Studniówka

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 sty 2006, 21:41

Dzindzer pisze:wydaje mi sie, że takie nie za mocno umalowane, bo bedziesz juz miała slicznie oko zrobione to usta takie delikatne według mnie by pasowały

yhm, masz racje. Nie lubie zbytnio malowac ust :).
I dalej w sumie sie zastanawiam nad fryzurka. Wiem,ze na pewno rozpuszczone i raczej proste, ale czy jakos wiwinac czy gdzieniegdzie pokarbowac czy pokrecic to juz nie wiem ;).
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 07 sty 2006, 00:15

jesli mocne oczy to na pewno delikatne usta ;) maznac tylko blyszczykiem lekkim, albo nawet takim ktory nie nadaje koloru tylko ma delikatne drobinki :)

Gosia mozesz dodac brokat w kacikach albo pod luk brwiowy, jesli masz czarny eyliner to moze zamiast czarnego cienia do tego srebrnego dobierzesz jakis grafit ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Grace

Postautor: Grace » 07 sty 2006, 18:03

Mia pisze:Gosia mozesz dodac brokat w kacikach albo pod luk brwiowy, jesli masz czarny eyliner to moze zamiast czarnego cienia do tego srebrnego dobierzesz jakis grafit

tak zrobie, dzieki.
Blyszczyk jasny z lekkim brokatem polecam water shine diamonds liqiud maybelline , trawly naprawde delikatny (cena ok 22zl), ja akurat dostalam od tesciowej:)
dlugo sie zastanawialam jak pomalowac paznokcie - wygral francuski ze zlotym brokatem jako zdoebienie. teraz zostal mi tylko amkijarz..bede kombinowac :/ hm, ale no nie wiem co z tego wyjdzie :/

a bylam u fryziera, wyprostowal mi wlosy i faktycznie sie trzyma fryzura tylko..elektryzuja mi sie wlosy , a mialam odzywki w spray aplikowane i lakier do wlosow przez fryziera... co robic??
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 sty 2006, 19:02

Ja tam sie nie znam, ale sama przestrzegam zasady ze jak oczy mocno to usta słabo.

Gosia... pisze:elektryzuja mi sie wlosy , a mialam odzywki w spray aplikowane i lakier do wlosow przez fryziera... co robic??

Skoro fryzjerowi sie nie udało sama też raczej nie dasz rady.
Ja miałam gładziutkie lejące sie włosy bez elektryzacji juz u fryzejera dzieki tym jego bajerom.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 sty 2006, 20:38

Gosia... pisze:wygral francuski ze zlotym brokatem jako zdoebienie.

do srebrnego makijazu lepiej chyba by pasował srebrny brokat, a jaki masz na sukience ??
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 07 sty 2006, 23:25

Gosia... pisze:tylko..elektryzuja mi sie wlosy

mi sie wieczne elektryzuja :/.
Awatar użytkownika
sad234
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 11 sie 2005, 18:40
Skąd: ZachodniaPolska
Płeć:

Postautor: sad234 » 08 sty 2006, 00:43

Yasmine pisze:I dalej w sumie sie zastanawiam nad fryzurka. Wiem,ze na pewno rozpuszczone i raczej proste, ale czy jakos wiwinac czy gdzieniegdzie pokarbowac czy pokrecic to juz nie wiem ;).


.. troche pokreć .. pokreconych wlosów optycznie jest więcej .. a wiecej włosów na głowie to świadectwo zdrowia ..

.. no chyba, ze masz włosy niezdrowe z natury .. wtedy kręcenie nic nie da .. ba .. nawet karbowanie nic nie da ..
<swir2>

<sloneczko3>
.. zawrzyjmy nerwicowy sojusz i poszukajmy kozła ofiarnego ..

Obrazek
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 08 sty 2006, 02:15

Gosia... pisze:water shine diamonds liqiud maybelline



ja juz go ocenialam w temacie kosmetycznym ;)


Dzindzer pisze:do srebrnego makijazu lepiej chyba by pasował srebrny brokat, a jaki masz na sukience ??

no wlasnie tez mi sie tak wydaje.. dodatki w jednej kolorystece, jesli zlote to tzreba makijaz zmienic ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 08 sty 2006, 10:10

sad234 pisze:.. troche pokreć .. pokreconych wlosów optycznie jest więcej .. a wiecej włosów na głowie to świadectwo zdrowia ..

ale ja wlasnie mam ogrona ilosc wlosow na glowie. Mam bardzo geste i ciesze sie, ze prostowanie sprawia, ze jest ich mniej :).


sad234 pisze:.. no chyba, ze masz włosy niezdrowe z natury .. wtedy kręcenie nic nie da .. ba .. nawet karbowanie nic nie da ..

tak zle nie jest :). Sa dosc podatne. Moge prostowac, krecic karbowac. Tylko na wilgoci czesto sie skrecaja.
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 09 sty 2006, 20:25

Już niedługo studnióweczka <banan> <pijak> <pijak> <pijak>
Co by się nie działo głowa do góry !

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości