Recenzje produktow :)

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 wrz 2005, 19:45

hihi a ja uwielbiam blyszczyki :) wlasnie te z odbijajacymi swiatlo drobinkami :) hihi Yasmine tusz+eyliner to nie jest wcale mocne podkreslenie oczu ;-) ja tez stawiam na mocniejszy makijaz oczu wlasnie a do tego jakis jasny blyszczyk :) Ale czasem lubie oczy pociagnac tylko eylinerem i na imprezke mocno czerownym blysczzykiem zrobic usta :) ale to tylko na wyjscia na WNS na pewno nie ;-)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 wrz 2005, 19:50

Mia pisze:hihi Yasmine tusz+eyliner to nie jest wcale mocne podkreslenie oczu ;-)

Ale ja robie taka troszke grubsza kreske i tuszem przeciagam kilka razy rzesy. Dla mnie(i jak na mnie) to dosc mocno :).
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 wrz 2005, 19:57

Ja jakoś ot tak, bo nie mam co walnąc na usta to błyszczyk wiadomo.
Ale jak mam gdzies iśc to zostaje wierna szminkom ;) Sa najlepsze i po 2 minutach nie znikają jak błyszczylki.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 wrz 2005, 20:01

no jasne rozumiem :) obiektywnie nie jest mocno ale lubie takie podkreslenie oczu :)

[ Dodano: 2005-09-06, 20:03 ]
moon racja :) trudno biegac caly czas na imprezie blyszczyk poprawiac ;-)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 07 wrz 2005, 17:03

nie lubie szminek bo za nic nie moge dla siebie koloru znalezc.

[ Dodano: 2005-09-07, 17:04 ]
jeszcze pytanie: kto poleci dobra kredke do brwi? mam brazowe wloski farbowane, a po lecie brwi mi pojasnialy od slonca i trzeba cos z tym zrobic;)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 07 wrz 2005, 17:13

lollirot pisze:jeszcze pytanie: kto poleci dobra kredke do brwi? mam brazowe wloski farbowane, a po lecie brwi mi pojasnialy od slonca i trzeba cos z tym zrobic;)

no to henna :).
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 07 wrz 2005, 17:15

ja zawsze miałam ciemne brwi wiec nie musiałam ich malowac , kedys tego nie cierpiałam bo miałam blond włosy naturalne i brwi takie czarne jka wegiel , nie którzy twierdzili ze je maluje.Teraz juz mi nie przeszkadza po przemalowałam włosy na czarno...
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 07 wrz 2005, 17:18

Yasmine pisze:no to henna


nie lubie henna brwi, nie umiem. kiedys tak umazialam, ze wygladalam jak wczesna madonna i pol dnia roznymi srodkami probowalam zmyc;) cud, ze brwi mam jeszcze.

[ Dodano: 2005-09-07, 17:21 ]
chociaz moze z brazowa nie bedzie tak zle [wtedy do czarnych wlosow robilam czarna]. masz racje, ide do drogerii. jakby co, bede krzyczec i marudzic.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 07 wrz 2005, 17:22

ja bym ci radziła isc pierw do jakiejś kosmetyczki spytac sie moze ci doradzi , powinna sie znac...
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 07 wrz 2005, 17:28

lollirot pisze:chociaz moze z brazowa nie bedzie tak zle [wtedy do czarnych wlosow robilam czarna]. masz racje, ide do drogerii. jakby co, bede krzyczec i marudzic

no wez brazowa i trzymaj krociutko !! Bo ona strasznie szybko barwi.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 07 wrz 2005, 17:31

Mi kiedys kosmetyczka zaproponowala i zrobila brwi henna (to byl jedyny raz). Moim zdaniem bylo za ciemne, ale ona tlumaczyla, ze i tak niebawem sie rozjasni. Przez jakis tydzien wygladalo to troche nienaturalnie. Potem przestalam zwracac uwage.
Nie jestem przekonana do henny, choc kredek nie lubie, a brwi mi jasnieja. No trudno :]
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 07 wrz 2005, 17:38

Yasmine pisze:no wez brazowa i trzymaj krociutko !! Bo ona strasznie szybko barwi.

sprobuje, zaraz zdam relacje.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 07 wrz 2005, 18:25

1, Utwardzacz do paznokci firmy Sally Hansen... oczywiście wygląda niczym bezbarwny lakier, który można też stosować pod lakier koloryzujący. Dobrze się trzyma i rzeczywiście moje paznokcie przestały być tak łamliwe jak przedtem. Ocena: 6

9. Żele i kremy pod prysznic Palmolive - skóra po nich jest gładka i pachnąca (moje faworyty to zapachy: honey&milk, exotic, thermal SPA). Ocena: 5

Mydło - Dove. Delikatne i przyjemnie pachnie :) Skóra po jego użyciu jest rzeczywiście gładka. Ale myślę, że większość już wypróbowała. Ocena: 6.

11. Sensodyne - jako osoba z nadwrażliwymi dziąsłami i zębami, zmuszona jestem niniejszej pasty używać i jestem z niej zadowolona. Tylko ta "classic" ma dziwny smak. Ocena: 5.

13. Garnier - mleczko do demakijażu... dosyć łagodne, sprawdzone. Cena: ok 8-10 zł. Ocena: 5.

Nie polecam za to mleczka firmy Bielenda - po jego użyciu miałam podrażnione oczy... białka były zaczerwienione, oczy ropiały mocniej niż zwykle. WIELKI MINUS

14. Herbal Essences - po tym szamponie zawsze mam puszyste włosy (ale orgazmów pod prysznicem nie dostaję). Cena: ok 10-12 zł. Ocena: 5.

Elseve L'Oreal - włosy mam po nim ładne, gładkie i lśniące. Cena - ok 13-14 zł.
Ocena: 5.

(nie wszystkie ceny pamiętałam, niektóre produkty po prostu otrzymywałam w prezencie)
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 07 wrz 2005, 20:34

sprobuje, zaraz zdam relacje.

Chyba tak dlugo nie barwisz :D?

ptaszek pisze:Żele i kremy pod prysznic Palmolive - skóra po nich jest gładka i pachnąca

Zgadzam sie. Sa najlepsze :)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 07 wrz 2005, 20:36

Yasmine pisze:Chyba tak dlugo nie barwisz !?

nie:) troche pomoglo. przynajmniej nie uciapalam sie jak przy czarnej;)

[ Dodano: 2005-09-07, 20:43 ]
nie chce mi sie wypisywac wszystkiego w jednym poscie, wiec bedzie pojedynczo.

zamiast balsamu do ciala preferuje oliwke dla dzieci johnson's baby, tę różową. zwlaszcza teraz po wakacjach i dlugim przebywaniu na sloncu skora szybko mi sie wysuszala po balsamie, a oliwka dziala jak marzenie. wersja w zelu tez jest ekstra, szczegolnie przypadla mi do gustu ta o kwiatowym zapachu [z pomaranczowa nakretka]. zelowa latwiej sie rozprowadza.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 07 wrz 2005, 23:14

lollirot pisze:nie lubie szminek bo za nic nie moge dla siebie koloru znalezc.

[ Dodano: 2005-09-07, 17:04 ]
jeszcze pytanie: kto poleci dobra kredke do brwi? mam brazowe wloski farbowane, a po lecie brwi mi pojasnialy od slonca i trzeba cos z tym zrobic;)


jak maluje kogos to brwi zwykle przyciemniam brazowym cieniem do powiek, pedzelkiem ladnie rozprowadzam odpowiedni kolor, ale to sobie chyba poprobowac trzeba :) sama mam naturalne bardzo ciemne wiec nie musze z nimi nic robic.

Yasmine, mam do Ciebie pytanie, Ty pisalas ze uzywasz cieni z firmy Eveline, czy probowalas moze blyszczykow lub tuszy z tej firmy? Ja jutro pokusze sie na serum przeciw rozstepom i to intensywnie wyszczuplajace z serii SLIM EXTREME 3-D bo kolezanki bardzo polecaly te produkty :)

[ Dodano: 2005-09-07, 23:22 ]
ptaszek pisze:1, Utwardzacz do paznokci firmy Sally Hansen... oczywiście wygląda niczym bezbarwny lakier, który można też stosować pod lakier koloryzujący. Dobrze się trzyma i rzeczywiście moje paznokcie przestały być tak łamliwe jak przedtem. Ocena: 6

jak najbardziej sie zgadzam :) z tym, ze kosztuja tez niemalo ok. 40-50zl, ale sa bardzo wydajne, wiec warto


ptaszek pisze:9. Żele i kremy pod prysznic Palmolive - skóra po nich jest gładka i pachnąca (moje faworyty to zapachy: honey&milk, exotic, thermal SPA). Ocena: 5

tez sie zgadzam :) jedne z moich ulubionych :D


ptaszek pisze:Mydło - Dove. Delikatne i przyjemnie pachnie Skóra po jego użyciu jest rzeczywiście gładka. Ale myślę, że większość już wypróbowała. Ocena: 6.


natomiast mi jakos Dove nie odpowiada, jest za bardzo kremowe jak dla mnie, nie wiem jakos ta konsystencja mnie nie przekonuje ;-)


ptaszek pisze:13. Garnier - mleczko do demakijażu... dosyć łagodne, sprawdzone. Cena: ok 8-10 zł. Ocena: 5.



ja uzywam do twarzy toniku i mleczka oczyszczajacego z rozowej serii (z wyciagiem z rozy) Garniera dla skory suchej i wrazliwej - naparwde super, za ta cene ja dale nawet 6
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 08 wrz 2005, 08:01

Mia pisze:Yasmine, mam do Ciebie pytanie, Ty pisalas ze uzywasz cieni z firmy Eveline, czy probowalas moze blyszczykow lub tuszy z tej firmy?

uzywam Eyelinera z tej firmy. Ani cieni, ani blyszczykow, ani tuszy nie uzywalam ;).
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 09 wrz 2005, 12:12

dzieki :) ja skusze sie na serum inetnsywnie wyszczuplajace :P to napisze czy dziala:)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 10 wrz 2005, 12:24

Kupilam dzis Nutri gladka odzywke. Napisze pozniej jak efekt

No wiec uzylam juz 2 razy tej odzywki i moge powiedziec,ze jest 100 razy lepsza od szamponu. Wlosy sa po prostu jedwabiste. Sa tak wygladzone(nie rozprostowane,a wygladzone),ze az czuje jakby bylo ich mniej(co w moim przypadku jest zbawieniem :) ).
Ale od kilku dni postanowilam,ze jednak bede wlosy krecic :). Przynajmniej na czas dopoki nie urosna tak dlugie jak bym chciala. Czyli czeka mnie kilka miesiecy krecenia. Ale odzywke i tak bede uzywac, bo swietnie regeneruje wlosy. Cena : kupilam w promocji z 6 zloty, normalnie jest za 8. Ocena 5 z plusem :).
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 10 wrz 2005, 17:12

Aż się prosi żeby zobaczyć te włosy <aniolek2>

[ Dodano: 2005-09-10, 17:14 ]
Mia pisze:dzieki ja skusze sie na serum inetnsywnie wyszczuplajace to napisze czy dziala:)

Co wyszczuplające?brzmi jak nazwa średniowieczngo specyfiku :) ehh ta politologia :]
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 10 wrz 2005, 17:20

Pegaz pisze:Aż się prosi żeby zobaczyć te włosy

Musze sobie zrobic zdjecie w lokach <banan>
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 10 wrz 2005, 17:22

w lokach i bez :) i ujawnić :) ja cały czas widze cie jak w avatarze :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 10 wrz 2005, 17:23

Pegaz no jak to co :P mnie ma wyszczuplic :P zakupilam 2 produkty serum intensywnie wyszczuplajace i ujedrniajace i serum przeciw rozstepom :) smaruje sie :) zobaczymy jaki efekt bedzie :) na razie serum wyszczuplajace chlodzi, takie przyjemne uczucie, a zapach ma manetolowy :)

hihi odezwal sie drugi politlog :P

[ Dodano: 2005-09-10, 17:23 ]
popieram Yasmine ja tez chce Cie zobaczyc!! :)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 10 wrz 2005, 17:28

Ale chude dziewczyny jakieś podejrzane są :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 10 wrz 2005, 17:28

Pegaz pisze:w lokach i bez i ujawnić ja cały czas widze cie jak w avatarze


Mia pisze:popieram Yasmine ja tez chce Cie zobaczyc!!

na prv 8)
I w takim ukladzie ja tez chce was zobaczyc :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 10 wrz 2005, 17:34

hihi kuszaca propozycja :) ale ja mam same stare zdjecia :( jak moga byc sprzed 2 lat to na prv Ci wysle :)

[ Dodano: 2005-09-10, 17:35 ]
Pegaz pisze:Ale chude dziewczyny jakieś podejrzane są

czemu podejrzane ? :P ee ja sie w jednym miejscu tylko wyszczuplam a nie tak calosciowo :P
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 10 wrz 2005, 17:37

Mia pisze:hihi kuszaca propozycja ale ja mam same stare zdjecia jak moga byc sprzed 2 lat to na prv Ci wysle

lepiej podaj maila na prv, bo ja juz mam skrzyneczke zapchana zalacznikami.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 10 wrz 2005, 17:38

Mia pisze:czemu podejrzane ? ee ja sie w jednym miejscu tylko wyszczuplam a nie tak calosciowo

Nie mów że w tym o którym myśle.. Nieeeee rób tego :) no pomyśl co to za potencjalna matka ktora jest jak patyk ;) że już nie wspomne o starym przysłowiu i brzydkim zresztą :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 10 wrz 2005, 17:45

Mia pisze:ee ja sie w jednym miejscu tylko wyszczuplam a nie tak calosciowo

Mia ja jestem ciekawa w ktorym ,skoro jak podawalas swoje wymiary to mialas bardzo malo z biodrach, i brzuch tak samo :?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 10 wrz 2005, 17:47

mia, ja tez chcialabym zdjecie na priv :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 224 gości