Recenzje produktow :)

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 01 wrz 2005, 07:22

Mia pisze:A Oriflamu i Avonu akurat duzo uzywam bo wiele kosmetykow jest naprawde dobrych

Avonu mialam okazje uzywac kilku kosmetykow (szczegolnie do wlosow) i uwazam ze ma dosc dobre kosmetyki :).
Ale co do Oriflame to sie nie zgodze na pewno. Bylam konsultantka przez jakis czas i nie bylo produkty ktory by mi odpowiadal (szczegolnie biorac pod uwage tusze, plyny do demakijazu, maseczki, balsamy, kremy).
Pamietam, ze jedyne co bylo takie w miare to taki olejek do wlosow(maseczka na goraco) a takiej malej tubce :).
Awatar użytkownika
Madziunia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 05 sie 2005, 10:11
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: Madziunia » 01 wrz 2005, 08:38

Yasmine pisze:Ale co do Oriflame to sie nie zgodze na pewno

Dokładnie, ja też nie lubię ich kosmetyków. A Avon za to bardzo sobie cenię i w sumie czego nie spróbowałam było OK.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 01 wrz 2005, 09:54

No a prawda jest taka ze i Avon i Oriflame maja troche ( w sumie obie firmy dosc sporo) beznadziejnych kosmetykow (opierajac sie na trwalosci ale przede wszystkim skladzie, Avon ma wiecej chemii a Oriflame wiecej naturalnych skladnikow) ale i tam i tam mozna znalezc cos fajnego i naprawde dobrego. Oriflame ma swietne cienie do powiek, w przeciwienstwie do Avonu tam sa beznadziejnie, odwrotnie jest z pomadkami. Co do balsamow jest roznie, generalnie lepsze sa te z Oriflame jesli chodzi o skladniki, ale Avon ma swietny olejek do kapieli, spray do ciala, krem z oliwka. Generalnie wszystko zalezy. Seria Color Trend z Avonu w wiekszosci nie nadaje sie do niczego, a czesc balsamow i kremow jest skuteczna tylko na skorze dzieci i nastolatek do ok 15 roku zycia ;) Z kolei do wlsoow to tylko Avon i tak mozna by wymieniac ;) A nie dyskutujcie o firmach tylko dajcie swoje oceny :P A wlasnie a mozecie tez napisac jesli szukacie jakeigos dobrego kosmetyku :) Ja teraz szukam dobrego kremu nawilzajacego i kosmetyku do demakijazu :)
Awatar użytkownika
Madziunia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 05 sie 2005, 10:11
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: Madziunia » 01 wrz 2005, 10:04

Mia pisze:A wlasnie a mozecie tez napisac jesli szukacie jakeigos dobrego kosmetyku

No własnie ja poszukuję :) Chce sobie kupic jakiś dobry tusz wydłużający rzęsy (moze byc dodatkowo pogrubiający :)) tylko zeby miał małą szczoteczkę.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 02 wrz 2005, 09:30

Juz troche tu tuszy dziewczyny polecaly :) Jak dla mnie swietne sa tusz Max Factor 2000 Calorie i Bourjois Coup de Theatre. Sama chce teraz wyprobowac IsaDory i L'oreala dwustronnego :)
Awatar użytkownika
Madziunia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 05 sie 2005, 10:11
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: Madziunia » 02 wrz 2005, 14:54

Mia pisze:Juz troche tu tuszy dziewczyny polecaly

Polecały, ale nie pisały czy maja małe szczoteczki :D Ale co tam jutro ide do sklepu i sama sobie posprawdzam... :)
Mia pisze:L'oreala dwustronnego

Moja siostra ma ten tusz. Mocno wydłuża rzęsy i troche pogrubia. Duzym minusem jest to, ze odzywka przeswituje przez czarna warstwe tuszu i wyglada to dosc nieładnie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 wrz 2005, 16:01

Mia, ja szukam jakiejś super odżywki to włosów. Tak zachwalasz Avon. Niedawno mi katalog przysłali a ja nie mam pojęcia, bo u nich wszystko na jedno kopyto jest.
Jak mam baaaardzo cieniutkie, watłe, beznadziejnie się układające włosy to co polecasz z Avonu właśnie?
BiOtiKa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 28 cze 2005, 21:20
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: BiOtiKa » 02 wrz 2005, 16:49

a moze ktos moze cos polecic do wlosow krecony? tzn moje to takie ni pies ni wydra ni to sie kreci proste to to nie jest, trwalej nie chce robic bo nie chce niszczyc a prostownica nawet jak zrobie to po 15 min juz sie zaczyna robic siano...to jak dziewczyny stosowalyscie cos?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 wrz 2005, 16:55

To najlepiej Ci chyba Charlie81 poleci :]
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 02 wrz 2005, 16:55

BiOtiKa pisze:a moze ktos moze cos polecic do wlosow krecony?

Slyszalam,ze baaardzo dobre efekty daje szampon do wlosow kreconych z Nivea. Podkresla loki i nie ma efektu sianka. Sama nie uzywalam,ale na prawde duzo osob go poleca :).
Awatar użytkownika
nEO~
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 158
Rejestracja: 29 sie 2005, 11:50
Skąd: pokeman świat
Płeć:

Postautor: nEO~ » 02 wrz 2005, 17:22

Yasmine, o zapachu melona, hyhyh, leze :P
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 02 wrz 2005, 17:23

Fitti pisze:Yasmine, o zapachu melona, hyhyh, leze

Chyba za malo snu, ale co ??!! <boje_sie>
Awatar użytkownika
nEO~
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 158
Rejestracja: 29 sie 2005, 11:50
Skąd: pokeman świat
Płeć:

Postautor: nEO~ » 02 wrz 2005, 17:30

a tak BTW to czemu za mało snu ? nie zrozumiałem ^^ :P
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 02 wrz 2005, 17:34

BiOtiKa pisze:a moze ktos moze cos polecic do wlosow krecony?

Tak jak pisalem - odzywka Fructis Dlugie&Mocne a jak jeszcze za maly efekt to maseczka Dove do wlosow suchych i zniszczonych... Tzn ja tego uzywam, ale wlosy mam bardzo grube, dosc mocno krecone, z tendencja do sianowacenia... Ty swoje wlosy opisalas niezbyt dokladnie.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 02 wrz 2005, 17:39

Fitti pisze:a tak BTW to czemu za mało snu ? nie zrozumiałem ^^

a ja nie zrozumialam tego melona :?
Awatar użytkownika
nEO~
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 158
Rejestracja: 29 sie 2005, 11:50
Skąd: pokeman świat
Płeć:

Postautor: nEO~ » 02 wrz 2005, 17:56

no ze pachnie Ci melonem :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 02 wrz 2005, 19:38

wieczorem napisze o kosmetykach :) bo testowalam przez ostatni miesiac super produkty do wlosow :) i cos z kolorowki tez opisze :) do wieczora :*
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 02 wrz 2005, 22:50

Mia pisze:cos z kolorowki tez opisze

oooo no to czekam <aniolek2>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 wrz 2005, 00:39

wiec tak :) co do tuszy, slyszalam wlasnie skrajne opinie na temat Loreala Double Extension - jedni mowia ze super a inni wlasnie ze nie ;) jesli widac ta biala warstwe moze wczesniej nalezy wyczesac rzesy porzadnie grzebykiem do rzes? i ladnie nalozyc baze :)
a szczoteczka Max Factora jest dobra do wydluzania :)

moon odzywka z Avonu? bardzo dobre jest to serum dodajace wlosom objetosci, ok 12zl kosztuje, tych odzywek sprayu bez splukiwania nie polecam, o wiele lepsze sa odzywki do splukania, lepiej wnikaja w strukture wlosa :) a probowalas moze Fruktisa czy SunSilka do wlosow cienkich? zaraz bede pisac jeszcze o produktach do wlosow- uniwersalnych do wszystkich typow i naprawde rewelacyjncych, z tym, ze sa drogie, ale bardzo wydajne, wiec naparwde warto, kupic np z mama czy przyjaciolka na spolke :)

cdn nastepi za chwile :P
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 wrz 2005, 01:21

Mia pisze:bardzo dobre jest to serum dodajace wlosom objetosci, ok 12zl kosztuje

Takie w spray'u jasno fioletowe?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 wrz 2005, 01:34

Oto 2 swietne produkty do wlosow - ostatnio przetestowane :D, sa to kosmetyki profesjonalne, nie do kupienia w sklepie, jedynie w sklepach internetowych i hurtowniach dla fryzjerow :)

Renee Blanche Serum Krystaliczne - kosmetyk niezwykle wydajny, aplikuje się na jedno mycie 2 krople sereum, na mokre a pozniej na suche wlosy, staja się niezwykle gladkie, miekkie, blyczczace, serum ulatwia roczesywanie bo wlosy się nie placza i ukladanie. Zapach jest delikatny ale dlugo się utrzymuje. Serum wzmacniają i odbudowują włosy i ich końce, cena 42,20 ocena 6

Renee Blanche; Olejek nabłyszczająco-pielęgnujący w sprayu do prostownic – swieny i najlepszy jaki do tej pory probowalam produkt do prostowania wlosow, z prostownica. Wlosy blyszczace, nie przesuszaja się. Sa takie lejace, gladkie;) trudno to opisac ;) Bardzo wydajny kosmetyk, buttelka z dozownikiem wygodna w uzyciu, poj 300ml, cena 36zl

moon, tak to jest w sprayu, ale nie odzywka tylko serum:) z zaszlyszanych opini bardzo polecany, jesli jest teraz w promocji, a nie umiem znalezc te wkladki z produktai do wlsoow to sama sie skusze :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 wrz 2005, 01:37

no wiem jest napisane serum, ale z tej karteczki co mi tez wysłali wychodzi na to ze ten katalog był do dziś. Więc jak mi przyślą nowy to sprawdze jeszcze.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 wrz 2005, 01:45

Jeszcze kilka produktow - tez najswiezsze moje zakupy :) z kolorowki

Cienie sypkie APC (firma malo znana, ale produkty sa swietne za naprawde niewygorowana cene:) - bardzo szeroka gama kolorow, kolorki sa sliczne!! blyszczace, perlowe i niewiarygodnie ladnie wygladaja na oczkach :) Kolorki takie jak turkus, sliwka, koral, intensywny roz i fiolet, czarny, granat, zielen, jasny bez, jasny roz i inne :) Naprawde mnie urzekly. Cienie w malych sloiczkach, bardzo wydajne-jak to sypkie bo do pomalowania potzrebna niewielka ilosc. Cena 7,50 (w mojej hurtowni :)), ale trudno je znalezc. Mozna zamowic droga internetowa za 8,50 za sztuke, ocena 6

z tej samej firmy sa jeszcze pudry nablyszczajace, w 3 czy 4 odcieniach, bardzo ladne kolorki, mozna fajnie wymodelowac kosci policzkowe i rozswietlic twarz :) niestety probowalam tylko testerek wiec tylko tyle moge napisac :( ale to juz planowany nastepny zakup, cena 11zl

ale to meczace :P ja wciaz czekam na Wasze recenzje :P

[ Dodano: 2005-09-03, 01:47 ]
moon, no wlasnie :) bo te odzywki w sprayu, przynajniej u mnie, nie daja zadnego rezultatu :( ma ktos moze inne opinie? te produkty sa czestow w promocji wiec moze akurat:)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 wrz 2005, 08:49

A ja czekam dalej na farby :D
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 03 wrz 2005, 09:24

yasmine a jak tam farbowanie włosów , miałas mi napisac jak tam włosy po tej farbie,.. ale z tego co pamietam to chyba uuzywalysmy tego samego rodzaju farby.

A ja mam pytanie o cos na wzocnienie paznokci, nie koniecznie jakas odzywka moga byc tabletki albo cokolwiek innego , czy ktos ma sprawdzone , po ktorych paznokcie naprawde przestaja sie rozdwajac... miałam sobie paznokcie zelowac ale stwierdziłam ze zamiast tego dam kase na ich odnowe , bo jak moje paznokciesa zdrowe to wygladja ładniej od tych zelowanych.
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 wrz 2005, 09:54

mikaaa pisze:yasmine a jak tam farbowanie włosów , miałas mi napisac jak tam włosy po tej farbie,.. ale z tego co pamietam to chyba uuzywalysmy tego samego rodzaju farby.

Zawsze Uzywalam Garniera,byl bardzo ok(jesli chodzi o zdrowie wlosow),ale splywal baaardzo szybko. Postanowilam sprobowac czegos, co bedzie sie trzymalo dluzej. Wiem,ze Palette(najstarsza wersja w bialym opakowaniu)bardzo niszczy wlosy(po farbowaniu wlosy byly matowe, i wiecej wypadaly),ale kolor trzyma sie wyjatkowo dlugo. ale zobaczylam nowa serie Palette - Permanent Natural Colors(zielone opakowanie). Postanowilam sprobowac. Wlosy farbowalam tydzien temu(mylam juz 3 razy),ale kolor jest identyczny jak po pierwszym farbowaniu. Wreszcie moja czern na prawde jest czernia. Do tego wlosy blyszcza mi sie niesamowicie(ale to chyba glownie efekt Garniera Nutri Gladkiego). Cena ok.12 zloty Ocena 5 z plusem :).

mikaaa pisze:bo jak moje paznokciesa zdrowe to wygladja ładniej od tych zelowanych.

Zdrowe paznokcie sa miliony razy ladniejsze od zelowanych :).
A co do odzywek to polecam serie Joko (opisywalam ja wyzej). Ja uzywam utwardzacza,ale sa rowniez do rozdwojonych paznokci. Z tabletek witaminowych to bardzo polecam Skrzyp Polny lub Silice :).
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 03 wrz 2005, 10:16

no ja uzywałam teraz tej samej farby no i tez nie narzekam

a co do odzywek to spróbuje,
a w jakiej cenie sa te tabletki??
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 wrz 2005, 10:27

mikaaa pisze:a w jakiej cenie sa te tabletki??

Skrzyp - w takim zielonym podelku (nie sloiczku) zalezy od apteku - od 12 do 16 zl. Jest tam 50 tabletek (codziennie jedna sie bierze).
A Silicy dawno nie kupowalam,ale o ile dobrze pamietam to ok. 16 zloty i jest tam 50 albo 60 tabletek.
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 03 wrz 2005, 10:34

które lepsze?? i to naprawde działa??
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 wrz 2005, 10:39

mikaaa pisze:które lepsze?? i to naprawde działa??

ktora lepsze, cholercia nie umiem ocenic. Ale pamietam,ze kiedys baaardzo zachwalalam sobie Silice. Ale po obu wlosy rosna szybciej, tak samo paznokcie i do tego sa twardsze.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 256 gości