszalo gwizdanie podczas proby oddania moczu ;DD


Coś w tym jest, pewno chciałeś zagłuszyć troche otoczenie.

Chyba bedzie ciezko przełamać tą blokade, bo za każdym razem gdy ktoś widzi jak stoje w kszunach z 5min i nie leje tylko sie rozglądam czy nikt nie patrzy to jest jeszcze gorzej <wsciekly>
Agusia

re

Postautor: Agusia » 26 lip 2006, 09:33

Tez mialam dokladnie podobny problem. Jest on wylacznie na tle psychicznym.
Mialam problem z chodzeniem do WC w miejscach publicznych wlsnie dlatego,ze mialam bloka na psychice. Nie daj boze by byla kolejka czekajacych do toalety- na pewno bym sie nie wysikala. Troche mi to przeszlo. Przestalam myslec o tym, kto czeka i slyszy itp.
Pomysl o czyms zupelnie innym zajmij glowe czyms innym wtedy a bedzie dobrze:) Mi to bardzo pomagalo.

Jeszcze jedno. To mi zostalo od dziecinstwa. Jak wychodze gdzies z domu lub ogolnorodzinne haslo "wychodzimy" zawsze mi sie chce siku(nie wazne kiedy bylam ostatnio). To moja mama mnie "zalatwila" jak bylam mala.
Te na okraglo przypominanie zrob siusiu by wychodzimy. Zwrocil mi na to uwage ojciec jakis czas temu .
To niestey wszystko w psychice siedzi:)
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 26 lip 2006, 20:43

dexter85 pisze:Coś w tym jest, pewno chciałeś zagłuszyć troche otoczenie.

Kur.wa chlopie a probowales?
To rozluznia miesnie po prostu !! Tu nie chodzi o gwizdaniie ze zoledzie z drzew spadaja, a chocby o cichutkie "gwizdanie" jak w czasie kiedy dopiero sie tego uczyles...cos jak szept...
Tak wiec najpierw sproboj i sam wyczaj czy to dzial czy nie ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości