leczenie farmakologiczne

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

leczenie farmakologiczne

Postautor: Paula » 21 kwie 2006, 19:44

Czy ktoś z Was leczył brzydką cerę u dermatologa? Chodzi mi o np. antybiotyki doustne- czy one dały Wam jakies rezultaty? Czy np przestała wam się świecić buzia i robić takie małe białe krostki? Czy warto inwestować w prywatne gabinety dermatologiczne, które oferują hiper -extra zabiegi, które mają poprawić stan mojej cery?
Awatar użytkownika
Lolly
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:25
Skąd: Leżajsk
Płeć:

Postautor: Lolly » 21 kwie 2006, 20:07

Mojej mamy znajoma brała jakieś leki doustne, w ciągu pół roku wykończyło jej wątrobę, na cerę pomogło tylko na jakiś czas. Jakiś taki swiński antybiotyk dostała :/

A ja brałam Clindo przez miesiąc na zapalenie stawów, a pomogło również na cerę :) I bardzo ładnie teraz wygląda, w życiu takiej nie miałam. jak kupowałam w aptece to się pytała czy to na trądzik, bo tez przepisują ten lek :) A jest delikatny, więc nic się nie dzieje.

Chociaż te małe białe krostki dalej mam. Ale usunę niedługo u kosmetyczki. I już nie będę mieć.

A zabiegi są też całkiem przydatne :) Chociaż nie wiem, czy pomagają tak do końca, bo sama nie byłam na takim...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 22 kwie 2006, 10:24

Paula pisze:rochy brałam, po to żebys nie musiał teraz na pieluchy zarabiać.

No i macie te swoje idealne pigułki antykoncepcyjne! <fuckoff>
Idź do lekarza, ale dobrego. I powiedz Mu o wszystkim, o obawach też co do takiego leczenia. A wszystko będzie dobrze. :]

Przytulak, oszczędźcie nam na forum kłótni. Ten post jest nie na temat i wnoszę o jego usunięcie. Porozmawiajcie sobie sami, albo wysyłajcie pw. Ale nam dajcie spokój.
PRZYTULAK pisze:zrob sobie operacje plastyczna

A jeśli Ją na to stać, to proszę bardzo. Możesz Ją obrażać, ale sam nie umiesz zachować się z klasą po rozstaniu!
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 22 kwie 2006, 15:08

Ale co z moim tematem?
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 22 kwie 2006, 15:22

No, ja leczylam. Nie dosc ze bez efektow to jeszcze moglam sobie rozwalic watrobe. Nigdy wiecej.
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem
ze nie mam prawa byc jaka chce'
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 22 kwie 2006, 15:24

Ale te problemy masz od pigułek anty czy od sportowych odżywek?
Bo jak od anty, to idź z tym do endokrynologa.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 23 kwie 2006, 13:09

Ja mam po prostu bardzo tłustą cerę i do tego atopowe zapalenie skóry, czy cos takiego i w okolicach buzi mam wieczny stan zapalny, który wyglada jak bym się strasznie namiętnie całowała z zarosniętym facetem. Tłusta cera na której wiecznie są jakieś krostki. To nie jest ani od odżywek, bo niec oprócz białka nie biorę, ani od tabletek. po prostu mam brzydka cerę.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 kwie 2006, 21:08

moze po prostu dieta zla?
Awatar użytkownika
marzata1986
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 13 cze 2005, 22:44
Skąd: Jastrzębie
Płeć:

Postautor: marzata1986 » 23 kwie 2006, 21:53

Płyn AFRODYTA ADONIS albo MYDŁO SIARKOWE
mi pomagały ale teraz jak biore Rygevidon to juz mi nie są potrzebne

[ Dodano: 2006-04-25, 17:50 ]
ALBO KREM BENZACNE
lady.26

Postautor: lady.26 » 27 kwie 2006, 20:30

połączenie atopowego zapalenia skóry i c. tłustej jest dość często spotykane. Leczenie farmakologiczne pomoże doraźnie jak już to takie pigułki ktore działają antyhistaminowo( precizapalnie). Skre najlepiej myj jak najbardziej delikatnymi preparatami zelowymi. To mydłó siarkowe doprowadziloby twoją skóre do ruiny. Maseczki i kremy najlepiej z składnikami z błota z Morza Martwego( sól morska, maski błotne). POmoze złagodzic doleglowości słońce, ale razjonalnie. I chodź do kosmetyczki na oczyszczanie, bo temu trzeba pomóc. Jak masz jeszcze jakieś pytania to na prywatny. Studiuje kosmetologie wiec wiem co mowie.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 173 gości