Recenzje produktow :)

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 03 wrz 2005, 10:44

sprobuje
<aniolek2>
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 wrz 2005, 12:41

Ja skrzyp odradzam. Miałam efekty takie,że póki łykałam to wszystko pięknie, a jak przez 2-3 dni przestałam to jeszcze gorzej jak przed kuracją nim było.
Za to mogę polecieć drożdże piwne z mięta pieprzowa. Opakowanie około 200 tabletek. Cena około 8 zł. Ocena 5
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 03 wrz 2005, 12:48

moon pisze:Za to mogę polecieć drożdże piwne z mięta pieprzowa. Opakowanie około 200 tabletek. Cena około 8 zł. Ocena 5


kurcze tanie są jak na to ze je ta zachwalasz i do tego tyle sztuk, kupuje sie je w aptece czy jak??
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 wrz 2005, 12:49

moon pisze:drożdże piwne z mięta pieprzowa. Opakowanie około 200 tabletek. Cena około 8 zł. Ocena 5

Moon a na co one konkretnie są (cena kusi :D )?
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 03 wrz 2005, 12:59

To ja też coś polecę: fluid.

Fluid jest robiony dla wytwórni filmowych w Czechach, więc jest superkryjący i się ma twarz gładką jak modelki. Jeszcze jakiś czas temu robił kompletną maskę na twarzy, a potem go zreformowali i pięknie leczy cerę, nawet nazwę ma apteczną (Dermacol). Dawniej był dostępny tylko w Instytucie Czechosłowackim, po wszystkich zmianach i likwidacji Towarzystwa Przyjaźni można kupić tylko w jednym miejscu w Warszawie, i to na zamówienie. Kosztuje 15 złotych, czyli śmiech w biały dzień :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 wrz 2005, 12:59

Tansze odzywki do paznokci
Ceramidowego Utwardzacza Pierre Rene za 10zl
Joko do paznokci rozdwajajacych ok. 10zl
Witaminowa Bomba KillyS 11-12zl
Olejek do skórek i paznokci też KillyS. cema11-14zł.
Balsam do paznokci (w formie kremu) firmy Herba Studio ( zawiera wyciąg ze skrzypu, kopru i ostropestu, keratynę, witaminy Ei C, D-panthenol, beta-karoten, oleje: z oliwek i rycynowy) koszt ok. 10zl


drozsze odzywki do paznokci

Na rozdwajające sie pazokcie -Nail Tek II Intensive Therapy, rewelacyjny, ale najdrozszy i do dostania tylko na allegro za ok. 50-60zl w salonach ok 150zl, rzeultaty widac już po pierwsyzm pomalowaniu, jest bardzo wydajna, ja uzywalam przez 3,5 miesiaca

Łykać Skrzypowite albo inne tabletki(ale na rozne osoby dzialaja rozne wiec tu nie masz co sie sugerowac opiniami, po prostu tzreba sprobowac) i żeby paznokcie były mocniejsze można smarować olejkiem rycynowym lub moczyc w oliwie z oliwek, zrobić sobie taką tygodniowa kurcje.

Dla slabych paznokci pamietac tez żeby uzywac zmywacza bez acetonu.

[ Dodano: 2005-09-03, 13:03 ]
[b]mrt[b] napisz cos wiecej o tym podkladzie? jaki jest wybor odcieni? jaka konsystencja? czy da sie zamowic droga internetowa lub jakos inaczej?:) bo 15zl to rzeczywiscie smieszna cena za dobry podklad, acha i czy on nadaje sie do kazdego typu cery;)
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2005, 13:04 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 03 wrz 2005, 13:03

kupie sobie jakas odzywke na pewno , no mam tylko najwiekszy dylematk z tabletkami , teraz reklamuja jakis , jak on sie nazywał??? forte cos tam chyba i ze on tez na włosy i cere wpływa , wie ktos o co mi chodzi?? bo ja nazwy dokladnie nie pamietam....

[ Dodano: 2005-09-03, 13:08 ]
juz sobie przypomnialam to był CAPIVIT A + E a z tym forte to mi sie chyba nurofen pomylił....ah te reklamy....
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 wrz 2005, 13:15

Moon a na co one konkretnie są (cena kusi Usmiechnij sie! )?

Generalnie na włosy (silne, błyszczace) i paznokcie żeby zdrowe rosły ;P
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 03 wrz 2005, 13:16

na pewno spróbuje tych drożdzy czy co tam za taka cene to co mi tam....
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 wrz 2005, 13:18

moon pisze:Generalnie na włosy (silne, błyszczace)

A zauwazylas,zeby rosly szybciej :> ?
JA zapuszczam, wcieram i jem wszystko co przyspieszy wzrost :).
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 wrz 2005, 13:21

Capivit A+E w jest bardzo dobry :) Powinny pomoc Ci takie witaminki :)

Yasmine
obawiam sie, ze o farbach za wiele Ci nie powiem. Wlosy farbuje na pokazach fryzjerskich przewaznie, lub produktami profesjonalnymi, uzywalam kilku farb i najbardziej zadowlona bylam z Safiry Welli, kolor bardzo dlugo sie utrzymywal, jak chcialam zmienic czy zafarbowac to nie moglam sie doczekac odrostow :P Jedyne czego odradzam uzywac to ten odswiezacz koloru, jak moja mama go uzyla i zobaczylam jej wlosy, matowe, szkliste i takie suche w dotyku to sie przerzilam i swojego nie uzylam ;) a mame musialam ratowac odzywkami. Ja uzywam tego serum Renee Blanche i moje wlosy sa blyszczace, nawet 1-2 miesiace po farbownaniu to naprawde swietny produkt! Za to wiele moich kolezanek jest zadowlonych z Garnier Color Naturals. Palette fryzjerzy radza omijac z daleka, fakt ze to mozna farna, ale wysusza i niszczt wlosy, choc nie wiem jak ta nowa wersja.

[ Dodano: 2005-09-03, 13:22 ]
p.s Ja tez chce przyspieszyc wzrost wlosow !! :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 wrz 2005, 13:27

Mia pisze:p.s Ja tez chce przyspieszyc wzrost!!

Jedyny produkt, ktory na prawde bardzo przyspieszyl mi kiedys wzrost to Seboradin Niger - Czerwony Lotion. Cudenko jesli chodzi o odrost wlosow. Cena ok. 12 zloty. Tylko smierdzi. Jesli ktos to wytrzyma to gratuluje :).
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 03 wrz 2005, 13:28

a co sie z nim robi/?
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 wrz 2005, 13:28

Moon czy Tobie chodzi o DroVit z tymi drozdzami :>?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 wrz 2005, 13:29

Yasmine pisze:zauwazylas,zeby rosly szybciej Ciekawy

Może trochę...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 wrz 2005, 13:30

mikaaa pisze:a co sie z nim robi/?

"Lotion Seboradin Niger należy wcierać raz dziennie przez 3-4 dni w tygodniu.

Po dwóch tygodniach stosowania przerwać kurację na kilka dni, po czym powtórzyć postępowanie.

Lotion rozprowadzić równomiernie na włosach suchych lub mokrych, delikatnie wmasować w skórę głowy, nie spłukiwać, włosy wysuszyć i ułożyć fryzurę"
Ja robilam tak na suchych.
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 03 wrz 2005, 13:32

i co rosły szybciej naprawde?? fajnie by bylo dos tudniówki moze bym miala na tyle długie by je jakos uczesac bo teraz przez skosna grzywke to chyba nie wiele bym mogła zrobić....
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 wrz 2005, 13:33

Yasmine i wtedy nie mozna nic do wlsow juz uzywac? Moze zneutralizowac ten zapach jakos sprayem do wlosow czy cus? Ja bym chciala zeby mi szybko urosly bo w krotszych wlosach jakie mam po ostatnim strzyzeniu czuje sie jakos dziwnie, wole moje dlugie :)
Awatar użytkownika
Madziunia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 05 sie 2005, 10:11
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: Madziunia » 03 wrz 2005, 13:37

Mia pisze:najbardziej zadowlona bylam z Safiry Welli,

Ja tez uzywałam tej farby, tylko że chciałam włosy rozjaśnić. Nie byłam zadowolona, ale to chyba przez to, że moje naturalne włosy są ciemne i po uzyciu farby, były takie żółtawe - tylko na odrostach, bo dalej kolro był naprawdę bardzo ładny. No, ale włosy mi pożółkly jednak i użyłam tego odświeżacza, ale nic nie dał.
Mia pisze:Garnier Color Naturals.

Te farby dla mnie są też niezbyt fajne... Ostatnio kupiłam z tej serii farbę i miał wyjść śliczny jasny brąz. Niestety włosy stały się czarne, a do tego kolor zmył się po dwóch tygodniach...

Czy któraś z was uzywała może takich naturalnych farb do włosów z ziołami, czy jakoś tak?? One sa z henną chyba. Mają takie działanie, że oblepiają włos i to się zmywa po miesiącu. Ponoć własnie nie niszczą włosów.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 wrz 2005, 13:37

mikaaa pisze:i co rosły szybciej naprawde??

mi rosly. Uzylam dwa opakowania. Do tego jadlam Silice i juz po 3 miesiach bylo widac sporoa roznice :). To bylo jakies 3 lata temu.

Mia pisze:Yasmine i wtedy nie mozna nic do wlsow juz uzywac? Moze zneutralizowac ten zapach jakos sprayem do wlosow czy cus?

Jasne,ze mozna uzywac innych produktow, ale zapach lotionu jest intensywny, bo sie go nie splukuje i pachnie rzodkwia.
mikaaa pisze:fajnie by bylo dos tudniówki moze bym miala na tyle długie

Ja sobie obiecalam,ze do matury nie skroce ani cm :).
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 03 wrz 2005, 13:41

Madziunia pisze:Czy któraś z was uzywała może takich naturalnych farb do włosów z ziołami, czy jakoś tak?? One sa z henną chyba. Mają takie działanie, że oblepiają włos i to się zmywa po miesiącu. Ponoć własnie nie niszczą włosów.


sama nie uzywałam ,ale wiem ze z tym trzeba uważac, bo potem nie kazdej farby można używac po zastosowaniu tej , nie mozna tez chyba trwałej robic ...
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 wrz 2005, 13:44

Madziunia pisze:Czy któraś z was uzywała może takich naturalnych farb do włosów z ziołami, czy jakoś tak?? One sa z henną chyba. Mają takie działanie, że oblepiają włos i to się zmywa po miesiącu. Ponoć własnie nie niszczą włosów.

Ja uzywalam naturalnych farb (okolo rok temu) przez dobre pol roku. Polecam Venite (bo firma Eld to totalne badziewie). Cena to okolo 5 zloty. Sa do wyboru rozne kolory (ja uzywalam glownie czerwieni i fioletow). Nie niszcza wlosow w ogoole. Wrecz przeciwnie, odzywiaja je i sprawiaja ze sa zdrowe i puszyste. Kolor dosc szybko sie zmywa, ale mozna przeciez czesto farbowac, bo nie niszcza wlosow. Minusy- beznadziejna konsystencja. Zalewa sie takie ziola wrzatkiem i jeszcze cieple nalezy nakladac na wlosy. Nalezy utrzymac cieplo (recznikiem lub suszarka). Ale jest ziolowy szampon koloryzujacy, ktory dziala na wlosy rownie dobrze ,a ma normalna konsystencje farby. Dla mnie najwiekszym minusem okazalo sie to,ze zadna chemiczna farba nie chciala mi pozniej zafarbowac wlosow. Bo chna oblepia wlos (a nie jak zwykla farba wchodzi do srodka) i nie pozwala dzialac farbom chemicznym. Tylko Palette po pewym czasie pokryla mi wlosy(jak wiadomo najmocniejsza farba na rynku).
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2005, 13:45 przez Yasmine, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Madziunia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 05 sie 2005, 10:11
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: Madziunia » 03 wrz 2005, 13:45

mikaaa pisze:ale wiem ze z tym trzeba uważac, bo potem nie kazdej farby można używac po zastosowaniu tej , nie mozna tez chyba trwałej robic ...

A nom, trzeba poczekać, aż się dokładnie to spłucze. Ale chyba spróbuję. Boję się tylko jaki kolor mi wyjdzie na rozjasnianych włosach. Chyba będę musiała najpierw zrobić próbe na kosmyku. :) Gdzieś słyszałam, że włosy mogą stać się nawet zielone... :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 wrz 2005, 13:46

Madziunia pisze:Boję się tylko jaki kolor mi wyjdzie na rozjasnianych włosach.

A jakim kolorem chcesz zafarbowac ?
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 03 wrz 2005, 13:47

no moga stac sie zielone b to naturalne barwniki wiec róznie reaguja.....
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Madziunia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 05 sie 2005, 10:11
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: Madziunia » 03 wrz 2005, 13:49

Yasmine pisze:Dla mnie najwiekszym minusem okazalo sie to,ze zadna chemiczna farba nie chciala mi pozniej zafarbowac wlosow.

Ja na razie nie mam zamiaru farbować włosów, chcę je własnie odżywić, bo sa bardzo zniszczone po rozjaśniaczu.

Yasmine, kupiłam sobie brązową farbę.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 wrz 2005, 14:02

Madziunia pisze:Yasmine, kupiłam sobie brązową farbę.

No wlasnie :/. Jakby to byla jakas rudawa to ok, ale braz na blondzie ziolami to nie wiadomo jak zareaguje. Wez zrob ta probe na kosmyku.
A jesli masz tak zniszczone wlosy to polecam Wax - do kupienia w aptece(odzywka stosowana przy wylysieniu, duzym znizczeniu wlosow). Mi pomogl po dwoch trwalych. Cena to okolo 11 zl.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 wrz 2005, 14:04

To nie lepiej serum, odzywki albo cos do odbudowy wlosa niz takie wydziwianie? :) Ja bym sie szczerze mowiac bala ;) ale glownie przez sposob nakladania, chyba bym sobie nie poradzila :P W sumie ja dosc czesto zmieniam kolory wlosow, i to diametralnie (np teraz b.ciemnego brazu praiwe czarnego na jasny karmelowy odcien brazu) dlatego wole raczej oddac sie w rece profesjonalisty :P
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 wrz 2005, 14:06

Mia pisze:dlatego wole raczej oddac sie w rece profesjonalisty

to kosztuje. Moja kumpela za same odrosty dala kilka dni temu ok. 80 zl.
Ja sie obcinam i farbuje sama :).
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 wrz 2005, 14:10

heh akurat ja mam tak ze to mi za to placa ;) A ze kosztuje, farbowanie samemu w domu to ok ale obciac w zyciu bym sie nie obciela ani sama ani nie dalabym komus kto sie na tym nie zna ;) Zreszta zawsze mozna znalezc fryzjerka ktora sobie dorabia i przyjdzie do Ciebie do domu na strzyzenie i farbowanie i za wszystko wezmie 50 zl ;)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości