Fryzurki z długich włosów

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

carolline19
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 sty 2014, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: carolline19 » 29 wrz 2014, 13:57

Ja mam też zwyczajnie obcięte przez panią Martynę w VICI HAIR w Krakowie. Jestem zadowolona, bo nie lubię cudować ze zmianą fryzur, to nie dla mnie. Wolę prostotę i piękno.
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 29 wrz 2014, 20:32

Zawsze miałam bardzo długie włosy, które od czasu do czasu ścinałam bardzo krótko. Tak dla kolorytu :)
I chociaż długie włosy mnie denerwowały w kwestii suszenia i w ogóle dbania o nie, to krótkie zajmują więcej czasu na co dzień. Co z tego, że szybko je myję i suszę, skoro żeby wyglądać jak człowiek, musze je wysuszyć ładnie i prosto, a żeby wyglądać ładnie, to tylko prostownica. Inaczej mam siano, takie życie.

Długie włosy, nawet na mokro, spinam w koczek i jazda. Zresztą, do pracy i tak w długich rozpuszczonych zwykle nie chodziłam, jestem trochę zakręcona w tej kwestii (zero odsłoniętych ramion, gołych stóp i długich, rozpuszczonych włosów). Nauczyłam się z youtuba jak związać włosy li jedynie ołówkiem. Bardzo efektowne. Najwyraźniej też sexy, bo mimo mojego "kwadratowego" dress codu, okazało się, że to moje kręcenie włosów na ołówek przy biurku (jak się poluzowały) kręciło strasznie mojego szefa, ale to już zupełnie inna historia :)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości