jakie preparaty wybrac?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 10 mar 2006, 16:05

Yasmine pisze:a wole dobre, zdrowe kanapeczki zrobione samej w domu, niz niewiadomo co kupic gdzies na jakiejs stacji.


juz mnie to wkurzac zaczyna? napisalam gdzie kupuje kanapki, to nie byla stacja


Yasmine pisze:I generalnie na miescie ciezko jest kupic cos zdrowego taniego i zeby jeszcze byc po tym najedzonym.

nie zgodze sie, przynajmniej w Katowicach jest pare fajncyh knajp ze zdrowym jedzeniem i tanio :) a najedzeniem sie to zalezy kto ile potrzebuje
złotooka kotka pisze:Jakby nie patrzec codzienne kupowanie czegos na miescie wychodzi sporo drozej niz zrobienie czegos w domu.

no jasne. ja jadam na miescie, tylko jak jestem na uczelni caly dzien, jak mam 2-3 zajecia to nic nie jem - tzn dopiero jak do domu wroce. Tylko ja generalnie jem malo.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 mar 2006, 16:08

Mia pisze:pare fajncyh knajp ze zdrowym jedzeniem i tanio

MIa twopje tanio to zazwyvczaj normalny cennik jest. Tanio by bylo gdyby wychodzilo taniej niz cieply posilek w domu a nie wmówisz miz e gdzies kupujesz az tak tanio bo to jest po prostu niemozliwe :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 10 mar 2006, 16:15

moon pisze:MIa twopje tanio to zazwyvczaj normalny cennik jest. Tanio by bylo gdyby wychodzilo taniej niz cieply posilek w domu a nie wmówisz miz e gdzies kupujesz az tak tanio bo to jest po prostu niemozliwe :)


no dobra, dla mnie 6zl np/ za nalesniki jabłkowo-pomarańczowe z rodzynkami i cynamonem, 5 za placaki z warzywami czy 7 za zapiekanke srodziemnomorska czy tortille to nie drogo.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 10 mar 2006, 17:43

Mia pisze:6zl np/ za nalesniki jabłkowo-pomarańczowe z rodzynkami i cynamonem, 5 za placaki z warzywami czy 7 za zapiekanke srodziemnomorska czy tortille to nie drogo.

same ochydne rzeczy jak dla mnie :D.


Mia pisze:a najedzeniem sie to zalezy kto ile potrzebuje

to tez zalezy od dnia, ale generalnie jakas tam salatka to sie nie najem.
Mia pisze:juz mnie to wkurzac zaczyna? napisalam gdzie kupuje kanapki, to nie byla stacja

no okej :). Tylko jak sie jedzie w podroz to nie ma zbytnio wyboru,zeby gdzies chodzic po sklepach,bo przystanki sa krotkie :).
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 10 mar 2006, 20:13

Mia pisze:no dobra, dla mnie 6zl np/ za nalesniki jabłkowo-pomarańczowe z rodzynkami i cynamonem, 5 za placaki z warzywami czy 7 za zapiekanke srodziemnomorska czy tortille to nie drogo


bo to grosze, fakt :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 mar 2006, 20:15

Mia pisze:no dobra, dla mnie 6zl np/ za nalesniki jabłkowo-pomarańczowe z rodzynkami i cynamonem, 5 za placaki z warzywami czy 7 za zapiekanke srodziemnomorska czy tortille to nie drogo.

Ok wiele to nie jest, ale w kontekście wydawania poza domem tyle co w domu na ciepły posiłek jest to gdzies o połowe drożej. [Przynajmniej takie zwykłe posiłki jak Kocia pisała]
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 10 mar 2006, 20:36

moon pisze:Ok wiele to nie jest, ale w kontekście wydawania poza domem tyle co w domu na ciepły posiłek jest to gdzies o połowe drożej.

no,a jeszcze jakby tyle wydawac codziennie to troche sie nazbiera.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 10 mar 2006, 23:56

Yasmine pisze:same ochydne rzeczy jak dla mnie :D.


no nie kazdy jest wegetarianinem ;)


Tylko jak sie jedzie w podroz to nie ma zbytnio wyboru,zeby gdzies chodzic po sklepach,bo przystanki sa krotkie :).

eee, ale z ta podroza to mi chodzilo np dluzsze tarsy pociagiem ;) wtedy raczej ma sie przygotowane cos na droge :)


TedBundy pisze:bo to grosze, fakt :)

no tak jadam, i sie najem taka jedna porcja, tzn no starcza mi na caly dzien jak jestem na uczelni

moon pisze:Ok wiele to nie jest, ale w kontekście wydawania poza domem tyle co w domu na ciepły posiłek jest to gdzies o połowe drożej. [Przynajmniej takie zwykłe posiłki jak Kocia pisała]


tyle, ze trudno ze chcac zjesc cos cieplego poza domem to tylko do knajpy/baru i wiadomo ze tzreba liczyc ze bedzie drozej :)
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 11 mar 2006, 00:08

Mia pisze:tyle, ze trudno ze chcac zjesc cos cieplego poza domem to tylko do knajpy/baru i wiadomo ze tzreba liczyc ze bedzie drozej

Dlatego ja jem dopiero po powrocie do domu. Owszem, czasem to troche za pozno, ale tez klade sie pozno.

Owszem miewam problemy z zoladkiem, ale to przez to, iz lecze sie na wrzody. Dlatego codziennie jogurt i jest OK.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 mar 2006, 00:12

złotooka kotka pisze:lecze sie na wrzody. Dlatego codziennie jogurt i jest OK.

To jogurty pomagaja na wrzody? :|
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 11 mar 2006, 00:15

moon pisze:To jogurty pomagaja na wrzody? co?


chyba kefiry tez nie? bo dziadek tez pije codziennie
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 11 mar 2006, 00:27

moon pisze:To jogurty pomagaja na wrzody?

No :D! Jogurty maja takie dobre bakterie, ktore walcza z moimi niedobrymi bakteriami powodujacymi wrzody.
Poprzez jogurt uzupelniam swoja pozyteczna flore bakteryjna ktora nie dopuszcza do wytworzenia srodowiska sprzyjajacego powstawaniu wrzodow.

A kefiry? Nie wiem, sie nigdy nie interesilam, bo kefirow nie lubie.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 11 mar 2006, 09:14

Mia pisze:no nie kazdy jest wegetarianinem

hehe to nie o to chodzi, ze tu nie na miesa, ale nie trawie rodzynek,a placki z warzywami - co to jest :) ? Ziemniaczane ?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 11 mar 2006, 17:54

[ Dodano: 2006-03-11, 17:54 ]
Yasmine pisze:hehe to nie o to chodzi, ze tu nie na miesa, ale nie trawie rodzynek,a placki z warzywami - co to jest :) ? Ziemniaczane ?


ale to byly tylko przyklady ;) placki z warzywami to cos jak omlet warzywny :> tak sie nazywaja, a ja sie na kuchni nie znam ;p ale nalesniki z wszelkiego rodaju owocami czy warzywami jem bardzo chetnie i najdrozszy (juz bardzo wymyslny) w tej knajpie kosztuje chyba 8,90 a porcja spora :)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości