WORY POD OCZAMI

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Sliwka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 15 mar 2006, 11:27
Skąd: Warszawa
Płeć:

WORY POD OCZAMI

Postautor: Sliwka » 23 mar 2006, 12:29

Mam takie dziwne pytanie..
Od czego robią sie tzw. "wory" pod oczami??
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 23 mar 2006, 15:49

Mam taką prostą odpowiedź:
Zazwyczaj... od zmęczenia, niewyspania, za długiego siedzenia przed komputerem, złego dobrania okularów/szkieł kontaktowych.

No to prosta odpowiedź ucieka, co by móc parsknąć dziwnym śmiechem.
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
kirkor84
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 13 mar 2006, 14:02
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: kirkor84 » 24 mar 2006, 16:53

To czasem także może oznaczać problemy z nerkami (kamienie, złogi, niewydolność itp).
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 26 mar 2006, 05:53

Czasem moze tez byc genetyczne. Ja, moj ojciec i moj brat mamy takie ciemne kola (co prawda nie wory) pod oczami. Wiec jesli ktos z Twojej bliskiej rodziny to ma to mozliwe, ze o to wlasnie chodzi.
A moze za duzo placzesz?
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Sliwka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 15 mar 2006, 11:27
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Sliwka » 02 kwie 2006, 12:12

moja mama takie ma, więc to pewnie genetyczne... :-P i to właśnie nie są wory tylko tskie ciemnie coś bleee
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 02 kwie 2006, 14:48

Koko pisze:Zazwyczaj... od zmęczenia, niewyspania,

zbyt dlugie spanie tez je powoduje ;) a niektorzy po prostu maja taka urode - ja tak mam . Nie mam ciemnych, zsinialych miejsc, ale poprosu mam zawsze troche podrazone oczy - od zawsze .
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
giallo_sole

Postautor: giallo_sole » 08 lip 2007, 10:15

Szkoda, że temat został zapomniany, i mało jest odpowiedzi, bo ja mam ten sam problem. Nie jest to ani genetyczne, ani z niewyspania, bo się wysypiam, a u mnie w rodzinie nikt takiego problemu nie ma. A ja mam wory gdzieś od kilku lat, i wygląda to mało estetycznie...
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 08 lip 2007, 13:13

worki mozna usunac operacyjnie wycinajac tkanke tluszczowa ktora wlasnie tam sie zebrala:) ogladalam to na docovery jak byl program o operacjach plastycznych i byla pani ktora miala worki i lekarz mowil ze to jest tkanka tluszczowa ktora mozna usunac operacyjnie i rzeczywiscie po operacji nic nie bylo widac:)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 08 lip 2007, 13:32

Teraz operacje plastyczne moga zrobic z kobiety ze stazem 10-letniej sexualnej hulanki na nowo dziewice, wiec wory pod oczami jak najbardziej mozna usunac. Gorzej ma sie rzecz z cieniami pod oczami - bo tego sie nie usunie operacja.
giallo_sole

Postautor: giallo_sole » 08 lip 2007, 14:01

ja jestem osobą która operacje plastyczne traktuje z WIELKIM dystansem, także to raczej w grę nie wchodzi ...
pozostają okulary, które w dużej części te wory zasłaniają :)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 08 lip 2007, 15:03

w_krk pisze:ani z niewyspania, bo się wysypiam

Worki nie robia sie z niewyspania, ale zmeczania oczu. Jesli siedzisz przed kompem godzinami, a i tak przesypiasz 8h , to wory beda niezmiennie.
Duza dawka swiezego powietrza, naturalnego swiatla, zimne oklady , specjalne kremy lub korektory, mozna robic tez oklady z herbaty. Oprocz tego ze skora pod oczami , trzeba sie lagodnie obchodzic - nie wcierac kosmetykow , lecz wklepywac opuszkami palcow, bo tam skora sie latwo naciaga - jest cienka i delikatna.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
giallo_sole

Postautor: giallo_sole » 08 lip 2007, 18:21

ja szczerze mówiąc nie używam ani makijażu ani kosmetyków. Ale chyba muszę zacząć, w tym tygodniu zapiszę się na wizytę do bardzo dobrej kosmetyczki ktora i podpowie co i jak mam nadzieję.
Awatar użytkownika
Quake
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 17 paź 2007, 22:12
Skąd: Koszalin
Płeć:

Postautor: Quake » 24 paź 2007, 18:13

Szkoda, że temat został zapomniany, i mało jest odpowiedzi, bo ja mam ten sam problem. Nie jest to ani genetyczne, ani z niewyspania, bo się wysypiam, a u mnie w rodzinie nikt takiego problemu nie ma. A ja mam wory gdzieś od kilku lat, i wygląda to mało estetycznie...


Czy estetycznie, to kwestia gustu ;) U kogoś mi nie przeszkadzają, ale moje własne to już lekka przeginka jest. Kiedyś w aptece babka mi powiedziała, że to fajki albo nadciśnienie, a że mam jedno i drugie, to już dalej nie drążyłem tematu. Są to są i kij im w oko ;)
a dobry koń to i po błocie pójdzie
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 24 paź 2007, 19:59

Wierz mi ze to nie wyglada najlepiej... ja mam genetycznie cos pomiedzy worami a cieniami pod oczami. Jak nie poloze make-upu w tym miejscu to jest koszmar. Probowalam kiedys cienie matowac korektorem, ale skorka pod oczami w tym miejscu robila sie jeszcze bardziej pomarszczona, wiec zaprzestalam. Teraz mam gladko, ale nadal fioletowawe cienie.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 24 paź 2007, 23:11

ja tez mam lekkie cienie pod oczami, ale rozwietlajacy korektor daje rade :D
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 25 paź 2007, 08:01

Mia pisze:ja tez mam lekkie cienie pod oczami,

ja tez plus wory, ale mam to gdzieś, a korektora nigdy w ręce nie miałam :).
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 25 paź 2007, 12:55

Mia pisze:ja tez mam lekkie cienie pod oczami, ale rozwietlajacy korektor daje rade :D


ja mam z natury niestety dosyć mocno widoczne :/
Yasmine pisze:ja tez plus wory, ale mam to gdzieś, a korektora nigdy w ręce nie miałam :) .


no nie wiem czy takie gdzieś tak w sumie, bo za ładnie to nie wygląda
Chaos is a friend of mine
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 25 paź 2007, 13:23

Ja mam wory potężne odurodzenia do tego mam nadciśnienie czasami to gówno schodzi jak prowadze zdrowszy tryb życia ale to robią się po prostu bladzsze.
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 25 paź 2007, 14:05

Nola pisze:no nie wiem czy takie gdzieś tak w sumie, bo za ładnie to nie wygląda

U mnie to już tak od zawsze. Ja się tym nie przejmuje, a na moje wory mówię, że mam żabie oczy :D.
Awatar użytkownika
_Blondas_
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 29 lis 2007, 22:08
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: _Blondas_ » 04 gru 2007, 17:52

Jakie są sposoby żeby te wory zmniejszyć , okłady itp ?
Podnieś się i walcz do końca.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości