odchudzanie

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 14 lip 2007, 13:52

Candy Killer pisze:ale przy ciezkim treningu codziennym i odpowiedniej diecie non stop :)

tak :>

Jakbym wiedziala jaki to trening to moze i bym podolala :).
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 14 lip 2007, 13:58

no wlasnie..jakbym wiedziala to tez bym sie temu poddala:P hehehjakies tajniki osobistych trenerow:)...to jest ciezkie ale nie niemozliwe:)kilka miesiecy i brzucho plaski..ale jak to zrobic <zalamka>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 14 lip 2007, 14:02

Candy Killer pisze:kilka miesiecy i brzucho plaski..ale jak to zrobic <zalamka>

Ja chce twardy jak skała :). Może są na forum jacyś specjaliści :D? Bo ja jakoś nie lubię tego sfd :/.
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 14 lip 2007, 14:04

sfd najlepsze jest :)
moj kolega ktory trenuje ciagle by Ci powiedzial..kup efedryne 50 mg(najmocniejszy spalacz na rynku a nie te pierdoly thermo speedy czy inne) i wystarczy Ci dalej 6W albo.....zapomnialam nazwe..na F taki trening...i bedziesz miec plaski jak cholera:P hehe

[ Dodano: 2007-07-14, 14:05 ]
i mocny oczywiscie:D
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 14 lip 2007, 14:18

flexa ? Słyszałam coś o nim. A spalacz mam zamiar kupić po 25 lipca, jak kasę będę mieć, ale raczej jakiś z olimpu chce na początek :>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lip 2007, 15:07

Candy Killer pisze:.kup efedryne 50 mg(najmocniejszy spalacz na rynku a nie te censored thermo speedy czy inne

a gdzie to mozna kupic ??
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 14 lip 2007, 15:26

:] w aptece na rozowa recepte:] mozna popytac kolesi co zajmuja sie kulturystyka w miare oni maja te swoje wtyki :)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 lip 2007, 15:29

nie łykajcie bzdur i idiotyzmów i omamić się w spożywanie efedryny. Efedryna przyjmowana regularnie rozpieprza układ krążenia i powoduje nadciśnienie.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 14 lip 2007, 15:38

dlatego mozna ja stosowac tylko miesiac i pozniej trzeba odstawic.ja osobiscie tez boje sie to brac i nie biore ale kilku znajomych bralo i nic im sie nie dzieje.
a to ze termogeniki podnosza cisnienie to kazdy wie i chyba nikt nie ejst na tyle glupi zeby stosowac to niewiadomo jak dlugo
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lip 2007, 15:44

a u mnie powoduje brak snu, swietny humor iniemoznosc usiedzenia zadem w jednym miejscu.
:] w aptece na rozowa recepte:]

no wlasnie tak myslałam, ale miałam nadzieje, ze jak by co to mozna jakos inaczej. Ale to tylko teoretycznie pytam
TedBundy pisze:nie łykajcie bzdur i idiotyzmów

to ja z bzdur i idiotyzmów łykam chrom plus o taki jak tu opisano
Awatar użytkownika
extraho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 103
Rejestracja: 03 maja 2007, 11:28
Skąd: :dąkS
Płeć:

Postautor: extraho » 14 lip 2007, 17:03

Candy Killer, a kupiłaś sobie to coś na M?
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 14 lip 2007, 18:23

c-f pisze:przeczytałam fajny artykuł o tym, że lekko zaokrąglony brzuszek jest najbardziej seksowny

Nie dla wszystkich. Jedni wolą pełny biust, większą pupę i lekko zaokrąglony brzuch. Inni mniejszy biust, płaski brzuch i jędrne pośladki. Np ja :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 14 lip 2007, 19:27

extraho pisze:Candy Killer, a kupiłaś sobie to coś na M?

kupilam to cos :)jewt ok..dobrze sie czuje tylko ciagle mnie suszy i duzo pic musze.glodu nie czuje takze jakym sie uparla to nie musialabym jesc w ogole ale wiem ze to bez sensu wiec jem male posilki i waga idzie w dol powoli ale idzie;)
Dzindzer...jak bardzo chcesz to moge Ci dac namiary to sie skontaktujesz z gosciem co ma.ale to na PW ewentualnie cos innego by sie wymyslilo;)jak chcesz to daj znac:) ja poki co znikam pod prysznic i w plener:)
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 14 lip 2007, 21:13

Candy Killer pisze:c-f nie wiem czy wiesz..ale miesnie sa ciezsze od tluszczu


nie no, oczywiście, że to wiem :P
Yasmine pisze:A mi sie marzy taki bez grama tluszczu. Same miesnie <zakochany>


no a ja właśnie za bardzo rozbudowanych mięśni nie znoszę :/ rzadko mi się to podoba u kobiet. u mężczyzn za to jak najbardziej <zakochany>
Sir Charles pisze:Nie dla wszystkich. Jedni wolą pełny biust, większą pupę i lekko zaokrąglony brzuch. Inni mniejszy biust, płaski brzuch i jędrne pośladki. Np ja :)


oczywiście, że nie dla wszystkich. duży biust i spora pupa nigdy mi się nie podobały, ale lekko zaokrąglony brzuch( nie mówię tu o "uroczej" oponce tłuszczu powstałej z zaniedbania) jest dla mnie fajny.

dzisiaj znów na basen zawędrowałam, ale jakoś nie miałam zbyt wiele energii na intensywne pływanie. poza tym w ogóle nie chce mi się w lustro patrzeć. czuję się obrzydliwie gruba i nieatrakcyjna, chociaż robię co mogę żeby schudnąć. dziwne, bo dopóki obżerałam się toną fast-foodów i słodyczami,uczucie to było mi zupełnie obce ;DD
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 15 lip 2007, 10:27

Słyszałam już wiele o efedrynie kiedyś, od kolegów którzy intensywnie trenowali. Ale patrząc na kilku z nich, to aż strach coś takiego brać, bo nie chciałabym potem być tak pierdzielnięta jak oni :)
A tak serio, to kiedyś, jak regularnie odwiedzałam fitness, czasem brałam tylko l-karnitynę. Nie sądzę, że to naprawdę coś dało, same ćwiczenia bardzo za to pomogły. Praktycznie nie schudłam w ogóle (bo wtedy miałam dobrą wagę), ale wszystkim się wydawało, że pozbyłam się z 5kg albo więcej :)
Teraz się znów na fitness wybieram, choć tym razem jednak wolałabym jakiś spalacz, żeby to przyspieszyć :)

c-f pisze:czuję się obrzydliwie gruba i nieatrakcyjna
Też tak mam czasem. A w innych momentach czuję się wspaniale. Nie wiem, od czego to zależy :>
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 15 lip 2007, 12:38

sophie..niby thermo speed z olimpu jest dobry ale ja go bralam i cwiczylam i nic wiec szkoda pieniedzy :)a ci Twoi koledzy to pewnie brali nie tylko efedryne:Pmam takiego jednego wlasnie to efedryne na poczatku na spalenie a pozniej metanabole i takie inne..wiec sama efedryna im nie skrzywila psychy ;)jak sie to bierze tak jak powinno to nic sie nie stanie:)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 15 lip 2007, 16:16

Ja wiem, że nie tylko efedryna, ale właśnie od tego się zaczęło :)

To mówisz, że thermo nie jest skuteczne. W takim razie co? O ile w ogóle coś jest :)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 15 lip 2007, 17:40

sophie pisze:
c-f pisze:czuję się obrzydliwie gruba i nieatrakcyjna
Też tak mam czasem. A w innych momentach czuję się wspaniale. Nie wiem, od czego to zależy :>

Od cyklu? :P
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 15 lip 2007, 17:48

sophie pisze:To mówisz, że thermo nie jest skuteczne. W takim razie co? O ile w ogóle coś jest :)


ja jadlam thermo line II i tez nic nie pomoglo :| i szukamn czegos skutecznego, ale nie wiem czy cos sie znajdzie, bo to ludzie najbardziej polecaja
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 15 lip 2007, 17:59

Candy Killer pisze:extraho napisał/a:
Candy Killer, a kupiłaś sobie to coś na M?

kupilam to cos :)jewt ok..dobrze sie czuje tylko ciagle mnie suszy i duzo pic musze.glodu nie czuje takze jakym sie uparla to nie musialabym jesc w ogole ale wiem ze to bez sensu wiec jem male posilki i waga idzie w dol powoli ale idzie

O, to cos dla mnie :>
madziorka.m pisze:sophie napisał/a:
To mówisz, że thermo nie jest skuteczne. W takim razie co? O ile w ogóle coś jest

ja jadlam thermo line II i tez nic nie pomoglo i szukamn czegos skutecznego, ale nie wiem czy cos sie znajdzie, bo to ludzie najbardziej polecaja

To wychodzi ze nic nie jest skuteczne :|
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 15 lip 2007, 18:05

Sir Charles pisze:Od cyklu? :P
Niekoniecznie z tego co zauważyłam :)

Candy Killer pisze:kupilam to cos :)jewt ok..dobrze sie czuje tylko ciagle mnie suszy i duzo pic musze.glodu nie czuje takze jakym sie uparla to nie musialabym jesc w ogole ale wiem ze to bez sensu wiec jem male posilki i waga idzie w dol powoli ale idzie;)
A co to w ogole jest?
Fakt faktem, ja bardzo mało jem, nie dla odchudzania, tylko nie mam potrzeby. Ale waga tego nie pokazuje. Od jutra zaczynam dietę, w tym regularne jedzenie - muszę się zmusić, nie ma innej opcji, bo może metabolizm się ruszy.

Marissa pisze:To wychodzi ze nic nie jest skuteczne :|
Myślę, że jednak tylko ćwiczenia. To działa :) A dodatkowa kasa na ew. thermy, l-karnityny itp chyba jednak tylko w błoto idzie :>
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 15 lip 2007, 18:12

sophie pisze:Candy Killer napisał/a:
kupilam to cos :)jewt ok..dobrze sie czuje tylko ciagle mnie suszy i duzo pic musze.glodu nie czuje takze jakym sie uparla to nie musialabym jesc w ogole ale wiem ze to bez sensu wiec jem male posilki i waga idzie w dol powoli ale idzie;)
A co to w ogole jest?
Fakt faktem, ja bardzo mało jem, nie dla odchudzania, tylko nie mam potrzeby. Ale waga tego nie pokazuje. Od jutra zaczynam dietę, w tym regularne jedzenie - muszę się zmusić, nie ma innej opcji, bo może metabolizm się ruszy.

Na 6 stronie Candy wytlumaczyla :)
sophie pisze:Marissa napisał/a:

To wychodzi ze nic nie jest skuteczne
Myślę, że jednak tylko ćwiczenia. To działa A dodatkowa kasa na ew. thermy, l-karnityny itp chyba jednak tylko w błoto idzie

Tez mi sie tak wydaje, i ewentualna zmiana nawykow zywieniowych.
Ja nie wiem jak to bedzie z moimi cwiczeniami - jestem niecierpliwa i chcialabym widziec juz teraz, zaraz efekty. I gorzej bedzie z jedzeniem, tutaj woli za bardzo nie mam, wiec przydaloby mi sie cos na ograniczenie laknienia na slodycze i slodkie napoje :/
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 15 lip 2007, 18:28

Na 6 stronie Candy wytlumaczyla :)
znalazłam na jakiejś wczesniejszej :) (mam inaczej liczbę postow na stronę ustawioną niż standardowo)

Ale to chyba na receptę jest, nie? :>

Poza tym, widzę na różnych stronach, że to niebezpieczne może być... :?
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 15 lip 2007, 18:35

sophie pisze:Poza tym, widzę na różnych stronach, że to niebezpieczne może być... :?

Jak dla mnie wszystko jest niebezpiecznie jesli sie nie ma umiaru :)
To pewnie jest na recepte, a moja lekarka raczej mi tego nie przepisze, a szkoda, chcialabym sprobowac.
Moze zamiast tego wybrac sie do dietetyka... Chociaz najgorsze przeszkody czekaja mnie w domu z mama, ktora nie rozumie takiego czegos jak zdrowe odzywianie.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 15 lip 2007, 18:38

Nie chodzi mi o brak umiaru, a efekty uboczne.
Ale... choć przez chwilę mnie ten środek zainteresował, stwierdzam, że na razie nie będę kombinować. Ani z termogenikami, ani z takim czymś :) Ciekawe czy regularne odżywianie i więcej ruchu mi pomoże :) Choć i tak co jakiś czas słyszę, że schudłam. Tylko co z tego, skoro nadal mam 5 kg do "mojej" wagi...
A dla odmiany dziś wieczorem się nażrę popcornu na Shreku :D
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 15 lip 2007, 21:16

Marissa pisze:wiec przydaloby mi sie cos na ograniczenie laknienia na slodycze i slodkie napoje :/


ja kiedyś chrom łykałam i mi pomógł bardzo :)
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 15 lip 2007, 21:40

meridia jest ..teoretycznie na recepte :) ja kupilam bez recepty za 120 zl .nie ejst ona dla wszystkich.jak sie nie ma nadwagi a chce sie pozbyc jakis kilku kilo to nie ma sensu tego brac.
na necie tez czytalam ze niebezpieczne ze zle sie czuly itd itd. ja pierwsze kilka dni mialam lekkie zawroty glowy a teraz dobrze sie czuje tylko suszy mnie ciagle.
jak ktoras chce sprobowac to mozna isc do apteki popytac sie moze sprzedadza bez recepty bo teraz duzo rzeczy co jest na recepte mozna kupic bez:)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 lip 2007, 12:44

Sir Charles pisze:Kebab nie jest szczególnie niezdrowy. Bułka, chude mięso, warzywa i lekki sos...
Mowisz jak moj ;DD [Tylko on to mowi zjadajac 3 :/ ]

Ok ja sie zaniedbalam, ale nie widze zeby cos uroslo :| To dobrze. Oj jutra na fitnessik :D Od dzis znow normalne zdrowe zarcie. :D Czuje sie zasyfiona od srodka. Skad wziac blonnik zeby te swinswa z jelit wypedzic? I jakie cosie warto jesc z tych preparatow?
Michal_GSXR
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2007, 11:32
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Michal_GSXR » 16 lip 2007, 13:41

Ja schudłem w ciągu dwóch miesięcy 8kg (z 78 do 70).

3-4 razy w tygodniu siłownia + 6 weidera
3-4 razy w tygodniu bieganie po lesie ok. 20 minut
1-2 razy w tygodniu śmiganie po lesie na rowerku 8-12km

Nie wiem czy już ktoś o tym pisał, ale należy unikać mocno gotowanych warzyw! Ponieważ posiadają one duży indeks glikeniczny i sprzyjają tyciu. Tak więc rozgotowana marchewka = grubasek ;)
Sunia GSX-R 750 eh...
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 16 lip 2007, 19:08

moon pisze:Skad wziac blonnik zeby te swinswa z jelit wypedzic?

albo w sklepiej ze zdrowa zywnoscia albo w zielarskim albo w tabletkach w aptece.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości