Recenzje produktow :)

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 wrz 2005, 14:13

Mia pisze:obciac w zyciu bym sie nie obciela ani sama ani nie dalabym komus kto sie na tym nie zna

A ja podziekuje fryzjerom. Jeszcze nigdy nie zostalam obcieta tak jakbym chciala. Zawsze cos spieprza. Wole sama na sobie polegac. Tymbardziej,ze ostatnio kupilam wlasnie degazowki i sie ladnie wystopniowalam.
Teraz w takim stanie jak sa moge juz zapuszczac wlosy :). I tak mnie sie pytaja gdzie bylam u fryzjera ;).
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 wrz 2005, 14:29

Ja sobie nie wyobrazam jak ktos w domu moze sobie obciac, pocieniowac, zrobic grzywke, przerzedzic wlosy :) Po prostu uwzam ze chyba cos w tym jest a to ze nie trafilas jeszcze na dobrego fryzjera to tylko pech :) W kazdym razie domowy sposb jak najbardziej mnie nie przekonuje :) Ale wiadomo kazdemu pasuje co innego :). Tylko jak pocinasz sobie z tylu wlosy? To jest chyba niewykonalne ;) Dlatego nawet najlepsi fryzjerzy nie obcinaja sami siebie ;)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 wrz 2005, 14:37

Mia pisze:Tylko jak pocinasz sobie z tylu wlosy?

ja mam swoje sposoby. Podnosze wlosy po prostu do gory, nad glowe. Zreszta ja uwielbiam artystyczny nielad. Nie moglabym byc prosto obcieta. Jak najwiecej pazurkow <aniolek2>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 wrz 2005, 14:40

heh ;) no jak tam wolisz :) ktos jeszcze sie w domu obcina? :) Ale przyznam ze ja tez wole oryginalne fryzury :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 wrz 2005, 14:41

Mia pisze:ktos jeszcze sie w domu obcina?

Moja mama. Zreszta jej tez robilam juz nie raz trwala :).
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 03 wrz 2005, 15:51

Yasmine pisze:Zreszta ja uwielbiam artystyczny nielad.

oh, a mimo wszystko widac, kiedy artystyczny nielad jest celowy, a kiedy to wynik podcinania sie samemu w domu. brrr, we wczesnej podstawowce mama skracala mi wlosy, ale wiecej nie dalabym sobie tego zrobic.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Madziunia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 05 sie 2005, 10:11
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: Madziunia » 03 wrz 2005, 16:51

Yasmine pisze:No wlasnie . Jakby to byla jakas rudawa to ok, ale braz na blondzie ziolami to nie wiadomo jak zareaguje. Wez zrob ta probe na kosmyku.

Tak zrobiłam :) i muszę powiedziec ze wyszło bardzo ładnie. Dzisiaj wieczorkiem całe włoski sobie zrobię :)

Yasmine pisze:Ja sie obcinam i farbuje sama .

Ja tez :) Jestem domowym fryzjerem :D. Obcinam jeszcze włosy dla siostr i koleżanek, farbuje, robię pasemka, balejaże i wszytsko wychodzi ślicznie :)
BiOtiKa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 28 cze 2005, 21:20
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: BiOtiKa » 03 wrz 2005, 18:22

Yasmine pisze:1. Produkty do paznokci - odzywki, lakiery,
2. Kosmetyki do makijazu oczu - cienie, tusze, kredki, eyelinery,
3. Wszelkie pudry, podklady, korektory, roze
4. Usta - blyszczyki, pomadki, konturuwki,
5. Koloryzacja wlosow - farby, szampony koloryzujace
6. Balsamy do ciala
7. Akcesoria do depilacji
8. Plyny, zele do higieny intymnej
9. Mydla, olejki, plyny , zele do kapieli, peelingi
10. Antyperspirany, dezydoranty, perfumy
11. Pasty, plyny do jamy ustnej
12.Produkty antytradzikowe
13. kremy, maseczki, toniki, mleczka do demakijazu
14. szampony do wlosow i odzywki do wlosow
15. preparaty do stylizacji - pianki, zele lakiery.


hehe ale zescie sie dziewczyny rozgadaly o tych wlosach to teraz ja dam kilka produktow:
1 odzywka do paznokci firmy Vibo z jedwabiem.. moze tania ale jak sie stosuje z 2 miesiace to kondycja paznokci naprawde sie poprawia( ok 3-4zl) ocena 4
i lakiery do paznokci firmy INGLOT dlugo sie trzymaja i duza gama kolorystyczna ok 11zl 5+
4 Błyszczyk firmy Deni Card ladne kolory optycznie powiekszajace usta i na dodatek boskie zapachy ( a szczegulnie o zapachu cappucino), wytrzymaly ok 11-13zl ocena 5
6 Balsam Nivea ( ten najpopularniejszy) niby zachwalaja ze takie swietne dlugotrwale nawilzenie ale moim zdaniem guzik prawda i troche malo wydajny ok 12zl ocena 3
7 Krem Vitt do okolic bikini- ladny zapach, nie powoduje podrazniń i ladnie pachnie oce.5
Krem do golenia firmy Joanna -tani ale troche gorszy od vetta, trzeba przetrzymac dluzej niz jest na opakowaniu, cena ok 7 zl ocena 4
10Herbina- dosyc dobra, wydajna ale przy dluzszym stosowaniu skora przyzwyczaja sie, ladne zapachy i dosc niska cena, nie brudzi ubran ocena 5+
Lady Speak Stic (czy jak to sie tam pisze)- sztyft, jak dla mnie taki sobie, ladne zapachy ale brudzi ubrania cena ok 10 zl ocena 4+
13 Mleczko do demakijazu Garniera z mikroolejkami i wyciagiem z owocow- dobrze czysci nie uczula wrazliwych oczu fajna para wraz z tonikiem z tej samej serii cena ok 13 zl ocena z 5+ dam im
14 Ta nowa linia Elseva do luzpiezu- kapletna porazka, moze i szampon sam w sobie ma jakies wlasciwosci ale w ogóle sie nie pieni nawet przy drugim myciu wlosow , trzeba kozystac z innego cena ok 9-10zl ocena 2
Szampony Glis Kur- bardzo dobre szampony o ladnym zapachu i odzywiaja wlosy z tej samej firmy odzywki cena ok 10 zl ocena 5+
Maseczka odzywcza panten regenerujaca- super odzywia wlosy zniszczone po farbowaniu i stylizacji cena ok 15 zl ocena 5+
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 wrz 2005, 19:29

Mia pisze:ktos jeszcze sie w domu obcina?

Ja najczęściej. tzn prosze siostrę cioteczną to mnie podetnie.
Sama z kilka miechów t emu się censored , kórego ranka idac do szkoły że to coś jest za długie, więc zlapałam włosy w kucyk i na ślepo ciach i było ok :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 wrz 2005, 21:41

Madziunia pisze:Tak zrobiłam i muszę powiedziec ze wyszło bardzo ładnie. Dzisiaj wieczorkiem całe włoski sobie zrobię

i jak efekt :)?
Awatar użytkownika
Madziunia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 05 sie 2005, 10:11
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: Madziunia » 03 wrz 2005, 21:53

Yasmine pisze:i jak efekt ?

Podoba mi się. :) Kolor wyszedł taki ciemnoczekoladowy :D. Jestem naprawde zadowolona.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 wrz 2005, 21:57

Madziunia pisze:Podoba mi się. Kolor wyszedł taki ciemnoczekoladowy . Jestem naprawde zadowolona.

No to super :). A mozesz napisac jakiej dokladnie uzywalas firmy i za ile kupilas ?
Awatar użytkownika
Madziunia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 05 sie 2005, 10:11
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: Madziunia » 03 wrz 2005, 22:03

No ja używałam tej farby ziołowej firmy Venita, czy jakoś tak. :) 5,80 mnie ona kosztowała :). Tzn na opakowaniu było napisane ze to jest balsam koloryzujący. Użyłam brązu.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 wrz 2005, 04:05

A ja zakupilam dzis ziemie egipska :) bardzo ladnie modeluje kosci policzkowe :) jeszcze bede sie cieszyc latem i brazowic ;)
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 04 wrz 2005, 08:00

kurcze jestem pelna podziwu chcialabym zobaczyc twoja szafke z kosmetykami...moze sie zamienimy?? <aniolek2>
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 04 wrz 2005, 10:42

Yasmine pisze:2. Kosmetyki do makijazu oczu - cienie, tusze, kredki, eyelinery


tusze: astor ultra volume - ladnie pogrubia i zagęszcza, bez grudek i sklejania - (ok. 26zl) - 5
maybelline lash expansion - przeslicznie wydłuża, delikatnie pogrubia, więc na dzień jak znalazł, w ogóle nie skleja - (ok. 28zl) - 5+

kredka rimmel czarna [061], miękka, łatwo się maluje, trwałość na 5- (kilkanaście zl)

o, dokoncze pozniej, bo musze wyjsc :D
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 wrz 2005, 12:27

mikaaa heh rzeczywiscie mam ich dosc sporo, ale jak mowie przewaznie dlatego ze sama lubie eksperymentowac z makijazem, bawic sie kolorami, dobierac do stroju a dwa dlatego, ze maluje na razie jeszcze po znajomosci zeby cwiczyc, moze po profesjonanej szkole ktora skoncze dodatkowo zajeme sie makijazem i stylizacja:)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 05 wrz 2005, 13:57

Mia pisze:moze po profesjonanej szkole ktora skoncze

To w jakiej Ty jestes szkole :>?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 wrz 2005, 22:45

Yasmine, makijazem i stylizacja zajmuje sie dodatkowo :) Ale tez ksztalce sie w tym kierunku, jednak nie wiaze z tym pryszlosci. To raczej takie zajecie na czas studiow no i wielkie hobby :)

Wracajac do kosmetykow, dzis wyprobowalam mleczka Sun Silk dodajacego objetosci wlosom cienkim wrr ale napuszona jestem :P Szkoda tylko ze wlosy sa takie hmm matowe? Zaraz jeszcze sie poogladam ;-) Ale efekt objetosci czuje, nawet za bardzo. Zwykle prostuje wlosy a teraz tego nie zrobilam, ale chyba mi sie nie wydaje ;)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 wrz 2005, 08:14

Mia pisze: Ale efekt objetosci czuje, nawet za bardzo

Ja taki efekt czuje jak umyje wlosy i wysusze suszarka. Jakby piorun przeszedl :D
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 wrz 2005, 11:44

Hihi jeszcze co do tego sunsilka wlosy sa matowe i bardziej szortkie w dotyku - specjalnie nie nakladalam nic wiecej zeby sprawdzic ten produkt wiec jakos tak srednio. ocena 3

a teraz cos dla dziecwzyn ktore maja cere sucha i wrazliwa,lub bardzo sucha -Dermika Odzywcza maseczka rozana do cery suchje i bardzo suchej, ma gesta kremowa konsystencje, naklada sie ja na noc na twarz i szyje i nie zmywa! Cera jest odzywiona, nawliozna, gladka i promienna :) Dziala kojaco -och ten zapach :) /nawiasem mowiac ulatwia zasypianie (; 2 /efekty widac juz po pierwszym nalozeniu, maseczka jest w saszetce, starcza na 4-5 razy, minusem jest moze klopot z przechowywaniem - tzreba dokladnie zwijac zeby nie wysychala lub przelewac do pustego pudeleczka np po kremie, i nie wszystkim odpowiada taka gesta konsystencja, ale sprobowac warto bo jak dla mnie jest rewelacyjna, cena 1 saszetki to 4,30 ocena 6 :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 wrz 2005, 18:40

Mia pisze:jeszcze co do tego sunsilka wlosy sa matowe i bardziej szortkie w dotyku

nie lubie matowych i szorstkich wlosow, a niestety czesto takie mam. Kupilam dzis Nutri gladka odzywke. Napisze pozniej jak efekt :)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 06 wrz 2005, 18:41

A ja sobie kupiłem szampon przeciwłupieżowy Nivei i jestem zadowolony :) Ładnie pachnące włoski mam :) i łupieżu nie ma:) <aniolek2>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 wrz 2005, 18:50

a ja kupilam szminko-blyszczyk Lumene Mirror Shine malinowy :) jak wyprobuje to dam znac :)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 06 wrz 2005, 18:52

heh a dziewczyny to są pomysłowe mają taki błyszczyk i go sobie później zajadają na zajęciach zreszta dekoncentrując facetów :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 wrz 2005, 18:58

eee ja swojego nie zjadlam na zajeciach ;p choc przyznam ze niektore tak smakuja i pachna ze az chce sie je zjesc :P jeje dekoncentrujac facetow powiadasz? ;-)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 06 wrz 2005, 18:59

heh i to jeszcze jak takie błyszczące usteczka...coś pięknego ;)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 wrz 2005, 19:08

hiih no powiem ze byszczyki to jest to :P szminki juz odchodza w zapomnienie ;)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 06 wrz 2005, 19:11

A szminki to paskudne ustrojstwo ale to moje zdanie ;)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 wrz 2005, 19:20

Ja nie lubie zbyt blyszczykow ani szminek. Mocno tuszuje rzesy i podkreslam czarnym eylinerem. Oczy sa dosc mocno podkreslone, wiec usta zostawiam naturalne :).

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 221 gości