Solarium

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 24 paź 2007, 14:33

Jak będziesz go używała codziennie to skóra zrobi się po prostu żółta. Ale jeśli tak od czasu do czasu tylko, to poprawisz jej koloryt. Więc aż tak bardzo nie bój się, bo ten balsam bardzo szybko schodzi :)
Poza tym uważaj czy równo nakładasz, bo mimo iz nie jest to samopalacz to mozna sobie brzydkie smugi na ciele zrobić.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 24 paź 2007, 14:57

Ona_Mika pisze:ja smaruję się nim codziennie na twarz ona też

do twarzy sa specjalne produkty :/

ja tez lubie solarium, niestety szybko mnie lapie i wiecej niz na 5-7 min nie moge chodzic.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 24 paź 2007, 15:11

Mia pisze:niestety szybko mnie lapie i wiecej niz na 5-7 min nie moge chodzic.
Niestety? <boje_sie>
Ciesz się.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 24 paź 2007, 15:15

Jawka pisze:Niestety?

tez sie lubie wygrzac czasem, lepiej sie czuje :) w ogole wydaje mi sie ze cera ladniejsza jest, lekkie rumience... a jak tu sie pogrzac w 5 min :/
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 24 paź 2007, 19:52

Ja bylam bardzo zadowolona z dove, natomiast stanowczo nie polecam garniera, skora po nim byla strasznie tlusta i nieprzyjemna. Dove dla mnie to byl trafiony wybor.
Ocecnie chodze jednak na solarkę, tak raz w tygodniu, bo nie mam czasu na łażenie. Wsiadam na 10 -13 min na turbo i voila!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 paź 2007, 21:58

Ja używam tylko Ziaja Sopot. Mi pasuje. Ogólnie to nie jestem jakoś blada, (tylko rano jak wstanę czasem niewyspana jak trup czasem wyglądam :D ) i mi jeszcze po wakacjach trochę opalenizny zostało. Na solarium już idę, jak jest środek zimy, a cera jest zmęczona, szara i zła, że nie może wystawić się na żadne promienie.
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 29 paź 2007, 14:07

Mia pisze:Ona_Mika napisał/a:
ja smaruję się nim codziennie na twarz ona też

do twarzy sa specjalne produkty :/


Wiem że są, ale to żadnej różnicy nie robi, wpakowali tylko to samo do mniejszych buteleczek. Doskonale nawilża twarz i opala i nic sie mi nie robi a używam go już na twarz 1,5 roku
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 01 lis 2007, 23:27

Intensywny toto Holiday skin daje kolor? :/
Bo szit skonczyl mi sie balsam, nie mam kasy na nic to poszlam do maminej szafki i patrze - 2 balsamy. Jeden to Nivea byl [cholera jasna :/ ] i drugi toto tylko, ze do normalnej i ciemnej karnacji (ja ma raczej jasna) i wyboru nie mialam. Najchetniej to ja bym sie posmarowac tym chciala, ale zeby koloru zadnego nie bylo. Mocny odcien daje czy cos? :/
_________________

ostatnio od 2 opakowan :) uzywam wlasnie holiday;a dla ciemnej karnacji i jak dla mnie nie jest zbyt mocny jesli chodzi o odcien ,stosuje codziennie i sie zolta nie robie czego nie moge powiedziec o garnierze skora musieta sloncem to jest do uzytku kilka razy w tygodniu bynajmniej nie codziennego,a ze balsamu do ciala uzywam codziennie to przerzucilam sie na holiday'a mimo ze lubie marke garnier to tu mnie zawiedli
Sabina1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 24 wrz 2006, 21:52
Skąd: Leszno
Płeć:

Solarium

Postautor: Sabina1 » 07 sty 2008, 19:56

Chodze do solarium co jakis czas i chce miec bardzo ladna opalenizne. Co mam zrobic zeby moja opalenizan byla "czekoladowa" no wiecie taka ciemna i jaos trudno mi to osiagnac. zaznaczam ze jestem osobą z ciemna karnacją. Co robicie dziewczyny ze macie tak rownomierną opalenizne i taka ciemną czy chodzicie bardzo czesto do solarium. I co robic by ta opalenizna utrzymala sie na dosc dlugo. za odpowiedzi bardzo dziekuje i za pomoc oczywiscie :)
ByłoSobieŻycie
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 24 gru 2007, 14:39
Skąd: .......
Płeć:

Postautor: ByłoSobieŻycie » 04 lut 2008, 10:18

soulvibrates, ja też bardzo lubię garniera, balsam stosuję co dzień, ale tej "musnięta sloncem" nie miałam jeszcze...ale mi by właśnie pasowało, używanie tego typu środka kilka razy w tygodniu nie wiecej :) a w reszcie tygodnia balsam ujędrniający :D, więc to chyba rozwiązanie dobre, ale to zależy kto czego oczekuje
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 05 lut 2008, 23:15

ja ostatnio sie kilka razy posmarowalam dove tym ciemniejszym i jest ladny kolor bez smug zadnych ale jest minus i skora pachnie po nim jak po samoopalaczu:/
na solarium nie chodze bo po pierwsze szkoda mi mojej i tak juz suchej skory a po drugie szkoda mi moich tatuazy bo blakna i od slonca i od solarium wiec nie po to tyle cierpialam zeby solarium mi je popsulo;)
Grace

Postautor: Grace » 05 lut 2008, 23:47

Candy Killer pisze:ja ostatnio sie kilka razy posmarowalam dove tym ciemniejszym i jest ladny kolor bez smug zadnych ale jest minus i skora pachnie po nim jak po samoopalaczu:/

zgadza się. Ale niestety trzeba uważać, bo ja mam czasem brudne między palcami :/ muszę myć bardzo dokładnie i wycierać. Używałam Dove shimmer coś tam i fajne drobinki na skórze pozostawały przez cały dzień !
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 06 lut 2008, 20:09

no ja po pierwszym razie mimo ze umylam rece i wytarlam co oczywiste to zostalo mi pomiedzy palcami:P ale dobrze ze on sie latwo zmywa ;)
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 10 lut 2008, 22:08

ByłoSobieŻycie pisze:soulvibrates, ja też bardzo lubię garniera, balsam stosuję co dzień, ale tej "musnięta sloncem" nie miałam jeszcze...ale mi by właśnie pasowało, używanie tego typu środka kilka razy w tygodniu nie wiecej :) a w reszcie tygodnia balsam ujędrniający :D, więc to chyba rozwiązanie dobre, ale to zależy kto czego oczekuje



no nie wiem w kazdym badz razie na mnie odcien "wychodzil" zołty a raczej pomaranczowy co w ogole nie przypominalo nawet "musniecia" slonca :/ ostatnio sprobowalam Nivea brazujaco ujedrniajacego.Brazujacy owszem jest ,ladny odcien wychodzi (przynajmniej na mojej skorze),plus takze za zapach natomias efektu ujedrniajacego nie dopatrzylam sie ..przynajmnie narazie :)
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 08 maja 2008, 20:24

Czy w czasie opalania w solarium powinno się zakrywać czymś pieprzyki?? Niestety mam ich sporo, i nie wiem czy powinnam jest zaklejać???
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 maja 2008, 23:21

Raczej nie powinnaś skoro je masz chodzić tam. Tak jak i na słońcu nie leżeć.

Ja też jakieś tam mam, ale takie maleńkie i usłane różnie: jakiś na plecach, na uchu, na 1 cycku, na 2 cycku, na nodze, podeszwie stopy, ale nigdy im się nic od słońca nie działo to się nie przejmuję.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 maja 2008, 08:20

Rebeca2006 pisze:Czy w czasie opalania w solarium powinno się zakrywać czymś pieprzyki?? Niestety mam ich sporo, i nie wiem czy powinnam jest zaklejać???

nie powinnas chodzic do solarium
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 09 maja 2008, 12:15

Właśnie ja też mam w róznych miesjcach, jednk najwięcej na plecach, w tym jeden taki wsyatjący. Zwykle sobie zaklejam plasterkiem na plaży czy gdzieś. Nigdy nie zauważyłam żeby się cośz nimi działo, ale zawsze może zacząć. A czy posmarowanie kremem z filtrem coś da? Zawsze opalałam się w biustonoszu bo gdzieś przeczytałam że nie wolno sutków opalać, to prawda???
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 maja 2008, 12:37

Rany julek - nieprzegotowanej wody też pic nie wolno
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 maja 2008, 12:41

Jeśli masz ich dużo i właśnie wystające - nie powinnaś się opalać w ogóle.
Ja mam kilka dosłownie usłane po całym ciele więc się nie martwię. Żadnych wystających.
Rebeca2006 pisze:Zawsze opalałam się w biustonoszu bo gdzieś przeczytałam że nie wolno sutków opalać, to prawda???
Spytaj Pań na plaży topless 8) Wiadomo, że piersi czy okolice intymne są dużo delikatniejsze niż inne części ciała i nosi się je zakryte najczęściej. Ale ja np na solarium chodzę po to żeby być opaloną w końcu wszędzie i równomiernie, a nie z białymi cusiami od kostiumu.
Awatar użytkownika
passion_flower
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: passion_flower » 09 maja 2008, 12:52

też mam jeden większy pieprzyk na plecach. Chyba najlepiej skonsultować to z dermatologiem, tylko mi jakoś do niego nie po drodze :/ Na pewno powodem do niepokoju są pieprzyki o nieregularnym kształcie, "rozlane". Na pewno trzeba uważać z opalaniem, smarować kremem z filtrem, same pieprzyki można blokerami. W moim przypadku trudno przełożyć teorie na praktykę i zazwyczaj ograniczam się do kremu z filtrem
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 maja 2008, 12:56

Na solarium nie wolno używać filtrów UV :>
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 09 maja 2008, 14:59

passion_flower pisze:rozlane
no w łasnie ten największy mój taki rozlany jest.
księżycówka pisze:Na solarium nie wolno używać filtrów UV :>

Nie miałam pojęcia ....
A co to są te blokery??
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
passion_flower
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: passion_flower » 09 maja 2008, 15:01

księżycówka pisze:Na solarium nie wolno używać filtrów UV

A o tym nie slyszałam. Ale wygooglowałam i faktycznie - znalazłam kilka takich zaleceń. Ale czemu tak :?

bloker to krem z bardzo wysokim filtrem, ale wbrew nazwie nie blokuje wszystkich promieni :>
Ostatnio zmieniony 09 maja 2008, 15:04 przez passion_flower, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 maja 2008, 23:42

passion_flower pisze:znalazłam kilka takich zaleceń. Ale czemu tak :?
Bo w solarium nie masz niekontrolowanych ilości UV jak ze słońca. Jakby nie było to trochę inne opalanie jest. Nawet ja po solarium się opalam na inny nieco kolor niż po leżeniu na plaży. I się nie spalam, a na plaży momentalnie.
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 10 maja 2008, 13:47

księżycówka pisze:I się nie spalam, a na plaży momentalnie.

Ja na odwrót. Byłam teraz na 6 minut i mnie piecze już trzeci dzień :/
Chyba się wybiorę do tego dermatologa.
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 11 maja 2008, 19:01

Rebeca2006, Najlepsze wyjście: polubić samoopalacze i balsamy brązujące.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 12 maja 2008, 08:24

Najlepsze wyjście: polubić samoopalacze i balsamy brązujące.

No chyba, niestety tak. Ale ciężko mi będzie zrezygnować z opalania na plaży bo uwielbiam !
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości