Make- up

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

szukająca1
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 wrz 2013, 14:12
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: szukająca1 » 13 sty 2014, 14:53

majkawazka pisze:ja nigdy bym sie nie odważyła na make up permanentny...


Dla permanentny też jest nienaturalny, nie pasuje na wszystkie okazje, a poza tym, często dostaję się po nim jakiegoś uczulenia, no i za jakiś czas też przydałoby się go powtórzyć. Osobiście nie lubie się malować, ale jak już wychodzę, lubie makijaż delikatny, typu podkład, cień, tusz i jakiś błyszczyk. Dla mnie to wystarczające, ma wyglądać ładnie i naturalnie.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez szukająca1, łącznie zmieniany 1 raz.
Hanniaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 19 wrz 2012, 14:17
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: Hanniaa » 13 mar 2014, 19:41

Bardzo fajny podkład to Revlon Color Stay - u mnie trzyma się na twarzy cały dzień i co bardzo ważne nie brudzi ubrań, minusem jest cena. Koniecznie pod podkład używam kremu lub serum (ostatnio nawet serum lepsze, bo lżejsze - dla kobiet 30+ polecam polskiej firmy Świt Pharma Prestige Cosmetics Active Lifting). Zdecydowanie nie sprawdziły się u mnie silikonowe bazy pod makijaż.
kmazel
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2014, 09:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: kmazel » 26 mar 2014, 09:36

Bardzo często własnie wiele dziewczyn myśli ze jak się wymalują to będą piękne, a najczęściej z tego co widzę kończy się to tak że nawali pudru tuszu i wszystkiego i wygląda strasznie !! <bojesie>. W makijażu chodzi o to żeby odkreślić swoje walory np. jeśli się ma duże oczy to delikatna kreseczka wystarczy, albo delikatny puder żeby podkreślić kości policzkowe i tyle. Ja cenie sobie naturalne piękno :)
hipsterka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 26 cze 2013, 10:01
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: hipsterka » 18 kwie 2014, 13:27

Kiedyś zastosowałam lekki podkład pod cienie do oczu i byłam z niego bardzo zadowolona. Efekt utrzymywał się prawie cały dzień, a zrobiony przeze mnie makijaż nie odbijał się od powiek.
hermiona
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 24 cze 2014, 10:09
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: hermiona » 26 cze 2014, 11:30

Odkąd okryłam bloga makeup by hanexx to poznałam parę sztuczek i teraz łatwiej mi idzie robienie makijażu. Chociaż jak dla mnie nawet dzienny makijaż tej dziewczyny jest zbyt mocny i zazwyczaj stosuję jaśniejsze cienie.
Jadziab
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2014, 15:30
Skąd: kraków
Płeć:

Postautor: Jadziab » 10 lip 2014, 23:14

Cześć,
A myślałyście, żeby zamiast kupować drogich kosmetyków i tracić czas na malowanie się zafundować sobie makijaż permanentny? Odkąd zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi ust i kreskę używam tylko podkładu. Poranny makijaż zajmuje mi 5 minut. To super praktyczna sprawa Polecam gorąco! Poza tym po przebudzeniu zawsze wyglądam atrakcyjnie i nie krepuje się przed moim narzeczonym;) Decydując się na makijaż należy sprawdzić miejsce gdzie robicie żeby się nie oszpecić. Polecam to naprawdę niesamowity komfort!
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Jadziab, łącznie zmieniany 1 raz.
hermiona
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 24 cze 2014, 10:09
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: hermiona » 29 lip 2014, 11:04

No tak, tylko co w przypadku jak ten makijaż nie wyjdzie tak jakbyśmy sobie tego życzyły? Zwykły makijaż w każdej chwili możemy zmyć, a z permanentnym trzeba będzie żyć. Albo może wyglądać sztucznie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 lip 2014, 18:16

Jedna kasjerka w markecie gdzie robie zakupy ma wytatuowane brwii. Wyglada przekomicznie :) A szkod,a bo gdyby miala normalne to bylaby calkiem atrakcyjna.
hermiona
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 24 cze 2014, 10:09
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: hermiona » 14 sie 2014, 15:05

No cóż... To jest kolejny dowód na to, że makijaż permanentny nie jest tak cudowną sprawą. Nie twierdzę, żeby z niego zrezygnować jeśli ktoś naprawdę chce, ale warto byłoby być ostrożnym w tej kwestii.
Awatar użytkownika
noreen
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 05 wrz 2012, 12:45
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: noreen » 15 paź 2014, 09:37

co sądzicie o kosmetykach z douglasa? osatnio zamówiłam przez Internet kosmetyki ze zniżką i lada chwila do mnie dojdą. wiem, że po fakcie ale polecacie go?
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez noreen, łącznie zmieniany 1 raz.
ewelina12
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:57
Skąd: Ostrowiec
Płeć:

Postautor: ewelina12 » 15 paź 2014, 16:46

Też się zastanawiałam nad kupnem kosmetyków stamtąd, więc jak już do Ciebie dojdą to daj znać czy warto :)
carolline19
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 sty 2014, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: carolline19 » 16 paź 2014, 16:55

Ja kupuje kosmetyki w zwykłej drogerii, nie oszukujmy się, że są o wiele tańsze. Czasem chodzę do kosmetyczki na make-up.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości